Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) adamsauvage válasza Kocsó (#649) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

szerintem ugyanaz a folyamat, tekintve hogy szinte csak optikai elteres van a ket telefon kozott leszamitva a ramot

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#652) csipuka válasza Dolphine (#648) üzenetére


csipuka
senior tag

Nincs semmi mas vefelem vsak a dupla tok, es a teloval meg vagyok elegedve!

(#653) LS44


LS44
kezdő

Sziasztok!! Akinek van kuponja tudna küldeni nekem egyet? :)

(#654) kokler146 válasza LS44 (#653) üzenetére


kokler146
tag

szia ment a kód Privátban

(#655) akosxyz


akosxyz
senior tag

Valaki hallott már messenger dark mod érkezéséről? Amoled kijelző miatt elég hasznos lenne.

[ Szerkesztve ]

(#656) ghiottone válasza akosxyz (#655) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Google messenger? - Más telómon már van, de az a bajom vele, hogy nem teljesen fekete, hanem sötét szürke a "sötét mód". :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#657) akosxyz válasza ghiottone (#656) üzenetére


akosxyz
senior tag

Facebook. Iphone X-en már van benne dark mode. És remélem megérkezik droidra is.

(#658) Dolphine


Dolphine
addikt

Plus Dash charge töltőt hol lehet venni, mert az oldalon az EU csatlakozós Out of stock! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#659) ivatti10 válasza Dolphine (#658) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Ali Expressről rendeltem, kábellel együtt 3 ezer néhányszáz forint. Talán eBayen is van.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#660) Dolphine válasza ivatti10 (#659) üzenetére


Dolphine
addikt

Az Aliexpress jó, szoktam onnan rendelni? Eredeti a töltő és a kábel is? Esetleg eladót tudsz javasolni?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#661) Masztiff1988


Masztiff1988
csendes tag

Sziasztok! Tudtok olyan kiállító termet, esetleg boltot, ahol meg tudnám nézni, és fogni a telefont...?

(#662) patoga válasza Masztiff1988 (#661) üzenetére


patoga
tag

Nincs ilyen. Inkább írd be merre laksz, talán van arrafelé valakinek, aki megmutatja.

(#663) Masztiff1988


Masztiff1988
csendes tag

XI. Allee környéke

(#664) adamsauvage válasza Masztiff1988 (#663) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

van egy oneplus bolt a hegedus gyula utcaban azt hiszem a korut kozelebbi vegenel de azt nem tudom, hogy kiallitott darabok vannak-e

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#665) Kocsó válasza Kocsó (#649) üzenetére


Kocsó
aktív tag

OnePlus 6T McLaren root-olását ezen videó alapján sikerült megoldanom :U
"Szerencsére" a boot logo és a téma "nem veszett" el... :U

Annyi változtatást azért eszközöltem, hogy az official TWRP-t tettem fel, legújabb 18.0-s Magisk-al ;)

Titanium Backup Pro-t valaki használja? Szeretnék segítséget kérni :R

költözés után megválok majd a sima OP6 8/256-osomtól :B

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#666) Xeon7 válasza Kocsó (#665) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Megérkezett a OnePlus 6T-m, most megy az ismerkedés.
Valami eszméletlen gyors a rendszer.

(#667) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Egy gyors kérdés.
Számla, gari papír nem volt a csomagban. Ez mail-on keresztül jön, vagy az OnePlus accontba találom meg?

(#668) alba-regia válasza Xeon7 (#666) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Melyik nap rendelted?

Az enyém is elvileg úton van. UPS nyomkövetés szerint:
Kézbesítésre kész
2018/12/27 8:36 Vecses, Hungary Útban a kézbesítés felé
2018/12/27 8:36 Vecses, Hungary Behozatal beolvasás
2018/12/27 7:40 Vecses, Hungary Érkezésbeolvasás
2018/12/27 7:30 Budapest, Hungary Kiindulásiállomás beolvasás
2018/12/27 6:34 Budapest, Hungary Érkezésbeolvasás
2018/12/27 5:43 Prague, Czechia Kiindulásiállomás beolvasás
2018/12/27 5:02 Prague, Czechia Érkezésbeolvasás
2018/12/27 3:56 Koeln, Germany Kiindulásiállomás beolvasás
2018/12/24 18:55 Poznan, Poland Kiindulásiállomás beolvasás
2018/12/24 15:04 Poznan, Poland Kivitel beolvasás
2018/12/24 13:50 Poznan, Poland Érkezésbeolvasás
2018/12/24 12:30 Gorzow Wielkopolski, Poland Kiindulásiállomás beolvasás
2018/12/24 11:43 Gorzow Wielkopolski, Poland Származásbeolvasás
Feladva 2018/12/24 10:19 Gorzow Wielkopolski, Poland

Ami érdekes számomra, hogy Poznanból miért került át Kölnbe, onnan meg hogyan ment át közel egy óra alatt Prágába :)
Az utolsó értesítésed a "kézbesítésre kész" volt?

[ Szerkesztve ]

(#669) Xeon7 válasza alba-regia (#668) üzenetére


Xeon7
aktív tag

23-an rendeltem, ma reggel hozta a futár :)

(#670) patoga válasza alba-regia (#668) üzenetére


patoga
tag

Ma szerintem megkapod.

(#671) Kocsó válasza Xeon7 (#667) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Számla: nincs, nem is volt sose :B
Gari papír: nincs de nem is kell, IMEI és Order number elég a gariztatáshoz, amit a oneplus fiókból RMA nyitással lehet elindítani (ha szükséges) ;)

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#672) Kocsó válasza alba-regia (#668) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Nekem az első 4 nap nem történt semmi sem :(((
Aztán 2 nap alatt ideért "normal" szállítással :D

Ki érti ezt...

2018/12/19 12:57 BUDAPEST, HU Kézbesítve
2018/12/19 5:13 Vecses, Hungary Behozatal beolvasás
2018/12/19 4:54 Vecses, Hungary Érkezésbeolvasás
2018/12/19 0:50 Brno, Czechia Kiindulásiállomás beolvasás
2018/12/18 22:15 Brno, Czechia Érkezésbeolvasás
2018/12/18 18:39 Myslowice, Poland Kiindulásiállomás beolvasás
2018/12/18 14:12 Myslowice, Poland Kivitel beolvasás
2018/12/18 9:10 Myslowice, Poland Célállomás beolvasás
2018/12/18 8:30 Myslowice, Poland Érkezésbeolvasás
2018/12/18 5:15 Dobra Strykow, Poland Kiindulásiállomás beolvasás
2018/12/17 23:10 Dobra Strykow, Poland Érkezésbeolvasás
2018/12/17 18:10 Gorzow Wielkopolski, Poland Kiindulásiállomás beolvasás
2018/12/17 16:32 Gorzow Wielkopolski, Poland Származásbeolvasás
2018/12/17 12:52 Gorzow Wielkopolski, Poland Feladva
2018/12/13 12:09 Poland Megbízás feldolgozva: UPS átveheti Címke létrehozva

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#673) ivatti10 válasza Dolphine (#660) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Én ezt rendeltem, eredeti, tökéletes:

[link]

Meg ezt, bár mindkettő eBay-es

[link]

[ Szerkesztve ]

ZTE nubia Z60 Ultra

(#674) Dolphine válasza ivatti10 (#673) üzenetére


Dolphine
addikt

Nagyon köszönöm!
Eltároltam mindkettőt! :R
A teló érzékeli is a dash charge töltést ezekkel?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#675) dl650


dl650
tag

Hali! Ma végre én is üzembe helyeztem a karácsonyi ajándékomat. Sajnos a munkám miatt csak ma értem rá. Huawei P 9-et váltott. Első benyomásom. Waoooh :Y Nagyon tetszik. Hatalmas kijelző,miközben a telefon alig nagyobb mint a P 9. Villám gyors,pedig a régi sem volt lassú. A sokak által szidott ujjlenyomat olvasó eddig tökéletesen működik és az arcfelismerés is villámgyors. Gyári tokkal használom és ahogy kinyitom a tokot :) ránézek a telefonra már fel is old.Ezért még gombot sem kell nyomnom vagy kopogni sem kell ,hogy használjam a telót. Qrva jó. Na lépek és tapizom tovább! :C

(#676) alba-regia válasza patoga (#670) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Meg is jött. Azóta azt nyúzom, beállítom, párosítom, szintkronizál, letölt. Közel 5 és fél óra kijelzőidő van benne. Kb. 42 százalékon volt, amikor ideért, most van 13%-on az akksi (nem retina kiégetős üzemmódban). Eddig nagyon tetszik.

iPhone X-ről váltottam. iPad, Macbook pro marad. Már kezdett elegem lenni az Apple nagyképű hozzáállásából. Az utóbbi években a fejlesztéseket csak többéves késéssel másolták le, innováció már nem nagyon van, csak a részvényesek kiszolgálása és túlárazás. Facetime és iMessage hiányozni fog, az jól működött. Okosórát is cseréltem, mert az sem működik Androiddal (sajnos, pedig iWatch jó).

Hol van benne az NFC chip? Azért kérdezem, mert telepítettem az OTP Simple alkalmazását, de a gyári tokba beraktam a jogsimat (bár nem hiszem, hogy bármennyire is árnyékolná).

Ha jól értelmezem, NFC fizetéskor csak simán feloldom ujjlenyomattal és érintem, ugye?

(#677) farena válasza alba-regia (#676) üzenetére


farena
tag

Kamera környékén van. Én is a Simple alkalmazást használom, azt is indítani kell nem csak az NFC-t. Tökéletesen működik.

Szfehérvár?

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#678) ivatti10 válasza Dolphine (#674) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Igen, ki is írja a gyorstöltést, ugyanúgy másfél óra szinte a 0-ról. Szerintem tök ugyanaz mint a gyári, mondhatni ez is gyári. :)

ZTE nubia Z60 Ultra

(#679) alba-regia válasza farena (#677) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Köszönöm! Igen, Fehérvár.

(#680) Dolphine válasza ivatti10 (#678) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm! :R
A UPS futár felhív kézbesítés előtt, vagy egyszer csak itt lesz az ajtóm előtt? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#681) Tekmen válasza farena (#677) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Nem kell elimdítani semmit, csak fel kell oldani a telefont + NFC-t bekapcsolni (ha nincs)

Tekmen

(#682) m_dawe válasza Dolphine (#680) üzenetére


m_dawe
senior tag

Engem nem hívott.

(#683) Dolphine válasza m_dawe (#682) üzenetére


Dolphine
addikt

Semmi email, vagy üzenet, hogy kb. mikorra várható? :F
Gondolom, ha nem talál itthon, csak hagy egy cetlit, vagy valamit, nem? :F

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#684) Boli77 válasza farena (#677) üzenetére


Boli77
tag

Szia . Én úgy fizetek nap mint nap,hogy az Nfct ki se kapcsolom ,soha. Ha fizetni akarok és tudok is 😀akkor újjlenyomattal kell feloldani ,más különben nem megy .Pl arc az nem jó fizetésre .

(#685) hajbel válasza Aljasvip (#637) üzenetére


hajbel
addikt

Nálam Soundmagic E10BT-vel gyakran akadozik, sokszor vissza is ugrik pár másodpercet a szám. Volt hasonló probléma régebbi rommal, de ennyire nem volt rossz a helyzet, mint a 9.0.10-el. Valószínűleg a következő romban javítják.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#686) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok.

Ki milyen időjárás app-ot használ?
A gyári hoz szerettem volna hozzáadni külföldi várost, de sajnos csak Magyarországi városokat talál :(
Én bénáztam el valamit, vagy a gyári az ilyen?

Illetve az aksi mennyi idő után hozzá a max teljesítmény? Mert így 1 nap használat után, elégg negatív a tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

(#687) farena válasza Tekmen (#681) üzenetére


farena
tag

OnePlus 3 - on még nem tudtam úgy fizetni, hogy a Simple nem volt elindítva. 6T nem is próbáltam másképp, csak bekapcsolt Simple-vel.

#684Boli77 igen csak az ujjlenyomat oldással működik.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#688) kokler146 válasza Dolphine (#683) üzenetére


kokler146
tag

Szia én igy jártam UPC-vel Sziasztok tudtok segíteni kihez kell fordulni UPS trehánysága miatt 2 napja szívatnak itthon ülök és azt csinálják hogy nem tudják kézbesíteni a csomagot a címzett nem tartózkodott a címen!
Az ügyfélszolgálat nevetséges ígérgetnek hogy szolnak a sofőrnek hogy 14 óra után vagyok otthon és hogy hányas kapucsengő! 13 óra óta itthon vagyok 13-55 kor azt jelzi a sofőr hogy nem vagyok itthon!
Hívom a az ügyfél-szolgálatot 20 perc látja hogy egyeztettem tegnap, most ígért fűt fát hogy intézkedik hogy ma még egyszer kijönnek és talán fel is hívnak mert az nincsen a szolgáltatásban! Nevetséges cég!

(#689) xenom0rph válasza kokler146 (#688) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nekem ebben a hónapban elhagyták a csomagomat is...Szerencsére a feladó rendes volt és küldött egyet express szállítással másikat - az már ideért. Tényleg vicc amit művel, e-mailre nem válaszolnak, telefonon képtelenek hasznos információt nyújtani. A csomagkövetésük egy előre kiszámított dolog, nem is valódi pozíciókat jelez.

halahala

(#690) Vitee válasza kokler146 (#688) üzenetére


Vitee
aktív tag

Ugyan ezt eljatszottak velem. 2 alkalommal egyeztettem az ugyfelszolgalattal es a masodik meg se kapta az infot amit az elsonek tobbszor is elmondtam. Nagy nehezen ideert vegul, nyilvan 1-2 sikertelen szallitas utan...
Es termeszetesen a telefon hivas nincs benne a csomagban :)

[ Szerkesztve ]

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#691) Dolphine válasza kokler146 (#688) üzenetére


Dolphine
addikt

Sajnálom. :(
Nálam nagyon rendes volt a futár, felhívott telefonon. Persze, pont nem voltunk itthon. A csomagot átadta a jó fej (ez most nem irónia akart lenni, tényleg az!) szomszédnak, így már itt van nálam. :)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#692) Masztiff1988


Masztiff1988
csendes tag

Sziasztok! Csatlakoznék Én is a csoporthoz a mai naptól. Nagyon király a telefon, de egy kérdésem lenne. Idáig egy Xiaomi telefont használtam, és abban volt egy funkció, ami nagyon tetszett... Amikor kilépek egy alkalmazásból, és vissza akarok lépni, akkor egyből kérte az ujjlenyomatomat, vagy egy mintát... Az alkalmazás váltó előhozásánál pedig nem lehetett látni az aktuális tartalmát, hanem csak egy kis lakatot... Ezt, vagy ehhez hasonló funkciót elő lehet valahogy csalni a 6T-n? Köszönöm!

(#693) Mate


Mate
nagyúr

Nekem eddig nem volt jó tapasztalatom UPS-el. Aránylag ritkán hoznak ők csomagot. Eddig kb. 5x hoztak csomagot. Ebből 4x hamar ideért a csomag a futárhoz, de ő pénteken sosem hozta ki.... Rossz címzéssel visszadobta úgy, hogy reggel direkt mindent pontosítottam, mert kellet a csomag. 13 körül kaptam az értesítést, a rossz címzésről. Felhívtam az ügyfélszolgálatbot, rászóltak a futárra majd (17-ig szállítanak) 17:01-kor megint lejelentette rossz címzéssel...

Most volt az 5-ik. Tegnap reggel megrendeltem a 6T-t és január 2 volt ígérve szállításra. Ehhez képest reggel 6-kor már futárnál volt a telefon és ki is hozta ma :)

(#694) Boli77 válasza kokler146 (#688) üzenetére


Boli77
tag

Én nekem semmi rossz tapasztalatom nincs UPS szel. Nálam kétszer volt idáig egyszer Op3-at hozott most meg Op6-ot. Gyorsan és időben volt . Engem hívott,hogy otthon vagyok-e mert jön x idő múlva . Mikor ott volt csak annyit kérdezett ,hogy hívnak és itt írjam alá azt adta is a csomagot .

(#695) Boli77 válasza farena (#687) üzenetére


Boli77
tag

Pedig az Op3-on is így ment nekem a fizetés mint Op6-on .

(#696) Dolphine


Dolphine
addikt

A OnePlus ugye még mindig szabadon rootolható garanciavesztés nélkül? :U

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#697) peti123


peti123
csendes tag

a fizetés jól működik a telóval bár nekem is el kell indítani a simple alkamazást előtte!
okos órával egyébként egyáltalán nem lehet fizetni itthon nem ?!

(#698) szabyka95 válasza Dolphine (#696) üzenetére


szabyka95
őstag

Igen

(#699) DamianB válasza Mate (#693) üzenetére


DamianB
őstag

Üdv a csapatban. Már 3t topikot is figyelted ha jól emlékszem.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#700) Kocsó válasza Dolphine (#696) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Igen és itt (#665) le is írtam, hogyan lehet egyszerűen ;)

Többieknek szállítással kapcsolatban csak annyit, hogy az OP3-as óta megveszem a megjelenés napján a legújabbat, soha semmilyen problémát nem tapasztaltam, igaz Budapest és Munkahelyi címre jött, mindig van valaki az irodában...
Telefonon sosem hívtak, tracking number alapján figyeltem, melyik reggel veszi fel a futár, aznap mindig meg is kaptam. A szállítási idő 2~6 nap között volt mindig...

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.