Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) dl650 válasza dime27 (#1450) üzenetére


dl650
tag

Xiaomi telóm még nem volt, így nem tudom, hogy neked negéri-e a váltás. Nem ledként villog hanem pl a Viber parancsikonja villan fel az általad beállított másodpercenként. Nem tökéletes alkalmazás, de teszi a dolgát. A YouTube-on van róla video. Nézd meg. Szerintem van hasonló app is.

(#1452) laskr99


laskr99
addikt

Ha valaki type c-3.5 átalakítókban tapasztalt. Tud ajánlani minőségi darabokat? A gyári olyan kicsi madzag szerű,hogy félek hogy hamar megtörik. Akár olyan is jöhet amivel tölteni is lehet, meg kábel nélküli is ami egy fém toldó.

(#1453) moordavid válasza laskr99 (#1452) üzenetére


moordavid
aktív tag

Én még hagynék időt az gyári átalakító "kibontakozására". A megjelenés óta megvan a telefon, az átalakító meg azóta nonstop rajta egy fülesen, amit vagy a táskámba, vagy kesztyűtartóba, vagy zsebbe gyűrök. A hívások majd felét pedig a fülesen keresztül bonyolítom le, semmi baja azóta sem a 'madzagnak'.

"Like tears in rain."

(#1454) laskr99 válasza moordavid (#1453) üzenetére


laskr99
addikt

Hát azért nem szeretném ha meghalna itt. Meg jó lenne tartalék mellé. Semmi tartása, a fejesem gyári kábele 3x vastagabb.

(#1455) *Mukeey* válasza laskr99 (#1452) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ilyet rendeltem, sokkal minőségibb darab, mint a gyári. Ajánlom!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1456) laskr99 válasza *Mukeey* (#1455) üzenetére


laskr99
addikt

[link]

Ez milyen lehet? Itt nincs megszakadni való kábel.

(#1457) *Mukeey* válasza laskr99 (#1456) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Az elképzelés nem rossz. Próbálj ki egyet, az ára nem számottevő.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1458) DamianB válasza laskr99 (#1452) üzenetére


DamianB
őstag

Én rendeltem két átalakítót mindkettő elbaszodott a gyári még megy . De utálom ezt a Jack nélküliseget

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1459) *Mukeey* válasza DamianB (#1458) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nálam a hangminőség azért sokkal jobb usb-cn. Ez az egy előnye talán.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1460) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Pár napja a feloldással vannak gondjaim. Ujjlenyomat nagyon rossz, alig old fel vele, utána az arc se valami meggyőző. Van valami tipp esetleg, hogy jobb legyen?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1461) marcarc válasza *Mukeey* (#1460) üzenetére


marcarc
senior tag

Add hozzá újra a nyomatokat és az arcot is.

(#1462) *Mukeey* válasza marcarc (#1461) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Már megtörtént,de nem segített. Ennyire csak nem rosszak a feloldó módok...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1463) Migee válasza farena (#1445) üzenetére


Migee
tag

Sikerült a VoLTE :) A leírtak szerint jártam el.
Szolgáltatót felhívtam és bekapcsolták, majd 1 restart, és megy :)

(#1464) Migee válasza tibcsi0407 (#1424) üzenetére


Migee
tag

A Custom Rom nem tudja kezelni az újlenyomatolvasót? Vagy Hogy érted?

A másik: Ha Beta softot rakok rá, akkor nem fog tudni automatán frissíteni a stabil verziókra ugye?

(#1465) farena válasza Migee (#1463) üzenetére


farena
tag

😀

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#1466) ollie válasza Migee (#1463) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Melyik szolgáltató?

***

(#1467) tibcsi0407 válasza Migee (#1464) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Még a régilenyomat olvasót sem. :DDD ;]
Beta is frissül mindig beta-ra. Kb 2 hetente van új update és jóval a stabil előtt járnak fejlesztésben. Igazából bug sem nagyon van benne, szóval megéri rászánni az időt és felrakni.

https://utdetailing.hu/

(#1468) *Mukeey* válasza tibcsi0407 (#1467) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Van hozzá leírás? Feldobnám... :R

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1469) tibcsi0407 válasza *Mukeey* (#1468) üzenetére


tibcsi0407
félisten

#4 poszt.
Többi posztban megtalálod a fájlokat és egyéb tudnivalókat.
Előtte ments azért le mindent.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1470) farena válasza ollie (#1466) üzenetére


farena
tag

Telekom

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#1471) metal01


metal01
őstag

Üdv!

Az utóbbi hetekben vettem észre, hogy az üzemidő kezd rosszabb lenni a kezdetihez képest. Az első 1-2 hónapban simán 48 óra egy töltéssel, 7-8 óra SOT megvolt, most jó, ha kibír a telefon másfél napot 4-5 óra SOT-tal. Az elhasználódás normális, de ennyi idő alatt azért ez sztem sok.

Restart, FR megvolt, a helyzet ua. Másnál is romlik az üzemidő?

(#1472) dime27


dime27
őstag

No kéremszépen reggel felkeltem és elgurult a pirula rendeltem egy ilyen telót kipróbálásra matt fekete színben... remélem meglepetést fog okozni a mi8 után jó értelemben természetesen! :K :U

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1473) hajbel válasza metal01 (#1471) üzenetére


hajbel
addikt

Igen, pont ugyanígy. :O

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1474) dl650 válasza metal01 (#1471) üzenetére


dl650
tag

Szia! Karácsony óta használom, nálam ok. 48 - 58 óra simán megvan 6 óra SOT-al. Néha 7-8 óra SOT. Persze mindenki másképp használja. Nekem ez qrva jó.

(#1475) hajbel válasza dl650 (#1474) üzenetére


hajbel
addikt

Nekem az utolsó 2 béta óta csinálja ezt.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1476) metal01 válasza hajbel (#1473) üzenetére


metal01
őstag

Ezek szerint akkor lehet erre számítani :/

(#1477) hajbel válasza metal01 (#1476) üzenetére


hajbel
addikt

Szerintem szoftveres okai vannak. Remélem, hogy javítják majd hamarosan (az utolsó bétában nem javították).

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1478) dime27 válasza hajbel (#1477) üzenetére


dime27
őstag

Akkor ezeket a béta frissítéseket ( gondolom ota-n jönnek) érdemes kihagyni és jönnek a telóra stabil frissítések is?!
Hétfőn ha minden jól megy csatlakozom a forumhoz és érdeklődnék h akkor hanyas verziószámú frissítésig lenne célszerű felrakni h az akkuidőm még ne csökkenjen nagyon!Már csak azért is mert két simmel használom majd a telót! :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1479) metal01 válasza hajbel (#1477) üzenetére


metal01
őstag

Úgy legyen! A telefon eddigi legnagyobb erénye a jó akkuidő (volt).

(#1480) hajbel válasza dime27 (#1478) üzenetére


hajbel
addikt

Gondolom a az aktuàlis stabil romon is ugyanez a helyzet. Azt pedig ajànlott felrakni a biztonsàgi csomag miatt.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1481) DamianB válasza metal01 (#1471) üzenetére


DamianB
őstag

Volt már neked ilyen problémád úgy emlékszem az elején akkor helyre állt ?

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1482) metal01 válasza DamianB (#1481) üzenetére


metal01
őstag

Idáig rendben volt. Pár hete csinálja. Semmi új szoftver, a felhasználási szokásaim sem változtak. Remélem egy új frissítés javít majd rajta.

(#1483) *Mukeey* válasza dime27 (#1472) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Azt fog. Sztem jobb teló, mint a Mi8!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1484) *Mukeey* válasza tibcsi0407 (#1469) üzenetére


*Mukeey*
addikt

:R

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1485) dl650 válasza dime27 (#1478) üzenetére


dl650
tag

Ha jól tudom akkor a 9.0.12 - es az utolsó Ota frissítés. Nekem ez van fent. Nem béta. A betára át kell állni(azt hiszem). Én is két simmel használom.

[ Szerkesztve ]

(#1486) HARDZiE


HARDZiE
újonc

Használ valaki ilyen vagy ehhez hasonló vezetéknélküli töltőt a 6T-vel? Ha igen, mik a tapasztalatok?

(#1487) tibcsi0407 válasza HARDZiE (#1486) üzenetére


tibcsi0407
félisten

5V/1A van az adatlapon, ami 5W, legjobb esetben is, ha nincs semmilyen zavaró körülmény és a távolság is optimális a töltőfej és a cucc között. Ez piszok lassú. A 3700-as akkut 3700 mAh / 500 mA= 7,4 óra alatt töltené fel.
Igazából én még az ilyen utólagos megoldásból sok jót nem láttam.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1488) hajbel válasza tibcsi0407 (#1487) üzenetére


hajbel
addikt

Ez elvileg 10W-os. Ha asztalon van melletted, melóhelyen, elég is lehet akár. Most látom, hogy az csak a töltő, az adapter valószínűleg 5 :(

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1489) Migee válasza tibcsi0407 (#1467) üzenetére


Migee
tag

Telóról sokszor nem egyszerű írni, ezért a helyesírási hiba :)

Mellesleg jó lett Casio Watch+ .
Fut a háttérben.
A lényeg, hogy fixen párosítani kellett a telóval.
Mindig dolgozik rendesen a háttérben azóta :)

(#1490) tibcsi0407 válasza Migee (#1489) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Tudom, csak trollkodtam. (a Gboard mindent jobban akar tudni, de a Swiftkey is..) ;]
Akkor nem csak az alkalmazásban, hanem a BT eszközöknél is hozzá kellett adnod?

https://utdetailing.hu/

(#1491) aduasz8


aduasz8
csendes tag

Nesze neked edzett üveg...
Úgy vigyáztam rá mint a hímestojás, nem ejtettem le, végig szilikontokba hordtam, elején üvegfólia, ma ki vettem a szilikonból hogy megtörölgessem szépen és ez fogadott.

A legrosszabb fogalmam sincs hogy törtem be, de qvára mérges vagyok magamra. Nem ilyen szilánkos mély a törés szóval ha rá rakom a karbon hátlapot akkor nem látszik, de én mégis tudom hogy repedt és marhára idegesít. Szerinteteky mivel nem garanciális hiba hol, kivel érdemes a hátulját kicseréltetni (nem Leila GSMs hányingeres házi gányolmányokra gondolok) és kb. mennyiért? Vagy egyáltalán valaki foglalkozik gyári alkatrészekkel?

(#1492) *Mukeey* válasza aduasz8 (#1491) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Hát ez necces lesz. Ráadádnak a gyári tuti horror árban lesz. Saccra 20-30k...

:O

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1493) ollie válasza aduasz8 (#1491) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha nem akarod elveszíteni a garanciát, akkor csakis a gyári szervizzel szabad hátlapot cseréltetni. Amúgy az edzett üveg is ugyanolyan törékeny, mint a nem edzett, csak kicsit nehezebben karcolódik.

***

(#1494) laskr99


laskr99
addikt

Egy ilyen fentire a biztosítás működik ugye? Márciusban vettem a telót, mostani fizukor akarok biztosítást kötni rá.

(#1495) DamianB válasza ollie (#1493) üzenetére


DamianB
őstag

Elvileg a GG6 erről is szólna hogy jobban bírja az esést.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1496) ghiottone válasza DamianB (#1495) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Elől 6, hátul 5-ös a GG. Lehet feszültség volt benne, magától azért nem szokott elpattani az üveg.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1497) DamianB válasza ghiottone (#1496) üzenetére


DamianB
őstag

Wow ezt nem tudtam köszi.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1498) laskr99 válasza *Mukeey* (#1492) üzenetére


laskr99
addikt

8000ft az anyag+azon kívül a szervizköltség. Árak itt

(#1499) k5.20 válasza ghiottone (#1496) üzenetére


k5.20
senior tag

Nem vitát gerjeszteni akarok, de:
ahogyan az a képen is látszik, nem is magától pattant el...
Azon a szélső ponton, ahonnan a törési ívek indulnak, egészen biztosan kapott egy határozott impulzust...
Lehet, hogy nem emlékszik, vagy inkább nem tartotta akkor az esetet annyira vészesnek, de ilyen törés magától nem keletkezik.
Sajnos a lényegen nem változtat, akárhogyan is történt...

(#1500) *Mukeey* válasza laskr99 (#1498) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Az teljesen okés👌
Ők csinálják? Mert látom lehet service request-et indítani...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.