Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) zolka95 válasza Viper26 (#1800) üzenetére


zolka95
őstag

Na igen.

Melyik oldal az amelyiken a legrészletesebben listázzák egy telefon specifikációit.

Mert ezt a SAR értéket sehol sem írják. Se azt hogy eMMC vagy UFS.

Nem csak konkrétan erre a telefonra vagyok kíváncsi, hanem bármelyikre amire rákeresek. Egy ilyen oldalt keresek már régóta.

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#1802) lkristóf válasza zolka95 (#1801) üzenetére


lkristóf
senior tag

(#1803) *Mukeey* válasza zolka95 (#1798) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Várós a bemutató, bár a sima szvsz csak ráncfelvarrás lesz, a Pro meg méregdrága.
Nem biztos, hogy cserélnék a 6t-ről,főleg, hogy a 8gb ramos verzióm van, ami még jó darabig top készülék lesz...

Természetesen ufs a tároló, nem használnak emmc-t.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1804) Helltak válasza *Mukeey* (#1803) üzenetére


Helltak
őstag

Én se hiszem, hogy váltok, kivéve ha érdemi fejlődés lesz kamerában és üzemidőben. A 7 Pro picit már tényleg drága lesz, még ha érthető okokból is.
Nagyon elégedett vagyok a 6t-vel, pedig volt előtte Note 9, Mate 20 Pro és Lg V40 is, de egyikért sem adnám.

Xiaomi 14 Ultra

(#1805) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

[link] Élő 7 bemutató most!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1806) ghiottone válasza *Mukeey* (#1803) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Sima 7-re kiváncsi vagyok, ha már eddig kibírtam. A 7 Pro kiesik, mert a lekerekített dizájn nem jön be.
Viszont az nem tetszik, hogy a korábbi 20 eurós kupon már csak 10 euró mostantól.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1807) ghiottone


ghiottone
nagyúr

OP7 Pron-n a 'free fall mode' jó ötlet.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1808) hajbel


hajbel
addikt

Ezt a generàciót kihagyom. Megnéztem Marques Brownlee tesztjét. 3.5 maximum 4 óra SOT, lekerekített design, a tele photo kamera képei iszonyat homàlyosak.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1809) akosxyz válasza ghiottone (#1807) üzenetére


akosxyz
senior tag

Ötletes megoldás a védelemre :)

(#1810) *Mukeey* válasza hajbel (#1808) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Igen, engem is elriaszt a 4óra sot. Marques azt mondja, hogy majdnem a felére visszaesett, mert a 90hz kijelző zabálja az akkut. Kamera meg szokásosan közepes csak. A legfőbb dolog,amit szeretek a telómban😵
Viszont a 8gb verzió 100$al több csak mint a 6t, cserébe az már alapból 256gb. Ár az még mindig bomba, a teló is atom lett amúgy...

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1811) hajbel válasza *Mukeey* (#1810) üzenetére


hajbel
addikt

Persze, ezért is gondolkodtam el a váltáson. Viszont még ha jó áron el is tudnám adni a 6T-t (ami kizárt), akkor is ott az elrettentő SOT. Bár elvileg meg van ígérve, hogy ezen javítanak a dinamikus képfrissítéssel, amit majd megpróbálnak az egyik frissítéssel behozni. Mondjuk ennek is kérdéses a hatásfoka. Ami igazán elveszi a kedvem az az, hogy a széles látószögű kamerát már a 6T-ben is szívesen láttam volna, itt viszont jelenlegi állapotában gyakorlatilag használhatatlan.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1812) laskr99


laskr99
addikt

Nemrég vettem a 6T-t márciusban. Most elgondolkodtam a váltáson. Akksi mindig van nálam, javulni fog a kamera is tuti és az akksi is. 60Hz is megfelel de pl engem a noccs zavar. Megnézem majd milyenek lesznek a későbbi tesztek és szerintem váltani fogok szülinapom táján.

(#1813) marcarc


marcarc
senior tag

Én berendeltem a 7 Pro-t, bár tény és való h eddig nem sokat kellett rápótolni az egyel előtti eladási árára most meg kb 100e. :/ meh.

[ Szerkesztve ]

(#1814) k5.20


k5.20
senior tag

...segíjjetek mán... :DD
Eddig nem csinálta, vagy nem tudatosult bennem: ha a telefont megmozdítom, rögtön ébred a kijelző...
Korábban csak a két koppintásra tette ezt.
Mit állítottam el? :W

(#1815) Dolphine válasza k5.20 (#1814) üzenetére


Dolphine
addikt

Beállítások - Ambient kijelző - Vegye fel a telefont a megjelenítéshez

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1816) k5.20 válasza Dolphine (#1815) üzenetére


k5.20
senior tag

Hálásan köszönöm! :R

(#1817) *Mukeey* válasza marcarc (#1813) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ha 50 körül megúsznám, akkor elgondolkoznék.
Tetszik nagyon, a pár gyengébb tulajdonságai ellenére is.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1818) bladekettő


bladekettő
tag

Sziasztok!

Használtan szeretnék venni egy 6T készüléket. Mi kell a garancia érvényesítéséhez?

The easy day was yesterday! :)

(#1819) *Mukeey* válasza bladekettő (#1818) üzenetére


*Mukeey*
addikt

A papírja a Oneplustól. Csak azzal él a gyártói gari.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1820) hajbel válasza *Mukeey* (#1817) üzenetére


hajbel
addikt

Megnézve ezt a videó összehasonlítást elgondolkodtam azon, hogy benevezek egyre. Sokat javult a kamera. Ha behozzák egy frissítéssel a váltakozó képfrissítést és a választható felbontást, veszem is.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1821) marcarc válasza bladekettő (#1818) üzenetére


marcarc
senior tag

A rendelési szám kell, order number.

(#1822) Dolphine válasza k5.20 (#1816) üzenetére


Dolphine
addikt

Nagyon szívesen! ;)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1823) zolka95 válasza hajbel (#1820) üzenetére


zolka95
őstag

Választható felbontás? Ezt ígérték?
Ilyenről még nem hallottam semelyik telefonnál sem.

Elvileg a nagyobb felbontás jobban fogyasztja az akksit, nem?
Nem értem miért nem állítható minden telefonon. Számítógépen simán állítható a felbontás, telefonokon mért nem??
Ha lehetne én a legkisebb felbontáson használnám, amin még nem szembetűnő a minőségromlás. Sosem értettem ilyen kis kijelzőkre minek ekkora felbontás.
Lehet a 720p is bőven elég lenne? És akkor egy csomót lehetne spórolni a fogyasztással?

Oneplus 7-re várok. Számomra a Pro tök fölösleges. 90Hz, magas felbontás nekem nem számít. Főleg úgy hogy még többet is fogyaszt.
Már csak a kamera maradt, ami jobb. De nekem Nexus 5 után a sima 7-es kamerája is bőven jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#1824) hajbel válasza zolka95 (#1823) üzenetére


hajbel
addikt

Samsung S7-en már elérhető volt ez a feature, be is állítottam rögtön FHD-re. Már több telefonon is láttam.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1825) zolka95 válasza hajbel (#1824) üzenetére


zolka95
őstag

És spórol valamennyit a fogyasztáson?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#1826) ollie válasza zolka95 (#1823) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Galaxy S7-től minden Samsung csúcsmobilon lehet felbontást állítani.

[ Szerkesztve ]

***

(#1827) ollie válasza zolka95 (#1825) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Játékoknál lehet vele spórolni. Amúgy normál használhatnál csak akkor számít, ha a natív felbontása kisebb a panelnek. Minőségromlás meg mindig van, ha nem a natív felbontáson használod a kijelzőt.

***

(#1828) hajbel válasza ollie (#1827) üzenetére


hajbel
addikt

Szvsz mindenütt, ahol kevesebb pixelt jelenít meg, kevésbé terheli a cpu-t és a gpu-t. Játékoknál mindenképpen végig maxon pörög mindkettő.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1829) ollie válasza hajbel (#1828) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindenhol ugyanannyi pixelt jelenít meg, a kijelző fizikai felbontása nem változik.

***

(#1830) hajbel válasza ollie (#1829) üzenetére


hajbel
addikt

Nem erre gondoltam. A cpu és a gpu kevesebb munkát végez.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1831) Lipigab


Lipigab
tag

Sziasztok!

OnePlus 6T-nel kb 2 óra 30-es kijelző időm van amit elég kevésnek érzek. Pl ma csak net, egy kis videó és csevegés ment mobilnetrol semmi más.

Másnál is volt már hasonló? Mi lehet a megoldás?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1832) zolka95


zolka95
őstag

Arra lennék még kíváncsi, hogy elég-e ma egy 6GB-os OP7 vagy inkább 8GB-os kéne. Hosszú távra tervezek.
Küldenétek nekem screenshotot a RAM fogyasztásról? Jöhet pm-ben is! Thx :R

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#1833) dime27 válasza Lipigab (#1831) üzenetére


dime27
őstag

Szia!

Vmi beragadt sztem vmelyik alkalmazás!Csinálj egy wipe cache-t az megoldja majd!
Ill tárcsázóba üsd be hogy *#*#4636#*#* utána telefon adatai és ott a preferált hálózattípus beállítása: LTE/WCDMA legyen nálam ez vállt be akku szempontjából a legjobban!
Jah amugy a legfrisebb rom van rajta neked?!Tehát a 9.0.13?!

Nálam auto fényerőn 31 órája lett lehuzva töltőről azóta kibirt egy 14 órás használatot állandó 4g ill BT kapcsolattal két simkarival aztán tegnap este 20h-kor tettem repülőre ma reggel bekapcsoltam és akkor volt 62%-on az akku azóta wifin használom most vagyok 3h 30 perc kijelzőidőnél és még van az akkuban 49%-ék!Ma reggel csak BT fülessel hallgatok róla NAS-ról wifin keresztül FLAC zenéket.Szóval sztem elég keményen hajtottam most az elmúl egy napban és így bírja...egy ekkora collméretű ill ilyen erős hardverű telónál sztem ez kimondottan jo érték 3700-es akkuval! :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1834) Lipigab válasza dime27 (#1833) üzenetére


Lipigab
tag

Köszi a segítséget. Amiket írtál megcsináltam, hátha nekem is segít. Igen, a legfrissebb gyári rendszer van rajta.
Még1x köszi!

(#1835) Bly válasza dime27 (#1833) üzenetére


Bly
tag

Az akku időn tényleg javít ... Viszont ha alacsonyabb helyen tartózkodik az ember, vagy árnyékolt a környezet, elvérzik a telefon ezen beállítással ... Így nekem vissza kellett kapcsolnom, mert csak az sms-ek jöttek, hogy volt egy nem fogadott hívásom. :(

(#1836) dime27 válasza Bly (#1835) üzenetére


dime27
őstag

Én még ilyet nem vettem észre sosem! Pedig órákat bicóztam tegnap is határban mégis tudtak hívni! :R
Persze azt aláírom h az országban nem mindenhol ugyanolyan a lefedettség! Én egy telenoros ill egy telekomos karival használom a telót!

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1837) Bly válasza dime27 (#1836) üzenetére


Bly
tag

Nekem csak egy Telekom van benne, viszont a vastag falak tegnap eléggé megbolonditották. Hívott 3x a feleségem, kaptam is 3 sms-t, hogy volt nem fogadott hivasom. Nála pedig rendre mondta hogy a hívott szám nem elérhető. Így most visszatértem a gyárira. Ellenben jobban is merül a készülék.

[ Szerkesztve ]

(#1838) mókuska


mókuska
tag

Sziasztok!

Nemrég vettem egy ilyen telefont. Fólia nem volt a készüléken. Gondoltam veszek egyet rá. Esetleg van valami tapasztalat, hogy befolyásolja-e az ujjlenyomat leolvasót? Figyelni kell-e valamire?

(#1839) akosxyz válasza mókuska (#1838) üzenetére


akosxyz
senior tag

Ha feltetted tanítsd újra az ujjlenyomatokat és akkor jó lesz.

(#1840) mókuska válasza akosxyz (#1839) üzenetére


mókuska
tag

Köszönöm :DD

(#1841) DamianB


DamianB
őstag

Valaki fogjon le de én erősen agyalok egy zenfon 6 ra váltáson . Jack ,5k akksi annyi hogy iOS ami zavarna kicsit. Ollie látom itt vagy véleményed szerint nagy butaság lenne ?

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1842) hajbel válasza DamianB (#1841) üzenetére


hajbel
addikt

Elég ergyán néznek ki a kamera képei, amúgy jó telefon.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1843) DamianB válasza hajbel (#1842) üzenetére


DamianB
őstag

Én is észrevettem hogy kicsit gyenge kamera fronton de bármi lehet . Kicsit várni akarok mik derülnek ki rólaeg elég szépen szokott esni az áruk is az Asus telefonoknak.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1844) ollie válasza DamianB (#1841) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha megelégszel az IPS kijelzővel és a gyengébb fényképekkel, hajrá.

***

(#1845) nbg


nbg
senior tag

Sziasztok!

Ket gondom van a 6T-mel, az egyik mindig is jelen volt, a masodik csak par hete:

1.: Eldobalja a Bluetooth kapcsolatot. Autoval (VW T6 es Opel Insignia), BT headsettel (Jabra Evolve 65), mikor nincs audio lejatszva, illetve nem beszelek. Eddig egyik frissitessel sem lett jobb, es masik telokkal megy szepen minden.

2. Nehany hete, talan a legutobbi frissites ota, de erre nem mernek megeskudni, a haromallasu uzemmod valaszto csuszka csak az also ket allasban csinal valamit. Magyarul sima uzommod, illetve rezgo van, de legfelso allasba tolva nem valt at nemara. Eloszor mechanikai gondra gyanakodtam ,de alapos szemrevetelezessel sem latok ott gondot, szennyezodest, illetve a kapcsolasi erzet is uyganaz, mint a tobbi allasban.

Tudtok esetleg ezekre valami okosat? :)

Elore is koszonom!

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#1846) DamianB válasza DamianB (#1841) üzenetére


DamianB
őstag

iOS=ips csak át írta

Nbg BT probléma nálam is előszokott fordulni én tervezek egy FR t hátha segít.

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1847) mókuska válasza nbg (#1845) üzenetére


mókuska
tag

Ha jól tudom a bluetooth probléma az OOS hibája.
Nekem most Omega kernel van fent, ami elvileg javítja a bluetooth problémát. Idáig nincs is vele gondom jelenleg.

(#1848) Bly válasza nbg (#1845) üzenetére


Bly
tag

A biztonsági csúszkám nekem is egy ideje csak 2 opcióban hajlandó működni. a Kapcsolót érzem hogy átkapcsol, viszont csak normál és rezgést érzékel ... WTF??%?%?%

(#1849) szabyka95 válasza Bly (#1848) üzenetére


szabyka95
őstag

Kikell tisztítani fogpiszkaloval

(#1850) dl650 válasza dime27 (#1833) üzenetére


dl650
tag

Ezt(LTE/WCDMA) én is kipróbáltam. Az akkuidő jobb de így nálam nem volt 4g. Itt a korábban már említett LTE /UMTS auto (pmrl) - nél nem tapasztaltam ilyet. Mostanában minimum 60-70 órát bír 6-7 néha 8 SOT-tal. Egy sim (Voda)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.