Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) laskr99 válasza *Mukeey* (#1500) üzenetére


laskr99
addikt

Ők csinálják. Futár viszi-hozza.

(#1502) *Mukeey* válasza laskr99 (#1501) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Azért ez igy eléggé okés akkor...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1503) ivatti10 válasza aduasz8 (#1491) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Szemét dolog az üvegtelefon elterjesztése. Nyilvánvaló az ok, ne jöjjenek nekem a jelerősséggel, fém és műanyag telóimnál is mindig szuperül működtek a rádiós, műholdas vételek. Remélem hamarosan elkezdik gyártani a barkácseszközöket, és a háztartási gépeket is üvegből! :W

ZTE nubia Z60 Ultra

(#1504) ollie válasza ivatti10 (#1503) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Fém hátlappal nem működik a vezetékmentes töltés, a műanyag hátlap miatt meg sokkal többen sírtak, hogy milyen igénytelen, hogy egy csúcsmobil műanyagból van, mint amennyien most elégedetlenek az üveggel.

Persze a OnePlus más tészta, mert itt ugye nincs vezetékmentes töltés, szóval csak divatból lépték meg az üveg hátlapot.

[ Szerkesztve ]

***

(#1505) dime27 válasza ollie (#1504) üzenetére


dime27
őstag

Én midnight black színben rendeltem most akkor ennél a verziónál is üvegből van a hátlap vagy ez fém?! :F

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1506) laskr99 válasza dime27 (#1505) üzenetére


laskr99
addikt

Üveg. Nem kell félni tőle, baromi ritka a spontán törés. A fenti kollléga hátlapja tuti hogy ütéstől repedt meg. Ha feszültség lett volna, az egész hátlapon terjedt volna el a repedés.

(#1507) -=Vacsek=- válasza aduasz8 (#1491) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

szerintem rakd carbon tokba, az enyém is esett már párat nem is merem kivenni a tokból :DDD

(#1508) stbtamas


stbtamas
aktív tag

4K60FPS mellett igaz nincs stabilizalas, de 4K30FPS-nel van...
A kerdesem csak annyi, hogy 1080P60FPS-nel van e stabilizalas?

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#1509) dime27


dime27
őstag

Sziasztok!

Ha minden jól megy holnapi napon kapom kézhez a telót!
Mire kell odafigyelni esetleg első telepítésnél?! :F

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1510) dl650 válasza dime27 (#1509) üzenetére


dl650
tag

Szia! Szerintem semmi különös, csak a szokásos. Ez is csak egy telefon 😀(szerintem). Amúgy grat! Remélem neked is tetszeni fog!

(#1511) *Mukeey* válasza dime27 (#1509) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Hogy bármi más után tudd követni, olyan gyors😂😂😂
Viccen kívül grat hozzá, elég jól választottál😎👌
Ajánlom esetleg a karbon tokot, nagyon állat minőségi darab.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1512) Laby


Laby
senior tag

Sziasztok!

Tegnap leadtam a rendelést 6T 8gb/256gb verzióra. Jövő hét elején én is a család tagja leszek. ;]

Őszintén szólva totál csokis a gatyesz, hogy jól döntöttem-e.

~12 éve iPhone-kat használok, de most a Dual sim és egyéb dolgok miatt rávettem magam hogy Androidra váltok.
Bő 2 hete megállás nélkül teszteket olvasok, videókat nézek, fórumokat bújok.
Huawei Mate 20 Pro, P30 pro, Samsung Note 9 trióból már majdnem sikerült választani, de valahogy mindig lebeszéltem magam mindegyik típusról.

Aztán pár napja bejött a képbe a 6T és tegnap meg is rendeltem.

Remélem olyan frankó lesz, mint ahogy a legtöbb vélemény és tesztvideó visszaadja. :)

(#1513) *Mukeey* válasza Laby (#1512) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nyugi, még annál is frankóbb😎 Ez hosszú idő óta az első telóm, amit nem akarok lecserélni azonnal valami hülyesége miatt.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1514) dl650


dl650
tag

Igen. Én is istenítettem a P 9-et de ez más kategória. Gyorsabb, jobb. A kijelző mérete meg...... 😀

[ Szerkesztve ]

(#1515) hardline válasza Laby (#1512) üzenetére


hardline
senior tag

Jól döntöttél.
Elég sokan váltottunk itt iPhone-ról 6T-re, de senkinél nem volt probléma átállni.

(#1516) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Én P2XL-t cseréltem 6t-re. Szenzácios.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1517) Braddock válasza Laby (#1512) üzenetére


Braddock
őstag

Szia!
Iphone 7-ről váltottam.
Képben voltak nálam is az általad említett Androidos csúcsodellek, de sajnáltam rájuk a pénzt.
Már 2 hónapja elégedetten használom.

Ha legközelebb cserélek, akkor vagy ennek az utódja lesz, vagy Xiaomi.
Ár/érték bajnokok szerintem.

Mindenképp az igényeknek megfelelően kell dönteni.

Szerintem nem fogsz csalódni.

(#1518) dime27


dime27
őstag

4 nap meló után csak ki kéne már csomagolni a telót a dobozából... :)) :DD

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1519) Rókabajusz


Rókabajusz
csendes tag

Sziasztok
Ma vettem egy JBL free x Bluetooth fülhallgatót,a problémák az az,hogy biciklizés közben sokszor szakadozik,ugrál,recseg a hang. Nézegettem online, hátha sikerül találni valami megoldást de nem sikerült, megköszönném ha adnatok tanácsot. Oneplus 6 T a telefonom

(#1520) ghiottone válasza Rókabajusz (#1519) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Más telefonnal rendesen megy?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1521) dl650 válasza dime27 (#1518) üzenetére


dl650
tag

Akkor hajrá! Kíváncsi vagyok a véleményedre! 😀

(#1522) eddhunter válasza Rókabajusz (#1519) üzenetére


eddhunter
tag

Bár nekem, egész más fülesem van, de gond nélkül megy a Bluetooth. Igaz, ha a legjobb minőségű átvitelt választom a fejlesztői beállítások alatt (96kHz, 32bit, 909kbit/sec,) akkor néha szétesik meg akadozik sajnos.

Mindenesetre nézd meg, milyen kodeket használ a füles és próbálj ki esetleg másikat.

[ Szerkesztve ]

(#1523) hajbel válasza Rókabajusz (#1519) üzenetére


hajbel
addikt

Soundmagic E10BT-vel ugyanez.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1524) Laby


Laby
senior tag

Új telefont be kell regisztrálni a hivatalos oldalon plusz garanciáért, vagy nincs semmi dolog új telefon vásárlásnál?

(#1525) csipuka válasza Laby (#1524) üzenetére


csipuka
senior tag

Semmi dolgod, ha a hivatalos oldalrol rendelted.

(#1526) Laby válasza csipuka (#1525) üzenetére


Laby
senior tag

szuper, köszi :)

(#1527) dime27 válasza Rókabajusz (#1519) üzenetére


dime27
őstag

Nekem egy Audio Technica BT fejessel semmi gond egy órája! Viszont ezt jó lenne ha megírnád hogy még mindíg csinálja e.mert.füllhallgatóból pont ezt a JBL Freet néztem illetve ajánlották nekem is és nagy csalódás lenne ha nem működne rendesen a telóval! Jah teló...hát gyerekek egy szóval tudnám eddig jellemezni BESZARÁS!!! Remélem ez elég jó vélemény róla! :DD :C :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1528) *Mukeey* válasza dime27 (#1527) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Az. Én is ezt gondolom róla. Jelenleg ennyiért nem kapsz sehol jobbat...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1529) dime27 válasza hardline (#1136) üzenetére


dime27
őstag

Szia!

Én rendeltem a minap Nillkin 9H+ Pro üveget ugye ez 2.5D 0.22mm-es amint megjön beszámolok róla h milyen addig talán kitart a gyárilag feltett sima fólia...

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1530) hajbel válasza dime27 (#1529) üzenetére


hajbel
addikt

Erre kíváncsi vagyok. Nekem kínai TG van rajta, de már venném le, mert belóg egy picit a keret mindenütt. Túl drágának tartom a hivatalost.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1531) Dolphine válasza hajbel (#1530) üzenetére


Dolphine
addikt

Nem csak drága, nem nem is annyira jó. :F
Nekem az elsőt garanciában cserélték, mert gyári hibás volt. A második van fenn a gyáriból, de ez sem tökéletes! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1532) hajbel válasza Dolphine (#1531) üzenetére


hajbel
addikt

Milyen szempontból nem tökéletes? Már gondolkodtam rajta, hogy amennyiben a Nilkin sem lesz jó, veszek egyet.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1533) Dolphine válasza hajbel (#1532) üzenetére


Dolphine
addikt

A jobb felső sarokban apró buborékok jelentek meg 1 héttel miután feltettem és nem lehet eltüntetni.
A másik, hogy felületi hibák is vannak rajta. :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1534) hajbel válasza Dolphine (#1533) üzenetére


hajbel
addikt

Ez tényleg gáz ilyen horror áron.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1535) dime27


dime27
őstag

Más..xiaomi mi 8-on sokat hozott kijelzőidőben az ha tárcsázóba beütöttem, hogy *#*#4636#*#* ezekután telefon adatainál a hálózatoknál kiválasztani ezt : LTE/ UMTS auto (PRL)

Így csak az eu-s lte hálózatokon keresgél a mobil kevésbé meríti az akkut de ha pl mélygarázsban vagy akkor levált 2g-re!
Újraindítás után is ígymarad a teló teszteltem az előbb! :R

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1536) Bly


Bly
tag

Üdv mindenkinek! Már 2 hónapja büszke tulaja vagyok egy 8/128-as 6T-nek. Samsung párti voltam 10 évig. Nem akarom őket szidni, de azért a Stock Android közeli élmény valahogy jobban tetszik, mint a Samsung féle telepakolom mindennel és csak kikapcsolható ... arról nem is beszélve, hogy egyes márkák, köztük a Samsung is megfizethetetlen áron adják a "premium" kategóriás eszközeiket. Viszont a OnePlus ennél jóval kedvezőbb áron biztosítja a hasonló minőséget. A vas, ami benne van, egyszerűen úgy pörgeti a telefont, ahogy azt kell. A OOS-ről, nem is beszélve. Kamerát felváltva a Pixel apk-val patika képeket lehet vele készíteni. 2 naponta töltöm a telefont, a 6 órás kijelző idő a minimum. Persze nem játékra használom. Munka ... navigáció ... net ... tartalom fogyasztás. Vegyesen, ha lehet wifin, ha nincs wifi, akkor mobilneten tolom. TELJESEN MEG VAGYOK ELÉGEDVE A TELEFONNAL! RESPECT OP! :R :R :R :R :R

Viszont egy két kontra:
1 ... Sajna az időzített sms-t az alap szoftver nem tudja, így külső alkalmazással oldottam meg. (Pulse sms)
2 ... Samsung után eléggé kockás egy új contact kezelése, vagy a régiek hívása\sms ... mivel samsungnál mindjárt felkínálta a rögzítést, illetve jobbra balra húzással a contacton lehetett üzenetváltást\hívást kezdeményezni. Tudom ezt is meg lehet oldani külső apk-val, de inkább megszoktam.
3 ... a fingerprint megoldása egyenesen vagány, de nem olyan pontos és gyors, mint egy erre kihegyezett célhardver megoldás. Ezzel is együtt tudok élni, vagy ha nem megy, akkor arcalapú felismerés pikk pakk megoldja az unlocking-et. Időközben változtattam is, a feloldó segédanimáción, a korábban említett megoldással. Sokat javított a pontosságon és az feloldási időn. Valszeg azért, mivel nagyobbat és intenzívebben villan fel, hogy megvilágítsa a kamerának az ujjunkat.

és egy kis pro:
-Kijelzővédő üveg: én ebből rendeltem kettőt az ára miatt: [Tempered Glass H9]

- Tok(ok): Gyári ... Eléggé stabil, és jár érte a májkrém ismételten a ONEPLUS-nak, de gondoltam beszerzek egy két másikat, hogy azért lehessen cserél(get)ni:
- [GKK-360-Full-Protection-3in1] ( ha vastagabb védőüveg van a telefonon, vigyázni kell, hogy alá ne menjen az alsó protektor elem a felhelyezésnél, különben leemeli a helyéről a védőüveget )

- [MOFI Back Fabric] - minőségi, és szerintem elegáns is. Csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#1537) Bly válasza dime27 (#1535) üzenetére


Bly
tag

THX! Belőve, puding próba :DDD :DDD :))

(#1538) Dolphine válasza Bly (#1536) üzenetére


Dolphine
addikt

A feloldó animáció változtatása az a McLaren lett? Erre utaltál?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1539) *Mukeey* válasza dime27 (#1535) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Megcsináltam én is. Kiváncsian tesztelem!
:R

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1540) Bly válasza Dolphine (#1538) üzenetére


Bly
tag

Igen természetesen... Másról nem tudok. Vannak a gyári engedelyezettek plusz az animáció nélküli feloldás...Na meg a McLaren

[ Szerkesztve ]

(#1541) dime27


dime27
őstag

Időképhez mit kéne nyomjak h rendesen mutassa a tartózkodási helyemet?! Telepítés óta Budapestet ír ki....
Beállításokban bekapcsoltam a tartózkodási helyet de itt nem találok olyan menüpontot mint más androidos telóimnál h be lehetett állítani h mobilnetről és wifiről vagy nagyon pontos üzemmóddal vagyis csak gps-el tájékozódjon az időkép...
Másnál működik tökéletesen és ha igen akkor hogy állította be?! :F

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1542) Braddock válasza dime27 (#1541) üzenetére


Braddock
őstag

Beállítások alkalmazások időkép és ott is lehet jogosultságot állítani

(#1543) dime27 válasza Braddock (#1542) üzenetére


dime27
őstag

Igen ezt tudom meg be is lőtte magától a program ahogy nézem...azt vettem észre hogyha a tartózkodási hely be van kapcsolva akkor sem müxik az időkép de vmi rettenetesen elkezdi enni a telefon akksiját...tehát ilyen óránként úgy h nem is nyúlok a telefonhoz leesik mobilnettel az akkuból vagy öt százalék!!! Más is tapasztalja ezt vagy ez vmi bug lehet vagy micsoda ez??? :F

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1544) akosxyz


akosxyz
senior tag

A McLaren-t most állítottam be én is. Lényegesen gyorsabbnak tűnik így elsőre :)

(#1545) Braddock válasza dime27 (#1543) üzenetére


Braddock
őstag

Megpróbálhatod újratelepíteni.

(#1546) dime27 válasza Braddock (#1545) üzenetére


dime27
őstag

Kb háromszor újratelepítettem és most már müxik rendesen remélem így is marad majd...mondjuk legnagyobb fogyasztónak írja az akkustatisztika az időképet de már nem merül a teló annyira drasztikusan mint tegnapi napon! :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1547) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Én is feldobtam a Mclaren fpr-t. Ég és föld a különbség. Szigorúan ajánlott.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1548) akosxyz válasza *Mukeey* (#1547) üzenetére


akosxyz
senior tag

Akkor én sem csak beképzeltem a különbséget :)

(#1549) dime27 válasza *Mukeey* (#1547) üzenetére


dime27
őstag

Bocsi lehet tudatlan vagyok de ez vmi téma a sima oneplus 6t-re?!
Másik honnan lehet leszedni ill hogy kell feltenni?! :F

Köszi előre is! :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1550) Helltak


Helltak
őstag

Sziasztok!
Tegnap óta van nálam egy Oneplus 6t, a tapasztalataitok alapján, mennyire ajánlott az Open beta Rom?
Olvastam, hogy elég stabil és kevés bug, de azért telepítés előtt, inkább megkérdezem:)

Üdv

Xiaomi 14 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.