Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) ivatti10 válasza Surci1 (#1350) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Nem, én kérek elnézést, átsiklottam a 3 gombos újraindításon. Ki fogom próbálni, de csak vasárnap, addig mindenképpen kell a teló, és benne van a pakliban, hogyha kikapcsolom, esetleg nem tudom újraindítani. Ha ezzel a módszerrel, vagy bármely mással normalizálni lehet az állapotát, tudatom veletek, hátha mással is előfordul. Bocs, még egyszer, és köszi az infót! :R

ZTE nubia Z60 Ultra

(#1352) *Mukeey* válasza ivatti10 (#1351) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ezzel egy soft-resetet csinálsz. Nyugodtan! Biztis, h menni fog!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1353) rodman73 válasza Migee (#1343) üzenetére


rodman73
aktív tag

Nekem volt mindkettő, igaz a mate 20 pro csak pár napig. :D A pro is nagyon jó teló, de engem nagyon zavart a lekerekítésben látható kékes-zöld foltok, pedig elvileg boe kijelzős volt. A notch is nagyobb ott, mint a 6T-n. Meg a huawei-n nagyon azt éreztem hogy iphone akar lenni, ez lehet csak nekem szúrt szemet. 6T-nek is van 1-2 negatívuma, bár ezek apróságok szerintem. Én nem bántam meg hogy a 6T mellett döntöttem. :))

Lenovo Legion 5 17Ith6H i5-11400 RTX 3060

(#1354) *Mukeey* válasza rodman73 (#1353) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nem.is gondoltam volna, hogy egy lapon lehet egy m20p-val említeni😮 Fele annyiba kerül a 6t. De ennek örülök most, mert bár nem fogtam a kezembe még a Huaweit, majdnem azt vettem meg vakon telenortól. Szerencsémre közbejött ez a 6t bomba áron :C

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1355) ivatti10 válasza ivatti10 (#1341) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Mára már az usbcsatlakozó sem működött. Nem tudtam pendrájvra menteni, aztán már tölteni sem, így megcsináltam a 3 gombos újraindítást minden mindegy alapon (hiszen nem tudtam lementeni a fontos dolgaimat). Egy újraindítás megoldotta a hardveresnek tűnő problémát! :C
Külön köszönet Surci1 társunknak, aki javasolta ezt a megoldást! :R

ZTE nubia Z60 Ultra

(#1356) hajbel


hajbel
addikt

A tegnapi frissítés óta folyamatosan akadozik a bluetoot fülesemen a zene, illetve gyengébb a jel, mert ha kiveszem zsebből, akkor jó. Régebben már volt ilyen probléma vele, de nem ennyire durva. :(((

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1357) betyarr


betyarr
veterán

no,hát egy ideje használom a telefont.nagyon jó és szép,de azért vannak szépséghibái,sajnos:

- a beszédhangszóró teljes hangerőn sem túl jó.ha valaki egy kicsit is halkabb beszédű,már vissza-vissza kell kérdezgetni,még akkor is,ha teljes a csend nálam.ha zajosabb környéken vagyok,akkor totál esélytelen a telefonálás (ez valami romló tendencia ezen a téren,mert anno még egy zajos buszon is mindenki hallotta mit beszélnek a vonal túloldalán :U gondolom spórolnak ezen is)
- a térerő érdekes módon 2-3,talán max 4-es "pálcikáig" megy fel,pedig nincs messze a torony.
- zárt térben nem talál műholdat a gps (ez lényegében nem hiba,mert úgysem zárt térben navigálok).remélem autóban ez nem lesz probléma.
- voip-ra gyakorlatilag használhatatlan (rendszerint ezen keresztül telefonálok már évek óta).

nagy kár ezekért a hibákért.lehet válóok lesz és visszatérek xiaomira...

(#1358) *Mukeey* válasza betyarr (#1357) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ezek közül nálam egyik sincs, föleg nem a voip. Szinte csak azon telefonálok, ráadásnak a hangszoró brutál hangos...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1359) k5.20 válasza ivatti10 (#1355) üzenetére


k5.20
senior tag

Felhő mentés, mint opció, nem játszott?

(#1360) k5.20 válasza hajbel (#1356) üzenetére


k5.20
senior tag

Mit frissítettél tegnap?

(#1361) *Mukeey* válasza k5.20 (#1360) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ez érdekelne engem is :K

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1362) ivatti10 válasza k5.20 (#1359) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Mikor elkezdtem Drive-ra menteni, 30%-on állt, és iszonyú lassan mentek az adatok, esélytelen volt (és ugye nem tudtam tölteni sem, mert az usbcsati sem működött). Szerencsére sikerült újraindítani, ami megoldotta.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#1363) Boli77 válasza betyarr (#1357) üzenetére


Boli77
tag

Én nagyon hangos helyen dolgozók ( fül tok vagy dugó kötelező) . Ha hívnak nagyon jól hallom a másik oldalt még úgy is ha nincs full hangon,de azt észre vettem,hogy azért az is közre játszik ,hogy ki hív. Anyukám egy buta mobilról hív az szabályosan üvölt . Térerő . Az nálam majdnem mindenhol maxon van . Lakhelyemen Telekom torony van és oké. Székesfehérváron is. Valami gond akkor nálad lehet.

(#1364) HARDZiE


HARDZiE
újonc

(#1365) hajbel válasza HARDZiE (#1364) üzenetére


hajbel
addikt

Nálam nem működik.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1366) szabyka95 válasza hajbel (#1365) üzenetére


szabyka95
őstag

Nalam igen, force stop, majd mikor ujra belepsz bal felso sarokban a profilkepedre kattintasz, s ottvan h dark mode

(#1367) hajbel válasza szabyka95 (#1366) üzenetére


hajbel
addikt

Nem frissítettem még ma a messengert, az volt a baj. Kösz egyébként!

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1368) ivatti10 válasza HARDZiE (#1364) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Valóban működik, többször meg kell próbálni. A Facebook alkalmazásnál nincs hasonló trükk?

ZTE nubia Z60 Ultra

(#1369) laskr99


laskr99
addikt

Sziasztok!

Feliratkozás miatt kaptam vouchert elvileg tokra. Hogy működik ez az egész? Mert akkor rendelném jövő héten a telót. Ez a carbon tok mennyire jó? 3T-n midnight blackhez adott tok volt, ami szilikon, és jól védett.

(#1370) Braddock válasza laskr99 (#1369) üzenetére


Braddock
őstag

Szia!

Amikor rendeled, meg tudod adni a voucher kódot és levonja a végösszegből.
Csak telefon rendelés esetén veheted igénybe.

Arra figyelj, hogy a Bumper az ami teljes egészében fedi az éleket.
A Case, az alul és felül nem fed.

Tehát a Bumper, ami hasonlóan fed és hasonló anyag mint a szilikon tokod.
A Case egy keményebb anyag, valami plastic.

Alapban jár a telefonhoz egy füst színű szilikon tok, ami elég jó minőségű és megfelelően véd is.

[ Szerkesztve ]

(#1371) laskr99 válasza Braddock (#1370) üzenetére


laskr99
addikt

Szia!

Köszi. Rendben ez oké, olyan volt a 3Thez is de ha már ingyen van miért ne... :D

(#1372) Braddock válasza laskr99 (#1371) üzenetére


Braddock
őstag

Inkább én is tokot rendeltem volna amikor vettem, mert itthon elég nehéz találni, ellenben a kábellel vagy átalakítóval szemben.

[ Szerkesztve ]

(#1373) *Mukeey* válasza laskr99 (#1369) üzenetére


*Mukeey*
addikt

#1304
Elég jó a Karbon Case. Ajánlom, ha nem bumperre vágysz.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1374) DamianB válasza laskr99 (#1371) üzenetére


DamianB
őstag

Én fülest rendeltem inkább tok helyett jobban is jártam mert ez az át alakító téma nekem annyira nem jött be .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1375) rodman73


rodman73
aktív tag

Sziasztok!

Mostanában nagyon elkezdett merülni a telóm, pedig nem raktam fel semmi új programot. 22 óra alatt lemerült 24%ra, 2 óra 13 perc képernyő használattal. 8 gb-os verzió, január közepe óta nyúzom. Wipe cache elég lehet vagy rakjam újra?

Lenovo Legion 5 17Ith6H i5-11400 RTX 3060

(#1376) laskr99 válasza DamianB (#1374) üzenetére


laskr99
addikt

Azt is rendeltem, fóliát is. Tegnap rendeltem meg, ma du. 1kor vette át az ups. Mikorra érhet ide?

(#1377) -=Vacsek=- válasza laskr99 (#1376) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

nekem 2hónap után elég karcos már a gyári fólia rajta. honnan lenne érdemes rendelni hozzá?

(#1378) laskr99 válasza -=Vacsek=- (#1377) üzenetére


laskr99
addikt

Én a telóval a gyártó oldaláról. Nem kicsit drága de ezek passzentosak.

(#1379) Braddock


Braddock
őstag

Esélyes hogy pénteken.

(#1380) Répafőzelek válasza rodman73 (#1375) üzenetére


Répafőzelek
tag

Hasonlóan merül nálam is, kb örülök a 4 órás SOT-nak pedig eddig masszívan hozta a 7 órát.

(#1381) dl650 válasza Répafőzelek (#1380) üzenetére


dl650
tag

Akkor nálatok valami app beragadhatott. Próbáljátok utánanézni.

(#1382) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Fix, mert nálam a 8óra sot sem ritka, de még mobilneten is masszív 6óra megvan...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1383) dl650 válasza dl650 (#1381) üzenetére


dl650
tag

Tirolban élek és itt nagyon rossz a mobilnet, de még így is simán elmegy 48-60 órát 6-8 SOT-al. (persze tudom ez használat függő). Mobilnet wifi mindig megy. Nincs Facebook-om és nem játszom a telefonon.

(#1384) hardline


hardline
senior tag

Frissítés után nekem is merült. Ajánlom a 3 gombos kikapcsolást, utána minden flottul működik. 8-9 óra kijelzőidőm van mindig.

(#1385) Dolphine válasza hardline (#1384) üzenetére


Dolphine
addikt

3 gombos kikapcsolás? Az milyen? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1387) Djuree


Djuree
félisten

szeretnék venni egy ilyen telót? a hivatalos oldalon kívül érdemes lehet még valahonnan rendelni? esetleg ahol olcsóbb vagy van kupon.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1388) k5.20 válasza Djuree (#1387) üzenetére


k5.20
senior tag

Olcsóbb hely van, de nem éri meg...
Csak a hivatalos, onnan vegyed.

(#1389) ghiottone válasza Djuree (#1387) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A gari miatt elsődlegesen a gyártó honlapjáról, illetve még a német amazonról, ha ott az amazon az eladó, mert nagyon korrekten rendezik a garanciális problémákat + 2-3 napja 519 euró volt a 8/128-as, de most ott is 579.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1390) k5.20 válasza Dolphine (#1385) üzenetére


k5.20
senior tag

Hangerő fel-le egyszerre + bekapcsológomb.

(#1391) Dolphine válasza k5.20 (#1390) üzenetére


Dolphine
addikt

Ez pontosan mit csinál azon kívül, hogy újraindítja a telefont?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1392) tibcsi0407 válasza ghiottone (#1389) üzenetére


tibcsi0407
félisten

+1 az Amazon-ra, én is onnan vettem a 6-ot. Ráadásul közösségi adószámmal még ÁFA nélkül is megveheted.

https://utdetailing.hu/

(#1393) ivatti10 válasza Dolphine (#1391) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Lehetőségeket kínál a különböző törlési és újraindítási módok közül.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#1394) Braddock válasza ivatti10 (#1393) üzenetére


Braddock
őstag

Ha egyről beszélünk, akkor elég a hangerő le + power, majd rezgésnél power elenged és hangerő le tovább nyomva tart. Ez a recovery menü.

(#1395) Dolphine válasza ivatti10 (#1393) üzenetére


Dolphine
addikt

Ha valóban recovery menüről beszélünk, ezt be is lehet kapcsolni és "csak" újraindítani kell a telefont recoveryben.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1396) farena válasza k5.20 (#1390) üzenetére


farena
tag

Ez a képernyő mentés, nálam legalábbis.

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#1397) ivatti10 válasza Braddock (#1394) üzenetére


ivatti10
aktív tag

A 3 gombos, az nem a recovery menü, az valóban a power és a hangerő le, ahogy fentebb írtátok. Nyomjátok a 3 gombot (a teló bekapcsolt állapotában) kikapcsolás után is folyamatosan, míg újra nem indul, ekkor ezt a speciális lehetőségek közül választható menüt kapjátok.
Mikor nem működtek a fizikai gombjaim, egy topiktársunk ajánlotta ezt, én akkor találkoztam vele, azóta nem próbálkoztam. De ez nem a megszokott revovery menü volt, más választási lehetőségek is megjelentek benne. A lényeg az volt, hogy a működőképtelen gombjaim használhatóak voltak a 3 gombos újraindításra.

[ Szerkesztve ]

ZTE nubia Z60 Ultra

(#1398) hardline válasza Dolphine (#1385) üzenetére


hardline
senior tag

Lezárt képernyőnél mindhárom gombot kikapcsolásig nyomva tartottam. Kb 30 másodpercig, vagy tovább is eltartott.
Ha tovább nyomod, akkor valószínűleg bejön a fentebb írt plusz menü is. Ezt nem tudom, nekem az update utáni merülést megoldotta a kikapcsolás is.

(#1399) Dolphine válasza hardline (#1398) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm és Neked is ivatti10! :R
Ma is tanultam valamit. :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1400) Oneil85


Oneil85
csendes tag

Sajnos nálam a sima kikapcsolás nem segített. 52 ről éjszaka 38 ra merült a telefon. Hogy van ez pomtossan a 3 gombos kikapcsolás? Ez elvileg megoldja ezt a merülési problémát? Leírhatná nekem valaki részletesen meddig kell nyomvatartanom a 3 gombot, stb. Köszi a segítséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.