Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Surci1 válasza patoga (#1000) üzenetére


Surci1
tag

Szia! Ezt látod nem tudom, lehet hogy nincs. Én biztosan nem telepítettem. Esetleg van egy linked hozzá? köszi

(#1002) Surci1 válasza patoga (#1000) üzenetére


Surci1
tag

Esetleg honnan szedjem le és hogyan kell felrakni, mert ez nekem már magas pálya. :R Ezt[link] az oldat találtam, nem tudom ez megfelelő-e?

[ Szerkesztve ]

(#1003) farena válasza Surci1 (#1002) üzenetére


farena
tag

Szia!

Ez a leírás nekem sokat segített amikor még OnePlus One telefonom volt. Igaz hogy több mint 4 éve íródott, de benne lévő ADB telepítés, leírás talán még most is megteszi.

[ismerkedés Android-os kifejezésekkel, biztonsági mentés, bootloader feloldása, rootolás]

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#1004) Surci1 válasza farena (#1003) üzenetére


Surci1
tag

Köszi megpróbálom. :R

(#1005) farena válasza Surci1 (#1004) üzenetére


farena
tag

Közben haza értem, és megnéztem.

beállítások/a telefonról/ Buildszámra 7-szer ha még nincs (fejlesztői beállítások megjelnéséhez

beállítások/rendszer/fejlesztői beállítások/ USB hibakeresést engedélyezd
telefon állapot sávon megjelenik egy "P", húzd le és válaszd ki a "fájlátvitelt

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#1006) Surci1 válasza farena (#1005) üzenetére


Surci1
tag

Köszi a segítséget, de ezt már próbáltam kb. a 3. nekifutásra az 50-ből. Asszem írtam is itt a 994. hozzászólásban. Sajna nem találtam megoldást,Aaz ADB is feltettem, de az se segített.. :(((
Egyébként az az érdekes, hogy csak a fájlátvitel(MTP) nem szuperál a többi igen (midi, ptp, usb-internet)
Gyanítom, hogy a win7 ultimate x64 -el van valami gebasz a laptopon, mert írja, hogy installed a oneplus usb driver, de valójában meg nem.

[ Szerkesztve ]

(#1007) bozarjoska válasza Surci1 (#1006) üzenetére


bozarjoska
őstag

Esetleg ezt is megpróbálhatod. Van ebben is driver.

(#1008) farena válasza Surci1 (#1006) üzenetére


farena
tag

Akkor passz, sajna más nem jut az eszembe :(

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#1009) Surci1 válasza bozarjoska (#1007) üzenetére


Surci1
tag

Köszi neked is. :R Megpróbálom. A lepényhal meg.... :D

(#1010) hajbel


hajbel
addikt

Ez az akksi összemérés vótmá?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1011) Surci1 válasza Surci1 (#1006) üzenetére


Surci1
tag

Jól sejtettem, hiba a laptoppal van vagy a win7 ultimate-tel, mert ma délelőtt kipróbáltam egy másik laptopon amin win 10 van és azon egyből fennakadás, gondolkozás nélkül létrejött a kapcsolat fájlátvitel módban. :C Ráadásul úgy, hogy usb hibakeresést sem kellett bekapcsolnom.

(#1012) patoga válasza Surci1 (#1011) üzenetére


patoga
tag

Próbáld ujrahuzni a WIN-t. Nálam is 7-es van és jó.

(#1013) -=Vacsek=- válasza hajbel (#1010) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

mate 20 szériához már nem teljesít ennyire jól sajnos. de szép teljesítmény :K

(#1014) farena


farena
tag

GearBest-en kínai új év. Töltő, kábel jó áron

[link]

[link]

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#1015) Ubi


Ubi
tag

Sziasztok!
Beléptem az imént a táborotokba. Megrendeltem egy 6T-ét. A P20 Pro és ez közt vacilláltam. Remélem nem bánom meg, hogy nem a Huawei lett. Volt már több OnePlus telefonom, azok tetszettek. Milyen a kamera? Tudom, hogy a P jobb. De a gyakorlatban??? A frissítésekkel javítottak-javítanak rajta? Megszokható az értesítő led hiánya?

[ Szerkesztve ]

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#1016) S. Laci válasza Ubi (#1015) üzenetére


S. Laci
tag

Üdv a klubban.
A kamera valóban talán gyengébb, mint a Huawei kamerája, de abszolút vállalható képeket készít a 6T is. Én használom család/kisgyerek fotózásra és kisvállalkozásban dokumentálásra egyaránt. Én meg vagyok elégedve vele.
Az értesítő Led-ről nem tudok nyilatkozni, iPhone- ról jövök, ott sem volt.

(#1017) eddhunter válasza Ubi (#1015) üzenetére


eddhunter
tag

Teljesen jó a kamera. Éjszakai módban ajánlott a pixel kamera appja(volt már itt is többször), de egyébként teljesen rendben van. Én is iPhone-ról váltottam, de most használom a PlusBeat nevű appot, ez többnyire jól kiváltja a LED-et.

(#1018) k5.20 válasza Ubi (#1015) üzenetére


k5.20
senior tag

Én is várom az enyémet, talán holnapra ide is ér.
Kamerára ott lesz a GCAM app. jó eredményeket lehet vele elérni, jobban lő, mint a gyáriak a legtöbb készüléken.
Értesítő led kiváltható, okosóra, karkötő stb. segítségével. (Bár én sokszor vagyok olyan helyzetben, amikor a készüléket látom, de nem vehetem fel, ilyenkor meg kifejezetten idegsítő, ha villog a led...tehát most nem fog.)
Qi töltésre teszek egy próbát, tok alá helyezhető tag-el, majd meglátjuk.

Más.
A gyári forrásból vettem, de nem kötöttem rá biztosítást, lehet ezt utólag?
Vagy ha náluk nem, itthon van valami bejáratott út?
(utóbbi 2 készülékemet sikerült ejtenem, kijelzőcsere pedig nem olcsó mulatság ugyebár...)

(#1019) Dolphine


Dolphine
addikt

Ami a béta verziókba belekerül, később az kerül a végleges változatokba?
Hol lehet utánaolvasni, hogy milyen változások várhatóak?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1020) Ubi


Ubi
tag

Köszi a válaszokat! Akkor türelmesen várok. 2-3 nap alatt meg is jön. :)

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#1021) gilfoyle válasza k5.20 (#1018) üzenetére


gilfoyle
őstag

Ha az Oneplustól vetted, azt hiszem utólag 15 napig még tudsz biztosítást kötni.

[ Szerkesztve ]

(#1022) k5.20 válasza gilfoyle (#1021) üzenetére


k5.20
senior tag

Igen, onnan jön, de most nem látok lehetőséget külön gari vásárlásra.
Majd beregelem a készüléket, s akkor hátha feldobja.

(#1023) gilfoyle válasza k5.20 (#1022) üzenetére


gilfoyle
őstag

Garancia az 2 év van, nem hosszabbítható, meg amúgy is a biztosítást kérdezted.

Az Oneplus 3T topicösszefoglalóban megtalálod az utólagos biztosításkötést. Nem 15, hanem 30 napig lehet.

(#1024) k5.20 válasza gilfoyle (#1023) üzenetére


k5.20
senior tag

Bocs, elírtam, a garival tisztában vagyok, azért vásároltam onnan.
A biztosítást nézem, köszi!

(#1025) ati3738


ati3738
aktív tag

Op 6T Bluetooht-on nem csatlakozik okosórához, karkötőhöz. Telefonhoz, számítógéphez, autóhoz igen. Pie hiba?
Tud valaki valami okosat?

Forever Young

(#1026) ati3738 válasza ati3738 (#1025) üzenetére


ati3738
aktív tag

Rosszul írtam. Ha csatlakozik is nem szinkronizál

Forever Young

(#1027) Snell


Snell
csendes tag

Sziasztok,

olvastam minden tesztet,végigpörgettem itt a kb 1000 hozzászólást és látom,hogy nagyjából mindenkinek tetszik a telefon.
Nagy dilemmában vagyunk.Honor 8at cserélnénk és nehéz döntés,hogy OnePlus 6T vagy Honor v20 legyen.
Szerintetek?
Honort sem fogtuk még kézbe,boltban még nincs,de fotón elég rajosnak néz ki a hátlap,ha a valóságban is ilyen akkor emiatt simán elállunk tőle.
Hardverileg nem értek annyira hozzá,de kb ugyanaz lesz a két telefon,ugye? Kamera talán a Honorban jobb,néztem fotókat is természetesen,de a 6T is pofasakat csinál.
Rögtön kettőt vennénk,csak nehéz a döntés :(

(#1028) -=Vacsek=- válasza Snell (#1027) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

Felhasználói apróságok dönthetnek pl az ujjlenyomat olvasó hátra került, van aki nem szereti illetve elöl szokta meg. az ára a honornak magasabb lesz 210el fog indítani. Kamera, csepp alakú notch, ips lcd vs optic amoled stb. Általános felhaszálásra a hardver simán elég lesz mind2 készülékben. Én személy szerint nem vennék se honort se huaweit. Hamar értéküket veszítik és frissítések terén se bízok bennük. Op 5t is megkapta a 9es droidot és annó 7essel jött ki. kétlem hogy a huawei is megcsinálná ezt, + a honor az almárka nem múlhatja felül a nagy tesót!

[ Szerkesztve ]

(#1029) Caaabi


Caaabi
senior tag

Sziasztok! iphone rol valtanek Oneplus 6T vagy Huawei Mate 20 pro ra. Az arat leszamitva szeretnek toletek par ervet gyujteni miert lenne jo valasztas a OP. 7 plus rol valtok, es semmikepp sem szeretnem visszalepesnek erezni sem uzemido, sem kamera, sem teljesitmeny ugyileg. Remelem tudtok par hasznos tanaccsal, tapasztalattal szolgani, esetleg ha van koztetek olyan aki szinten iOS rol jott es oszinten leirna a pozitiv negativ tapasztalatokat annak nagyon orulnek :) Tovabbi szep napot kivanok, es a valaszokat elore is koszonom!

(#1030) marcarc válasza Caaabi (#1029) üzenetére


marcarc
senior tag

Üzemidőről tudok nyilatkozni. 51% on vagyok. 31 órája vettem le a töltőről és 3 óra 42 percet ment a kijelző. Nekem 2 napos az akksi, 7-8 óra SOT-al. A gyorsaság, out of the box az egyik leggyosabb telefon PONT. Az animációkat le lehet venni még gyorsabbnak pattogósnak hat majd.

(#1031) BurgBurg válasza Caaabi (#1029) üzenetére


BurgBurg
tag

Engem is érdekelne, pont a váltáson gondolkozom.

(#1032) Snell válasza -=Vacsek=- (#1028) üzenetére


Snell
csendes tag

Igen ez a frissítés dolog engem is zavar.Honor 8on szeptemberi biztonsági csomag van.8as droidot is ígérgették aztán semmi,nem ám 9es.
Az ár most elhanyagolható mert a v20 569€ a 6T meg 549€. Nem volt még amoled kijelzős mobilom,szívesen váltanék rá.Meg a képernyőbe épített olvasó is vonzó,pedig a H8on imádom az okosgombot is hátul.A notch is bejön,de érdekes a kameralyuk is a v20on.
Nehéz döntés,mint mondottam :)

(#1033) hajbel válasza -=Vacsek=- (#1028) üzenetére


hajbel
addikt

Egyetértek az előző hozzászólásokkal. Kamera összehasonlító videó. Az IPS-nek nem csak az a hátránya, hogy fakóbb képet ad, hanem az akksit is zabálja.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1034) csipuka válasza ati3738 (#1026) üzenetére


csipuka
senior tag

Tobbet segitene, ha megmondanad mihez nem csatlakozik/szinkronizal. Nekem Gear S3-m van, azzal nincs gond.

(#1035) neato3loco


neato3loco
senior tag

Üdv fórumosok! Igaz e a rémhír, hogy az akksi gyorsabban merül mint korábban? Olvastam róla, hogy tanácstalanul állnak a tulajok az üzemidő csökkenés előtt. Köszi.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#1036) Rhia


Rhia
csendes tag

Sziasztok,

Ehhez mit szóltok?
Gyanítom, hogy ez csak a konkurencia károgása. Az esetleges gyorsabb merülés csak hagyján, de hőemelkedésre még senki nem panaszkodott.

(#1037) Rhia válasza neato3loco (#1035) üzenetére


Rhia
csendes tag

Látom, olvastad te is.😊
Egy hónapja használom, nem merül gyorsabban, 2 napot simán bír egy feltöltéssel, 6-7 óra képernyőhasználattal és akkor még marad benne 20-30%.

(#1038) Dolphine válasza neato3loco (#1035) üzenetére


Dolphine
addikt

Én semmi ilyesmit nem tapasztaltam, szerencsére. Bár tény, hogy én nem is gyilkolom a telót. :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1039) neato3loco válasza Rhia (#1037) üzenetére


neato3loco
senior tag

Akkor ez csak valami rém hír tényleg. Most akarok telefont vásárolni és ez a telefon minden téren tetszik csak megijedtem, hogy ezzel is akksi hibák lesznek. A Honor 8-am már egy fél napot se bír ki, úgy hogy egész nap melóban jó ha az időt megnézem rajta.. na mindegy akkor marad ez a csodaphone.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#1040) Rhia válasza ati3738 (#1025) üzenetére


Rhia
csendes tag

Engedélyezd a telefonon a helymeghatározást, azután amikor megtalálták egymást, ez már nem szükséges.

(#1041) UberMutant válasza neato3loco (#1039) üzenetére


UberMutant
őstag

ez rendszeresen előjön , mindegyik modellnél. inkább user error vagy vacak szoftver az oka.

(#1042) hardline válasza neato3loco (#1035) üzenetére


hardline
senior tag

A legutóbbi töltés előtt 9 óra 8 perc képernyő idő jött össze 20 óra alatt.
Megjelenés óta megvan, az akkuidő változatlanul remek.

(#1043) viw


viw
aktív tag

Sziasztok!
Hol lehetne venni ilyen telót, lila színben? Gyártói oldalon már nincs.
Mármint több oldal is árul, de hol érdemes megvenni?

[ Szerkesztve ]

(#1044) csipuka válasza viw (#1043) üzenetére


csipuka
senior tag

En is lilat akartam asszonynak, de 1 hettel tovabb gondolkodott mint kene, ugy lemaradt rola. Most varom a kovetkezo szint, de ha nem jon 2 heten belul, akkor kap feketet 😃
Csak meg gondolkodni kell hogy kulonboztessuk meg kikapcsolva vagy leforditva. Otlet? Masik tok talan, de teccik a gyari.

(#1045) viw válasza csipuka (#1044) üzenetére


viw
aktív tag

Én egyszerübb helyzetben vagyok, megkaptam a parancsot: vagy lila lesz vagy semmilyen.:)

Amúgy, tok is többfele van.

[ Szerkesztve ]

(#1046) -=Vacsek=- válasza viw (#1043) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

8/128 villám lila

smartshop
gsmhome

[ Szerkesztve ]

(#1047) Dolphine válasza -=Vacsek=- (#1046) üzenetére


Dolphine
addikt

Nem biztos, hogy ilyen sufni gsm boltot érdemes javasolni! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1048) -=Vacsek=- válasza Dolphine (#1047) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

sufni? jópár éve vannak már a piacon ezek a gsm boltok. törvény meg kötelezi őket a garira illetve a szervízre. nekem csak ilyen gsm boltból volt eddig telóm akadt amit többször is gariztak. meg az se hátrány ha céges lesz a teló lejön az áfa!

(#1049) Dolphine válasza -=Vacsek=- (#1048) üzenetére


Dolphine
addikt

A szervízt én inkább a OnePlusra bíznám.
Viszont az ÁFA ügyben igazad kell adjak Neked! :K

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1050) k5.20 válasza k5.20 (#1018) üzenetére


k5.20
senior tag

No, tegnap be is futott a készülék, azóta költözgetek lassan át rá.
Tetszik - bár ennyiért tetsszen is ugye..
Ma a MediaMarkt-ban rakattam rá ClearPlex fóliát, reggeltől lehet nyúzni.
Megjött a Qi-tag is, majd holnap kipróbálom, hogy a tok alatt, hogyan fér el.
Nálam tegnap kb.40%-ról indulva 7 óra üzemmel és abból kb.3,5 óra kijelzővel merült le.
SIM még ugyan nem volt benne, de úgy érzem, jó lesz ez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.