Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Aljasvip válasza jano6220 (#850) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Van, keress vissza "adamsauvage" kolléga beszámolójára.

(#852) seven7 válasza sharkypeti (#800) üzenetére


seven7
aktív tag

Szia!

Nekem 6T van, páromnak Mi 8 (sima, nem pro). Ha a kamera fő szempont, az Mi 8 jobb. Lehet hogy szenzorban pariban vannak, de szoftveresen és utómunkában jobb a Xiaomi.
Én a stock droid és a berögzött OnePlus vonal miatt választottam (+ nem érdekel a telefonos kamera, van rá céleszközöm), de így hogy a kettő telefont nyomkodtam egymás mellett nap mint nap, szerintem az Mi 8 jobb ár-érték arányban. Már a miui sem olyan borzasztó, mint régen. :)
Ez csak magánvélemény, ettől függetlenül én még maradok márkahű, majd két év múlva újragondolom.. :R

[ Szerkesztve ]

(#853) sharkypeti válasza seven7 (#852) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Köszönöm a véleményedet! Most egy kicsit megint várok, mert jön az Mi9. És akkor már a OnePlus 6T vs Xiaomi Mi9 lesz a kérdés.

OnePlus 12

(#854) Bilux válasza sharkypeti (#853) üzenetére


Bilux
veterán

Oneplus 7 és mi 9

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#855) sharkypeti válasza Bilux (#854) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Mi9 hamarosan kijön, OnePlus 7 szerintem jóval később lesz, de inkább az árától tartok, hogy az már 200 körül lesz, az nekem már sok. Legalábbis egy telefonért.

OnePlus 12

(#856) Dolphine


Dolphine
addikt

Most csak én nem találom, vagy az OOS-ben tényleg nincs külön szinkronkapcsoló? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#857) csipuka válasza Dolphine (#856) üzenetére


csipuka
senior tag

Mihez?
Ha az account-ot akarod szinkronizalni, akkor azt ott kell keresni.

(#858) Dolphine válasza csipuka (#857) üzenetére


Dolphine
addikt

Azt tudom, azt látom.
Arra gondoltam, hogy amikor bekapcsolom a WiFit, majd a Gmailt megnyitom, akkor azért problémázik, hogy nincs bekapcsolva a szinkronizálás. Én erre gondoltam. Így világos, hogy mit keresek? Macrodroiddal beállítottam, nem probléma, de fura, hogy ez gyárilag nincs benne, vagy csak én nem találom! :)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#859) csipuka válasza Dolphine (#858) üzenetére


csipuka
senior tag

Nem teljesen fogom meg.
Ahogy latom a szinkronizalas app szinten van, es ezt az OS kezeli. A pure android-ban van OS szintu szinkron kapcsolo?
Nna veletlenul megtalaltam. Az account legaljan van egy kapcsolo, hogy 'automatically sync data'. Ezt kerested? Mondjuk meg veletlenul se jut eszembe ki/be kapcsolgatni.

(#860) Dolphine válasza csipuka (#859) üzenetére


Dolphine
addikt

Létezik külön kapcsoló, de ezek szerint az OOS-ben nem.
Igen, ez volt az amit én kerestem. Mivel Elixir widgetet használtam, ezért fordult elő, hogy ezt a funkció kikapcsoltam. Egy másik beidegződés, még a LOS időkből.
Köszönöm, így most már nem fogom ezt piszkálni. Mondjuk kíváncsi vagyok, hogy van-e bármiféle hatása a fogyasztásra.
Apropó, Nálad a GPS be van kapcsolva folyamatosra, vagy kapcsolgatod? Fura, hogy a GPS-nél sincs már olyan, hogy Nagyon pontos, Energiatakarékos és egyéb.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#861) Dolphine


Dolphine
addikt

Bocsánat, bugyuta kérdés lesz.
Ha csörög a telefon, akkor hogyan kell felvenni. :DDD Amikor felfelé húztam, akkor simán "kinyomtam" az illetőt! :DDD Hiába, ez is LOS beidegződés! :DDD Ott úgy volt, hogyha felfelé húztam az ujjam, akkor felvettem, ha lefelé húztam, akkor letettem. De itt?

Fordítva van, mint kiderült! :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#862) csipuka válasza Dolphine (#860) üzenetére


csipuka
senior tag

GPS az be van mindig kapcsolva, mert megosztopm a poziciomat masokkal.

(#863) Dolphine válasza csipuka (#862) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm.
Nem merül nagyon tőle a teló?
Szeretném megköszönni az ajánlásodat tok ügyben. Tegnap megjött. A 6T-n van egy Sandstone tok és így is belepasszol a tokba. Kicsit szorul, de majd kopik egy kicsit úgyis! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#864) hajbel


hajbel
addikt

Gyerekek, ez a tok nagyon adja élőben.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#865) patoga válasza Dolphine (#861) üzenetére


patoga
tag

Be tudod állítani, hogy felfelé vedd fel. Telefon/beállítások ott a "húzza felfelé......

(#866) Dolphine válasza patoga (#865) üzenetére


Dolphine
addikt

Királyság, tényleg! :DDD :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#867) Dolphine


Dolphine
addikt

Újabb kérdés.
Nálatok az Accubattery, vagy Gsam Monitor működik? :F A pillanatnyi fogyasztást mindenkettő méri, de itt aztán megáál a tudomány. :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#868) ivatti10 válasza Dolphine (#867) üzenetére


ivatti10
aktív tag

A Gsam Battery Monitort használom évek óta, itt is működik. A teljes, részletes statisztikához néhány parancs szükséges adbvel, de ezt a progi leírja részletesen. Vagy root hozzáférés adb helyett.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#869) Dolphine válasza ivatti10 (#868) üzenetére


Dolphine
addikt

Azt hiszem sikerült, köszi! :)
Az Accubatteryt viszont továbbra sem értem. :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#870) nembal


nembal
újonc

Sziasztok!

Segítséget kérnék. Be van állítva a Smart Lock funkcióban a lakásom, ahol nem kellene zárolnia magát a telefonnak, mégis megteszi. Van ennek valami trükkje, hogy működjön? Köszi a választ!

(#871) patoga válasza nembal (#870) üzenetére


patoga
tag

GPS be van kapcsolva?

(#872) aduasz8


aduasz8
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, tud ez a telefon olyat hogy 2sim kártyával használom a telefont és mikor az 1es simen beszélek és a 2sen hívnak mintha ki lenne kapcsolva és mikor leraktam jön az sms-s nem fogadott hívásról. A régi telefonom tudta hogy csörögjön ki annál aki hív és nekem jelezze hívás közben hogy keresnek a másik kártyán. Ugyan ez a kérdésem a mobil nettel is, hívás közben nem enged netet. Előre is köszi a válaszokat.

(#873) csipuka válasza aduasz8 (#872) üzenetére


csipuka
senior tag

Ez dual standby-os telo, vagyis ha hivasod van az egyik sim-en akkor a masik nem elerheto.
A net-nek menni kene hivas kozben is szerintem, de nem probaltam meg sose.

(#874) ghiottone válasza aduasz8 (#872) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az elsőt talán a hívás átirányítással meg lehet oldani. Annál a kártyánál ha nem elérhető akkor a másik kártyádra átirányítani, így jeleznie kell hívás közben is.
A másiknál ha ugyanarról a kártyáról telefonálsz és közbe megy a net, akkor nem lehet, hogy visszavált 4g--ről mondjuk 2g-re? Ha nincs Volte szolgáltatás az adott kártyán, akkor visszalép hanghívásnál 3G-re, de ha ott nem jó a lefedettség akkor 2G-re is visszaeshet, amikor már nem igazán töltődik be sok minden.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#875) UberMutant válasza aduasz8 (#872) üzenetére


UberMutant
őstag

bizony, mind a két kártyát át kell irányítani a másikra , ha nem elérhető. így bármelyiken beszélsz a másik csörögni / jelezni fog. de ezt bármelyik dual standby telefonnál így érdemes beállítani.

szerk: a hívásvárakoztatást is be kell kapcsolni, ha nincs még

[ Szerkesztve ]

(#876) viw


viw
aktív tag

Sziasztok! App lock funkció,h. csalható elő? Pár alkalmazást szeretném ha pin kóddal (ujjlenyomat, arc) lehetne csak elindítani. Köszi!

(#877) csipuka válasza viw (#876) üzenetére


csipuka
senior tag

settings->utilities->app locker
A settings-ben felul lehet keresni amugy, egesz jo.

(#878) viw válasza csipuka (#877) üzenetére


viw
aktív tag

köszi

(#879) nembal válasza patoga (#871) üzenetére


nembal
újonc

Persze :-)

(#880) csipuka


csipuka
senior tag

A legutolso OS verzioval 9.0.11 nem tudom kirakni a youtube video-t a chromecast ultra-ra. Gondolkodik, de nem csinal semmit. Ha a kepernyot cast-olom az megy. Youtube vanced-et hasznalok. Van masnak is hasonlo problemaja?

(#881) mjani1172 válasza csipuka (#880) üzenetére


mjani1172
addikt

A normál Youtube működik?

(#882) csipuka válasza mjani1172 (#881) üzenetére


csipuka
senior tag

Hm, leszedtem a Youtube Vanced-et, es a gyari youtube az muxik. Furcsa, eddig mukodott a Vanced a kirakasnal. Frissitettem a Vanced-et, de igy se megy. :(

Nna rakerestem, ahogy nezem masnak is van problemaja vele.

[ Szerkesztve ]

(#883) ghiottone válasza csipuka (#882) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Január elején volt egy chromecastot érintő hacker támadás utána pár nappal később egyik eszközről se tudtam kirakni chromecastra, nvidia shieldre youtube videókat a vanced appal, de a gyári youtube az megy. Hogy a kettő összefügg-e nem tudom.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#884) csipuka válasza ghiottone (#883) üzenetére


csipuka
senior tag

Egyelore aktivaltam a Youtube-ot, es meglepoen jol elvan ugy tunik a Vanced-al, pedig regen ugy emlexem csak az egyik lehetett aktiv. Szoval amikor cast-olni akarok akkor majd hasznalom a gyarit, amugy a Vanced-et. Olvastam anno a hackrol, lehet telleg van koze hozza.
Megneztem, hogy 01.02-en kezdtek panaszkodni ra, es mily veletlen a PewDiePie hack-et is aznap reportaltak...

[ Szerkesztve ]

(#885) ghiottone válasza ghiottone (#883) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Viszont, ha a sima youtube-al megvan a kapcsolat, utána yt vancedről már mennek a videók átküldése.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#886) Boli77


Boli77
tag

Sziasztok! Rakott már valaki a készülékre üveg kijelző védőt ? Milyen vele az újlenyomat olvasó? Vettem aliról tegnap meg is jött . Mofi márkájú és nagyon pontos a mérete rá még nem raktam . Míg a gyári fólia bírja nem biztos ,hogy felrakom .

(#887) xenom0rph válasza Boli77 (#886) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ha esetleg mégis rákerülne, szívesen olvasnék róla egy véleményt, hogyan passzol a telefonhoz. :R

halahala

(#888) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Nagyon megtetszett a OP McLaren edition.
A hivatalos oldalról rendelve mennyi idő alatt érne ide?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#889) marcarc válasza HUTCHDB (#888) üzenetére


marcarc
senior tag

priority shipping 2 nap, sima 3-4 max.

(#890) HUTCHDB válasza marcarc (#889) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mennyi a szállítási díj, mert nem találok rá semmilyen adatot.

Egyébként érdemes szerintetek néhány tízezer forinttal többet adni ezért a verzióért?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#891) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#890) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Sajna nem lehet rendelni a McLaren verziót.
Korábban pedig jelezte, hogy van...
Van valakinek infója, hogy mikorra várható?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#892) Boli77 válasza xenom0rph (#887) üzenetére


Boli77
tag

Mindenféleképpen meg írom .

(#893) eddhunter válasza HUTCHDB (#890) üzenetére


eddhunter
tag

Szerintem a 128/8Gb éri meg leginkább, de ha rajongó vagy, vagy valamiért kellene 256Gb tárhely akkor neked nyilván megéri. A 10Gb RAM nem hinném, hogy kellhet, max, hogy elmondhasd, hogy van. :D Szerintem...

(#894) marcarc válasza HUTCHDB (#890) üzenetére


marcarc
senior tag

9,99 eur a szallitas priority vel és 7,99 simán.

(#895) Boli77 válasza xenom0rph (#887) üzenetére


Boli77
tag

Képen így néz ki az üveg. Remélem sikerül feltölteni .

(#896) PeteePeti válasza HUTCHDB (#891) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én is arra vártam, aztán meggyőztem magam, hogy a 8/128-as Mirror is jó lesz nekem! Karbon protective tokkal és üvegfóliával együtt is 200 alatt maradt az ára! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#897) Dolphine válasza Boli77 (#886) üzenetére


Dolphine
addikt

Én gyári edzett üveget tettem rá. Az első ami jött, azzal valami gond volt, mert nagyon buborékos volt + az alja hibás volt. Írtam a supportnak, szó nélkül küldtek másikat! Nagyon jó. Úton van azért egy Nillkin is! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#898) aduasz8 válasza ghiottone (#874) üzenetére


aduasz8
csendes tag

Köszi a választ! Az a fura, hogy ha engem hívnak akkor van net közben, látszik is 3gre vissza vált a kis ikon, viszont mikor én hívok valakit egy felkiáltójel jelenik meg a térerő ikon mellett és nincs net.

(#899) Bilux


Bilux
veterán

Elköszönök egyelőre, kipróbáltam jó volt most megválok a makulátlan 8/128 mirror black telefonomtól.
Nektek további jó nyomkodást :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#900) Dolphine válasza Bilux (#899) üzenetére


Dolphine
addikt

Mi történt? :Y

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.