Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) csipuka válasza Laby (#1598) üzenetére


csipuka
senior tag

Az appra hosszan nyomsz es ott a notificationban lehet testre szabni. Tehat az androidban, nem az appban

(#1602) Laby válasza csipuka (#1601) üzenetére


Laby
senior tag

Ott próbáltam, de külön hangot nem enged sehol sem állítani. Vagy csak ennyire vak lennék? :DD

(#1603) Laby


Laby
senior tag

Csak ennyi van:

(#1604) -=Vacsek=- válasza Laby (#1598) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

se 8as se 9es droidon nem látom én se a rendes verzióban a hang kikapcsolását.. 7es még állítható.

(#1605) akosxyz válasza Laby (#1603) üzenetére


akosxyz
senior tag

Amúgy szerintem amennyivel kevesebbet fogyaszt a lite, annyival többet a kijelző a dark mod hiánya miatt. Bár egy tesztet bőven megér :) Vagy ha már van tapasztalat, akkor szóljatok :) :R

(#1606) Bly


Bly
tag

Szerintem is... Amoledes telefon esetén szerintem sokat nyom vagyis nem nyom a lantba, ha olyan alkalmazások vannak tepeitve amik támogatják az energia takarékosságot. Ezt a sima messenger jobban tudja mint a lite... Ez kézenfekvő xd

Kis más. Ha ujrainditom a telefont automatikussan leveszi a Mclaren feloldoó animációt, és vissza vált a hagyományos mintára... Másnál is tapasztalható ez?

(#1607) *Mukeey* válasza Bly (#1606) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nálam nem. Maradt a Mclaren...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1608) csipuka válasza Laby (#1603) üzenetére


csipuka
senior tag

Nyomj az oszzesre, es megnyilik egy uj menu

(#1609) Laby válasza csipuka (#1608) üzenetére


Laby
senior tag

:Y Valóban...jár egy büdös nagy pofon nekem.
(ez maradjon a mi titkunk jó? :) )

(#1610) dime27 válasza ollie (#1591) üzenetére


dime27
őstag

Az a fene fura dolog ezek használatában hogy a Mi Max 2-es készülékemen amit csak wifin használok idehaza azon nem produkálnak ekkora fogyasztást ezek az alkalmazások, sőtt ismerőseim akik sokkal jobban nyomják ezeket.pl Huawei készülékeken náluk sincs ezeknek ekkora fogyasztása pedig ők aztán tényleg feszt rá vannak kattanva messengerre meg facera...nem értem én ezt...próbáltam megszokni két napig a light verziókat de számomra túl puritánok ill az üzenetek se mindíg jönnek meg rajtuk...meg végülis van egy 8giga rammal rendelkező csudagyors telóm nehogymár akkor az alkalmazásokból feszt light verziókat használjak csak azért mert sokat zabálják kimondottan ennél a telónál az akkut sztem itt vmi más lehet a probléma...remélem vagy a kövi oprendszerfrissítés vagy ezen alkalmazások kövi frissítése megoldja majd ezt a problémát mert nekem mobilnettel két simmel.illetve autofényerővel max 5h SOT-ok jönnek ki rendre...

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1611) Bly válasza dime27 (#1610) üzenetére


Bly
tag

Nekem igaz 1 sim van, és nem nyomkodom a messenger, csak ha írnak...
Ja és Facebook nincs telepítve... Nem használom... Tegnap igaz küldtem rajta 40 képet így jött ki ez az 1%... Lehet ott valami beragadt de csúnyán...

[ Szerkesztve ]

(#1612) dime27 válasza Bly (#1611) üzenetére


dime27
őstag

No de minden nap beragad?! :F Ez nem egyszeri.jelenség volt...rendre ez a három legnagyobb fogyasztóm de ezeket is használom a legtöbbet ez igaz! Csak azt nem.értem h százalékosan ilyen 15%-ra jön ki az akkustatisztika szerint a nap végére a használatuk míg más telóimon ez jóval 10 alatt szokott lenni egy nap használat után...

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1613) Bly


Bly
tag

GYB-FR-GYB? nekem mindjárt a kezdetekkor kellett csinálnom, mivel beragadt egy app, ami miatt egy alkalmazás sem frissült a Play Store-ból ... ha nem sajnálod rá az dőt ... csinálj egy ilyen full clean-t ...

(#1614) dime27 válasza Bly (#1613) üzenetére


dime27
őstag

Ha factory resetre gondolsz mikor.kivettem a telót a dobozából rögtön azzal indítottam miután bekapcsoltam...azóta kb ha egy frissítés jött rá nem tudom h azután érdemes lett volna újra FR-et csinálnom...Három gombos módszerrel h kell FR-t csinálni ennél a telónál amúgy?! :F

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1615) ollie válasza dime27 (#1610) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert a Xiaomi meg Huawei tipikusan tilt minden folyamatot a háttérben, meg kilő mindent a memóriából. Olyan is előfordult nálam Xiaomi telefonnal, hogy zenét hallgattam, és közben kilőtte a zenelejátszót a memóriából.

***

(#1616) Bly válasza dime27 (#1614) üzenetére


Bly
tag

Én nem szoktam variálni... Minden nagyobb frissítéskor megcsinalok egy gyári beállítások - factory reset - gyári beállítások triót feltöltött állapotban... Úgy tuti az akku log is... Samsungnál is mindig ez volt a folyamat főleg az odinos agyonflashelős időszakokban ... Ne ragadjon be semmi sem... [link] recovery menu elérése

(#1617) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Sziasztok!
Van köztetek olyan aki iOS-ről jött? egy i8Plus után vajon milyen lenne?

(#1618) storm3 válasza ollie (#1615) üzenetére


storm3
senior tag

Na így már én is jártam, Mi5-nél pl. :D

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#1619) beeep146 válasza Szabcsizz (#1617) üzenetére


beeep146
tag

Üdv!
iPhoneX-ről váltottam az első 6T-re, és nem bántam meg. Aztán a hosszú hetek unalma után idén január végén volt egy gyenge percem, ránéztem a Prohardverre és ráfizetéses cserével visszaváltottam iPhone XS Max-re. Na az kb. olyan volt, mintha egy 400 LE-s turbós autóból visszaültem volna egy 360 LE-s szívóba. Nem akartam hinni a szememnek, hogy ennyivel lassabb az iPhone. Még szerencse, hogy a volt tulaj kis bukóval visszavette az XS Maxot, így vehettem egy 2. 6T-t. Nem akarok flame-t gerjeszteni, de ha nem izgulsz végletekig a mobilos fotózásra, nem vagy megrögzött iOS fan és/vagy nem köt magához az ökoszisztéma akkor VÉLEMÉNYEM SZERINT jobb telefon a 6T mint az i8Plus.

(#1620) ollie válasza beeep146 (#1619) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Viszont, fényképezésben, videózásban jobb az iPhone X. És ezt úgy írom, hogy soha nem vennék iPhone-t, még akkor sem, ha a OnePlus is ugyanabban az árban lenne.

***

(#1621) beeep146 válasza ollie (#1620) üzenetére


beeep146
tag

Nem vitatkozom, alapesetben valóban jobb, de jelenleg én a Gcam-el nem látok különbséget. Ezt úgy mondom, hogy én az "előveszem és automatán kattintom" típusú felhasználó vagyok. Nem szoktam állítgatni pro módban vagy máshogy. Utólag sem nagyítgatom monitoron a fotókat.

[ Szerkesztve ]

(#1622) hardline


hardline
senior tag

Láttátok már, hogy fut a win 10 a 6T-n?
[link]

(#1623) Szabcsizz válasza beeep146 (#1619) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Köszönöm a választ, úgy érzem akkor ez nem az én készülékem. Fontos a jó kamera, ebből a szempontból meg remekelnek az almás termékek. Xiaomi vonalon is gondolkodtam, de azt hamar elvetettem a fotós képességek, vagyis inkább hiányuk miatt. Marad a Huawei/Samsung vonal. :R

(#1624) *Mukeey* válasza Szabcsizz (#1623) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Elötte azért megnézhetnéd élőben, mit tud. Nem olyan gyenge a kamera, mint gondolod!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1625) ghiottone válasza Szabcsizz (#1623) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Május 14.-én jön a 7-es. Azt ha tudod még megvárhatod hogy milyen lesz.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1626) betyarr


betyarr
veterán

az időjárás app másnál sem frissül rendszeresen?csak akkor hajlandó mutatni az aktuális hőfokot ha rábökök.

(#1627) dime27


dime27
őstag

Nagy P20 Pro-s ill Ájfonos munkatársaim sírva panaszkodtak ma délután hogy nem működik nekik a facebook+messenger+Instagram trió 😂
Nos nálam a 6t-n meg minden ment ugyanúgy ahogy szokott és büszkén mutogattam nekik hogy gyerekek ez telefon! :))

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1628) batai15 válasza dime27 (#1627) üzenetére


batai15
félisten

Le kell törjem a lelkesedésed ,semmi köze a telefonhoz .

(#1629) ghiottone válasza dime27 (#1627) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem teló függő, ahogy kollega is írja. Nálam Pixelen, Z2 Force-on se megy - nálad is csak a korábban betöltött cuccok vannak meg, új tartalom nem igazán még pár óráig.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1630) *Mukeey* válasza dime27 (#1627) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Lehet a több ram miatt jobban kezeli a facét és bennt maradt pár poszt.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1631) ollie válasza ghiottone (#1625) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Aztán ha nem tetszik neki, be lesz fürödve, mert a régit már nem fogja tudja megvenni. Én már csak a motorosan kiemelkedő kamera miatt sem várnék az OP7-re, az visszafejlődés.

***

(#1632) ghiottone válasza ollie (#1631) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Selfie kamera nem érdekel, alig használom, a teli kijelző viszont jónak tűnik.

Amazonon még biztosan lesz 1-2 hónapig és az ő garijuk is nagyon rendben van.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1633) zolka95 válasza ollie (#1631) üzenetére


zolka95
őstag

Pont ezért várok a 7-re, hogy akkor eldöntsem, hogy a 7-est vegyem-e vagy a 6T-t.
Amint megjelenik a 7-es le is kerül az oldalukról a 6T??

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#1634) ollie válasza zolka95 (#1633) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már előtte le fog kerülni.

Pár héttel az új modell megjelenése előtt mindig kifuttatják a raktárkészletet. Valószínűleg már most sem gyártanak több OP6T-t.

[ Szerkesztve ]

***

(#1635) *Mukeey* válasza zolka95 (#1633) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Mindenképp érdemes lesz az újabbat választani. Frissebb soc, jobb akku, teljes kijelző, nincs noccs. Bár engem a 6t-n sem zavar, kilőttem azonnal a sávval.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1636) Belba válasza betyarr (#1626) üzenetére


Belba
őstag

Attól függ, milyen appot használsz?...
Nekem a "Transparent clock & weather" van fenn évek óta, ez automatikusan frissül...

[ Szerkesztve ]

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#1637) zolka95 válasza *Mukeey* (#1635) üzenetére


zolka95
őstag

Viszont a lekerekített kijelző nekem nem tetszik. Remélem csak fake fotók voltak. Bár ez a teló arról híres, hogy hallgatnak a felhasználók igényeire, nem? Akkor nem hiszem, hogy ilyen gagyi feature-t raknának rá. :D

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#1638) *Mukeey* válasza zolka95 (#1637) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Rosszul nem fogsz járni, bármelyiket is választod😎

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1639) betyarr válasza Belba (#1636) üzenetére


betyarr
veterán

a gyárit használom.

(#1640) betyarr


betyarr
veterán

google play szolgáltatások címszó alatt 46%-ot találtam az akkumulátor fogyasztásnál.hogy lehet (ha lehet egyáltalán) megnézni,hogy ez pontosan miket takar?mi fogyaszthat ennyit?

(#1641) tibcsi0407 válasza betyarr (#1640) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A Play szolgálatásoknál általában a helyinformációk szoktak ennyire meríteni. Pörgeti a GPS-ed.

https://utdetailing.hu/

(#1642) dl650 válasza betyarr (#1640) üzenetére


dl650
tag

Nálam is ez van. Most 59 %-ot mutat. Eddig ez nem volt, de betudtam a külföldi nyaralásnak mert helyi internetkártyát használok . Szerdán érkezek haza, utána majd kiderül.

(#1643) betyarr válasza dl650 (#1642) üzenetére


betyarr
veterán

tolok a telónak egy újraindítást és meglátom mire jutok...

(#1644) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

mostanában egyre többször akad be vmi a telóban és fél nap alatt merül 50-60%ot úgy h hozzá sem nyúlok.. ötlet? :F

[ Szerkesztve ]

(#1645) dime27 válasza -=Vacsek=- (#1644) üzenetére


dime27
őstag

Factory reset volt már?! :F

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1646) -=Vacsek=- válasza dime27 (#1645) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

nem találtam külön factory resetet a recoverybe.

(#1647) -=Vacsek=- válasza -=Vacsek=- (#1646) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

most meg nem tudom lemeríteni se max kijelzőn nyomkodom megy a tv 2órája azt írja 0:45 perc van még hátra..

(#1648) -=Vacsek=- válasza -=Vacsek=- (#1646) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

*battery resetet. gondoltam 25%ról lemeritem teljesen 10% on van jelenleg. ma 1.5 volt eddig a SOT, 15%alatt produkált még egyszer ennyit.. fck logik :F

(#1649) *Mukeey* válasza -=Vacsek=- (#1646) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Simán a beállításokból. Elötte switch-el egy backup.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1650) zolka95


zolka95
őstag

Az oldalukok sosem szokták csökkenteni a telefonjaik árát? Megjelenik az aktuális és amég ki nem fut, addig marad ugyanaz az ár?

Azért kérdezem, mert a 7-est meg akarom venni, csak nem tudom hogy várjak-e vele miután megjelenik. Vagy azonnal megvegyem, mert nincs értelme ezért várakozni?

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.