Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) *Mukeey* válasza goldister (#1949) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én ugreen átalakítóval használom, teljesen okés!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1952) goldister válasza stbtamas (#1950) üzenetére


goldister
tag

És milyen headsetet? Gyárit?

(#1953) csipuka válasza goldister (#1952) üzenetére


csipuka
senior tag

A 6T-hez adtak atalakitot, a 7-eshez mar nem adnak?
En mondjuk nem vagyok nagy zenehallgato, csak a sporthoz hasznalom, ott attertem BT-re. A tokom se madzagozik.

(#1954) ivatti10 válasza stbtamas (#1948) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Köszi! Ez volt nekem is, próbáltam újabbakat, de egyik sem működik, visszatettem. Köszi!

ZTE nubia Z60 Ultra

(#1955) goldister válasza csipuka (#1953) üzenetére


goldister
tag

Nem adtak. Bluetooth használok én is. De például repülőn jó lenne a vezetékes

(#1956) marcarc válasza csipuka (#1953) üzenetére


marcarc
senior tag

Nem :(

(#1957) csipuka válasza goldister (#1955) üzenetére


csipuka
senior tag

En pont most vettem a repuloutra is BT transmittert, amit otthon is hasznalok, mert a tv nem ismeri a BT-t.

(#1958) zolka95


zolka95
őstag

Megérkezett az sima OP7.
Netflix bloatware appon nagyot néztem. :Y
Csak letiltani lehet. Törölni nem.

Előző oneplusokon is volt ilyen?
Úgy tudtam nélkülözik az ilyet a telóikon.

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#1959) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

6óra sot jött ki ma a .14es verzión. Eddig 7 alatt ritkán volt, érezhetően gyengébb...

@zolka95 Szerintem nem volt még ilyen... Utálnám, ha elkezdenék ezt.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1960) hardline válasza *Mukeey* (#1959) üzenetére


hardline
senior tag

Ez nem az almás cég, itt eddig nem volt ilyen probléma. Nem hinném, hogy most kezdik el.
Nálam a legjobb üzemidő ha jól emlékszem, akkor az eredeti novemberi verzióval volt, azt egyik update óta sem tudja.

(#1961) *Mukeey* válasza hardline (#1960) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Igen, a legelején szuper volt az üzemidő, most drasztikusan csökkent nálam. Lehet holnap dobok egy fr-t, hátha segít valamit, felment már 3-4 frissítés, mióta megvan.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1962) betyarr válasza *Mukeey* (#1961) üzenetére


betyarr
veterán

nekem is katasztrófa az akkuidő.tegnap este töltöttem 100%-ra,vagy 2 percet nyomogattam a töltőről levéve,aztán ment repülőbe.reggel 95% volt,most meg már 91%-on áll és szinte alig csináltam rajta valamit.
lehet áttérek s10+-ra...ott legalább van mókolásmentes volte/vowifi is

(#1963) *Mukeey* válasza betyarr (#1962) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Remélem nem ez miatt kell majd telót cserélnem, mert nagyon elégedett vagyok amugy...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1964) dime27 válasza *Mukeey* (#1959) üzenetére


dime27
őstag

Nekem 14h használat mellett két simmel folyamatos 4g-vel auto fényerőn reggelre 5h 30 min.jött ki úgy hogy még volt az akkuban 21-23%-ék ráadásul olyan melóhelyen dolgozom aminek óriási fémteteje van tehát tutti h keresgéli feszt a teló az adótornyokat amíg melóhelyen vagyok vagyis baromira rossz a lefedettsége.Sztem.ez nem.rossz teljesítmény tőle...jah ezt már a legújabb frissítéssel tudja! :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1965) csipuka válasza betyarr (#1962) üzenetére


csipuka
senior tag

Ez katasztrofa? Mi lett volna, ha 50%-ra merul? Esetleg nullara....
Tegnap sokat kocsikaztam igy toltott, azutan nem igen hasznaltam. Most nezem reggel, hogy 15 oraja volt toltve, es 13SOT van es 4 napot kibirna. Ez minden csak nem katasztrofa. Szerintem.

(#1966) betyarr válasza csipuka (#1965) üzenetére


betyarr
veterán

90% általában 7végén,töltést követő nap végén szokott lenni,nem töltés utáni reggelen.ehhez képest katasztrófa.
jelenleg 73%.ez még akkor sem fordult elő eddig,ha napközben több hívásom is volt és egy kis netet használtam.töltęst követő nap végére még eddig nem volt 80% alatt a fenti használat mellett.

(#1967) csipuka válasza betyarr (#1966) üzenetére


csipuka
senior tag

Az a bajom, hogy a szavak jelenteset elinflaljuk es szelsosegben tudunk csak gondolkodni. Lement a toltes majd 1 nap alatt 73%-ra? Gyengebb, karcsubb, rosszab, mint eddig, de nem katasztrofa.

(#1968) betyarr válasza csipuka (#1967) üzenetére


betyarr
veterán

értelek.akkor úgy fogalmazok,hogy rosszabb,mint az ezelőtti builddel.

(#1969) akosxyz


akosxyz
senior tag

Frissítésekre nem emlékszem pontosan, de egy ideje nekem is karcsúbb az üzemidő. Pedig nem használom durvábban a telót, mint eddig. :(
Remélem jön erre valami orvosság. Eddig nagyon elégedett voltam az akkuval.

(#1970) *Mukeey* válasza betyarr (#1968) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Mindegyik build után rosszabb lett a sot.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1971) betyarr válasza *Mukeey* (#1970) üzenetére


betyarr
veterán

majd az összes okostelómmal megtörtént ez: frissítést követően rosszabb lett az akkuidő és lehetett várni a következőt,hátha abban javítanak rajta.mondanom sem kell,hogy nem úgy lett :(

nem rég váltottam pár emailt az üfsz-el a vowifi miatt.váltig állították,hogy van a telefonban alapból és kizárólag a szolgáltatón múlik,hogy használható-e.írtam is,hogy a szolgáltató támogatja (csakúgy mint a voltét),de a telefonon némi hack nélkül nem elérhető egyik sem.simán letagadták :U

asszem elkezdem hirdetni a telót :O érik az s10+ ha az se váltja be a reményeket maradéktalanul,akkor már nem tudom mit érdemes venni :((

(#1972) dl650


dl650
tag

Tesztelem a 14-est. Eddig 48 óra alatt 50 % akku, 3 óra SOT. Szerintem ez bőven jó. Facebook nincs, messenger, viber van. Kevés fénykép, böngészés, YouTube, hívás zene Bluetooth kihangosítón. Az átlagnál kicsit kevesebbet használtam. Éjjel kb hét óra alatt 3%-ot merült.

(#1973) -=Vacsek=- válasza *Mukeey* (#1970) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

így van.. februárban több mint 8 órát szólt kocsiban a zene youtube-ról a teló 10% nál powebank.. 2 naponta töltöttem. a felhasználási szokásain nem változtak de ma már minden nap töltenem kéne. kar érte pont ezért imádtam ezt a telót. lecserélni nem fogom ez van :(

(#1974) Bly válasza dl650 (#1972) üzenetére


Bly
tag

Ez az ... amivel érkezett a telefon eléggé patika volt a SOT ... viszont a 13 illetve 14-es verzió esetén eléggé merül a telefon üresjáratban. A SOT 6 óra környékén van ... 4 napot simán kibír a telefon átlagos nyomkodással. Viszont minél több az üresjárat annál kevesebb a SOT ... Google services gyorsítótár ürítve ... Wipe is megvolt a gyorsítótárra ...

(#1975) stbtamas válasza betyarr (#1971) üzenetére


stbtamas
aktív tag

Ezert en nem valtanek.. mivel valoszinuleg igazuk van. En az eg adta vilagon semmit nem mokoltam, be a sim, bekapcs, mobilnet bekapcs volte automatikusan ON. Szal sajnsoszos hogy tenyleg a szolgaltatod kell cseszegetni, vagy csak egyszeruen nincs valos 4G-d, mivel csak azon mukodik.
S10+ van asszonynak, kamera (foleg a selfie) siralmas, foleg este. Videozas rossz fenyviszonyok mellett siralmasak.. a 6T megeszi reggelire.

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#1976) hardline válasza betyarr (#1971) üzenetére


hardline
senior tag

Rendben, értjük, eldöntötted. Ennyi elég, nem muszáj a műbalhé mellé, lecserélheted "csendben" is.
Kicsit túltolod ezt a katasztrofálisan szar telefon dolgot.

(#1977) betyarr válasza stbtamas (#1975) üzenetére


betyarr
veterán

automatice volt volte mihelyst betetted a simet?hmm,ezt hogy csináltad?menüben neked aktív a volte/vowifi alapból?
én digi simmel próbáltam,de eleve maga a kapcsolók sem jelentek meg a menüben.úgy kellett kóddal aktiválni a tárcsázóban.

most kaptam választ az s10+ topikban egy volt op tulajtól.nincs elájulva a samutól.így még nem tom mi lesz.op7pro,vagy tudja a fene...

(#1978) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Megcsináltam a visszaállítást, kiváncsi leszek javít-e valamit majd.
Ehhez kapcsolódik, hogy a oneplus switch biztonsági mentése egy nagy f.s, az adatokon kívül semmit nem pakol vissza, szívhattam vele 2 órát, mire megint mindent beállítottam. Ez nagyon gagyi így... És egy 20gb-s fájt generált pedig...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1979) hajbel válasza hardline (#1976) üzenetére


hajbel
addikt

Inkább ne írjon róla a fórumon? Számomra is csalódás, mert amikor megvettem simán volt 7 óra SOT, most meg 4-5. Egyik ok, amiért a Samsungot lecseréltem az üzemidő volt.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1980) stbtamas válasza betyarr (#1977) üzenetére


stbtamas
aktív tag

Igen, nem kellett mokolni semmit. Igaz szolgaltatos, O2 telefon (de kartyafuggetlen), de 3 halozatan is automatikusan ment volten..

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#1981) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Sziasztok,

Van hibatlanul mukodo GCam portunk?

:R

Ja es aki midnight blacket hasznal tok nelkul, mennyire karcolodik a hatlap? Nekem mirror volt a 6os, ez most viszont matt lesz. Koszi!

(#1982) Bly válasza ßrainiac (#1981) üzenetére


Bly
tag

 [link]
 nekem eddig ez vált be a legjobban ...
Nem dobál ki és kevés fény mellett
tűrhetőek a fotók...

[ Szerkesztve ]

(#1983) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Na ugy tűnik, a fr megoldotta a problémát a merüléssel. Mellé a fpr is sokkal gyorsabb lett és jobb hatással old fel. Most pár napig tesztelem, minden fullon megy két kártyával, bt bekapcsolva.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1984) hajbel válasza *Mukeey* (#1983) üzenetére


hajbel
addikt

Wow, kösz a topik nevében! :R Várjuk a fejleményeket. Ha nem esik vissza gyorsan az üzemidő, én is csinálok egyet a hétvégén.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1985) stbtamas válasza *Mukeey* (#1983) üzenetére


stbtamas
aktív tag

Mi az az fr?

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#1986) betyarr válasza stbtamas (#1985) üzenetére


betyarr
veterán

factory reset=visszaállítás a gyári beállításokra.

(#1987) *Mukeey* válasza stbtamas (#1985) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Az fpr pedig az ujjlenyomat-olvasó.

Am tényleg sokkal sokkal jobb most az üzemidő. Tegnap kora este töltöttem, volt benne egy óra navi is google maps-ról 4g-vel.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1988) ivatti10


ivatti10
aktív tag

Tavaly november óta megvan a teló, de gyári visszaállítást még nem csináltam.
Üzemidő 13-as szofttal:

és 14-essel:

Szóval én meg vagyok elégedve. Ami változott: 100%-ról 95-re nagyon gyorsan merül, de egészében a fenti üzemidőket produkálja.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#1989) zolka95 válasza *Mukeey* (#1987) üzenetére


zolka95
őstag

Anno a Nexus 5 topikban sokan azt tanácsolták, hogy az új android verzióknál le kell gyalulni a rendszert és "tiszta" telepítéssel felrakni az újat.

Ha nem is minden x.1 verziónál, de a főverzióknál érdemes megcsinálni.

Ahogy minden más oprendszernél, pl windowsnál is. A sok OTA "gubancot" okozhat.

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#1990) *Mukeey* válasza zolka95 (#1989) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Eddig miui-s készülékeim voltak most elötte, azoknál nem nagyon volt ilyen problémám, viszont S8-on kellett többször is. Lehet OP is ilyen lesz, hogy 1-2 frissítés után megy majd egy fr.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1991) *Mukeey* válasza ivatti10 (#1988) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ezek nagyon jó értékek👌

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1992) hajbel válasza ivatti10 (#1988) üzenetére


hajbel
addikt

Mindez hogyan fest a beállításokban? 3rd party app ki tudja, hogy hogyan mér és jelez előre.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1993) ivatti10 válasza hajbel (#1992) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Az előjelzéssel nem foglalkozom, a képernyőidő teljesen azonos a gyárival, a programok akkufogyasztását máshogy listázza, mert a gyárinál sokkal részletesebb (néhány adbparancsot követően). Lényeg: korrekt fogyasztási adatokkal szolgál, évek óta ezt használom, minden ezt megelőző telefonommal.
Ha kell, tudok felrakni összehasonlításra alkalmas képernyőképeket ezzel, és a gyárival is.

[ Szerkesztve ]

ZTE nubia Z60 Ultra

(#1994) ßrainiac válasza Bly (#1982) üzenetére


ßrainiac
addikt

Thx, de nem jo a link. Vmi szovegdobozba irtad :D

(#1995) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Milyen kijelző kalibrációt használtok? Nekem most az alapértelmezett van, melyik jobb nála esetleg?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1996) ivatti10 válasza *Mukeey* (#1995) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Alapértelmezett. Szerintem akkuidőt nem befolyásolja jelentősen, melyiket választod. Egyéni ízlés kérdése.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#1997) ßrainiac válasza *Mukeey* (#1995) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nekem 6-oson túl meleg árnyalatú volt a fehér, egyedire raktam és kicsit a hidegebb felé húztam a csúszkát.

(#1998) Bly válasza ßrainiac (#1994) üzenetére


Bly
tag

[link] ennek már jónak kell lennie ... Bocs csak mire észrevettem már nem volt szerkeszthető :o

(#1999) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Na ennyi, 20%ig szoktam meríteni. Úgy gondolom, hogy ez most teljesen okés így!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#2000) metal01 válasza *Mukeey* (#1999) üzenetére


metal01
őstag

Nálam ettől messze van :/ Mennyi idő alatt jött ez össze? Nap/óra?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.