Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) sharkypeti válasza k5.20 (#1050) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Gyárilag nem volt rajta valamilyen fólia? Én nem tudom, ezért kérdezem. Még csak szemezgetek a telóval, közben mindent elolvasok itt róla.

OnePlus 12

(#1052) k5.20 válasza sharkypeti (#1051) üzenetére


k5.20
senior tag

Volt, de azt leszedettem.
Ez a MM-kos egy speckó fólia - állítólag.
Másik készülékemre 2 hete tetettem, jó a tapasztalatom vele.

Nekem a gyári fólia úgy megfogta a zsírt, hogy opálos volt, alig tudtam letörölni...

(#1053) sharkypeti válasza k5.20 (#1052) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Megkérdezhetem, mennyibe került a fóliázás?

OnePlus 12

(#1054) k5.20 válasza sharkypeti (#1053) üzenetére


k5.20
senior tag

Persze, 5999.-Ft.

(#1055) Rókabajusz


Rókabajusz
csendes tag

Sziasztok. Kb két hónapja használom a mobilt és nagyon szeretem,de ma megbolondult és teljes feltöltéssel csak 2 óra képernyőridőt tudott produkálni,eddig két napig és 6-7 órát simán bírt. Nem jött új frissítés úgyhogy nem tudom tanácstalan vagyok.

(#1056) Vitee válasza Rókabajusz (#1055) üzenetére


Vitee
aktív tag

Szia,
Kicsit feljebb nézel az 1036-os kommentnél linkelték az erről szóló cikket is.
Elvileg teljes formázás, gyári visszaállítás megoldja?!

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#1057) Rókabajusz


Rókabajusz
csendes tag

Szia,olvastam a cikket de nem láttam benne a megoldást. Remélem valami megoldja mert nagyon szeretem ezt a telefont

(#1058) Boli77 válasza Rókabajusz (#1055) üzenetére


Boli77
tag

Szia . Nálam is volt már ilyen . Valami biztos be akadt . Igaz én ritkán szoktam ki kapcsolni de kapcsold ki azt vissza . Tuti jó lesz. 300 órája megy az enyém és egy funkció az ami mindig nem akarja az igazat az automatikus éjszakai sötét mód bekapcsolása . De ez szinte mindig Kb 10-15 nap .

(#1059) csipuka


csipuka
senior tag

Nna asszonynak rendelnek egy 6T-t, tud valaki adni egy 20$-os coupon-t? Akkor ingyen lenne az USB fules.
Koszi.

(#1060) -=Vacsek=- válasza csipuka (#1059) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

apron nézz körül szokott lenni.

(#1061) csipuka válasza -=Vacsek=- (#1060) üzenetére


csipuka
senior tag

Koszi, mar kaptam, es meg is rendeltem.

(#1062) Ubi


Ubi
tag

Sziasztok! Tegnap megérkezett a szépség. 😀 Nagyin tetszik, pár dolgot viszont nem találok, pedig már egyszer beállítottam, csak reseteltem utána. Az egyik, hogy hol lehet beállítani a dupla koppal való lezárást? A másik, hogy a hangerő gombbal alapértelmezetten ne a média hangját tudjam fel vagy le változtatni, hanem a csengőhangét? A lezárt képernyőn jol gondolom, hogy akkor piros az egyik szám, ha van az órában 1-es? A gyorsindítás alkalmazásait hol lehet megváltoztatni? Köszönöm előre is a válaszokat! 😉

[ Szerkesztve ]

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#1063) vFerko


vFerko
tag

Sziasztok! Valakinek Nyíregyházán van esetleg fölösleges tempered glass-e a telohoz?

(#1064) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

6T-hez milyen fajta hátlapot adnak a dobozban?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1065) Ubi válasza petymeg (#1064) üzenetére


Ubi
tag

Gyári szilikon tokot.

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#1066) petymeg


petymeg
addikt

Akkor az sima matt fekete, nincs rajta karbon se faminta?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1067) Ubi válasza petymeg (#1066) üzenetére


Ubi
tag

Nem. Átlátszó, talán kicsit "füstös" szilikon tok.

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#1068) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Üdv! Másnál is a decemberi biztonsági csomag van még fenn? Nem kellene frissítés kiadni rá lassan február derekához közeledve? :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1069) csipuka válasza PeteePeti (#1068) üzenetére


csipuka
senior tag

Kb 2 havonta jön a biztonsági frissítés

(#1070) betyarr


betyarr
veterán

üdv!

a xiaomi a1 telóm tönkre ment egy balesetben és úgy döntöttem,hogy veszek egy op6t-t.régóta szemezek már az op-pal,most meglépem a dolgot.ha valaki studentbeans kuponban esetleg tudna segíteni privátban,azt nagyon megköszönném :R

(#1071) betyarr


betyarr
veterán

használ valaki mezei fekete neoprén tokot a telóhoz?ha igen,akkor dobhatna egy linket,hogy honnan szerezte :R

(#1072) ati3738 válasza Rhia (#1040) üzenetére


ati3738
aktív tag

Hát nagyon köszönöm. Sikerült. No1. F4 a karkötő. :C

Forever Young

(#1073) Rhia válasza ati3738 (#1072) üzenetére


Rhia
csendes tag

Szívesen! :)

(#1074) Rhia válasza betyarr (#1071) üzenetére


Rhia
csendes tag

Samsung Galaxy S9+ neoprén tok az Aliról nekem teljesen bevált.

[ Szerkesztve ]

(#1075) betyarr válasza Rhia (#1074) üzenetére


betyarr
veterán

:R

(#1076) ati3738 válasza Rhia (#1073) üzenetére


ati3738
aktív tag

Samsung S9+ is csak így csatlakozott. Úgy hogy nem csak OP probléma. Sztem Pie!

Forever Young

(#1077) betyarr


betyarr
veterán

kb hány munkanap alatt van itt a teló?

(#1078) gilfoyle válasza betyarr (#1077) üzenetére


gilfoyle
őstag

Priorityvel 2-3 napon belül, ha van készleten telefon.

(#1079) betyarr


betyarr
veterán

sikerült megoldanom a studentbeans-es kedvezményt.legalábbis részben,mert a kedvezményhez az op6-hoz vezet az oldal,nem pedig az op6T-hez.
más is járt így?

(#1080) eddhunter válasza betyarr (#1079) üzenetére


eddhunter
tag

Szerintem ez mással nem összevonható, de küldök pm-ben egy 20EUR tartozék kupont, nézd meg!

(#1081) sandrik válasza betyarr (#1079) üzenetére


sandrik
csendes tag

Simán a student beans accoddal belépsz a magyar OP oldalon a student program menüből, kiválasztod a 6T-t és onnan,amit akarsz. A kosárba rakod és a végén tudod a kedvezményt kiválasztani, de lehet, hogy már egyből azt az árat adja. A telefonra 5%,a tartozékokra 10%kedvezményt ad. Egy 8/128-es teló 550EUR.

[ Szerkesztve ]

(#1082) betyarr válasza sandrik (#1081) üzenetére


betyarr
veterán

a studentbeans oldalon választottam (már többször is) a oneplus-t.ott "use online"-ra katt,majd a megjelenő oldalon "get discount"-ra katt,ez átdob a oneplus oldalára,ott bejelentkezek,ott egyből gratulál,hogy igénybe vehetem a kedvezményt és van egy piros sáv "go shopping" felirattal ami a oneplus 6-os telefonokhoz vezet.

ez a student program hol található a oneplus oldalán?illetve,hiába próbálok a oneplusnál bejelentkezni a studentbeans accal,azt nem engedi.ekkora szívást :U

(#1083) ghiottone válasza betyarr (#1082) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Oneplus oldal - belép ottani account-al, majd legalulra görget és ott a Programs alatt. Innen lépj be:

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1084) betyarr válasza ghiottone (#1083) üzenetére


betyarr
veterán

wazzzz.ezt nem hiszem el!így is az op6-hoz visz és nem az op6T-hez.pedig ott van hogy op6T-hez jár a kedvezmény.beszéltem chaten az op supporttal,de összevissza beszélt a csávó.először azt mondta hogy nincs készlet,utána meg hogy lépjek be az emailembe és ellenőrizzem.persze semmi...

(#1085) betyarr válasza betyarr (#1084) üzenetére


betyarr
veterán

nah,kiderült.megint beszéltem chat-en az üfsz-el és azt mondta egy másik üfsz-es,hogy a studentbeans kedvezmény nem él a 6T-re,csak a 6-ra volt.jó hogy ezzel görcsöltem egész álló nap lényegében :U

(#1086) ghiottone válasza betyarr (#1085) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:( kár.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1087) sandrik válasza betyarr (#1085) üzenetére


sandrik
csendes tag

Tegnap még működött.

(#1088) betyarr válasza sandrik (#1087) üzenetére


betyarr
veterán

hát ekkora tortúrát :W végül csak beszéltem egy harmadik ügyintézővel is (vagy 1 órát...) végre felfogta és akart is segíteni.de már látom hogy nagy humbug az egész üfsz.ezek vagy semmit se tudnak,vagy csak le akarnak rázni mindenkit.ecseteltem a gondom,erre azt mondja hogy technikai hiba van és dolgoznak rajta.csak erősködtem és a legvége az volt,hogy vagy kapok 10% kedvezményt egy mobilból vagy választhatok bunle-t.mondom nekem csak a teló kell és máris kérem a 10%-ot.ideadta aztán már álltam is neki megrendelni,mikor látom,hogy már ott van az 5%-ra jogosító kupon kijelentkezésnél.na mondom hoppá,én lényegében az egész napomat ezzel töltöttem,erre csak át kellett volna lépni az OP oldalán a 6-ról a 6T-re,végig vinni a vásárlást és ott várt volna az 5% kedvezmény.na,mondom sebaj,nemhiába töltöttem az időmet,mégiscsak 10%-ot kapok 5 helyett!beírom a kapott kódot és szépen ki is írta,hogy 10eur kedvezmény.vagyis NEM 10%,hanem 10eur :U :U :O

na,de mindegy már,most már lenyugodtam,jó lesz az 5% is.
uff!
köszönöm mindenkinek a segítséget! :R majd írok,ha megérkezett a teló!

ui: remélem ha valami garis gond lesz (ne legyen!),akkor az nem több napos procedúra az ügyfélszolgálattal...

(#1089) betyarr válasza betyarr (#1088) üzenetére


betyarr
veterán

még arra leszek nagyon kíváncsi,hogy mikorra ér ide a teló,ugyanis megígérte,hogy priority-vel fogják feladni nekem.gondolom a péntek akkor is kizárva,ha priority-vel jön,mivel este 7 után fizettem ki.

(#1090) gilfoyle válasza betyarr (#1089) üzenetére


gilfoyle
őstag

Az holnap jó eséllyel el fog indulni, onnantól szerencse kérdése, hogy már csütörtökön vagy a valószínűbb pénteki napon érkezik meg.

(#1091) betyarr válasza gilfoyle (#1090) üzenetére


betyarr
veterán

beléptem az op oldalán a nyomkövetésbe és 7-e van írva,hogy akkor kapom meg előreláthatólag.nagy meglepi lenne! :K

(#1092) k5.20 válasza betyarr (#1091) üzenetére


k5.20
senior tag

Úgy is lesz, ha ma feladták. :C
2 nap mindenkinek elsőbbségivel.

[ Szerkesztve ]

(#1093) betyarr válasza k5.20 (#1092) üzenetére


betyarr
veterán

nem bánnám,mert pénteken korábban végzek a munkahelyen,aztán nehogy lecsússzak róla :Y
és még ingyen is volt a priority :B
no,de nem offolok tovább,ígérem :N

(#1094) macinaci


macinaci
csendes újonc

Sziasztok!
Megrendeltem életem első Oneplus telefonját :D nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz :D
Kinek mennyi idő alatt jött meg?

(#1095) Ubi válasza macinaci (#1094) üzenetére


Ubi
tag

Üdv! Jó döntés volt szerintem! Bár 6T nekem is csak péntek óta van, de volt már több OnePlus telefonom előtte. Én standard szállítással vásároltam kedden és péntek délelőtt ért ide. Nekem sajnos a lassabb úton jött.

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#1096) dl650 válasza macinaci (#1094) üzenetére


dl650
tag

Szia! Nekem is ez az első One Plus és nem bántam meg. Remélem neked is tetszeni fog. Nekem kereken egy hét alatt jött meg normál szállítással ausztriába.

(#1097) betyarr


betyarr
veterán

mit lehet tudni a strapabíróságáról a 6t-nek?könnyen hajlik?vagy nem vészes?

közben péntekre módosult a várható kézbesítés :O

illetve,a 6t-ben a pie alatt ugye nincs gugli keresősáv alul?

[ Szerkesztve ]

(#1098) csipuka válasza betyarr (#1097) üzenetére


csipuka
senior tag

Masszivnak tunik, de meg eszembe nem jutott hajtogatni.
Legtobben lecsereljuk a launcher-t Nova-ra, ott meg le lehet szedni a kereso savot
.

(#1099) Dolphine válasza betyarr (#1097) üzenetére


Dolphine
addikt

Elég jól bírja a strapát!
A keresősáv eltüntethető, nálam sincs a kezdőképernyő semmi, pedig nem használok Novat ezen a telón (tableten, régi telón igen :DDD)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1100) betyarr válasza csipuka (#1098) üzenetére


betyarr
veterán

hajtogatni én sem akarom majd :N inkább azért érdekel,mert a zsebes nacijaim oldalzsebében szoktam a telókat hordani és ha leguggolok,akkor előfordul,hogy egy picit feszül a zsebben.bár a fém ház miatt azért gondolom nem kell nagyon félnem (remélem).

Dolphine: ez is jó hír,mert launchert nem szeretek használni,akárhogyis van ram bőven :)

hajj,mikor lesz már a kezemben a jó kis "sixty" :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.