Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) hajbel válasza sharkypeti (#800) üzenetére


hajbel
addikt

Oneplust hivatalos oldalról vegyél inkább.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#802) m_dawe válasza sharkypeti (#800) üzenetére


m_dawe
senior tag

Én már csak a szoftver miatt is az OP-t választanám, de még mellette szól a nagyobb akku is.

(#803) ghiottone válasza sharkypeti (#800) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Stock android vs. Miui. Melyiket preferálod inkább? - ez is dönthet szerintem.
Én irtózom a Xiaomi rendszerétől és inkább a stock felé húzok. Aksiban tuti jobb a 6T. A Mi 8 Pronál kisebb az aksi, mint a normál Mi 8-ban. Ahogy egy tesztben néztem a sima 8-as jobb vétel a 8 Pronál, nagyobb aksi miatt és a kamera is kiforottabb.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#804) sharkypeti válasza ghiottone (#803) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

A rendszer és az akksi nálam nem mérvadó, viszont a fotós képességek igen. Milyenek vajon?

OnePlus 12

(#805) ghiottone válasza sharkypeti (#804) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A fotók, videók mobillal topickban a Mi 8 nagyon jól szerepel. A gyári kamera appra nagyon ráfeküdtek a Xiaominál.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#806) rodman73


rodman73
aktív tag

Sziasztok!

Erősen gondolkodom egy ilyen telefon vételén. Oneplus.com-ról érdemes rendelni vagy esetleg van más megbízható forrás is itthon? Mennyi idő alatt jön meg onnan kb? Lehet a futárnál kártyával fizetni vagy úgyis kikell fizetnem a oneplus oldalán ha onnan rendelem? 6 vagy 8 gb-osat érdemes venni szerintetek? Árban nem olyan vészes a különbség és ahogy néztem a 6 gb-os is nagyon gyors. Tetszik a mclarenes, bár annyira nem vagyok hű de nagy mclaren fan, de nagyon szép! Írtam is nekik mailt, hogy mikor lesz újból készleten. :) Valaki nem kérdezett még rá esetleg erre, nincs valami infótok erről?

Előre is köszi a válaszokat, bocs ha hosszú lett. :DD

szerk.: látom írtátok hogy a oneplus oldaláról érdemes rendelni. Gyárilag mi jár a telóhoz? És melyik extra kiegészítőket érdemes még megrendelni hozzá szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5 17Ith6H i5-11400 RTX 3060

(#807) m_dawe válasza rodman73 (#806) üzenetére


m_dawe
senior tag

Szia!
Mindenképp a hivatalos honlapról érdemes rendelni, mert 2 évig bármi baja van, jön érte a futár.
Nekem másnapra megjött, de én a 10 €-s szállítással rendeltem. Csak előre tudsz fizetni kártyával, vagy PayPallal. Szerintem megéri a nagyobb rammal szerelt verzió a minimális árkülönbség miatt.
Gyárilag egy szilikon tok, egy type-c jack átalakító és a gyorstöltő jön. Ha kuponnal vásárolsz, akkor kapsz 20€ tartozék kedvezményt, szóval egy üvegfólia nagyjából 2€-ba kerül.

[ Szerkesztve ]

(#808) rodman73 válasza m_dawe (#807) üzenetére


rodman73
aktív tag

Köszi a gyors választ. ;) Már csak a színt kell eldöntenem, bár úgyis tokban fogom használni. Szerintem a fényes feketét rendelem, piros szilikon tokkal. :D

Lenovo Legion 5 17Ith6H i5-11400 RTX 3060

(#809) HeroGod


HeroGod
csendes tag

Sziasztok! Nem tudom valaki találkozott-e ezzel a problémával, de a cég által küldött papírok mennyire felelnek meg a magyar számviteli törvényeknek? Céges telefonnak venném, de elszámolhatónak kell lennie. Illetve a Turbado bolttal van bárkinek tapasztalata, ők elvileg 27%-os számlát adnak...

Ha egyáltalán nem az, akkor van valakinek konkrét összehasonlítási alapja Samsung S9+-al (egy árban van, mindegy melyiket veszem)? Igazából az OS-e tetszik a Oneplusnak, OP3-am volt, azt szerettem nagyon. Viszont ahogy végig olvastam a fórumot többen panaszkodtok arra, hogy ez a rendszer sem a régi már (agresszív app killing, újraindulások).

Köszönöm.

(#810) kokler146


kokler146
tag

Sziasztok ujra kellett tenni a gépem Win10 volt és az is ment vissza elötte müködött a telefon usb kapcsolattal képek zenék átvitele, most nem akar kommunikálni a géppel valami usb drivert lát a gép a telefonon!
Feltelepitettem a drivert amit lát a gép a telefont cd meghajtónak látja továbra sem megy a fájátvitel! Usb fájátviteli mód van a telefonon kiválasztva! Köszi Üdv

(#811) BB0401


BB0401
aktív tag

Sziasztok !
Még lenne néhány kérdésem a telefonnal kapcsolatban.
Az alap fólia üveg ?
Az alap fólia és az alap tok jó, vagy érdemes venni másikat ?
A type-c bullets fülhallgató jó ?
A telefon mennyire melegszik ?
Az ujjlenyomat olvasó mennyire jó ?

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#812) kokler146 válasza kokler146 (#810) üzenetére


kokler146
tag

Anníi hogy usb3 as csatlakozó csinálja az sima usb látja rendesen! Elötte ilyen nem volt!

(#813) metal01


metal01
őstag

OTA-n is megjött a 9.0.11.

(#814) marcarc válasza HeroGod (#809) üzenetére


marcarc
senior tag

OnePlus nem kuld neked szamlat, egy megrendeles fecni van csak a dobozban. Amazon viszont ad szamlat.

[ Szerkesztve ]

(#815) Chaser válasza kokler146 (#812) üzenetére


Chaser
titán

nem tudom mi lehet a gond, de airdroiddal nem sokkal egyszerűbb fájlokat másolni a gépre?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#816) kokler146 válasza Chaser (#815) üzenetére


kokler146
tag

Nem tudom mi a gond az usb3 áll fenn csak a hiba de az az érdekes telepités elött ment ott is!

[ Szerkesztve ]

(#817) BB0401


BB0401
aktív tag

Sziasztok !

A hangszóróról több panaszt is hallottam. Mennyire rossz, azért használható pl. YouTube-hoz ?

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#818) Chaser válasza kokler146 (#816) üzenetére


Chaser
titán

Lehet beesett valami win update kozben ami likvidalta az eddig jol mukodo dolgot
Nekem mas telefonom van, de mar regota csak airdroifot hasznalok, gyors es kanoc mentes, es biztos nem all fenn ilyen hiba lehetosege

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#819) eddhunter válasza BB0401 (#817) üzenetére


eddhunter
tag

Szerintem ez a hangszóró dolog olyan lehet, mint a kamera kérdés. Nem tudom mit tud egy 3-400 ezres telefon hangszórója, de semmi baj nincs a 6t-vel elég hangos, elég tisztán szól, ha ennél több kell akkor úgyis külső hangszóró/fejhallgató kell. A kameráról is sokan írják, hogy közepes, nem túl jó, szerintem meg tök jó, szép képeket tudok készíteni szinte minden körülmény mellett, ha ennél jobb kell nem egy pixelt fogok venni, hanem egy fényképezőgépet...

[ Szerkesztve ]

(#820) BB0401


BB0401
aktív tag

Köszi a választ ! Mint írtam, egy Nokia 7 plus-t váltanék néhány hiba (melegedés, a gyári kamera app, fagyás) miatt.
Vagy érdemes lenne várnom a 7-re/7T-re ? Jelenleg még nincs rá pénzem, majd nyáron diákmunkával gyűjtők rá.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#821) ghiottone válasza BB0401 (#820) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Akkor már a 7-es ott lesz. A 6T max más csatornán (nem az oneplus.com-on keresztül), vagy használtan lesz csak elérhető.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#822) BB0401 válasza ghiottone (#821) üzenetére


BB0401
aktív tag

Használtat nem szeretnék venni. Lehet, hogy 7T-t fogok venni, ha nem lesz túl drága. Talán addig az ujjlenyomatotolvasón meg fejlesztenek.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#823) dl650 válasza BB0401 (#822) üzenetére


dl650
tag

Nem kell félni az újjlenyomatolvasótól! Szerintem ez túl lett reagálva. Nálam nagyon kis hibaszázalékkal működik. A Huawei P 9-em nyirkos kézzel többször hibázott. Aki kétkedik a 6t-ben az próbálja ki.

(#824) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Lehet, hogy buta kérdés, de azért felteszem! :B
Miután a Bootloadert kinyitottátok a frissítés Nálatok is a full rom lett? 1.6 GB-os lett a frissítés. :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#825) BB0401 válasza dl650 (#823) üzenetére


BB0401
aktív tag

Szia ! Miért, ki lehet próbálni valahol rendelés előtt ?

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#826) dl650 válasza BB0401 (#825) üzenetére


dl650
tag

Gondolom nem. Bocs ha félreérthető voltam. Úgy értettem, hogy barátnál ismerősnél.

(#827) BB0401 válasza dl650 (#826) üzenetére


BB0401
aktív tag

Én is úgy gondoltam. Sajnos egy ismerősöm se használ OnePlus-t, nemhogy 6T-t.

A telefonnak milyen bosszantó hibái vannak ? (Vannak ?)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#828) Braddock


Braddock
őstag

Frissitettem a tárcsázó azóta leáll. Gyári. Névjegyzéket használva tudok csak hívni...

(#829) metal01 válasza Braddock (#828) üzenetére


metal01
őstag

Töröld a cache-t recoveryből. Én minden update után szoktam.

(#830) dl650 válasza BB0401 (#827) üzenetére


dl650
tag

Én még nem találkoztam ilyennel de gondolom van. Én csak egy"mezei" felhasználó vagyok,de gondolom vannak itt akik intenzívebben tolják. Nekem eddig nagyon bejött a teló.

[ Szerkesztve ]

(#831) mjani1172 válasza marcarc (#814) üzenetére


mjani1172
addikt

Én több dolgot vettem az amazonról,(nem telefont, más műszaki cikket) de számla sosem volt benne a csomagban.
Most hogy mondod, kezd érdekelni, mit kéne tennem hogy hozzájussak? Letölthető esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#832) ghiottone válasza mjani1172 (#831) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ahogy belépsz az amazon fiókodba és ott a 'Your Oders' alatt vannak a rendelt cuccok és az adott tétel jobb felső sarkánál az 'Invoice" menüpontnál tudod letölteni.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#833) Vitee


Vitee
aktív tag

Nekem az ujjlenyomat olvasó nagyon sokszor nem működik.
Ha huzamosabb ideig el van rakva a telefon, legyen például fél óra, akkor szinte soha nem nyitja fel elsőre...
Nagyon sokszor nem működik, csak többszöri próbára nyitja fel, a dupla koppintás a kijelzőre se mindig működik, hogy feléledjen a telefon. Ezt se mindig érzékeli. A Face Unlock se a legjobb, az 5-ben sokkal jobb volt.
Ennyi negativ dolog van, ami legjobban zavar az az ujjlenyomat olvasó, most jönnek majd a válaszok, hogy az enyém tökéletes, mindig működik, a tiéd nem jó, én biztosan gariztatnám... Nem hinném, hogy bármi baja lenne, ez ilyen sajnos...
A dupla koppos képernyő keltés és a FU a OP5-ben szerintem sokkal jobb volt.
A többi dolog viszont pozitiv :) én szeretem nagyon a telefont, ezek a zavaró dolgai számomra.

[ Szerkesztve ]

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#834) Braddock válasza metal01 (#829) üzenetére


Braddock
őstag

Köszi.
Próbáltam, de csak egy teljes újratelepítés segített.

(#835) HeroGod válasza marcarc (#814) üzenetére


HeroGod
csendes tag

Köszi a választ.

Viszont ha már témánál vagyunk, utána nézve a magyar jogszabályok miatt amúgy sem nagyon adnak céges vásárlásnál garanciát a készülékekre, szóval ha gond van vele hol tudom szervizeltetni?

(#836) ghiottone válasza HeroGod (#835) üzenetére


ghiottone
nagyúr

- Oneplus esetén velük egyeztetsz, küldenek futárt, viszik majd hozzák.

- Amazon esetén - ez csak akkor él ha az amazon.eu.srl maga az eladó - egyeztetés, majd visszaküldöd és.....- itt 1-2 nemzet amazon szabályozása eltér.
A német amazon esetében 2 lehetőség van:
1. visszaküldöd és küldenek egy újjat,
2. visszaküldöd és visszatérítik a vásárláskori vételárat.
Mindkét esetben visszatéritik a postai díjjadat is.

Az olasz amazonnál inkább az 1. megoldást preferálják, de, ha nincs készletük és nem is várható már akkor jön a 2. (ennél a 2 amazon oldalnál már gariztattam más mobilokat és nagyon korrektek)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#837) mjani1172 válasza ghiottone (#832) üzenetére


mjani1172
addikt

Nagyon köszönöm!

(#838) dl650 válasza Vitee (#833) üzenetére


dl650
tag

Igen, most jön az a válasz: az enyém jó. Igaz, hogy csak két hete használom de nálam minden jól működik. Kíváncsi vagyok, hogy másoknak mi a véleménye. Az 5-öst nem ismerem,ez az első One Plus-om.

(#839) alba-regia


alba-regia
aktív tag

Több mint egy hete használom a 6T-t. Ezalatt a tapasztalataim (iPhone X után):

Az ujjlenyomat-olvasó használható. Nekem kevesebbet téveszt, mint iPhone X arcfeloldója. Annál kifejezetten utáltam, hogy ujjlenyomattal nem lehet feloldani, pl. ha a telefon az asztalon van. Kevés esetben kell kétszer próbálkoznom, akkor is az az oka, hogy nem a kijelölt területre helyezem az ujjam. Ennek úgyis az lesz a jövője, hogy a kijelző egésze alatt lesz az ujjlenyomat szkennelése. A másik észrevétel, hogy nem kell rányomni az ujjat, csak ráhelyezni.

A kamerával eddig nincs gondom - azt leszámítva, hogy az éjszakai módban túlélesít és sok a zajszűrés. DXOMARK mérése szerint is kb. az iPhone X és a Pixel 2 szintjét hozza, ami azért nem rossz! Nyers (raw) képeket még nem dolgoztam fel, arra is kíváncsi leszek.

A sebességével, a rendszerrel, összességében a minőségével nincs gondom. A gyári felület is használható számomra, legalábbis jobb mint pl. a MIUI.

(#840) Traianus válasza Vitee (#833) üzenetére


Traianus
tag

Nálam is sokszor nem működik, viszont az arcfelismerés nagyon jó, így annyira nem zavar.
A 9.0.11-ről mik a vélemények, van valami zavaró bug? (Igazából nekem 9.0.7 óta nem jelzett a telefon, hogy van új szoftver, itt láttam, hogy beszéltek róla ezért rányomtam a keresésre és meg is találta, fura).

(#841) Chaser válasza alba-regia (#839) üzenetére


Chaser
titán

húha, nekem most a xiaomi note4 van, előtte 1 volt, 10-ből 10x működik az fpr, nálam ez a használható...és ez nem drága telefon:) a legjobb dolog a csodafon' világban, ha ez nem működik már megette a fene az egészet

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#842) Vitee válasza Chaser (#841) üzenetére


Vitee
aktív tag

Szerintem egy kijelzőbe épített fpr-t ne hasonlítsunk össze egy dedikált fpr-el. Az nekem is tökéletes volt pl. az OP5-nél és a Samsungoknál is.

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#843) hajbel válasza Vitee (#842) üzenetére


hajbel
addikt

nálam jobban működik az s7 ujjlenyomatolvasójánál. Ráadásul azt le is kellett nyomnim nem volt túl kellemes.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#844) Chaser válasza Vitee (#842) üzenetére


Chaser
titán

engem nem érdekel miben van, ha van működjön:) ha már nagyeszükkel' kitalálták h úgy kell akkor találják ki h fog 10 alkalomból 1x működni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#845) adamsauvage válasza hajbel (#843) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

dehogy kellett lenyomni

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#846) Vitee válasza hajbel (#843) üzenetére


Vitee
aktív tag

S6-nál is elég volt csak rátenni az ujjad. Nem kellett nyomkodni.

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#847) hajbel válasza adamsauvage (#845) üzenetére


hajbel
addikt

Persze, ha már előtte feloldottad mnogo, megnyomtad a bekapcs gombot

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#848) Kocsó válasza Traianus (#840) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Nekem ma dobta fel, hogy van 9.0.11 a McLaren-re is. Full ZIP-et TWRP alatt pikk-pakk feltoltam, Magisk és már kész is. Eddig semmilyen bug-gal nem találkoztam (szerencsére).
És közben a YouTube Vanced gondom is megoldódott :C

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#849) Braddock


Braddock
őstag

Nekem jól működik az ujjlenyomat érzékelő. Mindig igyekszem pontosan ráhelyezni, eddig nem volt gond. Talán ha 20-ból egyszer nem megy. Valóban picit lassabb mint egy fizikai, de nem vészes. Honor 9 feloldásánál lassabb iPhone 7-nél gyorsabb. Arcfelismerés na az gyors és pontos.

Valahol olvastam, hogy ugyanazt az ujjat kell felvenni többször és ezzel lehet javítani az érzékelésen.

(#850) jano6220


jano6220
tag

Üdv mindenki!
Note 9 ről szándékozom váltani erre a készülékre.Esetleg van aki váltott,tapasztalat?

"Lenovo Ideapad Z570 Core i7-LG 55" Nanocell UHD 4K - Iphone 14 Pro Max *jano6220 felhasználónak 33 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.