Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1114) Roland861010 válasza Blizzardking (#1105) üzenetére


Roland861010
addikt

Szerintem sincs igazad én mint android mániás , romolos, babrálós, rootolos, sőt anno én készítettem el a Pixel XL magyar leírását , hogy kell BL-t oldani meg hasonlók. Azt mondom, hogy igen most ért oda az APPLE ahová a többiek is.

Számomra sincs már olyan funkció ami ne lenne meg gyárilag az almában vagy a kamera ... nézd vissza a hszket tettem fel egy videót hát be sírsz rajta annyira jó igaz azt a saját fórumára tettem fel ( XR).. a fénykép minőség meg az XS/XR óta simán versenyképes.
Az új gépek meg szerintem közvetlen felzárkóztak hanem még meg is előzik a mostani konkurenciát !
Mondom ezt úgy, hogy használtam Note10+.. és nem voltam fel dobva tőle pedig előrendeltem azt is.

Ck. : Szerintem elég az átlag felhasználónak a 64Gb ahogy az az arrogáns kis p... is mondta de ha már csinálsz pár hosszabb 4k60fps videót oda a tárhely...99%-a!

És amíg itthon ilyen ócska a 4G lefedettség addig nem biztos meg éri kockáztatni.Mert nekem is ott a 50Gb-os iCloud de mire egy-egy videót fel töltesz a max 20Mbit/s -es nettel meg őszülsz ! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.