Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17301) derrik válasza ntomka (#17293) üzenetére


derrik
őstag

...az meglehet :) De eddigiek alapja GB volt, a mostanira pedig ICS 4.0-t írnak, meg brekegnek Fm Rádiós dolgot is benne! Igaz ahogyan kitudom venni, a készülékben továbbra is 2.3.7.-ként szerepel. Kicsit zavaros.......

(#17302) Naras válasza papp67 (#17298) üzenetére


Naras
őstag

Ha a drivereket már felpakoltad, akkor telefonon kapcsold be az USB Hibakeresés módot, és úgy dugd rá a gépre, majd hagyd, hogy felismerje és installálja az eszközöket.

ntomka Neten fenn van a teló?

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#17303) Stripe válasza derrik (#17289) üzenetére


Stripe
csendes tag

Én tegnap raktam fel az új MIUI-t. Egy nap után az akksi időről nem sokat tudok mondani, de az eddig sem volt gond a MIUI-nál. Viszont örvendetes, hogy működik a youtube és nem dobja el magát 1 óra játék után sem. Összegezve, nagyon tetszik és stabílnak tűnik.

(#17304) korpicschess válasza derrik (#17301) üzenetére


korpicschess
veterán

Ugyanilyen verziószámmal már néhány készülékhez már ICS-n alapszik a ROM. Az O2X nem.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#17305) derrik válasza korpicschess (#17304) üzenetére


derrik
őstag

:((
...és ez honnan tudható??

[ Szerkesztve ]

(#17306) Hopkins_001


Hopkins_001
tag

ááá engem súlyt a jóisten
zte blade atom pixelhiba,jó eljött az idő vegyünk egy jó kis telót 2x-et. Hát nem pixel hibás ez is. visszaküldtem boltba erre kaptam még egy pixelhibásat. Na mondom....
Ja és ahogy olvastam a tesztben ha pixelhiba van akkor az feketén világít,na nekem fehéren,ó az a...

(#17307) Tutu7030 válasza Hopkins_001 (#17306) üzenetére


Tutu7030
veterán

"feketén világít"
Bocs, de erről mindig Pazaurek Dezső R.I.P. és barátai jutnak eszembe.
Meg persze az ő zseniális találmányaik.
Pl.: a sötétítő villanykörte.
:R :C

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#17308) Powerer


Powerer
tag

Hali!

Amióta frissítettem 2.3.4-re az androidot, azóta nem működik a GPS.
Például a Runkeeper program megtalálja a jelet, úgy tűnik mintha minden jó lenne, de mikor elindítom a követést, akkor gyenge jelerősségre vált és semmilyen mozgást nem érzékel. Az aktuális helyzetet sem nagyon tudja meghatározni, inkább csak a wifi-n keresztül, ha van elérhető.
Mi lehet a probléma?
Mobilinternet bekapcsolva, adatforgalom bekapcsolva.
Letöltöttem a GPS Status nevű programot, de semmilyen infót nem tud beolvasni, pedig folyamatosan villog a GPS aktivitást jelző ikon az értesítési területen.
Privát üzenetet is szívesen fogadok, ha valaki tud segíteni!

Üdv!

(#17309) dfcwolf


dfcwolf
tag

Köszönöm a válaszokat!

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#17310) Stripe válasza Powerer (#17308) üzenetére


Stripe
csendes tag

Ha gyári frissítővel raktad fel a v20l-t, akkor ez tipikus hiba, én is szívtam vele. Megoldás: cwm-el rakd fel a gyári rom-ot, de szerintem jobban jársz egy "főzött" rommal (Pl: CM 7, MIUI).

(#17311) peter_27


peter_27
aktív tag

(#17306) Denyel
Részvétem. Tanulság, csak személyes átvétel, fizetés előtt marketről lcd teszt, letölt, tesztel.

(#17301) derrik
Ennek továbbra is a 2.3.7 GB az alapja.
Csak a nexus s-re való 2.1.6-os miui rom épül, 4.0.3 ICS alapra, ha jól tudom. FM rádiót továbbra sem találtam benne. Nekem eddig sem hiányzott.

(#17303) Stripe
A játékokkal nekem eddig sem volt gond. A youtube jó lett. Viszont az első kamera képe skype hívásoknál továbbra is fejjel lefelé jelenik meg a hívott félné. Az elemlámpával továbbra is gondok vannak. Én a Tiny Flashlight + LED-t használom helyette.

(#17308) Powerer
GPS-re megoldás!

Galaxy S10

(#17312) snipr válasza snipr (#17296) üzenetére


snipr
aktív tag

Nem lett meg... Hypnos balra el, Gueste 2.2 final tesztelés alatt...

(#17313) derrik válasza peter_27 (#17311) üzenetére


derrik
őstag

.....nem mondtam hogy van benne rádió, csak azt szerettem volna tudni, hogy az utólagosan telepített! Mint pl. CM7-nél az megy -e?

(#17314) Naras válasza peter_27 (#17311) üzenetére


Naras
őstag

"Viszont az első kamera képe skype hívásoknál továbbra is fejjel lefelé jelenik meg a hívott félné." - Az előlapi kamera melyik oldalán van a telefonnak, mikor oldalra fordítod? Bal, vagy jobb?

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#17315) peter_27 válasza Naras (#17314) üzenetére


peter_27
aktív tag

bal

Galaxy S10

(#17316) Melon87 válasza peter_27 (#17311) üzenetére


Melon87
tag

Nekem az a bajom hogy nem megy a videófelvétel, neked ment elsőre gyári progival?

A régebbi wiui-val ment de ott meg a SD mountolás ölte meg a rendszert!

Megoldásokat javaslatokat elfogadok és megköszönök!!!

(#17317) Slovak


Slovak
tag

ez a legújabb? MIUI.hu_LG_O2X_2.1.6_Signed.zip
és magyar?? létezik? vagy ez csak magyarítás.
ezt simán felrakom cwm-ből, igaz?

[ Szerkesztve ]

(#17318) Slovak


Slovak
tag

fúú.. ez sok sebből vérzik.. nálam..
egyfolytában azt azt az üzenetet küldi, hogy android.process.acorefolyamat váratlanul leállt.

ez mi?
mire kéne telepíteni?
áhh.. mindegy
cm7

(#17319) zsschumann


zsschumann
csendes tag

Sziasztok
Tudtok nekem segíteni?
A vadonka féle kernelt hogy kell felrakni?
cwm-ben factory reset ->cm7 latest kang ->vadonka kernel
jó ez így? valamit tuti kihagyok...

(#17320) snipr válasza Slovak (#17318) üzenetére


snipr
aktív tag

Most szop@tott meg ugyan ez... csak Gueste 2.2-n... felraktam, beallitottam, ahogy olvastam xda-n, az update01.zip-et csak ez utan telepitettem... erre jott ez az acore leállt uzenet :( ... kezdhettem előröl, ezuttal nem rakom fel az update01-et (maga a rom nagyon bejon, baromi gyors, szóval egy próbát megér)

(#17321) Slovak válasza snipr (#17320) üzenetére


Slovak
tag

es akkor most mit csinálsz?
egy esélyt adok magunknak, ha Te is most csinálod és vannak ötleteid.
de én már azon vagyok, hogy cm7 vissza. csaktegnap 2.3.4 lettem, felraktam a v20o-t. most azt visszaraktam, mert ezzel a miuival így semmit nem tudok csinálni.
mit lépsz?
nincs skype-od vagy msn?
felveszlek

egyébként a cm7-et hogyan kell rendesen felrakni? simán rom managerből v20o-ra?
és sima cm7 és utána nightly vagy cm7+nightly?? nem vágom.
a miuit működésre lehet bírni?
azt akarom, hogy gyors legyen, szuperáljon a kamera, legyen jó a dlna gps wifi és végül: lehessen vele telefonálni.

per pillanat totál bizonytalan vagyok. asse tudom mit csináljak, lóg a levegőben a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#17322) Marteen4 válasza zsschumann (#17319) üzenetére


Marteen4
tag

CWM -> Wipe Data (ez töröl mindent telefonról!) -> Wipe Cache -> Wipe Dalvik Cache -> CM7 latest kang ->vadonka kernel

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#17323) zsschumann válasza Marteen4 (#17322) üzenetére


zsschumann
csendes tag

Köszi! Na így csináltam viszont ezek után az történik, hogy restartolok, megjelenik az első majd a második LG logo aztán kikapcsol a telefon... Ötlet? :)

(#17324) Slovak válasza Marteen4 (#17322) üzenetére


Slovak
tag

Akkor döntöttem: cm7-et szertnék visszatenni v20o-ra.
Simán toljam fel? A kang az kernel? Jobb mint a 202 volt?
rc-t tudtok linkelni hozzá?

rom managerből tegyem fel vagy másoljam a karira és úgy cwm-ből?

(#17325) Balázs1986 válasza Slovak (#17321) üzenetére


Balázs1986
addikt

A pin kéréses gond megoldódott a másik rom-mal?

Nagyon más, nagyon OFF, elnézést érte, de hátha valaki tud segíteni: MSI EX7** vagy GX7** kijelző burkolatot keresek megvételre. (Apróra is feltettem, de több szem többet lát :) Köszönöm!

(#17326) ku-cu


ku-cu
tag

Hello,
Ha az miui.us féle miui-t teszem fel akkor az ota update is az ő szervereiken keresztül történik? Gondolom igen, mert mindenhol máshol már a 2.1.6 elérhető, nálam meg nincs frissítés. Tudja valaki mi ennek a "fáziskésésnek" az oka? (esetleg ők külön tesztelik a romot?)
köszi

(#17327) zsschumann válasza Marteen4 (#17322) üzenetére


zsschumann
csendes tag

Na és most megy. hmmm eddig nem csináltam külön cache resetet... szuper. köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#17328) Slovak válasza Balázs1986 (#17325) üzenetére


Slovak
tag

IGEN!
a v20o-t hogy visszatoltam, azonnal kérte.. apró örömök az életben. kéri a telefon a pint. :)
viszont ez a rom nekem nem kell.
tudsz segíteni a legutóbbi kérdésemben?
leírnád a menetét hogy csináljam? aztán eltűnök pár hónapra, megígérem! (ha minden jól megy utána is) ;)

(#17329) Dusee válasza Slovak (#17318) üzenetére


Dusee
őstag

inkább WajkIUI 2.1.6-ot használj, sokkal jobb.

telepítés simán:
wipe data
install zip
wipe cache
wipe dalvik
reboot

(#17330) Slovak válasza Dusee (#17329) üzenetére


Slovak
tag

Miért jobb?

(#17331) Dusee válasza Slovak (#17330) üzenetére


Dusee
őstag

sok miui-s hiba kijavítva, felesleges dolgok kiszedve, jobb kernel, sokkal jobb kamera, gyorsabb 3d teljesítmény, stb.
és nem utolsó sorban egy magyar srác csinálja :D
ha bejött a miui amugy, akkor ez is fog tetszeni.
lesd meg

(#17332) Martynis


Martynis
tag

WajkIUI 2.1.6 -al nekem nagyon gyenge volt az akku idő.. :F

C75--S500i--6230--7610--6233--k660i--6300--N95 8GB--5130--kf750--i900 omnia 8GB--5800 XM--C6--Iphone 3G 16GB White--I9000 Galaxy S 8GB--E72 Black--N86 8MP--LG Optimus P990 2X--I9000 Galaxy S 8GB--Iphone 4 16GB Black--6230--i9300 Galaxy S3 16GB--N96--Iphone 6 16GB SpaceGray--......Iphone X 64GB

(#17333) Slovak válasza Dusee (#17331) üzenetére


Slovak
tag

nem megy tovább 4 perce a boot logo-n.
6
várok még két percet és kiveszem az akksit.
nem segített, nem indul el.
visszarakom a v20o-t, hogy leszedhessek egy másik romot. még jó, hogy nem töröltem le. most mit csinálnlék??

[ Szerkesztve ]

(#17334) Balázs1986 válasza Slovak (#17333) üzenetére


Balázs1986
addikt

Milyen verziójú CWM van fent nálad?
Lehet, hogy régi, és nem rakja fel normálisan. Ilyen anno előfordult CM7 ROM-oknál.
A 3-as (narancssárga betűs) CWM-ek bénáznak vele. Az újabb CWM-ek kék betűsek.

(#17335) snipr válasza Slovak (#17321) üzenetére


snipr
aktív tag

bocs, belefeledkeztem a telóba...

nem volt jobb otlet, kezdtem előröl... ujra flasheltem az egeszet, addig a pontig, amig be nem fosott az elso probalkozásra (a romhoz kiadott első "service pack"-et nem tettem fel)

Jo ez a gueste félre rom is egyébként (eddig)

(#17336) Slovak válasza Balázs1986 (#17334) üzenetére


Slovak
tag

Ötös.
Kétszer is megpróbáltam. amikor vissza akartam tenni a v20-at, megpróbáltam mégegyszer de leállt megint.
most raktam vissza.
jön a kango. tomasek vagy vadonka.

azért kösz, én megpróbáltam.. meggyőzhető vagyok, nem ment.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#17337) Dusee válasza Martynis (#17332) üzenetére


Dusee
őstag

hát az mondjuk nekem is necces, de kibírom, nekem bejön ez a rom

(#17338) Dusee válasza Slovak (#17333) üzenetére


Dusee
őstag

ilyet nekem is csinált, mikor a django manouche rom után akartam felrakni.
felraktam a temasek féle kang-ot, utána a wiui-t és úgy jó volt.

(#17339) Slovak


Slovak
tag

nekem egyébként volt miuim defy-n, akkor nagyon bejött, de a cm7 valahogy számomra elegánsabb...
most a Thanatost próbálom meg.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1334220

(#17340) Dusee válasza Slovak (#17339) üzenetére


Dusee
őstag

nekem volt fent az is, annyira nem jött be.
mondjuk amióta volt miui-m beleszerettem :D nekem nagyon bejön hogy nincs app drawer, egyszerű téma kezelés, stb.
de ízlések és pofonok :)

(#17341) Slovak válasza Dusee (#17340) üzenetére


Slovak
tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1421425
ez?

(#17342) gabe96


gabe96
aktív tag

sziasztok!
most tervezem egy ilyen készülék megvásárlását, és lenne pár kérdésem.
akku mennyit bír napi 1-1,5 óra mobilnettel, és kb. ugyanennyi wifi böngészéssel, + 1-2 hívás?
melyik a mostani legfrissebb gyári rendszer, és ez miket javított az első hsz-ben leírt hibák közül?
gorilla glass mennyire bírja a gyűrődést, volt-e valaki, akinek összekarcolódott volna?
a kijelző mennyivel ad másabb képet mint egy amoled?
előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :R

(#17343) Dusee válasza Slovak (#17341) üzenetére


Dusee
őstag

igen, ezt raktam fel én is.

(#17344) snipr válasza gabe96 (#17342) üzenetére


snipr
aktív tag

szia!

- reggel lehuzod / este töltöd... kb ilyen ciklusokra számíts (egy jo kernellel másfél napot bir egyébként)
- gyári rom témában nem én leszek az embered, egy percet sem ment a telóm gyári rom-on... kicsit munkás teló ez :) de szeretjük :)
- kell rá valami védő fólia, mert apró karcok keletkezhetnek rajta (napfényben lehet látni főleg, homokszemek okozta mikrokarcok)
- amoled azért kontrasztosabb, de ez is elég jó

(#17345) Dusee válasza gabe96 (#17342) üzenetére


Dusee
őstag

gyári rommal egész jól bírta (úgy bírt egy napot), nekem egész nap megy a wifi, háttérben a facebook egyfolytában frissít, játszani is szoktam 2-3 órát, fényképezés, videózás, pár telefon.
mostani custom romommal nem bír ki egy fél napot se :D
ehhez hasonlítsd a te igényeid.
legfrissebb gyári android az 2.3.4, de lesz rá 4.0 nyár eleje fele.
gorilláról véleményt nem tudok mondani, nekem még fólia van rajta.
nekem tetszik a képernyő minősége, bár amoledes telefonom még nem volt, de holnap összehasonlítom haver galaxy s-ével.

remélem tudtam segíteni :R

(#17346) Balázs1986 válasza gabe96 (#17342) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szia!

"napi 1-1,5 óra mobilnettel, és kb. ugyanennyi wifi böngészéssel, + 1-2 hívás"

Ilyen használattal elvileg két napot mennie kell.
Nálam 3 nap 2 óra 37 perce megy, még van 17%. Most teszem majd töltőre lefekvés előtt. Volt minden nap wifi és mobilnet is, bár átlagban mindből kevesebb, mint napi 1 óra.

Slovak: És full wipe is volt, nem csak dalvik+cache? Akkor tényleg fogalmam sincs most már.
Lehet, megérné legalább a belső sd kártyát leformázni teljesen. Vannak azért mocskok azon is egy idő után. De ez nagyon végső tipp.

[ Szerkesztve ]

(#17347) Slovak válasza Balázs1986 (#17346) üzenetére


Slovak
tag

Volt, igen.
Azért is határoztam el, hogy most teljesen újrahúzom, mert már tele volt minden gánnyal a z sd is és azt is törölni akartam.
De örülök a cm-nek végül, a wajkit egyébként is csak próbának szántam.
köszi!

(#17348) snipr válasza Balázs1986 (#17346) üzenetére


snipr
aktív tag

3nap? Mit is használsz? :D Nekem valamiért másfélnél többet az a rom+kernel combo sem birt, amire az xda forumán 4napot is irtak... pedig direkt battery save beallitasokat eszközölök (10% világítás, órajel alapon járatva, még az érintő gombok fényereje is visszavéve)

(#17349) Balázs1986 válasza snipr (#17348) üzenetére


Balázs1986
addikt

Gyári v20l (plusz jelenleg HorsePower kernel, de nem különösebben érzek üzemidőben változást). Nincs húzva vagy alulfeszelve a proci. Semmi adatforgalom figyelés, semmi akkumulátor monitor widget (ellenben százalékos statusbar mod van), semmi app killer. Kézzel sem lövöldözök ki semmit. F-secure sincs, letakarítottam pár hete -majd követte még pár mindig futó vacak, de azoknál nem éreztem változást. Gyári launcher. Csak 2G mód, adatforgalom kikapcsolva (netnél persze átkapcsolom ezeket). Automatikus fiókszinkronizálás kikapcsolva. Fényerő automatikus, WiFi-BlueTooth-GPS modulok kikapcsolva, csak akkor lövöm be, ha használom. Napi kb. egy óra net, maximum ugyanennyi játék (HD vagy nem, kedvfüggő), pár hívás, sms. Valahol 30-40 közti telepített app, nem nethasználók (ez mondjuk a fent említett általában kiherélt net kapcsolat mellett csak azért lehet említendő, mert így kisebb eséllyel futnak a háttérben netért üvöltve).
Huh...most jó tömören összeszedtem mindent, ami eszembe jutott, hogy talán befolyásolhatja az üzemidőt...még filózok, van-e valami :D

[ Szerkesztve ]

(#17350) gabe96


gabe96
aktív tag

mindenkinek hálásan köszönöm :R :R
akkor csak nem olyan rossz, mint pár helyen láttam :)) estefelá én úgyis mindig töltőre rakom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.