Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16401) tommjee


tommjee
senior tag

Erre tud valaki valami megoldást ? Modaco Gr5-nél meglehet csinálni hogy legyen videó közben autofocus ?

(#16402) Skynet258


Skynet258
veterán

Most kaptam sajtóanyagot a Gameloft-tól: böngészőben játszható (Google+-on keresztül) a GT Racing Motor Academy!

Egyébként a hazai Gameloft csapat nagyon barátságos, segítőkész, múltkor kérdeztek, hogy mi a meglátásom róluk, szerintem hogyan tudnának jobban érvényesülni a hazai közösségekben, meg hasonlók... és az utóbbi időben láthatóan rendesen beindultak.
Ja, és ingyen megkapok tőlük bármilyen Gameloft játékot is tesztelni. :P ;] Szóval le a kalappal előttük. :K

https://geekpulse.hu

(#16403) Rotate válasza Skynet258 (#16402) üzenetére


Rotate
veterán

ki is próbáltam még tegnap, marhajól működik :D

(#16404) Skynet258 válasza Rotate (#16403) üzenetére


Skynet258
veterán

Szerintem azóta sem jelent meg jobb autóverseny androidra. :) Ideje lenne egy második résznek. :D

https://geekpulse.hu

(#16405) Balázs1986 válasza Rotate (#16400) üzenetére


Balázs1986
addikt

De én ezt nem is értem, így már majdnem hogy kamu szaga van :D
Ha valaki nyer, akit meghívsz, akkor te is nyersz. De ha te nyersz, akkor ugye elvileg az is nyer, aki téged meghívott. És ha nyer az, aki téged meghívott, akkor...... :D
Vagy csak a közvetlen meghívó személy nyer, és le van zárva? De még akkor is összesen több, mint fél millió forint a nyeremény... :D

(#16406) Rotate válasza Balázs1986 (#16405) üzenetére


Rotate
veterán

csak az nyer veled aki meghívott, szóval ez max két ember, aki nyert, meg aki meghívta :)

(#16407) Balázs1986 válasza Rotate (#16406) üzenetére


Balázs1986
addikt

Így már értem :)
De még akkor is durva kis összeg :D
(ugyanakkor az esély a lottó ötössel egyenlő, de nem baj, ingyér' van a próba :D )

(#16408) Naras válasza Balázs1986 (#16407) üzenetére


Naras
őstag

Jah, csak aztán majd nyomathatják a reklámokat az arcodba :DDD

Semmi sincs ingyé... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16409) Balázs1986 válasza Naras (#16408) üzenetére


Balázs1986
addikt

Akkor "gameloft" címszóra spam szűrő, és probléma letudva. Nagyon nem tudnak kib*szni velem :)

(#16410) Rotate válasza Naras (#16408) üzenetére


Rotate
veterán

nem volt kötelező bepipálni a hírlevelet, és ha be is pipálod, le lehet jelentkezni :)

(#16411) kmisi99 válasza Balázs1986 (#16395) üzenetére


kmisi99
addikt

Én felrtaktam és nem igaz hogy minden romba van egy apróság amit elbasztak pedig rohadt jó lenne. Nem működik a home gomb a romba pedig rohadt jó sebessége van.

(#16412) dergander válasza user1.0 (#16372) üzenetére


dergander
addikt

nemtudom neked mi van nekem 5 napja megy a telefon egyfolytába nincs lassulás és van 180mega szabad RAM.

(#16413) Balázs1986 válasza kmisi99 (#16411) üzenetére


Balázs1986
addikt

Hsz-ek között volt egy ilyen, ezt reagálták rá:

I have wiped and installed again and so far the home key does not work.. Everything is nice tho
User error. You skipped the wizard, or at least, the first step :-)

Kb azt szűrtem le, hogy végig kell játszani a varázslót, a szép nagy play gomb megnyomásával együtt :)

[ Szerkesztve ]

(#16414) kmisi99 válasza Balázs1986 (#16413) üzenetére


kmisi99
addikt

Fú na igen azt pont kihagytam :DDD
Amúgy ránézésre nagyon korrekt romocska gyors és jó.

[ Szerkesztve ]

(#16415) tommjee válasza kmisi99 (#16411) üzenetére


tommjee
senior tag

Melyik ROM az ? kamera milyen benne ?

[ Szerkesztve ]

(#16416) dinike911


dinike911
csendes tag

Sziasztok. Tudja valaki hogy az optimus 2x-hez lehet e külső adattárolót csatlakoztatni pl:pendrive ?

(#16417) tommjee válasza dinike911 (#16416) üzenetére


tommjee
senior tag

lehet !

(#16418) derrik válasza Balázs1986 (#16413) üzenetére


derrik
őstag

.....nekem megy ez a rom, home gombbal együtt. Zabálni mint a többi. A 140-160Mb ram nem nagy vasziszdasz. Mikor a froyo-t kipucoltam és a marhaságok helyére normális appok kerültek 220Mb szabad ram volt.
-Kérni szeretnék egy linket a gapps-hoz, mert szükségem lenne a google hírolvasójára amiben van időjárás widget is, és a gtalk is kellene.
-Szerintetek melyik email app a használható, mert ez a rom nem tartalmaz ilyet
-Az sgs2 időjárás és óra widget felvarázsolható erre a TW4-re

[ Szerkesztve ]

(#16419) user1.0 válasza dergander (#16412) üzenetére


user1.0
csendes tag

Hát nem tudom, nekem most 90 mega ramom van. kb 30 proggal. És szívja az akksit. az L-el elment 2 napot ezzel max 1-et.

[ Szerkesztve ]

(#16420) user1.0 válasza derrik (#16418) üzenetére


user1.0
csendes tag

Mit érdemes / szabad kitörölni, ram felszíbadítás érdekében a GB-ről?

(#16421) derrik válasza user1.0 (#16420) üzenetére


derrik
őstag

....szerintem a legtöbb LG app felesleges.
-a hangrögzítő gyökér, van helyette ami mp3-ban rögzít cd minőségben
-kiszedtem a mozgóháttér meghajtó kivételével az összes LW-t
-lefagyasztottam a hangalapú keresést
-TTS felolvasást ha nem használod
-feltettem más billentyűzetet és az LG jegeltem
-a Memo appot
....és így tovább

(#16422) papp67


papp67
csendes tag

A telót nem tudom csatlakoztatni a számítógéphez,Pc suite 4 telepítve van, illetve az Astro nem látja a külső memória kártyát,viszont a kártyán lévő filmeket,képeket lejátsza a telefon.A telefon pannonos volt,függetlenül vettem,a kernel verzió2.6.32.9-dirty,ha ez esetleg mond valamit a hozzáértőnek,android 2.2.2 a szoftver. Esetleg a telefonon kellene valamit beállítanom? Privátot hamarabb olvasok

(#16423) user1.0 válasza derrik (#16421) üzenetére


user1.0
csendes tag

thx. megnézem mire jutok, bár most izgat az a rom : Hypnos2X v1.0 EXT3 - Based on Official V20m.

kíváncsi vagyok rá majd a 7végén küzdök vele, az ajándékok bontása után.

A gps normálisan müxik ebben?

[ Szerkesztve ]

(#16424) derrik válasza user1.0 (#16423) üzenetére


derrik
őstag

.....eddig igen....nekem lakásban kicsit nehezen talál jelet, de 2.2.2 is így volt, viszont nem kell újraindítani a telefont bekapcsolás után, hogy életre keljen. Az FM Rádiót még nem próbáltam, mert a gyáriban "ami mint tudjuk :) Az LG ügyfélszolgálattól 2.3.3!" ott is volt gigszer a kihangosítással.

(#16425) Balázs1986


Balázs1986
addikt

derrik: Kipucolva a gyári 2.3 is 200Mb szabad ram-mal él, úgy nem nagy kaland. Ha 3-4 nap után is tartotta ezt a szintet aktív használat (alkalmazás szinten, és persze nem mindig ugyanazok az appok) mellett, az már esetleg jelent valamit.
Mellesleg 150Mb szabad ram miért nem elég itt nektek? Nem értem, de komolyan. Ezt a 150-et relatíve fixen tartja. Ha meg mégis leesne neadjisten 120-ra (hozzáteszem, itt sem értem a problémát), indítsatok el valami hd játékot, amiatt úgyis felszabadít egy csomót, úgyhogy kis játék után kilépve szinte garantálni tudom, hogy megint 150mb lesz minimum szabadon.
Ez a free ram hajsza kicsit olyan...nem is tudom..."nem látok diffit de legyen mert a nagyobb szám szebben mutat"...vagy ilyesmi.
(Nem baj az, hogy vannak a lg appok :D az óra+időjárás, a jegyzet, a naptár, a rádió, a zene és a kedvenc névjegyek nekem alap, hogy kint van...persze ez user függő :) )

tommjee: Az AndiCP 2.1 kamera app van beleintegrálva + bravia engine a megjelenítéshez.

user1.0: Az nem természetes. Nézz szét a magad által feltelepített appok között, valami nagyon megy a háttérben. És nyakam rá, hogy nem rendszer app. Különös tekintettel lesd meg a monitorozó alkalmazásaidat, ha vannak.

[ Szerkesztve ]

(#16426) derrik válasza Balázs1986 (#16425) üzenetére


derrik
őstag

.....nekem elég még a 90mb is mert össz-vissz 30 app van fenn állandó jelleggel.....csak így lett a takarítás után. Nekem még nem lassult be soha.

[ Szerkesztve ]

(#16427) derrik


derrik
őstag

azért Valaki szedje márki legyen szíves a google hírolvasót....

(#16428) user1.0 válasza Balázs1986 (#16425) üzenetére


user1.0
csendes tag

Még egy kérdés:

A memory booster szerint 100 mega free ram van
Az alaklmazáskezelő szerint a futó alkalmazásoknál 145 mega

Melyik az igaz?

(#16429) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

miui-hoz tud valaki egy jó kamera app-ot ?
1080p 30fps mert ami rajta van az elég gyatra az xda-s andiCP gr1 vagy mi az neg nem megy :S

(#16430) user1.0 válasza Mogcaa (#16429) üzenetére


user1.0
csendes tag

Én nem vagyok elájulva az andystól sem.

(#16431) Mogcaa válasza user1.0 (#16430) üzenetére


Mogcaa
aktív tag

valami ami megy miui-n és jò a videó részleg ?

(#16432) Balázs1986 válasza user1.0 (#16428) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ha az a kérdés, hogy melyik hazudik: passz.
De arra már van tippem, mi szívja az akkumulátorod :D

Mogcaa: Mivel MIUI-t használsz (ami CM7 alapú), valószínű az a baj, hogy az AndiCP nem CM7 alapú rom-okhoz készült. Próbálj ki egy CM7-re valót, hátha :)

derrik: Ha meg nem lassult be, nem mindegy mennyi a szabad ram? :) Csak azzal, hogy megnézed, kapásból lefoglalsz a Beállításoknak minimum 10Mb-ot :D

(#16433) derrik válasza Balázs1986 (#16432) üzenetére


derrik
őstag

nekem oszt mindegy mint a bolondoknak....én eddig is 2,2,2 használtam....nem is szívesen rootolok, és cwm-ezek...nem is szidtam. Csak már untam....a gyári 2.3.3-at ami 2.3.4 az meg jól elsz@rták.

(#16434) Mogcaa válasza Balázs1986 (#16432) üzenetére


Mogcaa
aktív tag

ez úgynézki megy de az 1080p ben mostsem az igazi :S nem néz ki 30fps-nek :S

(#16435) kmisi99 válasza Mogcaa (#16434) üzenetére


kmisi99
addikt

miuival és cm el elég takony a videó felvevés ha mozgatod a telót ilyen 10fps re esik le.

(#16436) Twicehun


Twicehun
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem ha nem zavarok. Még délelőtt linkelt Balázs egy egész jól kinéző custom romot.Az lenne a kérdésem hogy azt úgy kell feltenni mint egy sima custom romot?
Vagy a basebandel is kell játszani? És kell a gapps-ot telepíteni vagy az fent van rajta? Köszönöm a válaszokat :R

(#16437) drpele válasza Twicehun (#16436) üzenetére


drpele
senior tag

Ha a Hypnos2X-ről van szó, akkor igen, CWM-ből kell felrakni.

A dev azt írja, hogy a ROM (ami v20m alapú) a V20m BB-jéhez van optimalizálva, de gondolom kipróbálható más BB-vel is. Mivel stock LG ROM az alapja, így nem kell rá gapps.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#16438) Naras válasza drpele (#16437) üzenetére


Naras
őstag

Megjött Koreából a "bölcsője" a kicsikémnek... nagyon cukor. 12,50$ - ért pedig frankón megérte, kaptam hozzá egy BT Headset - et is :C

Igaz, a gép nem hajlandó felismerni az USB eszközt, valaki írta is, hogy van benne egy chip, ami bekavarhat, de úgyis inkább csak a töltőn fog csücsülni... :DDD

Uppsz, a Válaszra nyomtam új helyett... bocsi :DDD

Egyébként, ha kiegészítőket akartok rendelni, Őket tudom ajánlani.
Elvileg ez maga az LG az eBay - en, most indultak, ezért BT Headsetet is adnak minden rendelés mellé... plusz szoktak lenni (legalábbis edidig voltak, én is így vettem) aukcióik is, akár féláron is megkaphatjátok a cuccot... gyors, korrekt, és ez itt nem a reklám helye, csupán egy vélemény/ajánlás a tapasztalatom alapján... :K

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16439) Dead Zone válasza tommjee (#16417) üzenetére


Dead Zone
tag

Hali,az érdekelne engem is hogy hogyan.
Ez lenne az OTG?Mert nekem azt mondták hogy ezt nagyon nem tudja, meg hogy csak a SGS ll kiváltsága.Mire lenne hozzá szükségem hogy működjön?

A választ előre is köszönöm.

(#16440) Balázs1986 válasza Dead Zone (#16439) üzenetére


Balázs1986
addikt

Sehogyan. Az O2X nem támogatja az usb otg-t. Eddig én csak Nokiánál és Samsungnál láttam.
(Egyébként épp ez az egyik nagy szívfájdalmam a telefonnál. A másik az fm transmitter hiánya. N8-ban ezek nagyon bejöttek, amikor még azt akartam venni...csak aztán O2X lett :D )

[ Szerkesztve ]

(#16441) Dead Zone válasza Balázs1986 (#16440) üzenetére


Dead Zone
tag

Az OTG az hasznos funkció.De a transmitter?
Fölösleges,minek transmitter ha zenét akarok hallgatni csak bonyolít.Bekapcsolod a kedvenc zsebrádiód,és utána a transmitterrel szórod a zenét,nem egyszerúbb egyből a telefonba dugni a fülest? :DDD

(#16442) Balázs1986 válasza Dead Zone (#16441) üzenetére


Balázs1986
addikt

Röviden, tömören: kocsiba ahol nincs mp3 lejátszós magnó... :)

(#16443) Dead Zone válasza Balázs1986 (#16442) üzenetére


Dead Zone
tag

Az OTG külön App-al se megoldható?

[ Szerkesztve ]

(#16444) Naras válasza Balázs1986 (#16442) üzenetére


Naras
őstag

Viszont a legtöbb autós magnóban van Jack bemenet... :DDD

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16445) Balázs1986 válasza Naras (#16444) üzenetére


Balázs1986
addikt

A miénkben pont nincs :D
Most dat kazettával oldom meg.

Dead Zone: Ahhoz nem lenne elég az app, driver is kell. Arról nem is beszélve, hogy nem tudjuk, hogy van megoldva az usb port a telefonon. Ha tápod csak felvenni tud, leadni nem, akkor hardveres baj is van, mivel nem képes megtápolni a pendriveot :)

[ Szerkesztve ]

(#16446) Naras válasza Balázs1986 (#16445) üzenetére


Naras
őstag

Hát, akkor tényleg marad a kazi... jó megoldás az is, mi is így toltuk anno :DDD

Olvasgattam kicsit az OTGvel kapcsolatban, úgy tűnik, mások is kacsingattak már a téma felé, még fejlesztői körökből is, de nem sok eredmény született... egyébként ez a hardver téma, és energialeadás is egy fogas kérdés, lehet, hogy tényleg eleve lehetetlen megoldani, akárhogy is babrálnának szoftveresen... de nekem pl. nem hiányzik... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16447) Balázs1986 válasza Naras (#16446) üzenetére


Balázs1986
addikt

Kicsit pontosítok: Ez a megoldás van most :D Így végül is, telefonról megy, csak na...khm. :)

Igen, xda-n még valóban téma volt ez, főleg amikor kijött az SGS2 és támogatta. Akkor nagyon bele akarták vinni. Csak kb ők sem tudják szerintem sem a hardver, sem a driver feltételek megoldását.

(#16448) Naras válasza Balázs1986 (#16447) üzenetére


Naras
őstag

Én is erre a kazira gondoltam... :K Persze nem mondom, jó vóna egy Transmitter ,dehát, a világbéke se vóna rossz... :DDD

Más: Lexar memóriakarikról van valakinek tapasztalata? Érdemes ilyen márkát rendelni?
Ezek vannak legolcsóbban 10es sebességi kategóriában... illetve még 1-2 Samsung... vagy érdemes egyáltalán 10est venni? Lehet elég egy 6os... :U

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16449) Rotate válasza Balázs1986 (#16447) üzenetére


Rotate
veterán

az lenne a jó, ha pl gamepad-eket is támogatna, mert ugyebár az SGS2 támogatja az OTG-t, csak éppen amire legjobban szeretném, arra nem tudom használni :D

[ Szerkesztve ]

(#16450) Balázs1986 válasza Naras (#16448) üzenetére


Balázs1986
addikt

Jaja, világbéke...mobilgyártók szabadalomháborúja mentes Föld :D

Lexar: nem rosszak.

Rotate: Elvileg -ha jól emlékszem- a WII controllert kezeli bluetooth-on. CM7-tel (vagy más aosp rom-mal, ha van rá) pedig a ps3 controller-t is :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.