Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17451) Naras válasza nfsu17 (#17449) üzenetére


Naras
őstag

"Tehát kb mivel kevesebb ez a teló mint az S II?" - kb. 30-40 ezerrel :DDD

Amoled beégésről nem tudok nyilatkozni, ez nem olyan kontrasztos, de élethűbbek a színei, és nagyon szép a képe. Samsungnak ugyan nagyobb a kijelzője, de a felbontás ugyanez, azaz jobban látszanak a képpontok elvileg... :DDD

Egyébként ár/teljesítmény szempontból sztem az LG a legjobb, ráadásul anyaghasználat, design, stb terén is veri a samut (persze ez részben szubjektív), a vas is nagyon rendben van a grafikai gyorsító is nagyon jól teljesít, a proci meg szintén kétmagos, ezen nincs is mit túlmagyarázni.

Van egy cikk, ami pont ezeket a kétmagos vackokat hasonlítja össze, sztem érdemes lenne azon átfutni első lépésben, utána ha lesz még kérdésed, biztos tudunk segíteni.

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#17452) nfsu17 válasza Naras (#17451) üzenetére


nfsu17
veterán

Cikket megnézem :R , valahogy nem leltem rá eddig. Külön-külön néztem a tesztjeiket.

(#17453) Echoo


Echoo
senior tag

Sense 3.0
Ezt hogyan tudom használni? Gyári 2.3.4 rom bootloopol tőle, wipe megvolt, mi kell hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#17454) simi12345


simi12345
tag

engem is erdekelne egy olyan app. ami nem engedi bezarni a megnyitott jatekot ha kozben hivast kapok hanem legalabb pause funkciot aktival

pl pes 2012-vel nyomom multkor a bl dontot, nyeresre allok, van meg 5 perc, jon egy hivas, felveszem, beszelek 15 percet, majd amikor folytatnam akkor ugy indul el a game, mintha most kezdenek el jatszani vele. kezdi betolteni az egesz jatekot teljesen az elejerol. es kezdhetem a bl dontot az elejerol :U

tehat itt nincs automatice pause vagy valami. hanem kilep az eppen jatszott meccsbol es kezdi az elejerol

(#17455) Balázs1986 válasza Echoo (#17453) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szia!

Valószínűleg ez a kiemelt rész lehet a probléma oka a követelmények felsorolásáan:
"Attention: This theme is based on Modaco Rom (of Paul) beacuse of its optimizations but It should work in any roms. Anyway, it isn't recommended to use this theme on other roms."

Ha csináltál CWM mentést, vissza tudod állítani a régi rom-ot. Ha nem, akkor ugyanígy cwm-mel pakolj fel egy gyári v20o-t és remélhetőleg megmaradnak a cuccaid :)

simi12345: Ez nagy eséllyel nem a telefon, hanem a játék hülyeség... :(
Nem hiszem, hogy lenne olyan app, ami ezt orvosolja.

[ Szerkesztve ]

(#17456) MrChris válasza Slovak (#17427) üzenetére


MrChris
nagyúr

Arra a 60-120 fpsre én is kiváncsi vagyok! Az lgamcordernél volt rá lehetőség 60 fpst beállítani de az is 30 lett. Vagyis nem működött.

(#17457) MrChris válasza simi12345 (#17454) üzenetére


MrChris
nagyúr

engem is étdekelne, mert így a szaros régi 32megás windows smartphonom is multitaszkossabb, az android meg állandóan kilép minden progiból. Operát szinte azonnal lelövi, ritkán nem. Persze a sok haszontalan meg csücsül a memóriában...

(#17458) Echoo válasza Balázs1986 (#17455) üzenetére


Echoo
senior tag

Szia!

Természetesen mindent, ami fontos lementettem. Visszaraktam egy v20l-t, Smartflash-sel, semmi probléma. Nekifutnék még egyszer. Tehát ezzel menne?

(#17459) ferikek válasza Martynis (#17444) üzenetére


ferikek
aktív tag

köszi, letöltöm, megnézem h így jó-e:)

szerk.

telepítettem volna, de nekem már fent volt az eggyel frissebb, 3.0.6-os verzió:(

Ezzel a tetű lassú bluetooth-szal kell átvinnem a fájlokat. PC Suite mindig kér SD kártyát, hiába van benne, nem érzékeli... adat háttértár módban sem látja a gép.

[ Szerkesztve ]

(#17460) Naras válasza MrChris (#17457) üzenetére


Naras
őstag

Ez sztem app függő. Amenyik olyan, hogy bezárja magát, ha háttérbe küldik (ilyen durcás fajta), az ezt fogja produkálni, Multi Task ide vagy oda... volt olyan game, ami csinált mentést, és onnan tudtam folytatni (már nemtom melyik)

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#17461) Balázs1986 válasza Echoo (#17458) üzenetére


Balázs1986
addikt

Elvileg igen, aztán reméljük a legjobbakat :)

Naras: én is ezt mondom, de nem hallgatnak ránk :D

(#17462) MrChris válasza Balázs1986 (#17461) üzenetére


MrChris
nagyúr

Hallgatnánk, de mi a megoldás? Mert így fabatkát sem ér a multitaszking. Az meg hogy ment egy progi home gomb megnyomásakor majd leáll szintén nem multi. De valszeg ez az android tulajdonsága amin jó lenne segíteni.

(#17463) Balázs1986 válasza MrChris (#17462) üzenetére


Balázs1986
addikt

"De valszeg ez az android tulajdonsága amin jó lenne segíteni."
Látod, hogy mégsem hallgattok ránk. Pont azt írtuk, hogy ez nem android, hanem alkalmazás tulajdonság. Ha úgy van megírva az app, hogy lehetőséget ad a multitaskingra, akkor az android tud vele mit kezdeni. Ha nem, akkor nem.
(Totál más környezet, kicsit sarkított is a példa, de ha Win alatt Alt+F4-el bezársz egy programot, az is vagy kilép, vagy háttérbe megy (uTorrent pl.), attól függően, milyen funkciót rendeltek a bezáráshoz. Az op.rendszernek nem sok beleszólása van. "Szép" is lenne, ha egy funkciót önkényesen felülírna. Márpedig ha maga a futtató rendszer nem szólhat bele, akkor más alkalmazásnak se lenne szerencsés ezt megtenni. Az adott appok szarul vannak megírva, ezzel együtt kell élni.

[ Szerkesztve ]

(#17464) Rover623


Rover623
félisten

Tényleg különböző vas lehet némelyik telcsiben...:DDD
Vadonka által módosított Kang kernel...a póver savingos:
- 1 óra böngészés WiFi-n...30%-ot szívott az akkuból! :Y
- a sebesség a legtöbb benchmarkkal mérve nőtt, kivéve a Vellamo-t, ami még sosem volt ilyen alacsony...:( Ja...és a Smartbench 2010 egyszer futik, egyszer meg nem... :F

P.S.:
Viszont a memory hack visszatérése ezekbe a moddolt kernelekbe nagyon dícséretes...:C

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#17465) Feci40


Feci40
tag

Kipróbáltam P990 Smart Sharet app BD670 között tökéletesen működik.
Kétfajta módja van első mikor p990 mobilról vezérled a film lejátszást legyen az divx mp4 stb viszont a feliratos filmeknél nem mutatja feliratot itt sok lehetőséged nincs .
A másik módja mikor a LG BD lejátszóval kezeled a filmet, itt bele tudsz tekerni megállítani,kockázni stb (mint egy dvd lejátszó) adatokat megnézni fimről pl.Információ: pixelméret, összes idő amikor még csak könyvtár látszik , film elindulása után mutatja displáy gomb megnyomása után eltelt, teljes időt, milyen hang csatorna mp3 2CH vagy 5.1, kép méret: 16:9 eredeti vagy teljes.

Ami hátrányt láttam mobillal rögzített 1920x1088 felbontást nem támogatja csak a 1280x720 felbontást tudja lejátszani.
Ennyit röviden amit tapasztaltam.

Nekem olyan segítség kellene DLNA módban PC - Lg BD 670 között fáj megosztás (filmet átvinni) hogyan tudom összehozni mit kell Vin7pro alatt beállítani? Ezt a részét nagyon nem vágom.
PC-P990 vagy P990-PC között ,ES File Expoler-ben nem tudom hogyan kell beállítani,próbáltam VLC direct pro is de semmi eredmény.

[ Szerkesztve ]

(#17466) Naras


Naras
őstag

Valaki írta, hogy van dokkolója a telefonhoz, és szétszedte, hogy kioperálja belőle a beépített chipet, és direktben kösse össze az USB kábellel a dokkoló csatlakozóját.
Kérdésem az lenne, hogyan kell ezt szétszedni, mielőtt nekiesnék foggal körömmel, mert semmi csavart, egyebet nem találtam rajta, és természetesen nem akarom szétbarmolni, viszont valóban jó lenne megpatkolni, hogy ne 0,5mA - rel tolja már a kraftot a telefonba, hanem rendesen. Nomeg az sem lenne hátrány, ha a számítógép is felismerné végre, mert jelenleg nem szereti a dokkoló chipjét... :U

Nem tudom LGék miért így oldották meg, egyébként nagyon jó kis kütyü... már a másodikat rendeltem le belőle, hogy legyen munkahelyre is egy :DDD

Akit esetleg érdekel, tőle érdemes venni eBay - en. Dokkoló 11$ licittel, de kb. ennyiért el is lehet hozni, és vannak más cuccai is jó áron. (nem reklám, csak hátha valakit érdekel)

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#17467) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

xda-n láttam valami kamera modot a telóhoz. milyen minőséggel vesz fel utána. felhasználói tapasztalatokra lennék kíváncsi.

egyébként ennek a procija jobb, vagy az optimus 3d-é?

(#17468) cjvt3o válasza Naras (#17451) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

A fenti cikk mérési és technikai képességeit összegezve (a szubjektív adatokat lehetőség szerint kihagyva), a következő lista alakul ki:

1. SGS II (25 / 30 pont)
2. LG 2x (18 / 30 pont)
3. HTCS (14 / 30 pont)

A készülékek árai a telenornál (azonos díjcsomag mellett):

1. LG 2x (79.990 Ft)
2. HTCS (114.990 Ft)
3. SGS II (119.990 Ft)

Az összevetésből (a szubjektív adatok be nem számításával) az következik, hogy ha az LG 2x árát tekintjük kiindulásnak, akkor az SGS II a teljesítményhez képest 12 %-al van felülárazva (teljesítményarányos ára kb. 110.390 Ft lehetne az érintett előfizetéssel), a HTCS pedig 66 %-al (teljesítményarányos ára kb. 61.590 Ft lehetne az érintett előfizetéssel).

Ezt lehet összevetni a szubjektív adatokkal (pl. nálam külcsín alapján messze a 2x vezet, a ROM / felhasználói felület pedig közömbös, MIUI-t használok).

(#17469) Naras válasza cjvt3o (#17468) üzenetére


Naras
őstag

Akkor azt hiszem, megszületett a döntés :DDD

kungzi A 3D procija újabb technológia, valamivel erősebb is, de nem sokkal... grafikus teljesítményben viszont a PowerVR elmarad a Tegra2 - től... továbbá a 3D egy nagydarab, bumszli, nehéz dög, mely elsőre nagyot üt (mind a 3Ds képességei, mind a fizikai paramétereiből adódóan fejbevágás esetén :DDD ), de sztem kb. ennyi... persze ez szubjektív... Tessék pár teszt: itt, illetve néztem egy videót pl. AnTuTu - val, ennyit simán csinál a 2X is, csak az a baj, hogy a legtöbb neten fellelhető teszt még 2.2 - vel készült sztem, és ez sokat dobhat a dolgon... na mind1...

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#17470) Rotate válasza Naras (#17469) üzenetére


Rotate
veterán

ráadásul elég fos kijelzője van a 3D-nek...

(#17471) varmi2


varmi2
nagyúr

sziasztok!

melyik webshopot érdemes e telefont megvenni?

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#17472) Naras válasza varmi2 (#17471) üzenetére


Naras
őstag

Ahol a legolcsóbban megkapod :DDD

Mindenesetre mindig érdeklődj a tartozékokról, a független készülékek általában szürke import által kerülnek hazánkba, amivel alapvetően az égvilágon semmi gond, viszont egyes forgalmazók hajlamosak kiszedni a tartozékok egy részét (HDMI kábel, Headset, stb), és úgy adni a telefont.

Esetleg Vaterára is érdemes belesni...

Egyébként a mondatod elég érdekes... most webshopot akarsz venni, vagy telefont? :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#17473) syl5


syl5
őstag

Sziasztok!
Van már valami érdemibb, mindennapi használatra ajánlott ICS rom a 2x-re?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#17474) peter_27 válasza syl5 (#17473) üzenetére


peter_27
aktív tag

Semmilyen ICS alapú rom nincs 2x-re.

Galaxy S10

(#17475) varmi2 válasza peter_27 (#17474) üzenetére


varmi2
nagyúr

így van, még nincs, de ebben az évben kijön hivatalosan. Íme

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#17476) syl5 válasza varmi2 (#17475) üzenetére


syl5
őstag

Csak győzzük kivárni ;]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#17477) peter_27 válasza varmi2 (#17475) üzenetére


peter_27
aktív tag

Igen, jobban mondva ki kéne jönnie!! Ha figyelembe veszem az LG eddigi frissít kiadásait, akkor idén karácsonyra kaphatunk is egy kiszivárogtatott beta ics romot. :F

Galaxy S10

(#17478) Echoo


Echoo
senior tag

Felraktam egy fr19-et, és arra a sense 3.0-át. Szép, csak 2.2.1 verzió. A Paul-féle romokból melyik 2.3.4? Rápróbálnám ezt a sense-t.

(#17479) Echoo


Echoo
senior tag

2.3.4-gyel nem megy a sense, bootloop. MIUI-ban nincs FM-rádio? Azt hiszem, marad a gyári 2.3.4 :(

(#17480) cjvt3o válasza Naras (#17469) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Ez a teszt érdekes amúgy, mivel Exynos 4210-el írja az SGS2-t, de szerintem - legalábbis a Magyarországon forgalmazott változatban - nem ilyen CPU van.

(#17481) MrChris válasza Balázs1986 (#17463) üzenetére


MrChris
nagyúr

nálam a wimdowson a firefox, word nem áll le, ha a startmenüre bökök (nem alt+f4). Mint ahogy az androidnál ha home gombot nyomok nem szeretném, hogy leálljon az Opera. Nem is teszi mindig, viszont zavaróan sűrűn előfordul. Pedig van memória, szabad hely bőven. Úgy tűnik némelyik progi védekezik és ment mielőtt kilépteti a rendszer. Visszalépéskor pedig újratölti a progit is meg mentést is, de ez nem multitaszking.

(#17482) Rotate válasza cjvt3o (#17480) üzenetére


Rotate
veterán

az i9100-ban, ami nálunk is van, mindenhol Exynos van... amerikában vannak más változatok, viszont a nevük is más...

MrChris

az Opera nem áll le, viszont ha elfogy a RAM akkor a rendszer bezárhatja... ez sem az android hibája, hanem a telefoné, hogy nincs benne elég memória...

[ Szerkesztve ]

(#17483) peter_27


peter_27
aktív tag

(#17484) god992


god992
aktív tag

[Ezt] a verziójú V20O-t használom, na az előbb a következő volt a hiba jelenség, próbáltak hívni és valamiért a telefonom azt jelezte hogy nem vagyok elérhető, térerő meg minden volt, egy újraindítás megoldotta ezt a problémát. Eddig még nem volt ilyen problémám vele, ki használja ugyanezt a verziót? és aki használja tapasztalt már hasonlót? eddig teljesen elégedett voltam vele :(((

(#17485) Skynet258 válasza peter_27 (#17483) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha számodra újdonság volt, akkor még egy kis ajánlott irodalom. :D ;)

https://geekpulse.hu

(#17486) Remekelek28 válasza god992 (#17484) üzenetére


Remekelek28
őstag

http://mobilarena.hu/tema/re_lg_optimus_2x_p990_az_elso_ketmagos/hsz_16864-16864.html

(#17487) peter_27 válasza Skynet258 (#17485) üzenetére


peter_27
aktív tag

Nem újdonság, azért linkeltem, szándékosan nem válaszkén valakinek, hogy akit foglalkoztat a téma, mint pl pár hsz-el feljebb, talán segít megérteni az android ram kezelését.
Kösz, azt is olvastam már. És talán linkeltem is párszor mikor valaki taskkillert keresett vagy használatról érdeklődött. Én így használom

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#17488) ntomka válasza syl5 (#17473) üzenetére


ntomka
nagyúr

Tőled is megkérdem: a referencia modelleken kívül van más teló, amire már létezik? :U

ツ Headphones on - World off

(#17489) Balázs1986 válasza MrChris (#17481) üzenetére


Balázs1986
addikt

Mondtam, hogy sarkított a példa, de át lehet következtetni. Legalábbis reméltem. Nem jött be. Alapértelmezésben, ha egy értelmes app-on Home gombot nyomsz, nem zárja be. Tehát a rendszerrel nincs baj. Mert ugye azt nem nehéz belátni, hogy ha van 10 programom, és ebből 3 leáll Home-ra, 7 meg tovább fut, akkor a rendszer képes háttérbe küldeni bezárás nélkül...ha nem így lenne, 1 se futna tovább. Úgyhogy akárhogy csűrjük-csavarjuk, mindenképp oda lyukadunk ki, hogy nem a rendszer szar, hanem a fejlesztőnek nem volt szándéka élni a lehetőségeivel. Ezt meg nem róhatjuk fel a rendszernek :)

(#17490) Coleszi


Coleszi
tag

Lehet buta kérdés, de a V20m az magyar ?

(#17491) Balázs1986 válasza Coleszi (#17490) üzenetére


Balázs1986
addikt

XDA-n kizárólag Hollandiához van feltüntetve. Ettől függetlenül biztos van benne magyar nyelv is. Amit nem mondok biztosra, azok a területfüggő dolgok (pl. időjárás widget talál-e magyar várost), de szerintem az is oké.

(#17492) Coleszi válasza Balázs1986 (#17491) üzenetére


Coleszi
tag

Köszönöm! :R

(#17493) jooker82 válasza Coleszi (#17490) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én azt pont holnap akarom feltenni..:D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#17494) syl5 válasza ntomka (#17488) üzenetére


syl5
őstag

Nem tudom, mert nem követem most annyira a mobilos mókolások történéseit!
Éppen ezért kérdeztem meg.
Vagy egy fórum nem arra szolgál, hogy beszélgessünk a szóban forgó témában, ha nem tudunk valamit megkérdezzük? :U

Amúgy ha az érdemi válasz nem megy, akkor nem kell ironizálni, főleg úgy hogy már megválaszolták előtted... gyűlölöm ezt a szemforgatós smiley-t és azt hogy rögtön analfabétának kell nézni az embert, ha urambocsáss nem naprakész az adott témában..

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#17495) Echoo


Echoo
senior tag

Szerintetek létezik olyan 2.3.4 amelyikkel menne a Sense 3.0? Bár azt hiszem, ez csak engem izgat.

(#17496) drpele válasza Echoo (#17495) üzenetére


drpele
senior tag

Igen, MIUI.
A saját online téma-managerében lehet letölteni hozzá Sense témát.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#17497) Echoo válasza drpele (#17496) üzenetére


Echoo
senior tag

Csak annyi a bajom a MIUI-val, hogy az FM-rádió nincs benne. A WajkIUI-ban van rádió?

(#17498) nk69


nk69
tag

Sziasztok!!!! Bocsánat NEM KAROK SENKIT MEGBÁNTANI SEM REKLÁMOZNI DE HA BEÍROM TALÁN PÁRAN ÖRÜLNEK!!!!!! szóval az android arena oldalán találtam egy UNLOCK ROOT nevű programot és 15 mp alatt a gyári 2.3 rootoltam vele!! nézzétek meg!

(#17499) peter_27 válasza Echoo (#17497) üzenetére


peter_27
aktív tag

Abban sincs.

(#17498) nk69
És tényleg szerepel a támogatott készülékek listáján a LG-P990 2.3.4

Köszönjük. :R
Mivel nem linkelted be az oldalt megteszem én. [link]
És várjuk a bátor tesztelőket. :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#17500) Echoo válasza peter_27 (#17499) üzenetére


Echoo
senior tag

Oké, köszönöm. Megkíméltél egy felesleges rom-cserétől.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.