Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16301) derrik


derrik
őstag

....esti levél. A aláhúzott részt kérem figyelmes olvasni!
"A készülék softverfrissítési problémáival kérjük, forduljon bizalommal a lentebb található szervizünkhöz, amely segtséget nyújthat az ügyben és bevizsgálja a telefon szoftverét.

(#16302) peter_27 válasza derrik (#16299) üzenetére


peter_27
aktív tag

Szerintem többet kellene beszélgetni az ügyfélszolgálatnak a szervizzel. [link] Most hirtelen csak ezt az egyet találtam, de emlékeim szerint más is írta már ezt.

Galaxy S10

(#16303) derrik válasza peter_27 (#16302) üzenetére


derrik
őstag

.....az még hagyján! De hogy "nyújthat" nem : nyújt, orvosol, elhárít, javít.....hanem feltételes mód! Ez nem semmi.

(#16304) Dead Zone


Dead Zone
tag

Sziasztok,eltűnt a root jogom frissítés után,a 2.2.2 volt root-olva.
De most 2.3.4-et nem tudom hogy kell root-olni,valami smart flasht írtak hogy az kellene.
Tud valaki segíteni?

(#16305) Tutu7030 válasza Dead Zone (#16304) üzenetére


Tutu7030
veterán

Jobb felső sarok-> keresés-> GB root

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#16306) ferikek válasza derrik (#16299) üzenetére


ferikek
aktív tag

Sajnos az LG Ügyfélszolgálata és a szerviz között 0 a kapcsolat + aki ezt a "nem hivatalos" cuccot írta, az nem nagyon ért hozzá.
Én a telómat (hivatalos import, független) az LG saját szoftverfrissítő programjával frissítettem, és így van rajta - mint mindenkinél - 2.3.4 Azt azért nehezen tudom elképzelni, hogy az LG nem hivatalos frissítést ad a saját gyártású telefonjaira. mondjuk el tudom róluk képzelni:)

(#16307) ferikek


ferikek
aktív tag

A telefon vagy a win7 hibája, hogy minden egyes csatlakoztatáskor driverek települnek (mindig ugyan azok) vagy fél órán keresztül?

(#16308) user1.0 válasza dergander (#16252) üzenetére


user1.0
csendes tag

A linken azt írják, nincs adatvesztés. Ez tényleg így van mert akkor frissítenék 1-et.

(#16309) babosf válasza tommjee (#16296) üzenetére


babosf
aktív tag

ezen a fos kamerán sajnos ez sem segít :(

Galaxy S23 Ultra

(#16310) babosf válasza tommjee (#16296) üzenetére


babosf
aktív tag

ezen a fos kamerán sajnos ez sem segít :(

Galaxy S23 Ultra

(#16311) peter_27 válasza ferikek (#16307) üzenetére


peter_27
aktív tag

Ha jól sejtem ilyenkor másik usb portra csatlakoztatod mit ahol már egyszer felismerte az eszközt. Elvileg ha mindig ugyanabba az usb porta (usb hub nélkül) csatlakoztatod akkor nem kéne ezt csinálnia.

Galaxy S10

(#16312) Dead Zone válasza user1.0 (#16308) üzenetére


Dead Zone
tag

Most frissítettem,minden megmaradt,a feltelepített app-ok és a beállítások is,szóval minden.

Tutu7030: Köszi

[ Szerkesztve ]

(#16313) user1.0 válasza Dead Zone (#16312) üzenetére


user1.0
csendes tag

thenki. akkor frissül nemsokára. a ram miatt frissíteném, mert egy idő után a rambosterrel irtani kell mivel belassul.

(#16314) Naras válasza ferikek (#16307) üzenetére


Naras
őstag

Valószínűleg 1-2 drivert még nem sikerült teljesen feltelepítenie, és mikor ezeket megpróbálja minden egyes csatlakoztatásnál, akkor a többit is, mivel ezek kapcsolódnak egymáshoz.
Ahhoz, hogy ne legyen ilyen problémád, fel kell tenni mindent. Ez akkor fog sikerülni, ha leszeded a driver packot (Ezt az LG Updater segítségével megteheted), majd USB Hibakeresés módban csatlakoztatod a telefont. Igaz, még ebben az esetben is előfordulhat, hogy valamelyik drivert manuálisan kell a pofájába vágnod... :DDD

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16315) derrik válasza Dead Zone (#16312) üzenetére


derrik
őstag

a GPS mükszik rendesen ???

(#16316) 5ent1nel


5ent1nel
aktív tag

Üdv!

"Butafonom" lecserélését tervezem egy "okosra". 80e ft környéke a limit és legalább 2-3 évre tervezném a birtoklását. Nem éjjel-nappal, de többnyire telefonálás/netezés/játék menne rajta.

Nem vagyok "márkabuzi", nem kell a leglegleg, csupán egy jó ár/érték arányú, Androidos mobilt szeretnék. Elsőre így az LG Optimus 2x-et néztem ki, mert remélem, h paramétereivel tovább lesz elfogadható a rohamosan fejlődő piacon - ráadásul lesz hozzá hivatalos ICS is, ha jóltom.

Csupán megerősítést/cáfolatot kérnék, hogy jól döntenék-e (a napokban venném újonnan). Köszönöm. :R

(tudom, h ez pont a 2x topicja, igazából megerősítést kérnék, h ennyiért (~80e ft) ez kihagyhatatlan ;) )

[ Szerkesztve ]

(#16317) b3Ro


b3Ro
senior tag

Tegnap egyik cimborám vett egy motorola razr-ort. Ide adta, h nyomogassam, kipróbáljam, majd egy kicsit összehasonlítottuk sebbeseg teren az o2x-el.
Elso korben weblapokat nyitottunk meg ( egy wifit hasznaltunk, 1x re nyomtunk, mint a youtubon :) ), szinte egyenlo volt a betoltes, nehol az o2x gyorsabb volt, igaz gorgetesnel en a razr-ort jobbnak talaltam. Masodik korben youtubos hd videot inditottunk, es ott az o2x hamarabb "el kezdte jatszani", valahogy ott a moto lomhabb volt, az elejen. Harmadik korben fenykepeztunk, ahol hala a camera modnak, egy hangyányit szebb volt az lg, de a razr sem panaszkodhat.
Kijelzo teren viszont a razr gyonyoru, valahogy a o2x fakobb volt, es a motorola kialakitasa, fogasa nagyon komoly.
A razr gyari 2.3.5 el volt felszerelve, az enyemen thanatos2x 4.2 dübörög, a proci alap orajelen.
A razr 2x annyiba kerul, de sztem, nem gyorsabb, hiaba a modernebb hardver, igaz az enyem sok mokolassal lett ilyen, de nekem siman megerte.

( egy kicsit lehet ugy hat, h elfogult vagyok, de nem, csak azt irtam le amit lattam, tapasztaltam )

(#16318) kmisi99 válasza b3Ro (#16317) üzenetére


kmisi99
addikt

Milyen camera mod is ami a fényképeket is javítja?

(#16319) acarlos


acarlos
csendes tag

sziasztok.
az a helyzet, hogy úgy döntöttem,hogy most már tényleg felrakok egy costum romot a telóra, mert ez a gyári 2.3.4 nem az igazi...
Ami most van fenn Android 2.3.4 Alap verzió1035.21_20110725 Kernel 2.6.32.9. Ahogy itt olvasgattam a tapasztalatokat, úgy döntöttem, hogy cm7 et szeretném rárakni, de nem tudom melyik a legfrissebb,meg hogy mi is a telepítés pontos menete. Valaki aki ezt használja, és gyári 2.3.4 re telepítette, leírhatná nekem a lépéseket, meg dobhatna linkeket ahonnan letudom szedni a dolgokat. Előre is köszönöm a hozzáértő segítséget :DD :R

(#16320) b3Ro válasza kmisi99 (#16318) üzenetére


b3Ro
senior tag

elso korben tedd fel a 2.1 et, majd a bravia engine-t.
Nekem igy nagyon jo kepeket csinal.

(#16321) Naras válasza acarlos (#16319) üzenetére


Naras
őstag

1. Rootolni kell a telót Ez sajna kicsit bonyolultabb, ha minden igaz, mint 2.2él volt, de nem megoldhatatlan, XDA - n mintha futottam volna már egyklikkes verzióba 2.3 - hoz is, de keress rá, biztosan találsz egy jó módszert.
2. Marketről ROM Manager install.
3. ROM Managerben Recovery install
4. CM7 letölt (van, aki a 202re esküszik, nekem s 204 is bevált), majd zip memkarira másol.
5. ROM Managerben: Install ROM From SD Card... zip kiválaszt.
6. Telefon Recovery - ben újraindul, fölmásolja a ROM - ot, majd kész is...

Az új ROM előtt csinálhatsz Backup - ot a ROMról (ROM Manager, illetve az abból indítható Recovery használható eme célokra), illetve Titanium Backuppal, és egyéb módszerekkel (pl. Google szinkrinizáció) menthetsz adatokat, telószámokat, appokat, stb...

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16322) Dead Zone válasza derrik (#16315) üzenetére


Dead Zone
tag

Hali, igen megy rendesen,de minden más is.sőt esetemben teljesítmény javulás is van.
Jó,nem sok,de van.Cirka 5-8 %.App-ja válogatja,de minden esetre a wifi nem sokat változott.
De böngészők nekem például gyorsabbnak tűnnek.De az akksit eszi rendesen,de még nem kalibráltam.

(#16323) Naras válasza 5ent1nel (#16316) üzenetére


Naras
őstag

Ha ár/teljesítmény alapján akarsz egy jó telefont, akkor tudom ezt ajánlani... annyi mondjuk van benne, hogy érdemes lesz lecserélned a gyári alap Androidot egy custom ROM - ra, de a gyári akármikor lazán visszaflashelhető, úgyhogy gari miatt nem nagyon kell aggódni... persze majd meglátod. Egyébként igen, kap ICS - t, de az még pár hónap... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16324) kmisi99


kmisi99
addikt

Kernel illetve baseband cserével lehet az akksihasználaton javítani? Felraktam egy módosított gyári v20l-t és már egész jó kis rom de rohadtul szívja az akksit holott mindenféle akksimerítő dolog ki van kapcsolva. Szemléltetésként CM vagy miui rommal használat nélkül 2mA-t merült 5 percenként most 80 at a semmi maitt.

(#16325) 5ent1nel válasza Naras (#16323) üzenetére


5ent1nel
aktív tag

Igen, ezek szerint jól gondolkodom. :)

Az az igazság, h nem vagyok egy nagy "hacker", szal lehet egy darabig jó lesz a felfrissített gyári is... mindegy, majd meglátom!

Mindenesetre köszönöm a választ!

(#16326) Naras válasza kmisi99 (#16324) üzenetére


Naras
őstag

Battery stats wipe megvolt? Azután is kell neki pár nap, mire beáll.
Ha gyári ROM - ot vágtál fel, azalá mehet a Horse Power, azt többen dícsérték...
BB/RIL párossal is lehet elvileg nyerni a dolgon, de ha nem tapasztalható semmi hiba/kellemetlenség a hálózati szolgáltatások terén, akkor azt sztem nem nagyon érdemes piszkálni, esetleg a getRIL - ta Marketről szedd le, és nézd meg, hogy kompatibilisek-e.
Ha nem, akkor egy frissítés azért jól jöhet. Egyébként manuálisan nem nagyon kell semmit kilövöldözgetni, max Wifi, BT, GPS, stb mehet le, ha nincs használva, feleslegesen minek menjen, viszont mindezek mellett is kell majd pár nap, mire beáll.
Battery Stats resetet tudsz csinálni Recovery - ből, de van hozzá app is... root mind a kettőnek kell, ha jól tudom...

5ent1nel Nem kell nagy hackernek lenni, viszonylag egyszerűen lehet "fejlesztgetni" a telót... :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16327) kmisi99 válasza Naras (#16326) üzenetére


kmisi99
addikt

Battery stats wipe ot nem csinálok 1x csináltam meg annak elégnek kellene lenni eddig a cyanogennek meg a miuinak ezzel nem volt problémája pedig többet is raktam már föl. Valami módosított v20l-t raktam fel. A horse powert is felraktam jelenleg nem nagyon van változás főleg hogy a battery stats widget nevű programom nem igazán akar működni de mindenesetre még mindig jobban merül mint miui val.

(#16328) Balázs1986 válasza Naras (#16321) üzenetére


Balázs1986
addikt

...de ehhez miért kell root-olni + rom managerrel vacakolni? Ha a cwm fent van, onnan már kapásból felmegy a cm7, a root egy felesleges plusz lépés.

[ Szerkesztve ]

(#16329) Naras válasza Balázs1986 (#16328) üzenetére


Naras
őstag

Ha fenn van... én úgy vettem, hogy nincs... ha igen, az persze egészen más :DDD

ROM Managernek egyébként nem kell root? Én eddig úgy hittem, de lehet rosszul tudom... mellesleg root amúgy is sokmindenhez jó :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16330) Balázs1986 válasza Naras (#16329) üzenetére


Balázs1986
addikt

Na várjunk, itt akkor kavarok vannak, tegyük tisztába :)
Ha eleve GB van neki fent (és ugye az van), akkor a root-oláshoz is fel kell hogy tegye a cwm-et mivel superoneclick-kel nem tudja megoldani, csak a su303.zip telepítésével, amit ugye a cwm-mel pakol fel (hacsak az utóbbi 1-2 napban nem született más megoldás :) )
Tehát, ha már úgyis fent van a cwm, akkor felesleges elindítani a cwm-et, majd feltelepíteni a su303.zip-et, elindítani a telefont, feltenni egy busybox-ot, feltenni a rom managert, és úgy telepíteni.
Elég, ha felteszi a cwm-et (ami a root-olás folyamatának első 3-4 lépése kb, és elvileg egy egész új (ha nem a legújabb) verzió kerül fel vele), majd nem a su303.zip-et indítani, hanem a cm204_nightly.zip-et (vagy nem tudom, mi a pontos neve a cm7 rom-oknak).
A rom manager 2.2-re való cm7 telepítéskor volt inkább szükséges, mivel akkor még régi cwm-ek voltak fent a telefonokon zömében, és a cm7 azokkal nem ment fel. A manager meg szépen befrissítette újabbra a cwm-et. 2.3 alatt személy szerint eddig 0 értelmét láttam a rom manager használatának :)

És valóban sok mindenhez jó a root, de ha a gyárit le akarja cserélni cm7-re, akkor felesleges, mert a cm7 eleve root-olt...(és a rom cserével valószínűleg amúgy is elveszne az a root jog, amit gyári alatt felpakol) :)

[ Szerkesztve ]

(#16331) Daniel Alves válasza b3Ro (#16320) üzenetére


Daniel Alves
őstag

teljesen zöldfülő vagyok a hackelésben de ezt tuti kipróbálnám. Esetleg 2-3 teljes méretű 8mpx-es képet tudsz felrakni? mondjuk ami napsütéses időben készült ezzel a moddal?

Illetve egy olyan "gondom" lenne hogy ugyebár adott a 480*800as felbontás. Feltolok a telefonra egy ilyen képet. Viszont ha háttérnek szeretném beállítani nem tudom mert a kis keresőablakot nem tudom teljesen széthúzni és így nagyítja a kép közepét...
:S ezt lehet valahogy orvosolni :B :R

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#16332) b3Ro válasza Daniel Alves (#16331) üzenetére


b3Ro
senior tag

csinalok kepet szivesen, de azt meg kell jegyeznem, h londonban eleg keveset sut a nap :)
a kep szethuzosdit en ugy oldottam meg, h feltettem az ingyenes hd wallpapers-backroundspack-ot. ezutan, ha galeriaban megnyitsz egy kepet, majd set as-re katt, akor feljon valaszthatonak ez a hd wallpapers cumo, es ot van egy olyan, h setup, na ott tudsz 4 fele kepen igazgatni, es vanolyan, h kirakod teljesen.

(#16333) Dead Zone válasza Balázs1986 (#16328) üzenetére


Dead Zone
tag

Szevasz Balázs.Mi a különbség,a marketről letölthető és az NVFlash-es cwm közt?

(#16334) Balázs1986 válasza Dead Zone (#16333) üzenetére


Balázs1986
addikt

Marketes cwm? Ez nekem új. Nem a Rom manager-re gondolsz marketes alatt? Ahhoz viszont kell root jog. Amit nvflash-es cwm telepítéssel tudsz felpakolni gyári rom-ra. Pont ezért írtam, hogy a rom manager használata esetedben szerintem felesleges vacakolás. :)

(#16335) Naras válasza Balázs1986 (#16334) üzenetére


Naras
őstag

Mintha futottam volna bele olyan root tool - ba, mely GBn is megy, de igazad van, ha CWM fenn van, onnantól mind1, mehet fel bármi... Igazából én már CM7 - tel kaptam a telót, és a ROM manager elég szimpatikus eszköz, ezért ajánlottam, de jómagam is az egyszerűség, és hatékonyság híve vagyok, tehát jogos, amiket írtál... :R

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16336) Dead Zone válasza Balázs1986 (#16334) üzenetére


Dead Zone
tag

És ha felteszem ezt a NVFlasht,ez végleg megmarad?Vagy minden ROM csere után újra kell telepíteni?

(#16337) Balázs1986 válasza Dead Zone (#16336) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ha újra gyári szoftvert teszel fel smartflash-sel, akkor nem marad meg, mert az mindent pucol. Sima főzött rom cserélgetéseknél megmarad.

Naras: Na igen, ha eleve főzött van rajta és nem kell szívózni a gyáriról átállással, mindjárt egyszerűbb a helyzet :)

berojocy: A bravia engine-t én is feltettem pár napja (kb amint megjelent :D ), bár elvileg a képek minőségébe mentés szinten nem szól bele, nem javít rajtuk; csak a telefon kijelzőjén nézve javítja a kinézetüket (még hdmi-n kivetítve sem vagyok biztos benne hogy működik, de passz, azt nem tudtam megnézni). Őszintén szólva én a kijelzőn szebbnek tűnést sem vettem észre. Nálad bevált?

[ Szerkesztve ]

(#16338) kmisi99


kmisi99
addikt

Na azt hiszem ez a horse power kernel bevált egész jó ez a v20 három óra alatt 1% ot merült és még használtam is

(#16339) b3Ro válasza Balázs1986 (#16337) üzenetére


b3Ro
senior tag

En azt vettem eszre e ha csinalok egy kepet, es ra nagyitok akkor szebbek az elek. pl. csinaltam egy kepet egy poharrol es mikor ra nagyitottam akkor is szep volt a pohar szele.

(#16340) Dead Zone válasza kmisi99 (#16338) üzenetére


Dead Zone
tag

Nekem meg 3 óra alatt 80 %-ot merült,Froyo-val bírta egy napig, ha wifiztem.

(#16341) derrik


derrik
őstag

Hali!
Lenne-e valakinek kijelzővédő fóliája eladó, mert a gyári megadta magát! Ajánlatokat privátban várok!

(#16342) gabcsee válasza derrik (#16341) üzenetére


gabcsee
tag

én rendeltem 3at, de még egyet sem tettem fel :))
szóval ha gondolod egyet átpasszolhatok, csak meg kéne keresnem :K

(#16343) kmisi99


kmisi99
addikt

Minek erre fólia? Arra van a gorilla glass üveg.

(#16344) wolruf válasza kmisi99 (#16343) üzenetére


wolruf
őstag

Ami pici homokocskától karcolódik (zsebben). Nekem rajta van a fólia (még a gyári), de a fólia mellett (gyárilag ugye csak ,,középen'' van csík) már van egy picike karc (na jó, nem is olyan nagyon pici :D )

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#16345) Syd69 válasza kmisi99 (#16343) üzenetére


Syd69
aktív tag

A megszokás! :DD

Meg a para...

Alma

(#16346) acarlos válasza Naras (#16335) üzenetére


acarlos
csendes tag

Naras és Balázs1986 köszi a segítségeteket fenn van a cm7. egy olyan kérdésem lenn, hogy az miért lehet, hogy minden programot úgy lát a market mintha fel lenne telepítve, és nem engedi. ha meg a market alkalmazást akarom használni nem enged belépni az eddig használt mail címemmel. remélem ebben is tudtok segíteni. THNX :C

(#16347) gabcsee válasza acarlos (#16346) üzenetére


gabcsee
tag

feltetted a gapps plugint (google apps)?? ezt mindenképp fel ajánlott tenni CM7 mellé.
hátha ez a baja :U

(#16348) Rotate


Rotate
veterán

feljebb lehet csavarni a GTA3 grafikáját :) hajrá :)

[link]

(#16349) acarlos válasza gabcsee (#16347) üzenetére


acarlos
csendes tag

azt nem. leírnád hogy hogyan tegyem :))

(#16350) tommjee


tommjee
senior tag

Modaco Gr5-nél meglehet csinálni hogy legyen videó közben autofocus ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.