Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16951) kárátékutyá válasza Balázs1986 (#16948) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Nagyon köszi a segítséget!

(#16952) Rotate


Rotate
veterán

akármennyire is rühellem az LG-t a 2x miatt, de ez nagyon kéne :Y

[link]

(#16953) exelsior1 válasza Rotate (#16952) üzenetére


exelsior1
senior tag

Hm, csinálhatnának kisebbet is. Pl, megörvendeztethetnének azzal, hogy a hosszas kitartás jutalmául minden O2X tulajnak ingyen kicserélik Super Amoled+ra a kijelzőiket :D

Galaxy S10

(#16954) Crytek válasza Rotate (#16952) üzenetére


Crytek
veterán

Mire ebből emberi árú monitorokat is csinálnak pff remélem még megélem!

Telomba valami nagyon meghalt :( Eddig éjjel otthagyva reggel megnézve alig pár %-ot csökkent aksi %.Most meg 1x százalékot zabál :(

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#16955) Naras válasza Crytek (#16954) üzenetére


Naras
őstag

Valami app beragadhatott a háttében...

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16956) Crytek válasza Naras (#16955) üzenetére


Crytek
veterán

Elég sokminden bevan ragadva ebbe a sz..ba.
Nem tudom felfogni ép ésszel hogy egy el nem indított játék és a google térkép pl miért kapcsolja magát vissza állandóan.

Next PC Upgrade: 2022

(#16957) Naras válasza Crytek (#16956) üzenetére


Naras
őstag

A térkép az még ok, de hogy a játék miért... nem lehet, hogy olyan műveleteket végez, amit nem nagyon kéne neki? :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16958) Crytek válasza Naras (#16957) üzenetére


Crytek
veterán

Csak jelzi a futó alkalmazásoknál hogy megy azt hogy mit csinál nemtudom.
De törlöm a rákba a térképpel együtt az a biztos.
Meg van még ez a biztonsági mentés nekem az sem kell az is megy a lecsóba.

Next PC Upgrade: 2022

(#16959) ntomka válasza Crytek (#16958) üzenetére


ntomka
nagyúr

Valami időjárás jelzőt használsz?

ツ Headphones on - World off

(#16960) hali_tomi


hali_tomi
tag

Jól értem hogy ha nekem alapból a Froyo volt fenn, majd erre rátettem a cwm-mel a MIUI-t, akkor a BB maradt valamilyen régi verziószámú? Azaz új BB-t csak smartflash-sel tudok felrakni (ami legyalulja a teljes telefont)?

(#16961) Balázs1986 válasza hali_tomi (#16960) üzenetére


Balázs1986
addikt

Igen, ha cwm-mel rom-ot cserélsz, a bb attól még marad. Azt csak smartflash-sel tudsz cserélni :)

kárátékutyá: Nincs mit! Siker?

Rotate: Jaja, én mondjuk techneten olvastam pár napja, de hasonlóra jutottam :D Megnézném élőben :))

Crytek: Mi a beragadt játék neve?

(#16962) Crytek válasza ntomka (#16959) üzenetére


Crytek
veterán

Semmi ilyen hülyeséget nem használok.

A játék ami mindig elindítja magát az a CK Zombies!

Next PC Upgrade: 2022

(#16963) peter_27


peter_27
aktív tag

Utólag is B.U.É.K. mindenkinek.

Visszaolvastam kicsit és láttam volt valakinek gondja a GetRil alkalmazással. A GetRil-ben van egy visszaállítási lehetőség is. Ha elrontottad, akkor reboot után a getril, net nélkül is vissza tudja állítani a ril-t, nem kell kdz-vel hülyéskedni ahhoz hogy megjavuljon, csak elindítod megint a gertil-t megnyomod a menü gombot és ott van "Restore Ril" megnyomod, megvárod, majd reboot és olyan lesz mint volt.

Galaxy S10

(#16964) kmisi99


kmisi99
addikt

Hajaj egyre inkább érlelődik bennem hogy én ezt a telefont eladom. Inkább leszek a régi nokiámmal pár hónapot és várok a galaxy s2 leárazására. Nem hiszem hogy az ICS ig kibírnám de nyugodt vagyok tudom hogy egy halom fosadék lesz ahogy az LG programozóit ismerem.

(#16965) Jazz^


Jazz^
tag

Üdv.

jelenleg miui 1.1.25-öt használok, ezt szeretném frissíteni 1.2.30-ra és az lenne a kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy simán egyből mehet rá cmw-ből, ugye nem kell wipe data? Illetve ilyen ráfrissítéskor történik adatvesztés? pl. sms-ek megmaradnak, vagy mennek a levesbe? :F

(#16966) ntomka válasza kmisi99 (#16964) üzenetére


ntomka
nagyúr

Én is csak azért várom az LG ICS frissítést, mert akkor lesz MIUI port. ;] Sok sikert a gyári romokkal bámelyik gyártót is választod! :K

(#16965) Jazz^: Nyugodtan mehet fel rá cwm-ből, nem kell factory reset. Előtte vagy utána rögtön nem árt egy dalvik cache és sima cache wipe. Valamint többször frissítettem már így és semmim nem veszett oda.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#16967) peter_27 válasza Jazz^ (#16965) üzenetére


peter_27
aktív tag

ajánlott egy backup cwm-ben (ez kb 700MB lesz). Majd utána egy "wipe cache partition", és egy "wipe Dalvik cache" az utóbbi az advanced-eb belül van. ezután mehet az 1.12.30-as verzió. Nekem eddig mindig megmaradtak az adatok, de az óvatosság kedvéért írtam a backupot az elején.

Galaxy S10

(#16968) ferikek válasza Balázs1986 (#16917) üzenetére


ferikek
aktív tag

köszi szépen! kipróbáltam egy játékot (vmi repülős HD), 81 Mb-ről felvitte 101 Mb-ra a szabad memóriát. ez azért mégsem 140 MB:)
leállítottam mint az On-Screent, mind a F-securet, mind pedig a car home-ot, így az 50-600 mg szabad helyett, most már van 105-110 mb, de így is lassú a telefon:( (persze egy újraindítás segít, de akkor is...) tudom h root-olni kell a telót, de én azok közé tartozom, akik semmilyen módon nem szeretnék babrálni a telefont, egyszerűen csak használni
a legidegesítőbb a következő: youtube-on nézek/hallgatók videókat. amíg be nem tölti az egészet, addig szaggat és élvezhetetlen. mire betölti, az vmit 1-1,5 perc. addig szünet:(

(#16969) derrik válasza Rotate (#16952) üzenetére


derrik
őstag

.....ez mi volt? Mert lemaradtam.

(#16970) derrik


derrik
őstag

....CM7.1?? Tud valaki tapasztalatokat??

(#16971) andriska0725


andriska0725
tag

sziasztok..a 4.0 as android már elérhető 2x re??

(#16972) Máté94 válasza andriska0725 (#16971) üzenetére


Máté94
addikt

2012 Q2-ben...

(#16973) dergander válasza andriska0725 (#16971) üzenetére


dergander
addikt

Magyarán az ICS Juniusba lesz elérhető.

Ez az LGnek úgy odafog tenni hogy szerintem a Prada 3 telefon is mehet a süllyesztőbe

[ Szerkesztve ]

(#16974) ntomka válasza andriska0725 (#16971) üzenetére


ntomka
nagyúr

Kérdés: tudsz a referencia modellen kívül telót, amire már elérhető??

ツ Headphones on - World off

(#16975) Naras válasza derrik (#16970) üzenetére


Naras
őstag

Jó... de a Nightly - t tedd fel, az a legfrissebb...

ICS valszeg Samsungokon lesz elérhető (bár egyelőre még a Galaxy S - re sem tervezik, csak a paletta legtetejére :DDD ), de nekik van is némi előnyük azért, hiszen a Galaxy Nexus - t is ők fejlesztették... szal, gyakorlatilag már kész vannak :U

LGre meg majd jön, nekem nem nagyon hiányzik...

Aki meg gyári ROMokkal szenved, és nem is hajlandó mással, hát, inkább adja el, oszt vegyen Nokiát... vagy tudomisén :P

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16976) jooker82


jooker82
nagyúr

Most nyilatkoznak Bogék az m1-en...:D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16977) madpayne


madpayne
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Kis élménybeszámolót tartanék cm7 nightly tapasztalataimról.
Gondoltam egyet és feltoltam a telómra a legfrissebb 204-es próba szerencse alapon.
Egy új világ nyilt meg előttem a teló szuper gyors és über f@sza lett. Még azokat az app-okat is tudtam telepíteni amiket a gyári szutyok rom-al nem lehet... pl 9mm, asphalt 6 stb... ezeket meg is vettem a karácsonyi akciók alatt.

A problémám akkor kezdődött amikor beszálltam a kocsimba és párosítottam a bluetooth-os kihangosítómat. Párosítás csatlakozás megvolt és beállítottam hogy bármikor használhatja a kihangosító a telefonkönyvet...

De ekkor jött a krakk. :( kb 2-3perc után megszakítja a kapcsolatot a telefon a kihangosítóval... :S probáltam ujrapárosítást stb stb... de arra kell rájöjjek hogy ez bizony k@ki... és miután kiprobáltam egy cm7 204 kang-ot is és ugyan azt produkálta... vissza tettem a gyári rom-ot... kínomban...

ezzel bluetooth probléma megoldódik, de a 9mm, meg asphalt 6 már nem települ fel mert szutyok az lg v20L...

valaki tud valami megoldást?
Nekem a cm7 kéne de fontos a kihangosítás mert sokat utazok...

[ Szerkesztve ]

A tudás bűn, de én ártatlan vagyok!

(#16978) Hopkins_001


Hopkins_001
tag

Sziasztok!
Nézegetem a nagyobb kapacitású aksikat. Találtam egy egész jónak tűnőt [link]. Valakinek esetleg tapasztalata ezen a téren ?

(#16979) Rotate válasza derrik (#16969) üzenetére


Rotate
veterán

egy rohadt jó TV :)

(#16980) fuzzyka válasza madpayne (#16977) üzenetére


fuzzyka
tag

cm 202 van nekem és nincsen ilyen jellegű problémám! Nokia cw7 vagy milyen blútúsz kihangosítóm van és műxik rendesen!!

Denyel: Nekem nincsen tapasztalatom, de ha neked lesz szívesen meghallgatnám... :)
Egyébként ilyen is van: http://viewitem.eim.ebay.hu/2430MAH-FL53HN-GOLD-BATTERY-FOR-LG-OPTIMUS-2X-P990/260857316948/item (jó kis kínai japán) :D

[ Szerkesztve ]

(#16981) jooker82 válasza Rotate (#16979) üzenetére


jooker82
nagyúr

Visszafizették teljes áron,most szerintem annyira mégsem kellene utálni... :N Nem biztos,h minden gyártó megtette volna..
am melyik tv volt az?? 3D-s??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16982) Naras válasza madpayne (#16977) üzenetére


Naras
őstag

Baseband csere? Esetleg RIL váltás... én BT Headsettel párosítottam, teljesen jól működik... gondolom nem olyan sok különbség lehet a kettő között... Swiftextreme kernel van alatta, de nem hinném, hogy ezen múlik. Viszont, a másik érdekes, ma benyomtam az FM Rádiót, és mindamellett, hogy meg sem talált minden adót, amelyiket megtalálta, is zúgott, recsegett, ropogott... majd Marketről lekaptam egy másik rádiót, és tökéletes :U Érdekes... gyári gagyi, valaki meg ír egy jót :C

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16983) Rover623 válasza Hopkins_001 (#16978) üzenetére


Rover623
félisten

Lustaság=fél egészség, ugyi? :-)
Keress rá a hsz.-kben a kapacitásra...

primus inter pares

(#16984) madpayne válasza Naras (#16982) üzenetére


madpayne
csendes tag

oks és milyen ril vagy bb-et ajánlasz?

A tudás bűn, de én ártatlan vagyok!

(#16985) Tutu7030 válasza fuzzyka (#16980) üzenetére


Tutu7030
veterán

Azt a gold batteryt a battery monitor widgets 1500mAh értékűnek ismeri fel.
És kb azt az értéket is hozza. Ha nem buzerálom a telefont, akkor tényleg képes akár 2,5-3 napig is kihúzni, de ha piszkálom, akkor kb ugyanannyi idő alatt megadja magát, mint a gyári akksi. :DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#16986) Rotate válasza jooker82 (#16981) üzenetére


Rotate
veterán

nem volt választásuk, ha megyünk pereskedni rosszabbul járnak...

amúgy az 55"-es 4mm vékony OLED TV :)

(#16987) fuzzyka válasza Tutu7030 (#16985) üzenetére


fuzzyka
tag

Na akkor legalább ezt is tudjuk :D Mondjuk én most nagyon elvagyok a gyárival, múltkor panaszkodtam, hogy szar de azóta csináltam egy battery wipe-ot és faxa lett! A héten volt egy három és félórás vonatozásom és folyamatos zenehallgatás mellett 20% ot merült csak!!! én meg azt hittem h ki sem bírja az utat...
Szal zsír, egyre jobban kedvelem ezt a telefont :) !!!!!!!

(#16988) jooker82 válasza Rotate (#16986) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én tudom,h igazad van,de ezen igy utólag már hülyeség idegeskedni...elismerték,h hibáztak visszakaptad a pénzt ahogy kellett és szerintem mégcsak fenyegetned sem kellett őket...
mindemellett a cégnek igenis jó termékei vannak,tehát nyugodt szivvel ajánlom a többi cumót...Nekem kb 10 féle termék van itthon és semminek nem volt még baja...egyedül a már 10 éves hifim cd szalagja szakadt el,de az én hibámból,mivel erőszakkal tuszkoltam befele,minden alkalommal... :C ..
ezt a telefont remélem befogják mutatni,igencsak tetszetős...:D...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16989) Rotate válasza jooker82 (#16988) üzenetére


Rotate
veterán

egy újabb Android világában új chipset... csak nekem van dejavu érzésem? :D

(#16990) Marteen4 válasza jooker82 (#16988) üzenetére


Marteen4
tag

Kinézetre téleg jól néz ki,gondolom a specifikációk sem lesznek rosszabbak, de nem szabad meg venni még, úgy járunk vele mint a Tegrával.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#16991) Naras válasza madpayne (#16984) üzenetére


Naras
őstag

Más hálózati cuccokkal nincs gond? (GSM, WIFI, GPS)

Milyen a telefon? Szürke importon külföldi, vagy Telenor?

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16992) madpayne válasza Naras (#16991) üzenetére


madpayne
csendes tag

Telenor-os a többi dologgal nem volt gond.
Most feltettem v20o-s rom-ot holnap megnézem hogy mi a helyzet a bluetooth-al...

de szerintem ezzel nem lesz gond.. ugyan úgy mint a v20l-es romban itt is 3 file is van a bluetooth részére ha megnézem a titanium backup-ban... a cm7-es romokban meg csak egy bluetooth apk volt azt kifujt... szerintem ez volt a gond... a gyári romhoz képest volt is olyan menüpont a párosítás közben ami a cm7-es romnál hiányzott..

gyári rom-ok ezeket tartalmazzák:
BluetoothOpp.apk
BluetoothPbap.apk
BrcmBluetoothServices.apk

cm7-es rom-ok meg csak ezt:
Bluetooth.apk

[ Szerkesztve ]

A tudás bűn, de én ártatlan vagyok!

(#16993) dergander válasza jooker82 (#16988) üzenetére


dergander
addikt

Ilyen hír hallatán hogy az ICS az év Q2 de lehet hogy csúszni fog??? Ezekután ha valaki LG-t vesz az még nem tudja mitől döglik a légy,mellesleg tényleg ahogy itt elmondták új chipset kicsit az nvidia féle megoldást idézi azaz nulla optimalizáció!!!

Ja igen minden LG cucc ami a "Világ első" cimszót vitte mind egyforma eddig

[ Szerkesztve ]

(#16994) derrik válasza Hopkins_001 (#16978) üzenetére


derrik
őstag

Nekem van Tapasztalatom. Röviden. A gyári a legjobb. Nekem van az 1980-as Andida, és 2340-es Gold is.

(#16995) hali_tomi


hali_tomi
tag

MIUI-nál nem tudjátok miért nem mennek a youtube videók? Akármit próbálok lejátszani, behal a videó betöltésénél és azt írja, hogy bökjek rá az újra próbálkozáshoz, de persze akkor is ugyanaz a végeredmény.
De videók keresése megy.

[ Szerkesztve ]

(#16996) hali_tomi


hali_tomi
tag

Sorry, közben megtaláltam rá a választ.
2.2.14-es verzió kell.

(#16997) derrik


derrik
őstag

Nokia felvevőgombos headset, működik o2x-en?? Valaki kitudná próbálni?

(#16998) janes74 válasza Naras (#16982) üzenetére


janes74
senior tag

Melyik rádió appot használod?Nálam is sz@r a CM féle :(

(#16999) madpayne válasza fuzzyka (#16980) üzenetére


madpayne
csendes tag

És te milyen BB-et használtál a 202-es cm-hez?

A tudás bűn, de én ártatlan vagyok!

(#17000) besti válasza derrik (#16997) üzenetére


besti
csendes tag

Nekem működik (a hangerő állítása is).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.