Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17051) exelsior1 válasza Crytek (#17050) üzenetére


exelsior1
senior tag

LOL. Jó lenne, de azért nem akarok olyan telót ami 3 centi vastag :( Ennyit nem ér az, hogy hetente kell tölteni folyamatos használat mellett. Van video is arról, hogy milyen a az O2X ilyen hátlappal, hát, én nem merném emberek között elővenni, bár annyi haszna van, hogy senki sem fogja kilopni a kezemből, mert nem néznék ki belőle, hogy a 21. század szüleménye :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#17052) derrik válasza exelsior1 (#17049) üzenetére


derrik
őstag

.....tartaléknak mindenképpen jó lesz.

(#17053) derrik válasza chriss23 (#17032) üzenetére


derrik
őstag

....az általad linkelt témát szerettem volna kipróbálni! Amely a leírás szerint minden v20o deodexed romon müködik. Az enyém ez : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1408919. Felraktam CWM alól, de indításnál a boot logóig jut a masina! Te hogyan tudtad feltenni??

(#17054) Naras


Naras
őstag

Az én édes kicsi drágaságom olyat produkált, s immáron másodszor, hogy híváskor se a hangszóró, se a mikrofon nem óhajtott működni, s ugyan a kapcsolat létrejött, de sem én nem hallottam semmit, sem a másik fél. Újraindítás segített... eddig nem csinálta, pár napja volt először, ma másodszor ilyen... mind kimenő, mind bejövő hívásnál... ötlet? :F

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#17055) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Letöröltem az összes launcher-t, és csak az adw-t tettem fel. A telefon olyan gyors, mint még sosem volt, akadás nélkül lockol-ki, és görgeti a menüket. Több a maradék memória is.

(#17056) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Egy kérdés:
nektek az "akkumulátor használat" pontos adatokat ad?

Mert nekem olyanok is szerepelnek a listán, amik nem mennek (adott esetben jó ideje) és nem is mentek mióta levettem a töltőről... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17057) Skynet258 válasza bolondember (#17056) üzenetére


Skynet258
veterán

Mármint te nem indítottad el. De attól még a háttérben mehetnek (mennek is, hidd el). ;)

https://geekpulse.hu

(#17058) ferikek válasza Naras (#17054) üzenetére


ferikek
aktív tag

nem ír ki vmi olyasmit hogy phone.android.exe hiba (bezár vagy várakoztat)?
Nekem az a gondom, hogy az elmúlt 2 napban 3-szor jött elő a fent említett hibaüzenet, és se hívást fogadni, sem pedig indítani nem tudtam, a kijelző nem reagált, csak görgetésre. újraindítás sem segített, csak akksi ki-be...
tegnap pedig hasonló mint neked: ment a hívásidő, de sem az én hangomat nem hallották, sem pedig én a vonal másik oldalán levőét...

sőt olyan is szokott lenni, hogy a hívásfogadó + elutasító érintőfelület nem vízszintes hanem függőleges, de persze vízszintesen kell kezelni...

[ Szerkesztve ]

(#17059) bolondember válasza Skynet258 (#17057) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

á, ezen már túl vagyok - ha leállítom őket (tehát nem mennek) akkor is ott szerepel újraindításig - ami szerencsére nem túl gyakori, ilyen szempontból eléggé stabil...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17060) besti válasza derrik (#17016) üzenetére


besti
csendes tag

Nokia HS-56W
A hangtárcsázás persze nem működik (voltak azért jó dolgok a Symbianban is).

(#17061) varmi2


varmi2
nagyúr

Sziasztok!

Megtetszett ez a telefon, még mindig megéri megvenni? Most 80alatt láttam újanon függetlenül.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#17062) dergander válasza besti (#17060) üzenetére


dergander
addikt

Van valami hír a v20o kdz telepítőjéről,csakmert olvasgattam hogy elg stabil a cucc.Feltenném szivesen a rootot meg nem szeretném mert béndzsa vagyok hozzá

(#17063) bolondember válasza varmi2 (#17061) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, attól függ. :)

nálam két hete van egy, korrekt kis cucc. Másfél napnál többet nem biztos, hogy bír (bár én sokat használom aránylag), gyors (ahogy nézem más launcherrel még gyorsabb - a gyári is jó eddig nekem), majd lesz rá ICS is.

szerintem több a PRO, mint a KONTRA. :K

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17064) varmi2 válasza bolondember (#17063) üzenetére


varmi2
nagyúr

Nekem legkevésbé számít a kevés üzem idő. És a játékok sem, hanem inkább a gps, jó kamera.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#17065) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

a bravia engin csak 178 kB? csak mert valahogy nagyobb file-ra számítottam.

(#17066) ferikek válasza varmi2 (#17064) üzenetére


ferikek
aktív tag

sztem gps még ok, de kamera... ez a gyári ROM-okra vonatkozik, biztos lehet turbózni a kamerát is ilyn-olyan cuccokkal:) sztem ne vegyél ilyen telót... inkább iPhone. sztem:)

(#17067) hajbel válasza ferikek (#17066) üzenetére


hajbel
addikt

Gondolom, pont azért akar 80 ezerért telefont venni, mert van felesleges +70 ezre az egyébként gyengébb kamerájú szifonra.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#17068) varmi2 válasza ferikek (#17066) üzenetére


varmi2
nagyúr

üdv!

az iphone az teljesen kizárva. sőt a windowson és a coca colán kívül minden amerikai dolog elképzelhetetlen számomra.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#17069) wolruf válasza varmi2 (#17068) üzenetére


wolruf
őstag

Még a színésznők is? :DD

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#17070) Marteen4 válasza hajbel (#17067) üzenetére


Marteen4
tag

Szerintem sem éri meg a iPhone. De az hülyeség hogy gyengébb kamerájú, a kamera nem csak megapixelekből áll, és már pedig az iPhone sokkal jobb képet csinál mint a O2X.

Szerintem a Sony telefonok is jó képeket csinálnak.

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#17071) Naras válasza ferikek (#17058) üzenetére


Naras
őstag

Nem, teljesen stabil a ROM, nem nagyon szokott fagyni, ilyen alkalmazás crash - t pedig még egyáltalán nem produkált (mondjuk emlékeim szerint fagyást sem, ha jobban belegondolok), de ez most egy érdekes jelenség... Mintha valahova máshova küldené a hangot (nem olyan rég szereztem be egy BT headsetet, de most még a BT sem volt bekapcsolva, nemhogy az rákapcsolva)... hát, nemtom...

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#17072) varmi2 válasza wolruf (#17069) üzenetére


varmi2
nagyúr

Rájuk nem vonatkozik :DD

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#17073) Balázs1986 válasza varmi2 (#17068) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ha a 2 fő szempont a GPS(+ingyenes offline (és jó, sokáig használtam 5800XM alatt kisebb településeken is)) navigáció, kiváló kamera => Nokia N8. (Plusz nagyon jó anyagminőség.)
Egyébként nincs ennek a telefonnak a kamerájával semmi baj. Csak sokan elfelejtik, hogy egy körmömnyi, műanyaggal borított, optikának aligha nevezhető valamiről beszélünk telefonok esetében. Plusz, nem plakátot tervezünk, felesleges 8Mpixeles képet csinálni. 5Mpixel pont elég akármire, és még a kép is szebb lesz.

Ennek a telefonnak a kamerával 2 bajom van:
1/ Ott a touch focus, még használnám is néha. De hiába, mert akárhova teszem, nem csinál új fénymérést, így az egész funkció értelmét veszti. Az iPhone akárhogy is egy túlárazott+hype-olt valami, ezt megcsinálja.
2/ Nincs dedikált kameragomb.

[ Szerkesztve ]

(#17074) Backrau


Backrau
aktív tag

Sziasztok! Már kb fél éve megvan a telefonom volt rootolva is, több moddolt szoftver is volt rajta, amikor visszaraktam rá egy eredetit és utána frissítettem a gyári programmal, amit engedett is. Igen ám, azóta jelent meg új frissítés, amit nem enged telepíteni. A másik bökkenő, hogy smartflash-el is próbálok egy új gyári EU vagy HU szoftvert rátenni, de azt sem engedi! Jelenlegi android verziója 2.3.4. Jah és azt írja, hogy a telefon nincs rootolva, pedig volt :) De nem engedi rottolni sem. A telefon tökéletesen működik, csak újra akarom tenni. Ötlet? :)

(#17075) hajbel válasza Marteen4 (#17070) üzenetére


hajbel
addikt

Tényleg? Ne mondd már! Komolyan? :Y [link]

Balázs1986 Az optimus 2x-ben egyáltalán nincs touch fókusz tudtommal. A dedikált kameragomb hiánya pedig trend manapság. Szinte már egyik telefonon sincs. Nyilván azért, mert az emberek nagyobb része nem tudja használni, csak megnyomják, mint süket gyerek a csengőt, aztán csodálkoznak, hogy a kép életlen. Szerintem ez lehet a háttérben.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#17076) Balázs1986 válasza Backrau (#17074) üzenetére


Balázs1986
addikt

SmartFlash nem engedi...pontosan mit ír ki?

hajbel: Akkor vagy rosszul tudod, vagy én kaptam az egyetlent, amiben minden eddigi szoftverrel ment :) (1-2 másodpercig tartsd az ujjad egy ponton és odateszi a fókuszt. Próbáld ki.) A dedikált kameragomb meg ugyancsak nagy létjogosultsággal élne. Legalább ami képre nem tud rendesen fókuszt állítani, nem készülne el, ha nem akarom. Szerintem inkább csak az van, hogy az Apple kihagyta mert mekkora flash a bökve képkészítés, a Google meg ezt átvette, és ha már a saját telefonjában elviselték a felhasználók, a gyártók többsége se foglalkozik vele.
Ellenpélda egyébként egy vadonatúj készülék: Arc S. Bár a Sony eddig is figyelt ilyenekre, ez pozitív.

[ Szerkesztve ]

(#17077) Backrau válasza Balázs1986 (#17076) üzenetére


Backrau
aktív tag

Ha jól emlékszem error mellett egy time out, de nem emlékszem pontosan. Ez lehetséges? Ha nem megnézem.

(#17078) hajbel válasza Balázs1986 (#17076) üzenetére


hajbel
addikt

Nem tudom kipróbálni, mivel én most hasonló cipőben vagyok, mint varmi2. Csak biztos voltam benne, hogy olvastam valahol, de tévedtem.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#17079) Balázs1986 válasza Backrau (#17077) üzenetére


Balázs1986
addikt

Felismeri a telefont rendesen (alul írja a portot, meg ilyesmi) a SmartFlash? Ha igen (tehát nem driver baj van) akkor próbáld másik usb porttal is.

hajbel: Akkor ha megvetted, utána... :D

(#17080) Backrau válasza Balázs1986 (#17079) üzenetére


Backrau
aktív tag

Szia! Már kb 3 porton is próbáltam (az egyik USB 3.0 volt), tökéletesen kiír minden infót alul, mint amikor elősenek is telepítettem. Üdv

(#17081) Voda2 válasza hajbel (#17075) üzenetére


Voda2
tag

De van benne touch focus! Én is a minap jöttem rá:) Tartsd a kijelző egyik sarkába mondjuk az újjad, és meglátod oda fog fókuszálni. Legalábbis a V20o-ban van.

ASUS-PC P5KPL-AM E5200 Wolfdale 2GB Kingmax 1066MHz Chieftec 500W SATA II 500GB Gigabyte HD4550 GDDR3 HDMI Fujitsu X19 TFT Samsung SH-S182M LS DVD-RW 5MBit xDSL Win 7 Ultimate

(#17082) Backrau válasza Voda2 (#17081) üzenetére


Backrau
aktív tag

Szia! Bocsi, hogy beleszólok, de erősítem azt, hogy van touch fókusz, mikor már megvettem a telót kb fél éve a gyári rendszer is tudta ezt a funkciót android 2.2-vel.

(#17083) Voda2 válasza Backrau (#17082) üzenetére


Voda2
tag

:R

ASUS-PC P5KPL-AM E5200 Wolfdale 2GB Kingmax 1066MHz Chieftec 500W SATA II 500GB Gigabyte HD4550 GDDR3 HDMI Fujitsu X19 TFT Samsung SH-S182M LS DVD-RW 5MBit xDSL Win 7 Ultimate

(#17084) k.petrik


k.petrik
csendes tag

Tényleg van olyan akció a Telenornál, hogy kel küldeni egy megadott számra a KLIKK szót és 3 hónapig ingyen van mobilnet?
Mert ezt néhány ismerősöm mondta és ők tényleg így neteznek...
Mert akkor jó lenne így a 2x-en is netezni :)

http://s9.gladiatus.hu/game/c.php?uid=29168 nézzétek meg és ámuljatok, nem rossz mi? ;)

(#17085) god992 válasza k.petrik (#17084) üzenetére


god992
aktív tag

igen van ilyen a telenornál, kapsz havi 100MB-ot ha azt túl léped nem kell túlforgalmazási díjat fizenti, csak belassítják, és az első 3 hónap ingyenes, utánna nemtudom mennyi :)

(#17086) k.petrik válasza god992 (#17085) üzenetére


k.petrik
csendes tag

Az jó :)
És a részleteket letudnád írni hogy hogyan kell aktiválni?

http://s9.gladiatus.hu/game/c.php?uid=29168 nézzétek meg és ámuljatok, nem rossz mi? ;)

(#17087) god992 válasza k.petrik (#17086) üzenetére


god992
aktív tag

parancsolj ezen a linken mindent megtalálsz :)

(#17088) Hopkins_001


Hopkins_001
tag

Sziasztok!
Van már olyan kamera app, ahol a videóban van autófókusz?(esetleg olyan Custom rom)

(#17089) szab89


szab89
csendes tag

Sziasztok.

CM 7.1 nightly van a telómon. Hiába dugom rá a gépre a telót egyszerűen nem simeri fel így nem tudok a belső sd-kártyához hozáférni mitöbb nem is látom. Fel akarok rakni új romot de így egyszerűen nem tudok. Vki segítség?

(#17090) god992 válasza szab89 (#17089) üzenetére


god992
aktív tag

usb hibakeresés/debug módot kapcsold be, az alkalmazások/fejlesztésbe

(#17091) Marteen4 válasza Hopkins_001 (#17088) üzenetére


Marteen4
tag

Van CM7-hez.

[link]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#17092) Stripe válasza Marteen4 (#17091) üzenetére


Stripe
csendes tag

A MIUI-val is működik ez?

[ Szerkesztve ]

(#17093) Marteen4 válasza Stripe (#17092) üzenetére


Marteen4
tag

Elvileg igen, azt írják, próbáld ki :)

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#17094) Stripe válasza Marteen4 (#17093) üzenetére


Stripe
csendes tag

Köszönöm a segítséget, kipróbálom!

(#17095) cozyka83 válasza Stripe (#17092) üzenetére


cozyka83
tag

Ami jó CM7-hez, az miui-hoz is.

LG Optimus 2X

(#17096) hali_tomi


hali_tomi
tag

Legújabb MIUI-nál nem tudjátok mi a fenéért nem mennek a videók? (youtube/imdb) :( :(

Akármit csinálok, rosszak. Felraktam egy korábbi youtube apk verziót, az úgy ahogy megy, de ott is bele kell tekerni a videóba, aztán megint az elejére vissza... :O

(#17097) drpele válasza hali_tomi (#17096) üzenetére


drpele
senior tag

A hiba az Ön készülékében van. Nálam tökéletes a YouTube 1.12.30-as MIUI.hu-n.

Csinálj egy CWM backupot, s próbáld meg, hogy full wipe után jó lesz-e. Ha nem, akkor flasheld fel újra az 1.12.30-at. Mennie kell rendesen...

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#17098) chriss23 válasza derrik (#17053) üzenetére


chriss23
tag

En siman felraktam cwm-bol viszont eleg sokat bootol elsore. mpst feltettem egy masik romot, ami nem teljesen a v20o-ra epul es mindent ugyan ugy visszateve jobban mukodik, mint ami eddig fent volt.

chriss23 felhasználónak 4 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#17099) Tesztelo.hu válasza k.petrik (#17084) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Van, de ne felejtsd el a 3. hónap végén lemondani, ha nem kell, mert automatikusan számlázzák a következőtől.

(#17100) Tesztelo.hu válasza god992 (#17045) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Ez csak annyit jelent, hogy legközelebb akkor fogja automatikusan ellenőrizni, hogy van-e frissítés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.