Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17601) god992 válasza Tutu7030 (#17600) üzenetére


god992
aktív tag

igen támogatja, és még jól is működik, igaz nem az 2x-el próbáltam, hanem Huawei S7 el próbáltam ki, kb 20mp alatt rootolta a tabletet.
Optimusnál anyit próbáltam hogy Unroot(mert már megvan rootolva) felismerte a telefont és egy kattintás lett volna és kezte volna, de nem akartam megcsináni

(#17602) Remekelek28 válasza god992 (#17601) üzenetére


Remekelek28
őstag

köszönöm nektek..
És adattármódba tegyem a telefont?? a programban megcsak a rootra kattintsak??

(#17603) god992 válasza Remekelek28 (#17602) üzenetére


god992
aktív tag

beállítások/alkalmazások/fejlesztésnél kapcsold be az USB hibakeresés módot várd meg amíg feltelepíti a drivereket a géped, és utána kattints a ROOT-ra, ennyi az egész nem lesz több fél percnél, és fel fogja ajánlani hogy akarod e telepíteni a battery saver progit(ezt te döntd el) és megkérdezi hogy újraindítod e a telefont:)

[ Szerkesztve ]

(#17604) Remekelek28 válasza god992 (#17603) üzenetére


Remekelek28
őstag

okés köszi...egyelőre még 44 percet ir ki,mig lejön a program.. :N mindössze 8mb...

(#17605) god992 válasza Remekelek28 (#17604) üzenetére


god992
aktív tag

nekem is ilyen lassan szedte le... lehet túlterhelt a szerverük, vagy csak szimplán sz*r :D

(#17606) dergander


dergander
addikt

Megoldható valahogy hogy cm 7.2 elinduljon a GTA 3? :D

apropó Narras mibe különböznek a 32ram hack verzió a normáltól?

[ Szerkesztve ]

(#17607) Trencso válasza Naras (#17597) üzenetére


Trencso
csendes tag

Megcsináltam már vagy 5 ször,de még mindig nem látja az SD-t, meg semmit sem.

(#17608) dinike911


dinike911
csendes tag

Hali! Ez a v20o akkor még mindig nem jött ki hivatalosan ?

(#17609) god992 válasza dinike911 (#17608) üzenetére


god992
aktív tag

Hivatalosan még nem csak kiszivárgott verzió van mint anno a v20l volt

(#17610) Balázs1986 válasza peter_27 (#17581) üzenetére


Balázs1986
addikt

Köszi, kipróbálom! :) Ennél nem írják, hogy belenyúltak, ez már jó jel :)
Az O2X Apps and Themes részben is találtam két CWM telepítős verziót, csak az egyiknél azt írják, hogy CM7 alá moddolt (úgyhogy le se szedtem), a másiknál pedig csak képek voltak a .zip-ben, valószínúleg csak skin volt.

(#17611) jooker82


jooker82
nagyúr

SPB Shell 3D legfrissebb verziója...működő..:D

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#17612) Weeman1 válasza jooker82 (#17611) üzenetére


Weeman1
veterán

Köszönjük :R
Lehet hogy ki is próbálom :)

Xiaomi 11T Pro

(#17613) jooker82 válasza Weeman1 (#17612) üzenetére


jooker82
nagyúr

ez nem bukik meg ha van netkapcsolat akkor se.... :N ..rég vadásztam már én is erre....csak rootolt telefonon megy...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#17614) dfcwolf válasza god992 (#17599) üzenetére


dfcwolf
tag

Köszi!

Én eddig a .bin és .fls telepítést csináltam. Ezt nem tudom, hogyan kell...

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#17615) god992 válasza dfcwolf (#17614) üzenetére


god992
aktív tag

ez a cwm es módszer, ha meg van rootlva a telód szedd le marketről a rom managert az majd feltelepíti neked a cwm-et, ha az megvan a letöltött zip file-t felmásolod a memóriakártya gyökerébe, telefon kikapcs, majd bekapcsolás: hangerő LE + bekapcsoló gomb (addig amíg a lila hátterű lg logo be nem jön) itt mielőtt eljezdesz bármit is csinálni CÉLSZERŰ BACKUP-ot CSINÁLNI amit ha baj lenne vagy nem jönne be a rendszer bármikor vissza állíthatsz.
ROM telepítése:
cwmbe kiválasztod az instal zip from sd card ot, és a memóriakártyára felmásold zipet kiválasztod neki.

Navigálás a cwm-be: hangerő gombokkal lapozol bekapcsolóval okézol

Cache tárak ürítése célszerű telepítés után (de ha ezt rosszul mondom valaki javítson ki)

(#17616) zorromoto


zorromoto
senior tag

Szevasztok .

Engedelmetekkel beálltam én is a optimus 2x lelkes táborába.
Elötte galaxy s-t gyűrtem szó szerint. Remélem ez is legalább annyi örömet fog okozni mit az elődje.lehet majd zaklatnálak titeket pár kérdéssel.

itt is az első : Valaki tett már fel ice cream -et?

Mi a legjobb üzemidő normál használat mellett? Mert nekem alig akar meglenni az 1 nap.

üdv. zorromoto

[ Szerkesztve ]

(#17617) Balázs1986 válasza jooker82 (#17613) üzenetére


Balázs1986
addikt

Azért merész vagy... :D
Én biztos nem mernék "nemteljesenlegális" cuccra direkt linket kitolni ide, jártak már ebben a topic-ban "jó arcok" akik mentek árulkodni... :(

zorromoto: ICS erre a telefonra egyelőre nagyon kezdeti állapotban van, még a hívás se megy rendesen. ICS témát lehet feltenni 2.3 alá, én is egy ilyennel dolgozok most. Nem rossz, bár van 1-2 dolog ami nekem nem tetszik, de dolgozok az ügyön két tétel megtanulása közt :D

[ Szerkesztve ]

(#17618) korpicschess


korpicschess
veterán

Sziasztok!

Az a kérdésem lenne, hogy a garanciális ügyintézést hol érdemes lebonyolítani? Konkrétan kijelző bevilágításról lenne szó.
LG-nek van olyan szogláltatása, mint a Samsungnak, hogy eljönnek a telódért (futár), és visszahozzák a másikat?
szerk: telenoros készülékről van szó, és helyben sajnos nincs LG márkaszerviz. Nem tudom, hogy hol vannak ezek az adatok, a honlapon nem találtam.

:R

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#17619) Balázs1986 válasza korpicschess (#17618) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nekem a szegedi Telenornál leadott halott kijelzős telefon 6 munkanap alatt visszajött cserélt kijelzővel. Szerintem csak akkor ülnek rá a telefonra, ha valami szoftveres baja van és ők se tudják, mit csináljanak neki (lásd pl. anno a v10b szoftver hibái miatt leadott telók). Egyértelmű hardveres hibánál saját tapasztalat alapján azt mondom, nem vacakolnak.

[ Szerkesztve ]

(#17620) dergander válasza Balázs1986 (#17617) üzenetére


dergander
addikt

Én feltettem egy ics amit az xdan találtam de nem tudtam hivni mert a baseband ismeretlen volt melyik BBvel müködik az ics?

(#17621) Balázs1986 válasza dergander (#17620) üzenetére


Balázs1986
addikt

Na akkor még egyszer: :)
" ICS erre a telefonra egyelőre nagyon kezdeti állapotban van, még a hívás se megy rendesen."
Tehát semelyikkel. Az ICS, mint 4.0 android verzió, egyelőre felejtős. ICS kinézetű 2.3 van, a v20o-ra pl. tudsz tenni ICS felületet. De ettől még 2.3 marad, csak az ikonokat és a betűtípust/betűméretet cseréli ki.

(#17622) korpicschess válasza Balázs1986 (#17619) üzenetére


korpicschess
veterán

Köszi a választ!:R
Vettem egy 2X-et, holnap jön meg, de bleedinges a kijelző. Gondoltam, hogyha zavar, akkor majd kicseréltetem. Így jó áron jutottam hozzá. Azt olvastam, hogy az egész telefont cserélik, igaz?
Egyébként vicces, mert múlthét közepén voltam a rablónorvégoknál, és azt mondták, hogy nincs 2X és nem is lesz, ezért nem tudtam venni náluk. Most meg megyek gariztatni.... :U

Úgy rémlik, hogy azt olvastam, hogy az ICS azért ilyen kezdetleges, mert az nvidia egyelőre nem adott ki drivereket. True?

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#17623) Balázs1986 válasza korpicschess (#17622) üzenetére


Balázs1986
addikt

Azzal nekik nem kell foglalkozni, hogy hirtelen lett egy 2x-ed...a garancia nem névre szól :D
Biztos vagyok benne, hogy nem cserélik az egész telefont egy bevilágítás miatt. Szétszedik, és betesznek egy másik ragasztócsíkot a kijelző és az érintőfelület közé. Max, ha azért világít be, mert a kijelző vagy az érintőn belső felületében van a hiba (mittudomén...pl görbe :D ), akkor azt a hardvert cserélik ki. De hogy az egész telefont...azt kétlem :)

Az ICS-dolog igaz volt tavaly november végén, akkor azt ígérték, hogy onnantól pár héten belül kiadják. Hogy azóta kiadták-e, azt nem tudom. De már az is nagy szó, hogy egyáltalán valamikor megteszik :D

[ Szerkesztve ]

(#17624) Dusee válasza Eddie141 (#17569) üzenetére


Dusee
őstag

hello!
nekem is ez volt a problémám a wajk-kal.
engem felkeresett privátban wajk, és adott pár update.zipet ami életre keltette a videót.
de a legfrisebb 2.1.13-as wajkiui-val nekem már megy a videózás alapból :F
ha kell elküldhetem azt a zipet, hátha rajtad is segít.

(#17625) korpicschess válasza Balázs1986 (#17623) üzenetére


korpicschess
veterán

Óh. :) Na mind1, a lényeg, hogy megcsinálják. Az első hozzászólásban ez van egyébként:
"- Sokunknál előfordult a kijelző bevilágítása, igazából olyasmi tünet, mintha a kijelző elválna a védő felülettől [link] [link] - garanciában cserélik a készüléket (az én esetemben így volt, egyébként a képeken láthatónál sok esetben minimálisabb volt ez a hiba)"

Viszont Q2-re meg már lesz hivatalos elvileg, illetve lesz CM9 is. Ezért ruháztam be erre a telefonra. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#17626) Naras válasza Balázs1986 (#17623) üzenetére


Naras
őstag

Én úgy tudom, az nvidia kiadta a cuccokat... gondolom megy a hegesztés ezerrel :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#17627) jooker82 válasza Balázs1986 (#17617) üzenetére


jooker82
nagyúr

pár napig pihenek...az belefér, :D ..de legalább nektek ajánlottam egy jót....am nyilt oldal és nem fontos letölteni....
Aki bejelent,meg kap egykis bemocskolást a történet végén... :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#17628) Balázs1986 válasza korpicschess (#17625) üzenetére


Balázs1986
addikt

Az illetőnél nem tudom mi lehetett, hogy komplett készülékcseréje volt, de gyanús, hogy kivételes eset lehetett, mert semmi se indokolja :D
Az első kijelzőnél nekem is volt egy minimális bevilágítás. Aztán, amikor magamnak cseréltem ki az érintőfelületet (betörtem :D ) és bénán ragasztottam fel a ragasztócsíkot, akkor meg egy hatalmas bevilágítás lett. De mivel valamit elronthattam és meghalt a kijelző a nagy cserélgetésben, bevittem a Telenorhoz. Külsérelmi nyom már nem volt, mivel az érintőm (és vele együtt a fél burkolat) egy nappal a bevitel előtt lett kibontva :D Így bevették, a kijelzőt (és semmi mást) garanciálisan cserélték, azóta nincs bevilágítás.

Bizony, Q2 még erősen optimista meglátás :) Lesz az szerintem Q3 is. A CM9 meg...hát..talán már Q1 :D

Naras: Na, akkor, ha kint vannak, akkor tényleg lehet bízni a Q1-ben :D Biztos nem véletlen nincs egy ideje CM7 nightly (leszámítva a Kang-okat) :)

jooker82: Rendben, te tudod :D Csak egy észrevétel volt az emlékekre hivatkozva :)

(#17629) Echoo


Echoo
senior tag

V20l, halk a rádió. Sokkal halkabb, mint a zenelejátszás. v20m-mel kipróbálná nekem valaki?

(#17630) jooker82 válasza Echoo (#17629) üzenetére


jooker82
nagyúr

Annyira nem halk...de nincs olyan hangos mint az mp3.... ez amúgy jó kis Rom....A gyáriak közül a legjobb

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#17631) god992 válasza jooker82 (#17630) üzenetére


god992
aktív tag

V20m be van a google csevegőbe videóhívás? Aksi hogy birja? Nincsenek bugok?

(#17632) dergander


dergander
addikt

az miért van hogy CM7 alatt megformáztam a belső SD kártyát,és most 4 megánál nemmásol rá gyorsabban valamint szakadozik is a másolás?

(#17633) jooker82 válasza god992 (#17631) üzenetére


jooker82
nagyúr

Aksiról még nehéz lenne nyilatkoznom,mivel a délután tettem rá az új romot és sokat volt csatlakoztatva...de az szerintem egy lére megy a többivel..
Ha leirod,hogyan jutok el a videóhivásig,megskubizom.. :P
bugok egyáltalán nincsenek...és azt tapasztalom,h a weboldal nagyitása mozgatása,görgetése stabilabb,mint az előzőekben...
Tuti,h a legjobb gyári rom...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#17634) dergander válasza jooker82 (#17633) üzenetére


dergander
addikt

ird be a gyári böngészőbe hogy telenor.hu és normál verzióba tedd zoomolj összefossa magát erre felteszem a cm 7.2 hozzá kang kernel ami 1.1ghz fut és olyan sebességel zoomol a telenor honlapon mint egy egyszerü weblapon,ennyi elmaradás van a 2 rom közt vagy 70% teljesítmény...

Nemértem az LG mit töketlenkedik,de mostmár érhető mitől olyan gördülékeny egy samsung mert ott vannak rendes optimalizálni tudó emberkék...cöhh

Innen kiindulva az ICS se lesz nagy durranás

[ Szerkesztve ]

(#17635) zorromoto


zorromoto
senior tag

Én csak a youtube-os videókra alapoztam a gördülékenységet. Amúgy meg teljesen elvagyok ezzel a gingerrel.

(#17636) jooker82 válasza dergander (#17634) üzenetére


jooker82
nagyúr

ott már valóban akadozgat,gondolom a sok kép,meg flash tartalom miatt....
Az S2-őn kivül,ott se állnak más telefonnál a helyzet magaslatán....Az S2-be meg az 1gb ram ,meg a +200mhz,azért sokat segithetett az opimalizálásban...
Mindenesetre nekem igy is jó.... a freemailt facebookot,youtubet simán kezeli....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#17637) Eddie141 válasza Dusee (#17624) üzenetére


Eddie141
senior tag

Azt nagyon megköszönném! Priviben ment a többi! :R

Egyébként nekem most a memóriakártyámat sem ismeri fel. Amikor rádugom gépre, akkor kijön a belső memória, és az 1,34gb-s belső tároló hely, de a memókártyát nem is látja a rendszerben sem.
Jelenleg a legfrissebb cm van fenn. A kamera ezzel gond nélkül megy, de én egyszerűen miui-s vagyok. :( Nem jön be a rom egyáltalán.

(#17638) dfcwolf válasza god992 (#17615) üzenetére


dfcwolf
tag

Jah, már tudom. Köszi!!!

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#17639) peter_27 válasza Eddie141 (#17637) üzenetére


peter_27
aktív tag

Amit küldtem próbáltad?

Galaxy S10

(#17640) Weeman1 válasza Eddie141 (#17637) üzenetére


Weeman1
veterán

Próbáld ki ezt a Miui romot.
Nekem tökéletesen megy minden. :)

Xiaomi 11T Pro

(#17641) Tutu7030 válasza dergander (#17634) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nightly 202 alatt szvsz semmi gond a telenor.hu zoom-mal.
youtube, o2x, dolphin browser hd, telenor.hu

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#17642) Echoo válasza Weeman1 (#17640) üzenetére


Echoo
senior tag

Bárcsak lenne benne fm-rádió, én is felraknám :(

(#17643) Dusee válasza Echoo (#17642) üzenetére


Dusee
őstag

ezt amugy én nem értem, hogy miért nincs benne rádió...
már nem egy changelog-ban olvastam, hogy csomó mindent javítottak az fm rádióban, közben meg nincs is (vagy lehet van, csak mi nem fedeztük fel :D)

itt egy példa

(#17644) Echoo válasza Dusee (#17643) üzenetére


Echoo
senior tag

Igen, a MIUI 2-es sorozatában talán 2.1.13 feletti verziókban került a romba az FM-rádió. Defynél, Galaxy S-nél ettől a verziótól van rádió, előtte ezekhez a készülékekhez sem volt.

A P990-nél viszont hiába a magasabb verziószám, a rádiót egyszerűen kihagyták :( Buszt vezetek, 10 éve ugyanazon a vonalon. Kicsit unalmas, ha nem szól a headsetben a ClassFm (persze csak az egyik fülemben).

(#17645) Dusee válasza Echoo (#17644) üzenetére


Dusee
őstag

akkor b*sszák meg...
próbáld ki a spirit fm-et, azt írják ezzel működik a rádió, és ott a 2x a támogatott telók között.

(#17646) dergander válasza Tutu7030 (#17641) üzenetére


dergander
addikt

persze,csak a gyári romok nem bírják.

(#17647) MrChris


MrChris
nagyúr

Egyszer aláltam megoldást arra, hogy némán bootoljon a teló, de most sehol se...valaki tudkami annal a proginak a neve ami némítja?

(#17648) MrChris válasza MrChris (#17647) üzenetére


MrChris
nagyúr

már találtam is egyet, silent boot...

(#17649) Dusee


Dusee
őstag

valaki nem ismer olyan cuccot, ami töltés közben kirakja a lockscreenre az akksit mint az iphone-nál?

(#17650) god992 válasza Dusee (#17649) üzenetére


god992
aktív tag

a gyári romba alapból van olyan, gondolom akkor te cm7-et használsz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.