Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16051) asimon válasza Syd69 (#15949) üzenetére


asimon
tag

Szia!

Köszönöm az infókat, nagyon hasznos és mellette szórakoztató is volt! :C :DD

Akkor azt hiszem kihagyom ezt a cuccot, Optimus Blacken gondolkodtam még, de arra meg sehogy sem akar kijönni a 2.3, miközben elvileg megkapja a 4.0-t (ha lesz egyszer megkapja)!

Köszi, mégegyszer!

Üdv:
Attila

(#16052) derrik válasza no1r (#16044) üzenetére


derrik
őstag

NA!.....ez érdekelne engem is????

(#16053) drpele válasza derrik (#16052) üzenetére


drpele
senior tag

Otthon és melóhelyen is folyamatosan WIFI-n üldögél a telefon, s úgy van beállítva a sleep policy, hogy kikapcsolt képernyőnél se lője le a WIFi-t.

Azonban ha kisétálok egy csatlakoztatott WIFI hatóköréből, majd visszasétálok, kikapcsolt képernyőnél nem csatlakozik vissza a telefon a WIFI hálózatra. Amint bekapcsolom a képernyőt, azonnal "visszamászik".

Szerintetek mit lehet ezzel kezdeni?

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#16054) Dead Zone


Dead Zone
tag

Szevasztok,lenne egy kérdésem.A V20... verziók,ezek Android 2.3-as lenne?Mert már teljesen nem vagyok képben. Vagy mi lenne a különbség a V10... között?

A választ előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#16055) Kephamos válasza Syd69 (#15949) üzenetére


Kephamos
addikt

Akkor ezek alapján sajnos használhatatlan a telefon haxolás nélkül... Hjaaaj, pedig nagyon tetszik a masina, de így sajnos nem kell. Valszeg csak almás termék lesz ebből...

(#16056) Rotate válasza Kephamos (#16055) üzenetére


Rotate
veterán

van olyan termék amit nem kell haxolni és nem is almás... khm :)

(#16057) Tutu7030 válasza Rotate (#16056) üzenetére


Tutu7030
veterán

csak az ára

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#16058) derrik válasza Kephamos (#16055) üzenetére


derrik
őstag

.....nem akarom én védeni a telefont. De gondolom rengetegen vannak akik használják, gond és probléma nélkül. s lehet még a fórum létezéséről sem tudnak. Nem hiszem, hogy csak annyit adtak volna el mint ahányan itt megjelennek.

(#16059) Rotate válasza Tutu7030 (#16057) üzenetére


Rotate
veterán

hát az almás készülékhez képest, amit az O2x helyett venne, még mindig olcsóbb :D

(#16060) exelsior1 válasza Rotate (#16059) üzenetére


exelsior1
senior tag

Iphonet sem lehet érdemben használni trükközés nélkül. Egy natúr Iphone 4 egy nagy semmi, jailbreakelve is van bőven baj, legalábbis ha az ember használni akarja. Az O2X legalább olcsóbb és egy CM7-el kifejezetten használható, sőt egyelőre úgy tűnik gyorsabb mint a Galaxy S2.

Galaxy S10

(#16061) Rotate válasza exelsior1 (#16060) üzenetére


Rotate
veterán

nem én mondtam, hogy vegyen iPhone-t, pont lebeszélni akartam róla... az utolsó mondatodra inkább nem szólok semmit mert flame war lenne belőle :)

(#16062) exelsior1 válasza Rotate (#16061) üzenetére


exelsior1
senior tag

Figyu, most adtam el egy SGS2-t és vettem 30ezerrel olcsóbban egy Optimus 2x-et, és jó pár napig egyszerre használtam őket, kb mindent egyszerre csináltam, hogy lássam, hogy melyik bírja jobban. A netezés és a flash videok (pl megavideok) nézése terén az O2X némiképp jobbnak tűnt. Alap videólejátszásban persze az SGS2 a jobb a kb teljeskkörű kodekcsomagjával, de bőven jó az O2X is (pl összehasonlítva egy HTC-vel). Meg ebben a CM7-ben van néhány apróság amik nagyon jók. Az SGS2-ben a böngészőben nem tudom beállítani, hogy a weboldalaknak miként jelenjen a teló meg, az O2X-el Linux asztali gépnek adja ki magát és pl így nem kell a mobil oldalakkal szenvednem, amiket ki nem állhatok, ha beállítom a teljes nézetet az jó, de legközelebb megint mobil, az O2X-nél meg most ez meg lett oldva. Apróság de sokat dog az összképen, főleg ha azt nézem, hogy az egyik 90 a másik 60 ezerbe kerül. Tulajdonképpen az O2X-nek fél helyett 1 giga ram kéne, akkor egy jó rommal már bőven király teló.

Galaxy S10

(#16063) DjOrfeus


DjOrfeus
tag

Sziasztok !!!
nem rég vettem egy optimus 3d t teljessen elégedett vagyok vele mostmár!!! Kézhezkaptam másnap be vittem szervizbe hogy frisitsék a szoftverét meg is történt természetessen ingyen és rakattam rá egy sima lg szoftvert haza felé megfagyot a készülék gondoltam lehet kicsit sokkolta a frissités nem is foglakoztam vele az omniám ami az elözö telom volt is csinálta nagyritkán namármost eltelt 3 nap és ott tartottam hogy kivágom az ablakon a telot fagyot ha kell ha nem és csinált fura dolgokat pld zsebe volt és a kabátomhoz érve mondom mi a fene nem tettem zsebte a mikrot mikor indultam 45 50 fokos volt a telo hátulja.. kifagyva aksi ki vissza és mindha semmi nem is történt volna ment tovább semmi hibajelenség néztem aku adatokat a logba ott volt a nagy rejtéj semmi nem fut a hátérbe poci 100% volt 8 perc alatt leszivta 98% rol 32% ra az aksit mondtam is ennek fele sem tréfa szerviz fell is hivtam öket és megbeszéltük hogy beviszem a telefont mondtam is nekik hogy ez azért kicsit fellháboritó hogy enyi pénzért enyire egy nagy szar azt mondták elnézést kérnek 3 ik szerviz után cserélik szo nélkül ugy jött ki a melom hogy nem tudtam bevinni a telot gondoltam teszek vele 1-2 probát reseteltem feltöltöttem ugyanaz proci gondolt egyet 100% aksi ower 15 perc alatt haza értem és gondoltam megnézem hogy mi afene lehet kivettem a tokbol kábel rádug minden fasza megy egyszer csak produkcio proci olvassza a hátulját 2 perc és abba hagya nézem logot semm....
levettem ahátulját kivettem az aksit semmi extra égésnyom se semmi egyszer csak gondoltam 1 et és kivettem a memoria kártyát belölle semmi az is zsir elment a kedvem az élettöl is hagytam az asztalon ugy szétszedve ittam mérgembe 2 sört mondtam szarok rá holnap service !!!
reggel fellkeltem mentem melozni mondom régi telomat nincs kedvem vinni elviszem a KAZÁNT Legalább nem fog fázni a Kezem : )hátha kipihente magát odamegyek az asztalhoz hogy össze rakom amikor raknám bele a memokarit és megcsillant a az iroasztali lámpa fényébe a picike kiss sd foglalat mondom a fenébe mi a franc van evvel nagyitoval megnéztem van egy görbe láb a foglalatban ami alapbol görbe gyárilag DE NEM ENNYIRE !!!! a szervizben amikor kivették belölle a kártyát elgörbitette a lábat a szervizes ember és össze ért 2 láb asszony szemöldök csipeszével ovatossan kiegyenesitettem azota nem szivja az aksit nem volt 1 forósodás sem minden flott fasza a telo

egy szervizben hogy lehetnek enyire figyelmetlenek ??? ha le ég valami a teloba a zárlattol égés nyom van rajta GAR ugrott szerintem!!!
Még jo hogy ésszre vettem mondjuk csak a véletlennek köszönhetem hogy este nem raktam ösze mérgembe a telefont hanem bevágtam 2 sört inkább dühömbe !!!!

Szoval figyeljetek oda a szervizbe is csak Emberek dolgoznak !

[ Szerkesztve ]

Ha egy cápa evett a kezedből ( a lábadból is fog ) !!!

(#16064) dergander


dergander
addikt

Telefonnak nem nevezném az új LG-t meg majd a később előjövő hibái. Az lgnél nem a tegra a gyengepont mert a 3D Texas rendszer van mégis azon is ugyanolyan fos a ginger mint az optimus 2xen,ebből látszik mind1 milyen hardver van ha nemtudnak optimalizálni

(#16065) drpele válasza drpele (#16053) üzenetére


drpele
senior tag

Senki? Rotate, ez SGS2-nél is így működik?
Mert ha igen, akkor ez Android feature, vagy inkább bug :F

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#16066) Rotate válasza exelsior1 (#16062) üzenetére


Rotate
veterán

nem azért mondtam, hogy hasonlítgassak... tényleg, nekem is volt 2x-em, és tudom jól hogy milyen... lehet hogy drágább az SGS2, de azért nem véletlenül...

flash-hez csak annyit, hogy próbálj meg a 2x-en 720p-t vagy nagyobbat lejátszani, vagy ugyanekkora felbontást mkv-ban... halott ügy... a böngészőt is be lehet állítani, hogy asztaliként nyissa az oldalakat, about:config-ot kell beírni a böngészőben, és tada.wav, ott a beállítás, meg még egy csomó más is mellette... továbbá az is emeli az értékét, hogy megveszed, kiveszed dobozból, és minden úgy működik, ahogy kéne... nem kell CM7-et flashelni, meg basebandekkel variálni...

továbbá dupla méretű tárhely, több hely telepítendő alkalmazásokra, dupla ram, gyárilag 1,2 ghz, jobb fényképezőgép, és alapvetően fejlettebb processzor, a kijelző is nagyobb (az hogy szebb-e, szubjektív), vékonyabb, könnyebb, aksija eleve többet bír nagyobb kijelzővel, magasabb frekvenciájú processzorral, sőt kapható hozzá gyári 2000mah aksi, amivel még tovább bírja, és még úgy is vékonyabb a 2x-nél... mindenki döntse el maga, hogy ez a "csomag" megér-e +30 darab ezrest, szerintem igen...

ezeket tényleg nem azért írtam, hogy lemondjam a 2x-et, mert a jelenlegi áráért jó választás, de nincs értelme összehasonlítani az S2-vel, mert nem egy kategória... még a legjobb ultraszuper főzött romokkal is csak közelít hozzá, és akkor még nem beszéltünk a stabilitásról, és arról, hogy arra is vannak főzött romok amiktől az is még jobb...

ezért nem akartam a dolgot firtatni, o2x meg iphone között vívódott a srác, és lemondott a 2x-ről, én csak bedobtam neki, hogy van egy iphone-nál olcsóbb viszont 2x-nél stabilabb megoldás is...

remélem nem köveztek meg amiatt amit írtam, tényleg nem sértésnek szántam, csak összefoglaltam a tényeket, mert volt némi ferdítés abban amit exelsior mondott...

(#16067) Szabie85 válasza DjOrfeus (#16063) üzenetére


Szabie85
tag

Hát ez komoly...egyébként Én is ma vittem be a szervízbe,hogy frissítsék a telót 2.3-ra kiváncsi leszek mikor és milyen hibák jönnek majd elő....

Samsung Galaxy S5

(#16068) Tutu7030 válasza drpele (#16065) üzenetére


Tutu7030
veterán

Pont egyik nap vettem észre én is.:)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#16069) exelsior1 válasza Rotate (#16066) üzenetére


exelsior1
senior tag

Nem ferdítettem, csak véleményt írtam le. A vélemény meg mindenkinél más természetesen. Engem speciel a korábbi tapasztalataim, ill mások tapasztalatai alapján nagyon meglepett most, hogy ezzel a CM7-el mennyire jól használható teló, főleg olyan árom amennyiért áruják mostanság őket. Természetes, hogy az SGS2 jobb teló, de hasonló szintet el lehet az O2x-el is érni, a nyers erő meg van benne.

Galaxy S10

(#16070) Rotate válasza drpele (#16065) üzenetére


Rotate
veterán

kipróbáltam, kimentem a hatókörből, megvártam míg megszakad, lekapcsoltam a kijelzőt, visszajöttem, vártam 2 percet, bekapcsoltam a kijelzőt, és már rá volt csatlakozva...

nem tudom, hogy ezt kellett-e tesztelnem, de így értelmeztem azt a hsz-edet... tudtam segíteni?

(#16071) exelsior1 válasza exelsior1 (#16069) üzenetére


exelsior1
senior tag

Amúgy, ha feltesszük, hogy még nincs az LG-nek nagy tapasztalata az androiddal, meg általánosságban a felhasználói felületekkel, akkor is persze van néhány apróság amin lehetett volna javítani, hogy jobb legyen a teló megítélése. Tényleg, mibe került volna az az 1 giga ram, meg 16 giga memória. Vagy egy jobb, hangosabb külső hangszóró. Esetleg nagyobb felbontású kijelző, az I4-el korábban bebizonyították, hogy simán képesek rá. Szal, van itt bőven probléma ami a rohanás eredménye, hogy ők legyenek az elsők 2 magos telóval, de még így is bőven jó teló szerintem

Galaxy S10

(#16072) drpele válasza Rotate (#16070) üzenetére


drpele
senior tag

Igen, köszi. Nekem csak akkor csatlakozik vissza, amikor bekapcsolom a kijelzőt...

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#16073) Rotate válasza exelsior1 (#16071) üzenetére


Rotate
veterán

ennyiért bőven jó, de ne feledd, hogy anno itt sokan 120-130ért vették, köztük én is... és úgy kellett használnunk, hogy májustól augusztusig kellett várni egy legalább a hibák egy részét javító frissítésig... kellemetlen helyzet volt azért... persze aki most akar olcsón jó telefont venni, és nem fél a romolástól, annak hajrá :)

(#16074) Martynis


Martynis
tag

Helo!

MIUI 2.3.7 (1.12.9) van jelenleg telefonomon, de kipróbálnám a CM7-et. Root-olni kell előtte ugye, de azt olvastam ez így már kész is. Van Superuser ikonom a menübe, Bekapcsolom a ROOT jogosultságot és kész? Aztán Rom managerből telepítem a CM7-et.(?) Mire kell menni a managerben?

Köszi :R

C75--S500i--6230--7610--6233--k660i--6300--N95 8GB--5130--kf750--i900 omnia 8GB--5800 XM--C6--Iphone 3G 16GB White--I9000 Galaxy S 8GB--E72 Black--N86 8MP--LG Optimus P990 2X--I9000 Galaxy S 8GB--Iphone 4 16GB Black--6230--i9300 Galaxy S3 16GB--N96--Iphone 6 16GB SpaceGray--......Iphone X 64GB

(#16075) derrik


derrik
őstag

A 16044 Hsz.-ben leírtakat lépje már meg valaki akinek gyári 2,3 van a masináján. Kíváncsi lennék a tapasztalatra !!!!!!!

(#16076) Skynet258 válasza Rotate (#16066) üzenetére


Skynet258
veterán

Eleve nem értem, minek kell a kettőt összehasonlítani. Nem egy cég, nem egy ár, nem egy kategória. A 2X szeretne olyan jó lenni, mint az SII, utóbbi meg szeretne olyan jó áron lenni, mint a 2X. Illetve leginkább a leendő vevők szeretnék. :D

Meg ez a szabadkozás dolog is. Én értelek, hogy nem akarod itt a harcot, meg úgy akarsz ide visszajárni, hogy ne nézzen rád senki rossz szemmel. De gondoljunk bele, milyen vicces azért, hogy szabadkozni kell, ha leírjuk valamiről, hogy szar. Neked, nekem, a 2X az, ne szépítsük. Csalódtunk, átbasztak minket, tele hibával, romolni kell minden nap ---> vettünk mást. Inkább drágábban, de legyen végre jó.
Ki lehet ezt mondani, te így gondolod, én így gondolom, meg még sokan mások is.
Az a baj, hogy minden topikban az adott készülék a király. Nem lehet mást mondani, mert a közösség betámad.
Ez elsősorban azért van, mert ha valaki vesz valamit, nem szivesen olvassa vissza, hogy nem is annyira jó az a cucc. Meg megszereti, és akkor már szinte személyes támadás lesz a dologból... Ezek csak tárgyak, ha szar valami, akkor szar, ha meg jó, akkor jó.
De ez nem így megy, reflexből elkezd mindenki védekezni, és azt a cuccot védeni, ami neki épp van.
Elég hülye dolog ez, és rajtad is sokszor látom a szabadkozást, meg az elmélkedést, hogy most le merd-e írni ebben a topikban a véleményed a 2X-ről. Írd csak le, aki értelmes, az fel tudja dolgozni a dolgot, sőt, fel is fogja, hogy te vagy én miért írunk ilyet.
Mi így éljük meg, valakinek meg tök jó (és van dergander, aki hetente másképp éli meg :DDD ); őket sem bántjuk, nem úgy járunk ide, hogy "bibibi, szenvedjetek a szarotokkal, Samsung a király, mindenkikapjabe". Nem. Te is szoktál itt segíteni, én is ha úgy adódik; a vélemény ettől még vélemény marad, amit lehet (sőt, kell is) őszintén vállalni. ;)

Nem fog senki itt megkövezni. ;) Zavarosabb voltam mint szoktam, kicsit fáradt vagyok, de a lényeg szerintem érthető.

https://geekpulse.hu

(#16077) Martynis válasza drpele (#16072) üzenetére


Martynis
tag

Hasonló gondom van nekem is.. Itthon csatlakozok wifi-re, kivan kapcsolva, hogy lecsatlakozzon wifi-ről ha kikapcsol a kijelző, ezt nem is teszi ha azonnal vissza is kapcsolom, de ha eltelik pár perc kikapcsolt kijelzővel ( kb. 5perc) úgy már nem megy. Ki/be kell kapcsolnom a wifi-t, hogy újra működjön.

C75--S500i--6230--7610--6233--k660i--6300--N95 8GB--5130--kf750--i900 omnia 8GB--5800 XM--C6--Iphone 3G 16GB White--I9000 Galaxy S 8GB--E72 Black--N86 8MP--LG Optimus P990 2X--I9000 Galaxy S 8GB--Iphone 4 16GB Black--6230--i9300 Galaxy S3 16GB--N96--Iphone 6 16GB SpaceGray--......Iphone X 64GB

(#16078) Rotate válasza Skynet258 (#16076) üzenetére


Rotate
veterán

én sem bírom a trollokat, és csak azért szabadkoztam, mert nem akartam, hogy úgy jöjjön le, hogy én is az vagyok :) csak ennyi :)

(#16079) peter_27 válasza Balázs1986 (#16048) üzenetére


peter_27
aktív tag

1000 köszönet érte. :R :R :R :R

Galaxy S10

(#16080) Skynet258 válasza Rotate (#16078) üzenetére


Skynet258
veterán

A troll az a kategória, amit mondtam is, hogy csak anyázni tud ész nélkül, és a topikokba csak azért jár, hogy mindent és mindenkit leszóljon. Szerintem ettől nem kell félned akkor sem, ha leírod a véleményed szabadkozás nélkül.. ;)
Aztán lehet hogy rólam is azt gondolja mindenki, hogy egy gyökér vagyok, pedig csak őszinte (ami a mai világban néha felér azzal, mintha leprás lennék :DDD ).

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#16081) _NCT


_NCT
őstag

Sziasztok.

2x és Nexus S (9023) között vacillálok erősen, nem sokkal drágább a 2x mint a Nexus S, viszont kételyeim támadtak 2x-el kapcsolatban. Olvasva fórumokat, és egyéb helyeken tapasztalatokat, kapott hideget-meleget ez a telefon. Mostanság lennék kíváncsi a véleményetekre, melyiket érné megvenni. 2x hardveresen toppon van, fényképeket és videókat is jobbat csinál mint NS. Érdekelne, hogy a gyári fülessel milyen a zenei élmény?

Amire használnám: navi, film, néha játék, telefonálás is ( ha van még olyan aki ezért vesz telefont :D ), levelezés, néha néha lőni egy egy jó minőségű képet. Gyári Ginger frissítés már van hozzá? Gondolom ICS-t meg fogja kapni, ha nem kapná meg, hát.... A következményeket gondolom nem nehéz kitalálni :D

Romolni nem félek, szóval ha a gyáriban tényleg annyi bug és idegesítő fagyás van, valami főztöt feldobok.

Úgy szeretnék telefont venni, hogy előreláthatólag 2-3 évig ne kelljen cserélnem, épp ezért kicsit félek már 1magos mobilt venni, Nexus személyében.

[ Szerkesztve ]

(#16082) Szabie85 válasza Skynet258 (#16080) üzenetére


Szabie85
tag

Igazat szóltál akarom mondani írtál... :)

Samsung Galaxy S5

(#16083) peter_27 válasza Skynet258 (#16080) üzenetére


peter_27
aktív tag

A gond ott kezdődik hogy ezek a troll-ok rendszeresen havi szinten telehányják ezt a fórumot, és ezért nem csoda, hogy ki vannak már azok a tagok ettől, akik régebb óta ide járnak és próbálnak segíteni az új tulajoknak. Az hogy valakinek rossz véleménye van a 2x-ről, nem gond, leírja egyszer, ok, eladja ok, de utána minek jár ide vissza trollkodni?? (pl:AMG) Te és Rotate az a két ember aki sokat segített, és segít még most is amiben tud. Ezért a ti negatív véleményetek is egész máshogy hangzik mint a fent említett trolloké, csak sajnos a trollok vannak többen, és ezért ugranak itt a torkotoknak a lehúzósabb hsz miatt, mint ahogy tette ezt, Naras itt Rotate-vel. Gondolom emiatt szabadkozott a mostani hsz végén :)

Galaxy S10

(#16084) ntomka


ntomka
nagyúr

Hír a CM nightly-król: [link].

ツ Headphones on - World off

(#16085) Crytek


Crytek
veterán

Van valami okosság az aksit irdatlan gyors lemerülésére?

Regggel 96%-os töltöttséggel elindulok melóba 4:20kor , csak netezek rajta (3G) és már 9kor fel kell tennem tölteni mert 15%-on van és sír a telo hogy mindjárt meghal!

Next PC Upgrade: 2022

(#16086) kmisi99 válasza Crytek (#16085) üzenetére


kmisi99
addikt

Gyári rom? Nálam gyári rom nál az egy nap az már fasza volt úgy hogy alig használtam. Most egy jó kis miuival állandóan nyomkodom és a két nap megvan.

(#16087) Crytek válasza kmisi99 (#16086) üzenetére


Crytek
veterán

2.3.4-es raktam rá anno!

Next PC Upgrade: 2022

(#16088) Crytek


Crytek
veterán

Még egy olyan kérdésem lenne hogy nincs olyan progi amiben be lehet állítani olyat hogy xy program nem induljon el ??

Mert mindig nézem a futo alkalmazásokat és megy vagy 20 de hogy miért inditja el a telefon azt nem értem.
Ezek gondolom izomból eszik az aksit jó lenne őket kilöni.

Next PC Upgrade: 2022

(#16089) Skynet258 válasza Szabie85 (#16082) üzenetére


Skynet258
veterán

Melyik része? Hogy gyökér vagyok? ;] Na jól van... :DDD

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#16090) Rotate válasza Crytek (#16088) üzenetére


Rotate
veterán

múltkor említettek itt egy Gemini nevű programot, azzal elvileg lehet ilyet, egyébként meg sajnos hozzá kell szokni, ilyen az android... betölti előre az alkalmazásokat, aztán meg pöccre indulnak...

(#16091) ferikek


ferikek
aktív tag

Volt szerencsém pár napig a 2x-szel párhuzamosan egy SE XPeria Mini Prot használnom. Ég és Föld, főleg a gyorsaságban. SE simán veri a 2x-et! weboldalak betöltése, menüfunkciók kb. 2-szer gyorsabbak...
kíváncsi leszek a 2.3.4. V20l utáni frissítésre.
Ezek a gyári szoftverek kb. 3-4 hétig bírják, utána produkálnka eg ycsomoó, idegesítő hibát.
remélem ics lendít vmit és végre a nevéhez mltónak gyors telefon lesz a 2x-ből.

(#16092) Rotate válasza ferikek (#16091) üzenetére


Rotate
veterán

de hát az szörnyen pici... :) jól van hogy gyors, de mit lehet már netezni azon a Tamagochi-n? :D

(#16093) exelsior1 válasza Rotate (#16092) üzenetére


exelsior1
senior tag

Meg, könnyebb meghajtani, ill kitölteni egy 320*480-as kijelzőt, főleg ha mobil módban netezel.

Galaxy S10

(#16094) MrChris válasza Skynet258 (#16089) üzenetére


MrChris
nagyúr

Szerintem egyszerűen hárdver gebasz lehet az o2xekben, elképzelésem szerint nem egységessen ugyan azokból az alkatrészekből gyártották a hónapok folyamán. Erre utalhat, hogy ugyan azzal a szoftverrel ekkora szórást mutatnak, egyiken jó másikon vacak. Rengeteg készüléknél előfordul hogy alkatrész ellátási gondok vannak ezért mást építenek bele. Lehet hogy átlépték a tűrést/túl alacsonyat határoztak meg, vagy pl. a Gps alkatrész többféle gyártótól van, igy a szoftverben elmaradtak/szartak rá és csak az újabbra van rendesen megírva. Eleinte szarakodott az én telóm is, sokat vittem szervizbe. Szívtam a sok elcseszett idő miatt, szidtam Lg-t. Végül jóformán kicserélték a belsejét és azóta 2.2vel gyári rommal hibátlan. Nem is érzem hogy frissíteni kellene, lehet avval borulna a nyugalmam :)

(#16095) Rotate válasza MrChris (#16094) üzenetére


Rotate
veterán

mennyi saját alkalmazásod van telepítve?

(#16096) Naras válasza Skynet258 (#16076) üzenetére


Naras
őstag

Namost az a helyzet, hogy biztosan fantasztikusan szép és jó a SGS2, de nekem igazából az aksi zabálásán kívül a 2X - szel sincs semmi gondom... sőt, mindent gyönyörűen visz, amit eddig néztem, minden nagyon fasza... még várom a HDMI kábelt, hogy TV - n is kipróbálhassam, meg van 1-2 dolog, amit nem teszteltem, de tényleg nincs vele semmi gond... OK, CM7 van rajta, dehát LG nem épp a fullos SW támogatásáról híres, viszont nagyon jó ár/érték HW - eket gyártanak, úgyhogy maradok tisztelettel... üdv :R

Más: Nagyon jó volt ez a 10 milliárdomodik vásárlás apropóján bevezetett akció... jómagam 57 Appot vásároltam meg 22-27Ft - ért... nagyon megérte... Google rlz :C :R :DD

Az az egy bajom, hogy nem tudom minden alkalmazás "adatbankját" telepíteni, mert nincs hely a memkarin... kéne egy 32 Gb - os (vagy mennyit támogat a teló?)... melyiket érdemes megvenni? E za Lexat cucc jó? :U

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16097) Naras válasza ferikek (#16091) üzenetére


Naras
őstag

Nem tudom mit problémázol, nekem úgy száguld minden a képernyőn, mintha ágyúból lőtték volna ki... havernak pont egy SE - je van, csak futólag mutattam neki 2X - et, első megszólalása az volt... "basszus, milyen gyors...." A gyári ROM meg egy fos... ezt eddig is tudtuk... nomeg, használj ADW Launchert, vagy valami... moszt kici... occó... volt... :DDD

Crytek Ott valami gond lesz az aksi kalibrálással... ennyire gyorsan azért nem szabadna merülnie semmilyen rommal... csináltál Battery stats resetet? Utána is még több töltés kérdése, hogy beálljon normal szintre... bár, egyelőre ez úgy néz ki, hogy nagyon gyorsan merül, főleg, ha használva van. Standby állapotban nem annyira veszélyes, bár akkor is szívja, 10 óra alatt kb. 20%... ha megnyugtat, iPhone 4S - nél ugyanez a helyzet... a két mag úgy tűnik betesz... vagy valami van, de reméljük a teljesítmény növelésével lassan az energiagazdálkodás hatékonyságának növelésére is egyre nagyobb hangsúlyt fektetnek majd a fejlesztők... :U

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16098) no1r válasza derrik (#16052) üzenetére


no1r
őstag

próbáld ki ;)
vagy vegyél rá valakit, csak akad valami jelentkező

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#16099) MrChris válasza Rotate (#16095) üzenetére


MrChris
nagyúr

58 db. Ebből 3 játék, de nem is játszom. Leginkább böngésző, olvasó, email, gyerek videózása, progik kipróbálása majd leinstallálása, némi iglo...

(#16100) derrik válasza no1r (#16098) üzenetére


derrik
őstag

Te sem tudod kipróbálni ????

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.