Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16651) Rotate válasza jooker82 (#16634) üzenetére


Rotate
veterán

pedig ez sejthető volt, ehhez jön még majd a késés, szal én olyan augusztus-szeptember környékére saccolom :)

[ Szerkesztve ]

(#16652) gabcsee válasza jooker82 (#16642) üzenetére


gabcsee
tag

tegnap írtam véleményt, hogy nagyon elégedett vagyok a V20o-val, és mindenkinek ajánlom.
amúgy ami fent van kiszivárogtatott CWM-es verzió majdnem gyári, talán csak root van rajta.
azóta feltettem a hypnos2x-et, az sem rossz, de jobb szeretem a gyári kinézetet :))

(#16653) gabcsee válasza jooker82 (#16642) üzenetére


gabcsee
tag

dupla... sry :O

[ Szerkesztve ]

(#16654) Mr. Nimbus


Mr. Nimbus
senior tag

Sziasztok!

Most frissítettük öcsém 2x-jét és megakadt a frissítés! Mit tudunk csinálni??? S.O.S-be kéne. Köszi.

(#16655) szentkuti11 válasza Mr. Nimbus (#16654) üzenetére


szentkuti11
addikt

Mivel frissítettétek? Most mit csinál a telefon? Miért szakadt meg?

[ Szerkesztve ]

(#16656) Mr. Nimbus válasza szentkuti11 (#16655) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

LG updaterrel frissíttetünk. A telefon S\W upgrade please wait while upgrading...! A megszakadás oka: fogalmam nincs.... Minden segítséget köszi!

[ Szerkesztve ]

(#16657) Balázs1986 válasza gabcsee (#16652) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ja igen...root van, meg deodexed, meg init.d, meg launcher csere, meg rengeteg mindent kiszedtek+betettek (appok, widgetek):
- Added various Init.d script

- ADS Filter

- Optimized Gps.conf

- CyanogenAPN list

- AndiCP v20l HD Camera Mod 2.1

- Flair v4 Theme (Thanks to Erestor6 and Gabriesu)

- TWLauncher 4.5.1

- Bravia Engine (Thanks to owain94)

- Galaxy Nexus Bootanimation

- Roboto Font

- Removed many LG Craps

- Pre-installed Useful Apps:
New Market 3.4.4
Flash Player 11.1.111.5
File Expert 4.0.5
Google Music 4.1.511
Opera Mobile 11.5.3
LG O2X Reboot 1.4
Battery Calibration 1.2
Torch 0.2
Busybox 1.19.3
Superuser 3.0.7 + su 3.0.3

De amúgy majdnem gyári :D Pont a kamerára pl. nem fog tudni rájönni az AndiCP miatt, meg a rendszer alapsebességére sem a kiszedett+berakott cuccok végett. Ezért írtam, hogy nem összehasonlítható :)

kobajekill: Milyen hibaüzentetet írt ki a frissítéskor? Vagy, ha gépen látszólag végigment, csak a telefonon maradt ez, az nem baj. Usb-ről le, akksi be, start.

[ Szerkesztve ]

(#16658) Mr. Nimbus válasza Balázs1986 (#16657) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Igazándiból, azt mondta az öcsém, hogy a program leáll... Azt bezárult az updater és azóta a telefont nem érzékeli. Valami mód, hogy vissza lehessen hozni az élők sorában? Ha más nem, megy vissza a telenorhoz...

(#16659) Balázs1986 válasza Mr. Nimbus (#16658) üzenetére


Balázs1986
addikt

SmartFlash-sel tegyetek rá gyári szoftvert. Az LG Updater megbízhatatlan.
A SmartFlash biztosan frissít, csak arra vigyázzatok, hogy telefonszámok / stb. elvesznek ha azzal csináljátok (bár lehet, hogy a gyári updaterrel is, nem tudom).
SmartFlash leírás az első hsz-ben :)

(#16660) Mr. Nimbus válasza Balázs1986 (#16659) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Köszi szépen Balázs1986! :R

(#16661) 5ent1nel válasza Mr. Nimbus (#16658) üzenetére


5ent1nel
aktív tag

Valami hasonló volt nálam is a napokban, mikor próbáltam felrakni LG oldalról a 2.3.4-et. Próbálgattam már mindenhogyan, de 4%-nál megállt és utána vmi kapcsolódási hibáról gagyogott... :P
Aztán átdugtam az egerem USB portjába és telepített vmi USB drivert - amit a többi porthoz eddig nemtom miért nem... Az érdekesség, h próbáltam az USB illesztőt a programból is felrakni - van ugye gombja is - de rá se bagózott.

A lényeg, h ezzel megoldódott és felment minden hiba nélkül!

MÁS:
Az említett V20l van azóta fenn és nem túl meggyőző a Wifi-s csatlakozása. Konkrétan csak néha találja meg magától a jelet... persze manuálisan wifi ki-be és műxik minden rendesen.

Javítsatok ki, de ennek nem így kéne műxenie... :(((

(#16662) Mr. Nimbus válasza 5ent1nel (#16661) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

A Blackemnél én is hasonlóképp oldottam meg, de itt valamiért nem működik... :W Gyári romot honnan tudok szerezni? (Bocs a láma kérdésekért...)

(#16663) Zlika


Zlika
aktív tag

Nekem ez a hypnos2x messze a legjobb rom eddig.Sem fagyás sem lassulás,az akku idő is jobb még a cm7-nél is.Meg a kinézete is bejön nekem.

(#16664) Zlika


Zlika
aktív tag

Jah de egy problémám van.De lehet hogy user error.Az újonnan hozzáadott névjegyek nem jelennek meg a névjegyeknél hanem a gyakran használt csoportban.Tehát nincsenek az összes névjegy között,de ha pl tárcsázom a számot akkor már kiírja a hozzá tartozó nevet.Mi lehet ez mert bosszant?

(#16665) ntomka


ntomka
nagyúr

Nemtom volt-e már: [Link]

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#16666) 5ent1nel válasza 5ent1nel (#16661) üzenetére


5ent1nel
aktív tag

Pontosítanék:

A wifi-m megtalálja a hálózatot, IP címet kér, majd "nincs kapcsolat"-tal vége a folyamatnak. Persze újrakezdi, és általában meg is találja, de ez mind idő! :(((

Hol lehet a baj?
Öcsém ZTE Libráján, főzött rommal, szinte azonnal csatlakozik...

[ Szerkesztve ]

(#16667) Naras válasza ntomka (#16665) üzenetére


Naras
őstag

Hát, én magát a FB hírt másoltam be 5 perccel a megjelenése után, de lehet valaki lecsúszott róla, nem baj, ha más is linkeli :DDD

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16668) Syd69 válasza 5ent1nel (#16666) üzenetére


Syd69
aktív tag

Én kikapcsbekapcs és működik. Időnként tapasztalatom szerint kell..

Tipp: valamelyik számomra ismeretlen puffer megtelik :B

Alma

(#16669) Syd69


Syd69
aktív tag

A korábban linkelt és beírt GPS "hekkelés" nálam hibátlanul megy.

Eddig holdat sem talált, meg egyéb disznóságok - most meg 10 mp-en belül...

Köszi! :R

Alma

(#16670) Voda2


Voda2
tag

Sziasztok. ez a V20O magyarnyelvű?

ASUS-PC P5KPL-AM E5200 Wolfdale 2GB Kingmax 1066MHz Chieftec 500W SATA II 500GB Gigabyte HD4550 GDDR3 HDMI Fujitsu X19 TFT Samsung SH-S182M LS DVD-RW 5MBit xDSL Win 7 Ultimate

(#16671) szentkuti11 válasza Voda2 (#16670) üzenetére


szentkuti11
addikt

Igen, mivel EUR OPEN rom.

(#16672) derrik válasza Voda2 (#16670) üzenetére


derrik
őstag

ja.....

(#16673) derrik válasza Syd69 (#16669) üzenetére


derrik
őstag

.....az melyik? A Nokia szerveres?

(#16674) Syd69 válasza derrik (#16673) üzenetére


Syd69
aktív tag

Olyanféle, bár a szervercímet nem írtam át.

Alma

(#16675) Naras válasza Syd69 (#16674) üzenetére


Naras
őstag

Na jó, de mindenféle net nélkül is találnia kéne... nekem egy percen belül simán beméri magát, az is megy?

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16676) derrik válasza Syd69 (#16674) üzenetére


derrik
őstag

.....a HSz. számot tudod? Kíváncsi lennék pontosan neked mi oldotta meg a problémád?

(#16677) dergander válasza Rotate (#16651) üzenetére


dergander
addikt

ha szeptember akkor szeptember lesz,már megszoktuk,de az a lényeg a gala s2 tuti telefon.Csak ne járnál állandóan ide offolni,tudjuk a telefon gagyi de együtt élünk vele! Bocs

(#16678) Voda2 válasza szentkuti11 (#16671) üzenetére


Voda2
tag

köszi. és ezzel már minden ok?

ASUS-PC P5KPL-AM E5200 Wolfdale 2GB Kingmax 1066MHz Chieftec 500W SATA II 500GB Gigabyte HD4550 GDDR3 HDMI Fujitsu X19 TFT Samsung SH-S182M LS DVD-RW 5MBit xDSL Win 7 Ultimate

(#16679) szentkuti11 válasza Voda2 (#16678) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ezt nem tudom, mert nem próbáltam ki.

(#16680) Voda2 válasza szentkuti11 (#16679) üzenetére


Voda2
tag

Értem. Akkor megvárom a tapasztalatokat.

ASUS-PC P5KPL-AM E5200 Wolfdale 2GB Kingmax 1066MHz Chieftec 500W SATA II 500GB Gigabyte HD4550 GDDR3 HDMI Fujitsu X19 TFT Samsung SH-S182M LS DVD-RW 5MBit xDSL Win 7 Ultimate

(#16681) jooker82 válasza gabcsee (#16652) üzenetére


jooker82
nagyúr

De azt még nem irtad le,h a görgetés változott e... :F

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#16682) Voda2 válasza gabcsee (#16598) üzenetére


Voda2
tag

Szia . Hol a 3.-ik RAR?? Mert kicsomagolásnál kéri!

ASUS-PC P5KPL-AM E5200 Wolfdale 2GB Kingmax 1066MHz Chieftec 500W SATA II 500GB Gigabyte HD4550 GDDR3 HDMI Fujitsu X19 TFT Samsung SH-S182M LS DVD-RW 5MBit xDSL Win 7 Ultimate

(#16683) 5ent1nel


5ent1nel
aktív tag

Ha a V20l romom van fenn, amit az LG oldalról töltöttem, akkor nincs értelme az eur open V20l romot letöltenem igaz?
Lehet esetleg eltérés a kettő között valamelyik javára? :P

(#16684) gabcsee válasza Voda2 (#16682) üzenetére


gabcsee
tag

itt van sorry :U

@Balázs1986: te a hypnos2x changelog-ját másoltad be, nem?? én meg a sima leaked V20o-ról beszéltem :K
@Jooker: szerintem teljesen rendben van a görgetés, bár nekem eddig sem volt bajom vele :)

(#16685) Voda2 válasza gabcsee (#16684) üzenetére


Voda2
tag

Köszi szépen!

ASUS-PC P5KPL-AM E5200 Wolfdale 2GB Kingmax 1066MHz Chieftec 500W SATA II 500GB Gigabyte HD4550 GDDR3 HDMI Fujitsu X19 TFT Samsung SH-S182M LS DVD-RW 5MBit xDSL Win 7 Ultimate

(#16686) Rotate válasza dergander (#16677) üzenetére


Rotate
veterán

kedves ultra nvidia fan tezsvírem, így van, csak azért járok ide :) ha feltűnt az LG-t mondtam le... smartass

(#16687) Marteen4


Marteen4
tag

Kiljacken-ék csinálják ICS Rom-ot, Bluetooth müködik, Wi-Fi majdnem,Auto-Rotation is kész, 1-1,5 hónap és kint lesz már egy stabil ICS Rom

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#16688) dinike911


dinike911
csendes tag

Sziasztok! Mióta vipeoltam az aksit észrevettem hogy lényegesen kevesebb a szabad ramom. Előtte volt olyan 180-200mb most meg 120-150. Lehet valami összefüggés a kettő között? Még annyi hogy vipe-nál figyeltem hogy 100%-on legyen az aksi (feltöltöttem) de mire végzett a vipe és újra bekapcsoltam már csak 99% volt ez baj ? (gyári 2.3 v20l)

(#16689) Balázs1986 válasza gabcsee (#16684) üzenetére


Balázs1986
addikt

Uhh...benéztem, ne haragudj, tényleg így van :D Ma nem vagyok topon :D

[ Szerkesztve ]

(#16690) Naras válasza dinike911 (#16688) üzenetére


Naras
őstag

A 120-150 RAM miért nem elég? Tapasztaltál bármilyen lassulást, vagy akadast ? Miért kell folyamatosan a memóriát nézegetni és rinyalni ha KEVESEBB hely? A rendszernek működnie kell ő meg majd kitalalja hogy ehhez mennyi ram szükséges. Majd ha valamelyik app nem indul, vagy azt csinálja, mint a régi telefonom, hogy kilepett egy alkalmazásbol és kellet neki fél perc, hogy a kezdokepernyo visszatoltson, akkor már lehet amiatt aggódni. De addig mit hisztizik ezen mindenki?
Wipe nem hiszem, hogy beleszolna a memória dolgaiba, sőt, biztos vagyok benne.
Az, hogy merült egy százalékot, nem gond. Most meritsd le, majd újra töltsd fel 100%ra anélkül, hogy megszakitanad a töltést. Utána lehet normálisan használni.

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16691) Syd69 válasza derrik (#16676) üzenetére


Syd69
aktív tag

Nem lelem...

De ez:

> belépsz a rejtett menübe (tárcsázod ezt: 1809#*990#)
> GPS Test >System Settings >SULP Setting >SLP Auto Provision bepipál
> vissza a System Settings menübe > Misc. > Auto Cold start bepipál
> Home gomb, majd telefon újraindítása
> kimégy szabad levegőt szívni pár percre ;)

Nem állítottam sehova a szervert....

Köszi aki írta, a kereső pont erre a PDAFanclub-ot hozza

Közben hasonlót tamasgal és Crytek is írt.

[ Szerkesztve ]

Alma

(#16692) drpele válasza dinike911 (#16688) üzenetére


drpele
senior tag

Battery wipe-nak az égivlágon semmi köze a free RAM-hoz...

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#16693) hali_tomi


hali_tomi
tag

Sziasztok!

Erősen gondolkodom rajta, hogy meglepem magamat egy ilyen telefonnal utólag Karácsonyra. :)
Az lenne a kérdésem, hogy érdemes pár ezer forintért olcsóbban szerintetek valamilyen bolti garanciásat venni vagy inkább vegyem meg a gyárival?

(#16694) Naras válasza hali_tomi (#16693) üzenetére


Naras
őstag

Hát, normál esetben ez úgy szokott kinézni, hogy 12 hónap alap gari, plusz újabb 12 hónap kiterjesztett gyártói (LG) garancia... úgyhogy én olyat keresnék, ahol ezt meg is adják rá, persze minél olcsóbban... azt a 2-3e Ft - ot meg lehet megéri, hogy aztán plusz egy évig tudod gariba visszavinni, ha gond van vele... bár, abban nem vagyok biztos, hogy az a plusz egy év teljeskörű garancia-e, sztem nem, de nem tudom, hogy SW, vagy HW gari... szerintem előbbi, akkor meg annyira nem éri meg, úgyis csak azt nem pakol az ember föl, amit nem akar...

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16695) hali_tomi válasza Naras (#16694) üzenetére


hali_tomi
tag

Köszi az infót.

No hát én is GT540-ről váltanék. Gondolom van kis különbség. :)

(#16696) Naras válasza hali_tomi (#16695) üzenetére


Naras
őstag

Van :U :DDD :C

Én egy egyszerű kis SE - ről (akkor is már volt pár éves, klasszikus telefon) váltottam GT540re... szerettem az SEt, volt rajta pár játék is, azokkal is rendszeresen elvoltam, tetszett is, nem gondoltam, hogy rosszak lennének, tök jó lelszórakoztam rajta... a kijelző sem zavrt, még tök tetszett is, mikor megvettem, hogy van egy kis animáció, ahogy az ikonokelőjönnek, stb. Színe, felbontása sem volt rossz...
Amikor megvettem a GT540 - et, és pár nap/hét után a kezembe vettem az SE - t, csak néztem, hogy azt a kurva... milyen kicsi ennek a kijelzője, milyen a felbontás, milyenek a színek, és én komolyan ezen még játszottam is bármivel? Milyen egy kis gagyi szutyok ez a cucc... ég és föld... stb... :U

Namost, nemrég ismét elkezdtem nyomkodni a GT540et 2X után, hogy összeeszkábáljam asszonynak és hasonló érzések fogtak el... :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16697) Naras válasza Naras (#16696) üzenetére


Naras
őstag

Mondjuk hozzá kell tennem, míg a Gt540 esetében a gyári ROM volt a legstabilabb és megbízhatóbb, addig itt érdemesebb főzött ROM okkal operálni inkább.
Sokszor stabilabbak, szebbek, gyorsabbak, és sok plusz szolgáltatást is nyújtanak.
Ráadásul van, hogy jobban működik minden, mint a gyári ROMon.

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16698) hali_tomi válasza Naras (#16697) üzenetére


hali_tomi
tag

No én GT540-nél azért inkább joestone ROM-jait használtam/használom, úgyhogy ez nem lesz újdonság. De az O2X-nek legalább nagyobb a supportja főzött ROMok tekintetében, ha jól sejtem.

(#16699) Naras válasza hali_tomi (#16698) üzenetére


Naras
őstag

Nos, erre van hivatalom Cyanogenmod7 ,ami GT540en nekem nem nagyon akart működni rendesen, illetve a másik népszerű a MIUI... vannak különböző kernelek, stb, úgyhogy el lehet játszogatni... :K

Arra vagyok kíváncsi, mikor jön egy cég, ami kidob egy új oprendszert, ami kompatibilis lesz za androidot futtató platformmal, de alapjaiban fogja elkerülni az Android máig jelenlévő, foltozgatott gyerekbetegségeit. Amennyire fejlődnek a telefonok hardver szinten, előbb utóbb el tudom képzelni, hogy olyan lesz, mint PCk esetében, és nem csak a droid ilyen, vagy olyan verzióját, hanem többféle oprendszert is felpakolhatsz majd. Vagy, ki tudja, egyszer talán a google jut el arra a szintre ahol most a Microsoft van, és egy alapjaitól újraírt, újragondolt, még jobb rendszert dob a piacra, ami a tapasztalatokra építve eleve sokkal jobb lesz, de mondjuk kompatibilis az eddig appokkal... egy ilyen project - tel olyan szinten vághatnának oda a piacnak, hogy csak na... sztem eljön ennek is az ideje... :U

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#16700) hali_tomi válasza Naras (#16699) üzenetére


hali_tomi
tag

Igen, a Cyanogenmod az GT540-en még mindig elég érdekes, mondjuk a kraft is kevés a vasban, hogy rendesen menjen szvsz...

No igen, lehet eljön ez az idő. Az, hogy a google egyesítette a 2-es és 3-as androidot az ICS-esben talán már egy lépés ebbe az irányba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.