Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43051) killzone1987 válasza Remekelek28 (#43049) üzenetére


killzone1987
senior tag

Akkor sorolom...
Optimus G ---> Kijelzősárgulásos lett
G2 --->Ismételten kijelzősárgulás
G3 ---> Nem volt,erről nem tudok sokat
G4 --->Először totál pixeles maradt az egész kijelző,másodjára még 5 hónap se telt el,és a cserélt lap meg meg se nyikkan már...
G5--->Nem volt,erről sem tudok semmit
G6---> Nem volt még,csak amit tudok,hogy a kijelzőjével vannak gondok nála is

Úgyhogy nekem csak negatív tapasztalatom van,pedig ár-érték arányban jól áraz az LG....
Már csak annyit fűznék hozzá,hogy nem szándékozom "fikázni" az LG-t,egyszerűen ahány telóm volt tőlük,mindnek lett valami baja,és pedig úgy szoktam rájuk vigyázni,mint a hímestojásra...

[ Szerkesztve ]

(#43052) Remekelek28 válasza killzone1987 (#43051) üzenetére


Remekelek28
őstag

Optimus G-m volt,semmi baja nem volt 1,5 évig..

(#43053) Tutu7030 válasza Remekelek28 (#43052) üzenetére


Tutu7030
veterán

Az enyém már ~4 éves, de csak akksit kellett benne cserélni 2 éve. :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#43054) amoledus válasza killzone1987 (#43048) üzenetére


amoledus
aktív tag

Ha anyagilag a reszlet az okes akkor miert nem media/euronicsbol veszed kamatmentes reszletre Fuggetlenul ? A tremobil mindig rasoz a vevokre egy hulladek elofizetest ilyen olyan jogcimen novelt dijakkal ,vegso soron tremobil rafizetes mindig ! :)

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#43055) mokus1


mokus1
addikt

bootloopos lett a telefonom. Semmi előjele nem volt.

Gari már nincs, de még az 500as alaplap van benne. Megszívtam.

Érdemes bele újat venni, nagyon szerettem a telefont de nem akarok alaplapot cserélgetni.

Adatokat lekéne mentenem, a hűtős megoldás tényleg káros?

(#43056) amoledus válasza mokus1 (#43055) üzenetére


amoledus
aktív tag

Tenyleg , es ha nincs szerencsed tobbet le se lehet menteni rola...az osszefoglaloban is leirva sutni/fagyasztani otthon kokanyolni nem erdemes !

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#43057) Reinkz válasza mokus1 (#43055) üzenetére


Reinkz
senior tag

Ilapo fix keres ra google-n.

Xda-n van egy leírás hogy 4maggal induljon a telefon, 2nagy magot letiltja, igy elfog indulni.

(#43058) vigyori78 válasza mokus1 (#43055) üzenetére


vigyori78
őstag

500as, pontosan?

(#43059) csaba1203 válasza mokus1 (#43055) üzenetére


csaba1203
addikt

Esetleg itt próbáld meg:
-[link]

(#43060) mokus1 válasza Reinkz (#43057) üzenetére


mokus1
addikt

Köszönöm mindenkinek!

A linkelt fórumtársnak írtam már, sajnos nincs alaplapja.

Nem kereken 500-as talán 505-ös, de nagyon az elejéről való.

Ezt az illapo fixet megpróbálom!

(#43061) Stauffenberg válasza mokus1 (#43055) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az egyik barátom most javíttatta a bootloopos Nexus 5X-ét a Váci úton a garancia lejárta után. Tegyél vele egy próbát. Ő fel akarta tenni apróra alkatrésznek, de mondtuk neki, hogy próbálkozzon a szervizzel, nincs veszteni valója. Ingyen kapott új alaplapot.

(Aki nem tudná: A Nexus 5X-et is az LG gyártja, ugyanúgy Snapdragon 808 van benne és sok tekintetben egyezik a G4-el, akárcsak az LG V10, mindegyiket érinti a bootloop szenvedés).

[ Szerkesztve ]

(#43062) csaba1203 válasza Stauffenberg (#43061) üzenetére


csaba1203
addikt

Simán besétált és megkérdezte aztán ingyen cserélték neki?
Nekem is rég lejárt a garim 505-ös lap de még műkszik.
Ha véletlen beüt a dolog,akkor ezek szerint próbát megér.

(#43063) Stauffenberg válasza csaba1203 (#43062) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Igen.

Nem azt mondom, hogy ezt örökké így fogják intézni vagy mindenkinek kicserélik a garancia lejárta után is, de egy próbát megér. Nyilván itt a többség nem teljes áron vette a telefont, de még ha azt is nézzük, hogy a legtöbben 100k körül költöttek rá, ez egy elég drága papírnehezék lenne ez ahhoz, hogy az ember ne próbálja meg.

Hozzáteszem, hogy egy ilyen kaliberű tervezési/gyártási hiba esetén a tisztesség is így diktálja, csak lehetne ezt kommunikálni is.

(#43064) mokus1 válasza Stauffenberg (#43061) üzenetére


mokus1
addikt

Akkor megpróbálom, holnap bemegyek.

Egyébként, próbálom legalább az adataim lementeni róla, de valószínűleg a driverrel van valami problémám. Bejön a download mód, illetve utána a firmware upgrade, de nem írja ki melyik porton csatlakozik és az LG Up 0X2000-as hibakóddal elszáll. ,,tot is not for M OS recovery. Mit rontok el?

(#43065) Simi37


Simi37
őstag

Ha már itt tartunk. Mit kell bevinni a garihoz? Számla, garipapír, teló. Vagy pedig dobozostul mindenestül?

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#43066) Stauffenberg válasza Simi37 (#43065) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem mindkét alkalommal csak a készüléket vették át. A tartozékok csak akkor kellenek, ha csereutalványt állítanak ki.

Számla, jótállási jegy legyen nálad (a törvények értelmében elég csak az egyik is, de ha megvan mindkettő, vidd őket).

(#43067) DaDa válasza Simi37 (#43065) üzenetére


DaDa
senior tag

Számla elég ha rajta van az IMEI de ha megvan a gari is akkor vidd mindenképpen. Doboz és tartozékok nem kellenek. Csak maga a készülék.

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#43068) mokus1 válasza Stauffenberg (#43066) üzenetére


mokus1
addikt

Nekem már nincsenek meg miután lejárt kidobtam. Úgy probálni is felesleges?

(#43069) Simi37 válasza Stauffenberg (#43066) üzenetére


Simi37
őstag

és DaDa

:R

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#43070) DaDa válasza mokus1 (#43068) üzenetére


DaDa
senior tag

Szerintem egy próbálkozást megér. Ha volt már szervizben náluk akkor benne lesz a rendszerükben IMEI alapján. Ha még nem volt akkor is csekkolhatják IMEI alapján, hogy jogosult-e a javításra. De ahol vetted ott tudsz számlamásolatot kérni.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#43071) Technoman


Technoman
őstag

Srácok!
A kérdésem, hogy mi a fene ami melegedhet, a telefon felső sávja környékén? Tegnap túrázni voltam, s azt vettem észre, hogy a felső rész - a szenzorok vonalában- ill. annak teljes szélességében, olyan forró volt a telefon, hogy majdnem megégetett. Csak a GPS volt bekapcsolva ill. fotóztam is vele. Tudom, hogy nyáron ne várjak 20 fok körüli üzemi hőmérsékletet, de ez kicsit megijesztett. (alaplap már volt cserélve 2016 09.02-es van benne)
Lehet, hogy volt róla már szó, de mivel ez eddig még nem érintett, nem tulajdonítottam neki eddig nagy jelentőséget
Thx

(#43072) StarZ3r0


StarZ3r0
tag

Sziasztok!

Nekem egy olyan kerdesem volna, hogy hogyan tudok olyan resetet csinalni, ami kicsit tobbet csinal mint a factory reset, olyan ertelemben, hogy szeretnem, ha az osszes fentlevo app millio szemet fajlja is eltunne, amit felraktak, illetve minden sajat fajlom is (amire szuksegem van, azt majd lementem).
Van erre mod?

(#43073) Stauffenberg válasza StarZ3r0 (#43072) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Hard Reset kell neked. Benne van az összefoglalóban.

(#43074) Remekelek28 válasza Stauffenberg (#43061) üzenetére


Remekelek28
őstag

Meg a G flex 2-t is.. Nekem is gari lejárta után cserélték..

(#43075) StarZ3r0 válasza Stauffenberg (#43073) üzenetére


StarZ3r0
tag

oh, tenyleg, koszi!

(#43076) Laraxior


Laraxior
titán

Elkezdett melegedni a telefon, csak ugy nyugiba. Mindenfele nyomkodas nelkul. Merevre is fagy, akkukivetellel restart...
Gondolom nem sok ideje van hatra ugye?
2015-ös alaplap....

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43077) Tutu7030 válasza Laraxior (#43076) üzenetére


Tutu7030
veterán

Úgy is lehet mondani, hogy; haza ért. Irány a szerviz.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#43078) amoledus válasza Laraxior (#43076) üzenetére


amoledus
aktív tag

Visszatér az atyához lassan :D igen gariztatás jön :/

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#43079) Laraxior válasza Tutu7030 (#43077) üzenetére


Laraxior
titán

Szerintem kuka lesz. Felesleges huzni halasztani ugyis meg fog dogleni.
Javasoltam helyette egy U11-et, vagy S8-at.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43080) zsoltip


zsoltip
őstag

Üdv ismét Fórumtársak!
Egy eladó szerint típushibaszerű az infra port mellett a hőingadozas kialakuló hajszálrepedés. Nem minden szögből látszik jól.

Ezt tapasztalta már valaki? Tényleg nem egyedi hiba lenne?

(#43081) xcel2000


xcel2000
aktív tag

Sziasztok!!

Szeretnék érdeklődni hogy valaki próbálta már a "Kondi átkötős,rövidrezárós" mutatvánnyal flashelni a telefonját? Se kép se hang csak a QHSUSB 9008as loader van meg az eszközkezelőbe. semmi egyéb életjel.

Fontos lenne!!
Ksözi a segítséget! :O

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#43082) Reinkz válasza zsoltip (#43080) üzenetére


Reinkz
senior tag

Nekem is repedt el ott az előző keretem, de hogy hoingadozastol lenne..
Csak siman szr a műanyag, G3-omnál is volt ilyen.

(#43083) morneo.it válasza zsoltip (#43080) üzenetére


morneo.it
senior tag

Nekem az LG Vaci utca erre kicserelte a komlett elejet, kijelzostul. Reklamald meg batran :)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#43084) mokus1


mokus1
addikt

Mivel mar nem volt meg a számla nekem nem cserélik a váci uron. :(

(#43085) sajby válasza mokus1 (#43084) üzenetére


sajby
senior tag

Az szívás. :/
Pedig korrekt dolog lett volna,hogy cserélik :)

(#43086) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Mostanában elég hamar meröl a telóm.Van valamilyen akksi teszt? illetve ebayen láttam hogy kapni 6500-as akksit.ez megbízható?tapasztalatok esetleg? :R

(#43087) Remekelek28 válasza sajby (#43085) üzenetére


Remekelek28
őstag

ha tegyük fel lopott egy számla nélküli telefon,mért cseréljék? :F

(#43088) Trailblazer válasza Medocsabi (#43086) üzenetére


Trailblazer
addikt

Amolyan vastagított hátlappal együtt árult, nagyobb méretű akku ez?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#43089) Laraxior válasza Medocsabi (#43086) üzenetére


Laraxior
titán

Én ilyet vettem

Tökéletesen meg vagyok elégedve vele.
Kicsit sokáig tart feltölteni, 100-88%-ra elég hamar leesik de utána már lineárisan merül. Még 40%-al is simán elmegyek dolgozni :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43090) Medocsabi válasza mokus1 (#43084) üzenetére


Medocsabi
addikt

Az gáz.Én minden nagyobb értékű eszközöm számlájáról,garijegyéről képet csinálok(tv,mobil,laptop),amit google drive-ba mentek.Csak egy jó tanács,a jövőre nézve.

(#43091) Medocsabi válasza Laraxior (#43089) üzenetére


Medocsabi
addikt

és (#43088) Trailblazer
Hát látjátok,azt nem is néztem hogy ez ilyen bumszli.Akkor skippelem :) akkor sima egyszerű 3000-es akksit kínából menniyre rizikós venni? mert ahogy nézem ~1500 ft,itthon boltból 4-5000....

(#43092) Laraxior válasza Medocsabi (#43091) üzenetére


Laraxior
titán

Jó lesz az a kínai is... 1500mAh-s akkunak :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43093) Trailblazer válasza Medocsabi (#43091) üzenetére


Trailblazer
addikt

Én maximum 5000 mah-s akksit láttam olyat eBay-en, amelyik még pont nem igényli az alternatív hátlapot. Viszont ilyet kizárólag egy kaliforniai eladó árul, és az USA-n kívül nem küldi sehova.

(Ha valakinek akad azért amcsi rokona, aki hajlandó postázni is, ne tartsa magában) :)

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#43094) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Ok elengedtem a kínai akkutémát,inkább veszek itthon hivatalos boltból :) akksi tesztre 5let?

(#43095) Tutu7030 válasza Medocsabi (#43091) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én tegnap rendeltem a gyorsboltból, mert már karcsú az enyémnek is a teljesítménye.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#43096) Stauffenberg válasza mokus1 (#43084) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Számla / jótállási jegy nélkül még garanciaidőn belül sem javítanak, nemhogy azon kívül. :(

(#43097) sajby válasza Remekelek28 (#43087) üzenetére


sajby
senior tag

a tagnak szívás,hogy nem volt meg a számlája :)

(#43098) Laraxior


Laraxior
titán

Nos, ugyfest G6-ra esett a valasztas.
Kivancsi leszek ra.
Mondjuk uj alaplappal konnyebb eladni a G4-et.. De lassan semmit sem er, jobb megtartani. Elnezve az aprót hogy mennyiert vesztegetik oket.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43099) salapp válasza Laraxior (#43098) üzenetére


salapp
addikt

Megvenni is ultra rizikós, ha a kétszer cserélt alaplapos is bármikor elszállhat, illetve akár még be is éghető a kijelző.
Az LG-ről lassan minden fronton a KFT Autótemető c számából jut eszembe egy sor: "..előkelő vagy olcsó hulladék"

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#43100) xcel2000 válasza xcel2000 (#43081) üzenetére


xcel2000
aktív tag

VALAKI?!?!?!?!

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.