Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43101) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na srácok félig visszatértem. Mivel rokonnak odaadtam a G3s fostalicskát, elő kellett vennem második telónak(ha meg akar halni tegye ezt november elött).......meg hát kíváncsi leszek nekem meddig bírja az 507-es alaplap, bár igazából nem lesz sokat nyomkodva. De még mindég király telefon!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#43102) Medocsabi válasza salapp (#43099) üzenetére


Medocsabi
addikt

Hát ennyi erővel bármit venni használtan rizikós. Nekem gyári magyar független dual simes verzióm van.A magam részéről azt gondolom hogy kesvés olyan telefon van ami dual simes,és emellett még bővíthető is,és nem tililii meg bubee meg lelee meg hasonló kínai csodák :D Ráadásul a kamerája a G4nek szerintem a mai napig nagyon jó.Az már más kérdés hogy sok eladó ~50 körül kér érte,és csodálkoznak nem kell senkinek.

[ Szerkesztve ]

(#43103) Medocsabi válasza xcel2000 (#43100) üzenetére


Medocsabi
addikt

Sajnos Én már a kérdésedet sem értem! :))

(#43104) xcel2000 válasza Medocsabi (#43103) üzenetére


xcel2000
aktív tag

Adott egy G4.H815
Se kép se hang.
Csak az eszközkezelő látja Qloader 9008 as eszköznek. De flashelni semmivel nem tudtam.
G2 nél volt hogy kondikat zárogattak rövidre így a partíciók valamely módon megjelentek.
Nos nekem is ez kéne hogy melyiket huzzam földre vagy kössem át?! :R

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#43105) kovaszoskeny válasza xcel2000 (#43104) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Ez?

Manual

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#43107) bodo753


bodo753
tag

sziasztok!

Van egy alaplapcserélt g4-em,szoftver oldalon minden gyári 6.0-ás androiddal.
A gondom hogy telefonálás és diktafon alatt nem működik a mikrofon,de ha kamerával veszek fel hangot az működik.
Ebben 2 mikrofon van,vagy csak 1?
mert akkor tudnám hogy szoftveres vagy hardveres gondom van.
hard resetet mondjuk most csináltam de nem lett jó.

(#43108) Trailblazer válasza Laraxior (#43098) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nálam speciel S8+-ra esett a választás, csak megfizetni nem tudom. ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#43109) Millerchris


Millerchris
tag

Sziasztok.
A kijlezőm bal oldalt fent, fel van levegősödve az érintő és a kijlező körüli területen. . Végig fóliázva volt a teló, azt hittem az olyan, de ma lekerült és ott maradt a helye sajnos. Garanciális hiba lehet ez vajon? Sehol nem esett le az látszik rajta
Ime:[link]

[ Szerkesztve ]

A holnap mèg messze van!

(#43110) SztiviVander válasza xcel2000 (#43104) üzenetére


SztiviVander
őstag

én hoztam így egyszer vissza a g2-t. de a g2 az nagyon nem g4. G2-nél se szándékosan hagyta ott az LG ez a lehetőséget. a G4 meg tök más alaplap, más soc, miből gondoltad hogy azon is van ilyen lehetőség? ja jó, gondolom reménykedtél :) de ha lenne működő módszer G4-re is akkor hidd el az nem csak ilyen fizetős easy-izé scammer oldalon lenne fent hanem xda-n is. és ott ingyen. sajnos tudtommal ami G4-nél (is) segíthet neked azt úgy hívják medusa (esetleg octopus) box. mondjuk amennyibe kerül annyiért már jó állapotú g4-et veszel, de hátha gugli kidob valakit akinek van ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#43111) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Megjött a gyorsboltból az akksi. Régi ki, új be. A google playben elindítottam pár app frissítést, pár perc után durván meleg volt már a telefon. :Y Most visszarakom hűtés után a régit, megnézem, hogy azzal is melegszik e, frissítés közben.

Melegszik a régivel is elég rendesen. :F

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#43112) zachary válasza Millerchris (#43109) üzenetére


zachary
tag

Tudom nem fog megnyugtatni, de az enyém is ilyen, mondjuk nekem a kijelző aljánál a káva kezdeténél kezdett el elengedni ráadásul középen és mivel lejárt a garim, ez már ilyen is marad.

@Tutu7030 Ez szerintem ilyen melegben normális, nekem már a sima böngészéstől is forró.

[ Szerkesztve ]

(#43113) Laraxior válasza Trailblazer (#43108) üzenetére


Laraxior
titán

Mar megvette. Szimpatikus telefon igy elso ranezesre, mondjuk nem nyomkodtam agyon. De azert jol nez ki. Feherben kulonosen szep.
A G4-el meg majd lesz valami... Majd elovesszuk evek mulva amikor mar egy sem mukodik. :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43114) vigyori78 válasza bodo753 (#43107) üzenetére


vigyori78
őstag

2 mikrofon van, a beszédmikrofon ment tönkre .
Videónál a másodlagos mikrofont is használja ami az infra mellet van.

(#43109) Millerchris : Irány a szerviz ha van gari, kijelző csere :K

[ Szerkesztve ]

(#43115) balaaa88 válasza vigyori78 (#43114) üzenetére


balaaa88
aktív tag

Nem. 2 db mikrofon van rajta. Alul es felul a kereten lathato 2 db kis "furt" luk alatt vannak a mikrofonok. Videozaskor mindkettot hasznalja. A masodik kepen ami be van karikazva/ nyilazva az a kamera led-je.

[ Szerkesztve ]

(#43116) vigyori78 válasza balaaa88 (#43115) üzenetére


vigyori78
őstag

Mi nem :F
Azt írtam 2 mikrofon van !
Meg le is írtam: Videónál a másodlagos mikrofont is használja ami az infra mellet van.

A második képen ami be van karikázva / nyilazva az a kamera led-je. : Igaz nem ezt a képet akartam itt a két mikrofon:

[ Szerkesztve ]

(#43117) Quqesz válasza bodo753 (#43107) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hidden menüben van hw test, ha itt sem jó, akkor szervíz(de elég sanszos a szervíz a leírtak alapján)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#43118) Mike81 válasza andreas49 (#43032) üzenetére


Mike81
senior tag

Köszönöm szépen, és neked is Kovászos úr

(#43119) bodo753


bodo753
tag

köszönöm mindenkinek,szervizbe viszem ezek szerint

(#43120) dkovizoli válasza xcel2000 (#43104) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én egy g3-at hoztam vissza az életbe. De ahhoz van leírás xda-n.

(#43121) killzone1987


killzone1987
senior tag

Kíváncsi vagyok,valyon mi lesz a végeredménye,hogy leadtam hétfőn a telekomnál a telót,szerdán felszállították a szervízbe.
50-50% az ingyen javításra... :C
Vagy feljívnak,h zsebbenyúlós lesz,és akkor egyenesen menni fog a kukába a kicsike :DD

(#43122) Trailblazer válasza killzone1987 (#43121) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nekem a (talán már említett) Sony Xperia XA van most a szervízben, szintén ilyen odds-okkal a javításra, és hasonló elvvel (szemetes) a zsebbenyúlós reparálás esetére. :K

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#43123) killzone1987 válasza Trailblazer (#43122) üzenetére


killzone1987
senior tag

Nem bunkózásképp mondom,de Sonyt az android óta nem érdemes venni,főleg a mostaniakat!
Android előtt csak sonyjaim voltak még a walkmanos korszakban,W995 stb,,,

(#43124) Technoman


Technoman
őstag

Olyan spéci kérdésem lenne, hogy van-e olyan lehetőség (akár app formában is), hogy a különböző bt eszközök hangerejét külön is tudjam állítani?
Thx

[ Szerkesztve ]

(#43125) Trailblazer válasza killzone1987 (#43123) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nem is veszem bunkózásnak. Mellényúltam, na. Lakva ismeri meg az ember a másikat... A G4 egy klasszisokkal jobb telefon, pedig régebbi, persze eleve magasabb kategóriás.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#43126) Medocsabi válasza killzone1987 (#43123) üzenetére


Medocsabi
addikt

Pedig a Z3-at pl nagyon szerettem :) az a forma nekem nagyon bejön még most is,de a kijelzőarányon sokat kéne javítani.

(#43127) killzone1987 válasza Trailblazer (#43125) üzenetére


killzone1987
senior tag

Sajna,ha valaki sonyra ruház be,tutira számítania kell valami hibára stb...
De még akkoriban ki is vesézték páran,h tudásához,kijelző minőségéhez képest jócskán túl vannak árazva,ami persze igazolódott is,amikor nézegettem kézben fogva a sony egyes modelljeit.
Személy szerint amennyire sony párti voltam,hipp-hopp rá kellett döbbennem,az android platform óta semelyiket sem kifizetődő megvenni.
Persze,mindig akadnak kivételek,akik maximálisan meg vannak elégedve.

[ Szerkesztve ]

(#43128) killzone1987 válasza Trailblazer (#43122) üzenetére


killzone1987
senior tag

Azt az egy dolgot nem értem meg,mi lehetett az a kijelző bepixeleződés.
Az első főpanellal is csinálta minden nap,ahogy panel cserés lett, alig telt el 1 hónap,és pontosan ugyan azt csinálta.
Összességében pedig full megvoltam elégedve a telóval ezt az egy dolgot leszámítva.
Nemtudom,akinek esetleg bepixelezget a kijelzője 1-3 mp-ig,nem küldte be szervízbe ezzel?
Vagy úgy mint én is csináltam panelcsere előtt,hogy elviseltem ezt tőle,és tülkön ülve vártam,h előbb-utóbb ígymarad a kijelzője.

[ Szerkesztve ]

(#43129) Medocsabi válasza killzone1987 (#43128) üzenetére


Medocsabi
addikt

Bezzeg a G4... ;] (látva az aláírásodat)

(#43130) killzone1987 válasza Medocsabi (#43129) üzenetére


killzone1987
senior tag

Hát a G4-nek se ment éppenséggel...

(#43131) killzone1987


killzone1987
senior tag

Ahozképest,h alig 2 éve lehetett hozzájutni a G4-hez,csúnyán kihalt a topic...
Egyébként amennyiben fizetős lenne a javítás,már megvan a kiszemelt utód,és nem LG. :DD
Évekig próbálkoztam az LG-vel,és csak kifogtam mindig azokat a példányokat,amikkel az aktuális meghibásodások,hibajelenségek előfordulhatnak.
Ezek után úgy döntöttem,bepróbálkozok más gyártóval.
Az LG-t elsősorban a hátsó "egyedi" kényelmes kezelőgombjai miatt választottam,ár,tudás,minőségérzet,csodás kijelző stb...
Ha valami csoda folytán megjavítják ingyen,akkor kivárom vele amíg életképes,de ha zsebbenyúlós lesz,akkor befejeztem vele a pályafutásom.
Senki ne vegye "fikázásnak"
Amíg nem voltak vele gondok,addig tuti megse fordult a fejemben,hogy másik legyen,de LG-től ez a 3. készülékem,ami hiba nélkül nem bírta ki a 24 hónapot.
Sziasztok

[ Szerkesztve ]

(#43132) gixxergabi válasza killzone1987 (#43131) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Ne aggódj megjavítják... nálam az LG szerviz hozzáállása is plusz pont, hogy a következő is LG legyen ... talán G7 :DDD

(#43133) killzone1987 válasza gixxergabi (#43132) üzenetére


killzone1987
senior tag

Nem azon van aggódnivalóm,h megjavítják vagy sem,hanem,h észreveszik-e a nyitott BL-t,mivelhogy eséllyem sem volt viaszazárni,mert semmire nem reagált kábellal sem,ugyanis nem bootloppos lett,hanem totál kifeküdt.
Egyébként meg aggódni nem aggódok egyeltalán,csak jó lenne ha nem kéne új készüléket vásárolnom sos-ben

A szervíz hozzáállása meg számomra ismételten semleges.
Első szervízeltetéskor beleírattam a hibák közé a gyenge üzemidőt is,akku csere nem történt.tehát örvendezni nem örvendeztem,amikor olvastam a munkalapot.
De a főpanelen kívül a csengőhangszórót azt kicserélték :DD

[ Szerkesztve ]

(#43134) robogo81


robogo81
aktív tag

Sziasztok!
Érdemes felrakni a 3.x twrp-t ha a telefonon v20g rom van,vagy jó a 2.8.6?
A pc-n mivel érdemes szerkeszteni a dng fotókat?A picasso csak jpg ment,az IrfanView meg fele akkora felbontásúnak látja, de az szinte bármibe mentheti el.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#43135) amoledus


amoledus
aktív tag

Gyerekek....... A Qualcomm snapdragon 805-el szerelt szolgaltatos N910F Samsung Note 4-ek kezdenek haldokolni mint a g4-ek....eszem megall...lassan mar nem.lehet venni qualcomm processzoros telefont mert egy szethajtott szart kapsz ami nem birja -.- :W :W :W

A fuggetlen N910C Note4 samsung exynos processzoros 8magosak azok nem szeriahibasak,semmi bajuk!!!
Sony Z5-ok szinten ezen a heten kb 13an kerestek procihibas z5-el....

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#43136) Reinkz válasza killzone1987 (#43128) üzenetére


Reinkz
senior tag

En majd be viszem nekem csak 1mp-ig csinalja, amint otthon leszek, szeptemberben viszem is, azt az S9-ig huzza ki.

Amugy nagyon szeretem ezt a telefont de megbízhatósága nem 5-s.

(#43137) Trailblazer válasza amoledus (#43135) üzenetére


Trailblazer
addikt

De persze az Exynos-szal szereltek jóval drágábbak is. (Nézegettem egy időben őket - ezzel együtt túl voltak már azon a limiten, amely szerint anyagilag belefértek volna, Snapdragonos négymagost pedig nem akartam, ezek szerint joggal.) Sajna a Note 7 akkubotrány rányomta a bélyegét a régebbiekre is, nem estek le az árak megfelelő mértékben.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#43138) FerBal


FerBal
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném veletek megosztani tapasztalataimat a G4 -ről. 2 éve vagyok büszke tulajdonosa ennek a gyöngyszemnek hiba nélkül! 505-ös alaplappal. Két hét múlva járt volna le a szavatossági idő. Gondoltam is rá hogy "jöhetne" a bootlop és mehetne cserére, mert egyszer régebben beleejtettem a fürdőkádba a telot es picit beázott... Minden működött tovább csak a mikrofon picit recsegett és a képernyő alul teljesen feljött, de tudtam használni. Láss csodát e hét keddjén jött a bootlop, és most már egy teljesen új G4-ről írok! :) csak az akksi a régi, de abból jön az új...szóval imádom a G4-et! :)

(#43139) sajby válasza FerBal (#43138) üzenetére


sajby
senior tag

Korrekt az LG,hogy a beázott cuccot is cserélte :)

(#43140) FerBal válasza sajby (#43139) üzenetére


FerBal
csendes tag

Abszolút! Nem volt semmi kérdés. Másnap hívtak, hogy kész és küldik. Szervizzel maximálisan meg vagyok elégedve! Gondolkoztam, ha letelik a 2 év, akkor g6 jön, de így marad meg egy darabig, főleg, hogy a garancia idő tovább nőtt! 😄😄 Ja és mellesleg az én igényeimet maximalsan kielégíti, talán az ujjlenyomat olvasót látnám még szívesen! 😄

(#43141) GEIL


GEIL
addikt

:C :C :R :C

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#43142) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

Utolsó mohikánok egyikeként lecsapott abootloop kaszás SN505
Nyitott bootloader Leadva vodafone nál.

Akkor kezdődik a harc kiváncsi leszek.

Abe due dembella

(#43143) kovaszoskeny válasza killzone1987 (#43131) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

43000+ hsz tényleg...

Abe due dembella

(#43144) csaba1203 válasza kovaszoskeny (#43142) üzenetére


csaba1203
addikt

Akkor már csak én maradtam úgy tűnik 505-ös lap akku csere volt csak és 3. gazdája vagyok a telefonnak :D

(#43145) munky


munky
őstag

2015 novemberében újan vásárolt G4 múlt vasárnapig bírta, aztán messenger nyomkodása közben újraindult és onnantól csak LG logóig jutott. Emagos futár szerdán vitte el, kíváncsi vagyok mennyi időt vesz igénybe a gariztatási folyamat, illetve hogy a kijelzőt is cserélik-e a beégés miatt. (hibajelentésbe azt is beleírtam) Amúgy pont 2 nappal előtte szántam rá magam, hogy befizessek +2 év kiterjesztett garanciára (16K) , mivel várható volt hogy előbb utóbb engem is utolér a bootloop és az gari nélkül kicsit nagyobb gáz lenne... Úgyhogy remélem rendesen rendbe rakják, mert még marad nálam egy darabig. :)

[ Szerkesztve ]

(#43146) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Üdv
AZ ÉN TÖRTÉNETEM. Újra. Egy tipp!
Tavaj x.hó ban vettem vodánál a telóm.506 os alaplappal.
2hónapja hött a képernyőbeégés. + A wifi net és bluetooth füles használat közben, (youtubozás) a net megszakadt mindig. Ezen kivül soha semmi baja nem volt!!!!!!!!!!!
Igy Váci úti szerviz.
Mindezt hibaleirásban szépen leirtam. És +még kiegészitettem azzal, hogy kb.2 hete kezdte, 2-3x újraindult a telefon, sokszor nem reagál semmire, melegszik.
(Persze ez utóbbi hiba nem igaz) Gondoltam egy próbát megér, hátha cserélik az alaplapot is egyúttal.
És igen, cserélték. 703 vagy 705 öst kaptam már nem tudom. És kijelzőt is.
Nem tudom hogy a wifi - bluetooth hiba miatt cserélték e az alaplapot, de kicserélték 1 nap alatt. Igaz ez a hiba sajnos még most is jelen van. Szerintem ez gyári probléma, minden G4 nél jelen van. Párom, lányom telefonján nincs ez a hiba!
Szerintem ezt aki tudja próbálja ki, hogy az övénél is fennáll e ez a net szakadás és irja be hibajelenségbe mindenképp! És ide is ha lehet.
Szóval hajrá mindenkinek, nem kell megijedni csap szépen fogalmazni.

(#43147) #16514048 válasza munky (#43145) üzenetére


#16514048
törölt tag

Vihetted volna az LG Váci úti központi szervizébe is, lehet jobban jártál volna. Egy szerdai délután vittem be, péntek délelőttre már csomagküldővel kiküldték nekem a vidéki címemre a javított telefont. Ott biztos cserélik a kijelzőt is szó nélkül, illetve 1 év jótállás vállalnak az új alaplapra is, nem tudom az Emagnál ez hogy működik.

Mellesleg én is az Emagnál vettem a telót, de eszembe nem jutott velük végeztetni a javítást, olvastam már pár horrorsztorit róluk.

[ Szerkesztve ]

(#43148) Laraxior válasza kovaszoskeny (#43142) üzenetére


Laraxior
titán

Na... Csak nem meghalt a tied is?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43149) kovaszoskeny válasza Laraxior (#43148) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Persze nem is állítottam soha az ellenkezőjét(Amit én írtam anno az volt,hogy nem MINDEGYIK 2015 ös lap hal be És ez így is van ld xda).Apámé már egyébként én G6 al tolom elég rég már hihi

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#43150) bodo753


bodo753
tag

hol lehet megnézni hogy milyen alaplap van benne?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.