Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43701) brd válasza FerNandor (#43684) üzenetére


brd
nagyúr

Igen, ez leginkább annak a jele, hogy hanyatlik az állapota.
Nekem speciel a 2+ éves gyári akkuval a 3 óra még akkor is elérhető, ha ebben erős játék futtatása is előfordul, de én eléggé hozzányúltam a telefonhoz, kezdve azzal, hogy 5.1-et használok (a bugware 6-os LG-Android nem hozott lázba) ill. belemásztam a governor beállításaiba (máskor/máshogyan váltanak órajelet a magok, takarékosabbak, de mégsem lassú a telefon), valamit 2 kicsi és 1 nagy mag le van tiltva (a magletiltás hatását egyedül fénykép/videó készítésekor látom, de ott meg visszakapcsolom, ha zavar (de ez inkább csak videónál fordul elő), legalábbis a kicsiket, mert a nagyot úgysem tudja erre használni a kamerasoftware, le is kapcsolja őket a futásának idejére). Persze nagy csodát nem lehet tenni, mert a G4 ebből a szempontból (energiatakarékosság) már gyárilag szar volt, kezdve a feleslegesen magas felbontású kijelzővel, és a bugos driverekkel (vagy a feleslegesen magas fogyasztású HW-rel, ennyire nem néztem utána, mi a bibis, de a melegedésből ítélve én utóbbira tennék) ha tehettem volna, becseréltem volna másra a vásárlás után.

The only real valuable thing is intuition.

(#43702) Trailblazer válasza brd (#43701) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ha már itt tartunk: melyik governort ajánlod a sok közül?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#43703) FerNandor válasza brd (#43701) üzenetére


FerNandor
őstag

köszi. nem tudok mit csinálni, veszek majd egy akksit. most viszont csinálok egy factory resetet, mert úgy érzem, hogy kell neki.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#43704) FerNandor


FerNandor
őstag

Eredeti LG akksit hol lehet kapni olcson a Vaci uti szervizen kivul, videken? Pl Pécs.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#43705) ilyenezalaci


ilyenezalaci
tag

Telemaxhoz küldtem ma a T függő G4-emet, kijelző beégés és bootloop miatt. A központi szervíz mondta telefonon, hogy a lakóhelyemen van felvevőpont. Csak azt felejtették el mondani, hogy nem a Váci útra fog menni, hanem a TMX-hoz. Csak rosszul járhatok, nagyok kutyák még mindig?

(#43706) sajby válasza ilyenezalaci (#43705) üzenetére


sajby
senior tag

Nagyon nem tudják elrontani,olyan "egyszerű" a csere :)
Nem kell matekozni rajta,hogy mi lehet a baj :D

(#43707) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Érdekes dolog történt az este: a karpánt szinkronizálást elindítottam, és elfelejtettem kikapcsolni. Viszont amíg szinkronizál/fut az app nem zárja le a kijelzőt. Reggel ez várt:

Ami még meglepett, hogy bár auto módban van a fényerő, nincsen semmilyen beégés a kijelzőn.....507 full gyári

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#43708) #49682432 válasza FerNandor (#43684) üzenetére


#49682432
törölt tag

Én is rootolt v10e-n vagyok és 1 év után nálam is kuka lett az akksi, de ez várható volt.
A használati szokásaimmal kb másfél napot megy a telefon, de nem kockáztatom meg, hogy lemerüljön a nap végére, ezért minden este felötlöm.
Kevesebb, mint 1 év (pontosan 50 hét alatt) alatt 350 töltési ciklust nyomtam az akkuba, ki is cserélték garanciában. Most 1 éves a telefonom, de ha megmarad 2 év után is, akkor veszek bele egy új, gyári akksit, nem vészes az ára, nem kell utángyártottakkal kínlódni.
A nagy fogyasztásnak + az alulméretezett akkumulátornak köszönhető napi töltés gyorsan leamortizálja a mai telefonokat, de gondolom az a gyártók célja, hogy évente vásároljunk pótakksit, vagy cseréljük a telefont.

Egyébként régen két olyan okostelefonom is volt, amik elmentek 2-3 napot (Motorola Defy+ és Galaxy S3), ezeket csak 2 naponta töltöttem és az akkujuk 2 év után is rendesen szuperált.

(#43709) _Jana_ válasza #49682432 (#43708) üzenetére


_Jana_
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tud már valamit a 7.0 frissítésről? Van akinek már kijött vagy sanszos, hogy ha eddig nem jött ezután sem fog? Olvastam pár cikket azt írták augusztus szeptemberre várható.

(#43710) Dluinet válasza #49682432 (#43708) üzenetére


Dluinet
nagyúr

telefont nem merítünk 20% alá, 50%-on már töltjük
nem töltjük 80% főlé, éjszakai töltést nem csinálunk

persze egy-egy merítés nem teszi tönkre, meg a telefon van értünk, de a lemerítjük, majd tökig feltöltjük verzió nagyon megviseli az aksikat

érdekes, hogy a xiaomi telefonok ezekért szólnak, hogy inkább többször kevesebbet tölts, meg egyéb jó tanácsokat küld a képernyőre

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#43711) kazan23


kazan23
aktív tag

Sziasztok,
Rákeresve a wifi-re visszaolvasgattam, de nem találtam másnál hasonló problémát.
El-eldobálja, lekapcsolja, illetve van, hogy nem is lehet visszakapcsolni mostanában.
Teljesen random, nem találtam kiváltó okot. Sőt, néha - ilyen állapotában - a wifi ikon (nem a taskbar-on, hanem újjal lehúzva) stroboszkóp szerűen villog. :Y
Nincs még egy éves.

Néha a kikapcs-akku-ki módszer mintha segítene, de csak ideig-óráig... nem megnyugtató.
:/

(#43712) Quqesz válasza Dluinet (#43710) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Bocs, de alapvető hülyeség ez......22 hónapos a telóm, de nincsen aksi gondja, pedig pont az ellenkezőjét csináltam mindég, mint amit írtál(15 hónapig aktív használattal).......

Kazan
Fr mikor volt utoljára? Lehet kellene csinálni egyet....ha nem segít lehet wifi hiba is(rémlik mintha régen lett volna ilyen gond, de az 5.0-an és nekem talán 1x csinált ilyet)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#43713) Dluinet válasza Quqesz (#43712) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ezt csak a benned keletkező kognitív disszonancia mondatja, de ettől még nem hülyeség amit írtam

Google segít: hogyan töltsük a telefont
de jobb ha angolul írod be
és az időt max 3 évre korlátozod

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#43714) kazan23 válasza Quqesz (#43712) üzenetére


kazan23
aktív tag

Fr?
Ha backup-ot csinálok és valami sw bug, akkor visszaállításnál visszajön az is, ha meg újrarakom, akkor rámegy a hétvége, mire újra belakom. Van valami kecskés/káposztás megoldás?

Van vagy egy tucat fiókom, meg 100+ app :B

A "Hálózati beállítások alaphelyzetbe állítása" mit takarhat?

[ Szerkesztve ]

(#43715) Quqesz válasza kazan23 (#43714) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Egyet próbálj ki: töröld az összes mentett wifit, majd add hozzá újból. Lehet ez segít.

Dluinet
Sem a G2(2014.04), sem a G4(2015.11) nem hagyta el aksi terén magát nálam, pedig mindég 2-5% környékén megy töltőre és reggel csak lehúztam őket. De egyikben sem kellett aksit cserélni a mai napig....és ez nem csak nálam ilyen. Szóval ezt sok helyen leírják, amit írsz, de rengetegen rácáfoltunk má. De persze mindenki azt csinál amit akar.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#43716) Technoman válasza Dluinet (#43710) üzenetére


Technoman
őstag

Biztos igazad van, de a mai rohanó világban és a fogyasztói társadalomban ezeket a törvényeket, egyszerűen nem lehet betartani.

[ Szerkesztve ]

(#43717) Dluinet válasza Technoman (#43716) üzenetére


Dluinet
nagyúr

most nem kötekedek, leírom mit csinálok

-reggel amíg készülődök töltőre rakom
-autóban van gyors töltő, ha megyek és kell, akkor rádugom
-powerbank a táskámba bedobva (bármikor használhatom)
-otthon bármikor rádughatom

kb én naponta 3-5× dugom töltőre, ezek átlag 30 perces töltések

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#43718) #82729984 válasza Dluinet (#43710) üzenetére


#82729984
törölt tag

Pedig ez hulyeseg a javabol. Laptopnal ok ott van 6-8 ora uzemido de telefonnal nincs ertelme. Most komolyan te tenyleg masfel orankent toltore dugod a telot?
Ne vicceljunk mar. Es ha meg is pusztul az akksi 2-3 eves koraban most tenyleg 5e forintert szivatod magad a napi 10x toltessel?...

(#43719) Technoman válasza Dluinet (#43717) üzenetére


Technoman
őstag

Az általad leírtakat én sajnos nem tudom beilleszteni a kis életvitelembe.
Persze mindenkinek más az életritmusa.
Két kérdésem lenne (tényleg nem kötözködésképpen):
Te naponta max 5x dugod rá a töltőre, azaz 5x gyorsabban amortizálod az USB-t (ugye alapból, csak USB-vel tudod tölteni, a vez. nél. töltés külön megvásárolható opció)
Amit leírt a másik fórumtárs is, jelentéktelen összeget takarítasz meg a sűrű töltéssel / évre kivetítve.

Természetesen, mindenkinek más a telefonszokásai.

(#43720) outdoor válasza Technoman (#43719) üzenetére


outdoor
aktív tag

Az USB csere nálunk 5000 forint. Sajnos nem lesz pont olyan, mint az eredeti. Ezért a Powerbank zsebben, táskában csak ritkán ajánlható. Ez a mágneses töltő, amilyen a Sony notebookokon van, lehet, hogy jó. Ha nem rángatja az USB-t.

[ Szerkesztve ]

A proper digital assistant could be my best friend

(#43721) FerNandor


FerNandor
őstag

Tudja valaki esetleg, hogy a telefonban mit kell átírni és hol ahhoz, hogy 5% töltöttség alatt is lehessen fényképezni? Néha pont szükségem lenne rá, hogy 1-2 képet csináljak, viszont nem engedi. Nekem azonban úgy rémlik, hogy volt erre megoldás, csak nem tálalom sehol.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#43722) brd válasza Trailblazer (#43702) üzenetére


brd
nagyúr

Én az interactive-ot használom, azon kellett a legkevesebbet faragnom.

The only real valuable thing is intuition.

(#43723) brd válasza Dluinet (#43710) üzenetére


brd
nagyúr

Ez jó. :D Hol lehet ilyeneket olvasni? (Hint: mert baromság.)
2 éve lemerítem 20% alá (sőt, ha tehetem, 5% körül teszem fel tölteni), és mindig maxig töltöm (100% felett még addig, ameddig a töltőáram 0 nem lesz, azaz ~11 mAh-t mutat a megfelelő file tartalma, és ez utóbbit sokszor éjszaka (de akkor nyilván nem kelek fel külön, tehát pár óráig bizony 100%-on van. Az az igazi baj, ha 0% és 100% körül van sokáig a töltöttsége, ill. minden töltési ciklussal gyengül az akku', tehát érdemes kihasználni egy-egy ciklust maximálisan (teljesen feltölteni, majd teljesen lemeríteni, aztán rögtön lassan felölteni - tehát nem a quickcharge a jó, inkább egy éjszakai 5-8 órás lassú töltés, alacsony áramerősséggel).

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#43724) Nikaré válasza brd (#43723) üzenetére


Nikaré
őstag

Ilyen megfigyeléseket és hasonlóakat mint korábban írtak a kollégák :) nem tettem, de előfordul nálam is, hogy 5% alá ment a töltöttség vagy este 11 után tettem töltőre és reggel 6 után vettem le vezeték nélküli töltésről vagy majdnem fél napot autó töltőjén lógott navi közben. A lényeg az, hogy vettem már gyári akkut hozzá mert nem szeretem a meglepetéseket és érezhető a gyengülés így két év közeledtével.
Nem bonyolítom túl, használom. ;)

(#43725) Trailblazer válasza brd (#43722) üzenetére


Trailblazer
addikt

A big és a little core-okra is? Mert ugye külön lehet mindkét félére governort állítani. Vagy nem érdemes ennyire belemerülni, és jó így egységesen?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#43726) Segnior_Barthez


Segnior_Barthez
senior tag

Helló! Ha már aksinál járunk... Bő két éves a G4. Két hónapja drasztikusan leesett a kijelző idő (max másfél óra). Egy webshopról beérkezett a Speedshop matricával ellátott új aksi. Alaposan átnéztem, a sorszám és a a gyártás időpontján kívül megegyezett az eredetivel. Teló ujraindít az új aksival... Sajnos ez még gyatrább teljesítményt nyújtott. Az AccuBattery 69%-os akkumulátor kapacitást mutatott. Merült az új aksi is mint a tengeralattjáró. Gondoltam az egyik/több app pörgeti magát, ezért minden régen nem használt és új telepítésű appot is töröltem, de a gyors merülés nem változott. Az akksi 2016.06 hónapban készítették, ezért feltételezve az öregedést (37% töltöttségen volt vásárláskor) 14 napon belül visszaküldtem a webshopba.
Ekkor berendeltem egy másikat az Emagról is (2016.11. havi). A teló SOC-ja (ez a kijelző idő?) változatlanul harmatos. Merül ezzel is. Ötletként merült fel a Play cache ürítése, de minden változatlan.
Mi a cerkát csináljak? Csináljak egy hard resetet és installáljam ujra a rendszert? Köszönöm a válaszokat :) (Android 6.0 gyári rendszer)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#43727) toto0569 válasza Dluinet (#43710) üzenetére


toto0569
addikt

Én kezdetektől kezdve este tízkor felrakom és reggel négykor leveszem a töltőről.
A mai napig ugyan azt bírja szinte...
505-ös lap (2016.01.14-én vettem) és a beégésen kívül (ami eltűnik ha leteszem pihenni) semmi baja.
Egy LG G2 töltővel etetem. 15-16% körül teszem fel

[ Szerkesztve ]

(#43728) csaba1203 válasza toto0569 (#43727) üzenetére


csaba1203
addikt

Huh te is utolsó mohikán vagy 505-ös lappal.
Az enyém 2015 májusi és még minden gyári az akksit kivéve ugyanis vadi új akkuval vettem fél éve.

(#43729) FerNandor válasza Segnior_Barthez (#43726) üzenetére


FerNandor
őstag

Én nem akarom elkiabálni, de elég sokat javult az akksi teljesítménye, amióta tegnap délután csináltam egy factory resetet. Lehet, hogy kezdetleges javulás FR után, majd meglátjuk.Mindenesetre az SD kártyát is formatáltam.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#43730) gixxergabi válasza Segnior_Barthez (#43726) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Mindenképp rakd újra (vagy hard reset), próbáld lehető legkevesebb alkalmazással tesztelni. Nem tudom melyik van fent de legalább L-t rakd, vagy van már O és P is. nekem mintha L- el lett volna legjobb az üzemidő

(#43731) Dluinet válasza Technoman (#43719) üzenetére


Dluinet
nagyúr

csak ugreen kábeleket használok, kerülöm a többit

átlag havi 120 csatlakozás, és semmi gondja
igazából nem az aksi kímélése a fő cél, hanem ha tényleg nincs lehetőségem tölteni, akkor sokáig bírja, nem szeretnék 2 órát telefon nélkül, meg kuncsorogni mindenhol töltőért

sokat is használom, és állandó GPS, WIFI, 4G és Bluetooth kapcsolat,

statisztika (AccuBattery Pro): 82 nap alatt 14586% (kb 146 teljes feltöltés) nyomtam bele

látszik, hogy intenzív használattal csak fél napra elég, persze ha nem használom, napokig jó az aksi, nyaraláskor nem volt töltővel rohangálás

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#43732) Quqesz válasza Segnior_Barthez (#43726) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én is azt javaslom, hogy rakd újra a romot. Nekem is volt, mikor jobban merült, de egy újrarakás segített.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#43733) Segnior_Barthez válasza FerNandor (#43729) üzenetére


Segnior_Barthez
senior tag

Kösz a választ mindenkinek. Akkor utána járok az FR-nek, hogy mi a módja. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#43734) FerNandor válasza Segnior_Barthez (#43733) üzenetére


FerNandor
őstag

Beállítások-általános-biztonsági mentés és visszaállítás-gyári beállítások visszaállítása. Én előtte LG backuppal a híváslistát, sms-eket stb. + a szükséges alkalmazásokat, illetve amit szeretnél, lementem majd a visszaállítás után visszarakom. Persze a backup file-t gépre lementeni vagy sd-kartyára menteni és azt nem formázni.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#43735) Segnior_Barthez válasza FerNandor (#43734) üzenetére


Segnior_Barthez
senior tag

Kösz! Akkor a notira mentek és telepítés után vissza. SDr-ől meg a download, és gondolom annak sem árt egy format, később, hiszen néhány áttelepített app szemete melegágyát képezheti a bajnak. Fotók, videók a felhőbe. A zene pótolható - holnap újra átgondolom és szerdán nekiállok (keddig agytágító) :) kösz

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#43736) sajby válasza Segnior_Barthez (#43733) üzenetére


sajby
senior tag

Jobban jársz egy full resettel.
kikapcsolat állapotban.
Bakapcsoló gomb+ hangerő le gomb egyszerre,majd
mikor az LG logó megjelenik,engedd el egy picit a power gombot aztán nyomhatod újra :) (természetesen a hangerő le gomb folyamatos nyomvatartása mellett.)

[ Szerkesztve ]

(#43737) outdoor


outdoor
aktív tag

Majdnem lemerült akkunál nem ismeri fel az OTG-n csatlakoztatott pendrive-ot. Teli akkunál simán felismeri, másol rá. Hány % akku szükséges a sikeres OTG csatlakozáshoz?

Nyomtatót is lehet csatlakoztatni, és nyomtatni? Még nem próbáltam.

Másik, nem OTG-képes Android mobilt csatlakoztatva a G4-hez, tárhely céllal, a másik mobil elpusztult, többé nem indult. Factory resettel szerencsére újra tudta magát telepíteni.

A proper digital assistant could be my best friend

(#43738) Technoman válasza Dluinet (#43731) üzenetére


Technoman
őstag

120 USB kontakt :Y HuuuÚÚÚÚh, hát kívánom, hogy ne is legyen vele bajod :K
Én egy kicsit parásabb vagyok és ennek csak a harmada.
Egyébként hasonló felhasználási terület: állandó GPS (abból is a "combosabb" üzemmód), BT (mit nekem Bluepara) , szinkronizáció, utazásnál zene + megmégmittudommiaz isten.
Sajnos kirándulás/túrázás (+ runkeeper) alkalmával már nagyon nagyon hamar lemerül (2 éves aksi), de hát ezért van, hogy szolgáljon. Amúgy hétköznap hozza, a napi csak egyszeri 100%-os etetést.
De lassan aktuális lesz egy gyári aksi vétele.

(#43739) andreas49 válasza outdoor (#43737) üzenetére


andreas49
senior tag

Nekem még nem tiltott le az aksi miatt a nyomtatás.
Nyomtatni lehet megfelelő OTG kábellel és külön apk-kal (pl. printer share). Sokat használom (HP3525) nyomtatóval.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#43740) kazan23 válasza Quqesz (#43715) üzenetére


kazan23
aktív tag

Na, megvolt a HR. Lépésről lépésre az történt, amitől tartottam.

1. Nyilván nagy érvágás egy belakott telefont (teljes) backup nélkül legyalulni, annak érdekében, hogy elkerüljük visszaállításkor a (vélt) hiba visszaállítását.

2. Megszabadulva a belakott múlttól, mámorosan elfelejtettem a gugli költség-optimalizált alapbeállítását (HR után nem wifit keres előbb, hanem alapból bekapcsolja adatkapcsolatot). Már az sem tetszett soha, hogy amíg eljutunk a wifi-ig, addig is elpörget néhány (tíz) megát magában. Elkezdtem wifi-n frissíteni az alap dolgokat (play szolgáltatások, lg backup ;), stb) és magára hagytam. A wifi elszállhatott közben, majd pár perc múlva jött egy sms, hogy elhasználtam az adatcsomagom 80%-át :DDD

3. Most van egy legyalult (tavaly decemberi) G4-em, ami már teljesen wifi képtelen, és... elhasználta az adatcsomagom 80%-át.

Ha ezt tudtam volna, hogy ez egy létező probléma, bele sem kezdek. :W

[ Szerkesztve ]

(#43741) kazan23 válasza kazan23 (#43740) üzenetére


kazan23
aktív tag

Most kapott egy full HR-t gombokkal.
Érdekes módon MOST egyből a wifivel kezdi, azaz kezdené szegény az "Internet beállítása" fejezetet, nagyon fura. Még mondja is, hogy Mobilhálózati díjak merülhetnek fel, a wifi pedig ...meríti az akkumulátort. :Y ;)

És ezzel véget is ért minden.
Van egy szürke "következő" gomb és egy aktív "vissza".
Rövid volt ez a 9 hónap.

[ Szerkesztve ]

(#43742) Trailblazer válasza kazan23 (#43741) üzenetére


Trailblazer
addikt

Lehet csak én nem vagyok képben, de mit nevezel HR-nek?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#43743) kazan23 válasza Trailblazer (#43742) üzenetére


kazan23
aktív tag

Kemény* újraállítást, szóval hard reset-et :)
*vagy nehéz (?) :(

[ Szerkesztve ]

(#43744) Segnior_Barthez


Segnior_Barthez
senior tag

LgBackup - ezzel az appokat is vissza állítom? Mert akkor visszajön a probléma is. Nem? Már ha feltételezem azt hogy vmelyik app a ludas az új aksi merítésében... :F

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#43745) sajby válasza Segnior_Barthez (#43744) üzenetére


sajby
senior tag

Ezért szokták javasolni,hogy az a legtisztább,ha semmi nem lesz vissza állitva :)

(#43746) Trailblazer válasza kazan23 (#43743) üzenetére


Trailblazer
addikt

Így már vili. :K

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#43747) andreas49 válasza Segnior_Barthez (#43744) üzenetére


andreas49
senior tag

Az LGBackup adatokkal együtt állít vissza mindent, így egy hibás apk visszaállítása a hibát is hozza magával ("újra termelődik")

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#43748) brd válasza Trailblazer (#43725) üzenetére


brd
nagyúr

Igen, mindkettőre. Egyrészt sok értelmét nem látom; ami a nagy magokon akar futni, annak tényleg kell a teljesítmény és nekem szempont volt, hogy a módosítatlan állapothoz képest az esetleges teljesítményveszteség minél kevésbé legyen érezhető. Másrészt nem akartam annyi időt tölteni vele; akkor már inkább lekapcsolnám mindkettő nagy magot, az egyszerűbb (de ez meg jobban észrevehető a nagy magokat használni óhajtó programok futásán, érezhetően lassabbak).

The only real valuable thing is intuition.

(#43749) GEIL


GEIL
addikt

Üdv. Mindenkinek !

4 hét után végre megjöttek a "Blitzwolf" kábeleim.....egyből 3 db ot berendeltem.....első tapasztalatok:
- 900 ft ért minőségi, fémházas csatlakozókkal ellátott harisnyázott kábeles cuccot kapunk....simán átviszik a gyári töltőfej által tudott 1800 ma- es erőt.....de a lenovo t[ltőfejem 2100 ma-ét is szépen pumpálják. :)

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#43750) GEIL válasza GEIL (#43749) üzenetére


GEIL
addikt

:)

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.