Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) Dr.FantastiK válasza Nagytoll (#4200) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

mi a neve ?
ki(k) csinaljak ?

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#4202) Nagytoll válasza Dr.FantastiK (#4201) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Valaki említette pár hsz-el ezelőtt, ha jól emlékszem a G3 rom neve lion, a G4-é pedig genesis lesz

(#4203) chuky666 válasza hito (#4196) üzenetére


chuky666
csendes tag

Én azért megértem az emberek igényét másik romra de legfőképp twrp-re mindenképpen a teljes nandroid backup miatt,

UI Akkor a hazai szolgáltatosak bootloadere nem nyitható a hivatalos úton se?PL voda:

Ez nagyon gáz ...

[ Szerkesztve ]

(#4204) Nagytoll válasza chuky666 (#4203) üzenetére


Nagytoll
senior tag

mindenhol ezt a nandroidot emlegetik, ez mire jó, mivel tud többet mint egy normál backup? Nemtudom, hogy vodás bootloader nyitható-e, de T-s és telenoros nem nyitható.

(#4205) chuky666 válasza Nagytoll (#4204) üzenetére


chuky666
csendes tag

a nanadroid backup a teljes készülékről csinál backupot mineden program beállítás,téma gyakorlatilag egy clonozás így ha beüt a gikszer csak nyomsz twrp ben egy restore-t és kb 2 perc alatt visszaáll a belakott rendszered amit lementettél.Szóval ha beüt a krachbottloop ,stb de van recovery akkor könnyü visszaállni.

[link]

A mókus kicsit bénázik deokés és érthető a vidi.!

Ui .Nincs nyitás nincs twrp nincs xposed youtube adblock ....Hétfön jönne a G! de így lehet kihagyom kivárom lesz egy bump!
Sok a kompromisszum.

[ Szerkesztve ]

(#4206) hito válasza drmotto (#4199) üzenetére


hito
nagyúr

Kar. Nem baj, azert lehet elni nelkule, foleg G4-gyel.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#4207) drmotto válasza hito (#4206) üzenetére


drmotto
őstag

Lolli alatt nem is volt jó G2-n sem. Zabálta az akkut, szinte minden ismerősöm kidobta.
Nekem a root is csak az adblock miatt kell, elvoltam anélkül is amíg nem volt.

(#4208) vasi89 válasza hito (#4196) üzenetére


vasi89
addikt

:R

@Dr.FantastiK: Ez nem az a topic illetve meggyőzni sem akarlak de nálunk a családban rajtam kívül mindenki WP-t használ. Tény h szüleimnek sokkal egyszerűbb az mint az android illetve olcsóbb androidos telefonnal befürödtünk már így nem is vágynak utána :DDD Barátnőm 720a sem laggol 512ram-al :) Tény h kicsit lassú már de nincs lag.

@Nagytoll: Teljesen jogos, mert elég gyér az akkuidő de nekem szerintem másik rom-al sem lenne jobb, minden be van kapcsolva ami csak lehet :D De munka közben nem nagyon piszkálom a telefont, 2 óránként frissítek egy mailt és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#4209) hito válasza drmotto (#4207) üzenetére


hito
nagyúr

Pontosan igy vagyok vele en is. Manapsag ezeknek a dolgoknak (root, c. recovery, c.rom) nagyobb a fustje mint a langja. Egyedul a 60fps fHD video es a navi gombok kicsinyitese miatt kene, de nelkuluk is boven elvagyok.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#4210) Aryon87


Aryon87
félisten

Telenornál olcsóbb lett a G4 :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4211) Stauffenberg válasza Aryon87 (#4210) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Megy ez tisztességesen lefelé. A Telekomnál ideiglenes akcióban szintén jó az ára (9 ezerrel több, de jár a BT füles meg egy szelfibot), de majd akkor röhögök, mikor az akció végén visszaáll 200k pénzre és megint lehet nyivákolni. :D

(#4212) Nagytoll válasza hito (#4209) üzenetére


Nagytoll
senior tag

60fps FHD megolható bootloader unlock nélkül, simán roottal. [link]

(#4213) Aryon87 válasza Stauffenberg (#4211) üzenetére


Aryon87
félisten

Lehet érdemesebb lett volna kivárnom a karácsonyt a G4-el :DD Sebaj, jó döntés volt így is, igaz ennek kára pár Hell mínusz :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4214) mzb1995


mzb1995
csendes tag

Lehet csak meleg van és túl sokat dolgoztam de nem találok hozzá eredeti bőr hátlapokat sehol szép és jó a barna (lehet hétfőre imádni fogom akkor érkezik a kicsike) de egy fekete bőr az mellé tökéletes lenne vagy akár egy ezüst is :)

(#4215) Stauffenberg válasza Aryon87 (#4213) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én most a szeptemberi IFA bejelentéseket várom. Már megvettem volna a G4-et a startnál is, de aztán úgy voltam vele, hogy most nem égetően sürgős a váltás, kibírok még 3 hónapot, meg addig legalább kijönnek az ismert hibák.

(#4216) Dr.FantastiK válasza Aryon87 (#4213) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

de legalabb addig is hasznalod / ;)

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#4217) Aryon87 válasza Stauffenberg (#4215) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerintem az itteni tagok közül én nyúzom a telefont a legerősebben, így a hibáknak már ki kellett volna ütnie. Viszont úgy látom ezt a mobil nagyon összerakták, mert semmi akadás nincs rajta, gyorsasága még most is elképeszt 1 hónap használat után is. 2x sikerült befagyasztanom a telót eddig, valszeg a meleg miatt, mert mind2 alkalommal tűző napon nyomtam + sűrű app váltás volt + zene háttérben. Reset után mintha mi sem történt volna...
Amúgy Sony vonalon az esetleges Z5 (bár hülyeség lenne, hisz a Z4+ még a boltokba sincs), a C5 Ultra is ütősnek ígérkezik, még ha közép-felső kategória, Huaweinél a Mate8 ami szintén kecsegtető cucc.

Dr.FantastiK: nem bántam meg hogy kihoztam. Igaz a jelenlegi kiadásaim mellett normál esetben nem engedhetném meg magamnak ennek a költségét, de szülinapom napján jött be a telenoros készülékcsere mizéria, így éltem a lehetőséggel, pláne hogy előtte pár nappal gondoltam arra mi lenne ha valami csoda lenne és csinálnának valami akció féleséget hogy hozzájuthassak :D sikerült is :C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4218) Aryon87 válasza Aryon87 (#4217) üzenetére


Aryon87
félisten

Bocsánat, Z3+ akart lenni, csak annyit szerkesztettem hogy efelett elsiklottam :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4219) Vikooo válasza Aryon87 (#4210) üzenetére


Vikooo
addikt

Az S6 meg meg mindig 200k korul? Nevetseges... (G4 el nem volt dolgom de nemhiszem, hogy rosszabb mint az S6)

(#4220) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

A T-mobile változatra(h811) bootloader unlock nélkül fel lehet rakni a twrp-t, most kerestem rá. Egy baj van, hogy az itthoni T-s mobilok nem 811-esek, hanem 815 :(

(#4221) mzb1995 válasza Vikooo (#4219) üzenetére


mzb1995
csendes tag

Őszintén szerintem rohadt ronda az S6 volt a kezembe gyors stabil de nagyon csúnya a kicsike főleg ennyi pénzért :(

[ Szerkesztve ]

(#4222) Stauffenberg válasza Aryon87 (#4217) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Azért várjuk ki a végét. A G2 kijelzősárgulása és a G3 repedezése sem azonnal jöttek elő. A rendszer teljesen rendben van, ez eddig oké. A többit az idő dönti el.

(#4223) Aryon87 válasza Vikooo (#4219) üzenetére


Aryon87
félisten

Kb egy szint a kettő, egyik ebben, másik abban erősebb, annak ellenére hogy a G4 procija "gyengébb" az S6 exynos-tól, de mégis felveszi a versenyt vele.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4224) migabi24 válasza Nagytoll (#4212) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem értem miért nem engedélyezik gyárilag ha tudja a vas

(#4225) Aryon87 válasza Stauffenberg (#4222) üzenetére


Aryon87
félisten

Nálam van hogy forró a kijelző. Sárgulásnak nincs jele, viszont ami furcsa nekem hogy ha kint napsütésben nyomom (főleg ha hátam mögött a nap), a kontrasztot annyira feltolja hogy kifakul az egész. Ahogy elfordítom a naptól egyből visszaveszi a kontrasztot.
Párom G3-ja szintén melegszik, sárgulásnak ott sincs jele + repedésnek sem. Ő március óta nyüstöli :)

mzb1995: nekem sem tetszik az S6, tipikus kínai játéktelefon érzését keltette bennem :D Az edge meg pláne, főleg hogy felkapni se lehet egyszerű az oldala miatt. Lehet megszokás kérdése..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4226) SlayR válasza Aryon87 (#4225) üzenetére


SlayR
senior tag

....és már ,megy is a nyálcsöpögés a Note5 meg Edge+-ra a bemutató után...

(#4227) Aryon87 válasza SlayR (#4226) üzenetére


Aryon87
félisten

nekem bizti nem :D Samu nem tetszik. Tény van egy Galaxy young-om, használtan vettem 8k-ért, hogy a 30as számom legyen valamiben, de azóta már a fiók mélyén pihen a többi telefonnal együtt (Samu S5230 - szériahibás fos, SE LwW, SEW580i, Huawei U8500, Xperia Sp - ez eladásra vár) :DD

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4228) Dr.FantastiK válasza SlayR (#4226) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

eddig semmi erdekes, pedig varja{k}..

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#4229) ILoveMyPhone


ILoveMyPhone
csendes tag

Sziasztok LG G4 illetve Galaxy S6 vásárlásán gondolkozom .. jelenleg egy Iphone 6-om van de kevés a 16GB illetve kicsit unom az iOS-t évek óta azt használom .. Mik a tapasztalataitok a G4-el ? sebesség ? fagyás ? esetleges hibák ? kamera minősége ? megéri G4-et venni ?

Iphone 6s 4.7

(#4230) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Na a fast wireless chargingra kíváncsi leszek az új samuknál, hogy működik e

(#4231) SlayR válasza Aryon87 (#4227) üzenetére


SlayR
senior tag

Nekem S4 volt...2hétig tartott az újdonság varázsa utána el is adtam. Ezeknél most meg azon nyáladzanak a nagy fanok, hogy " jaj4gigaramodeb*sznakmindegyikmásiknakháhá!" ...csak nem értem ez hogy fér össze a 3000mah-es akksival? :U

(#4232) SlayR válasza Nagytoll (#4230) üzenetére


SlayR
senior tag

Már az S6nál is volt szór róla nem? Mert ha igen nagy előrelépést nem hozott mert nem nagyon hallani róla :D

(#4233) Aryon87 válasza ILoveMyPhone (#4229) üzenetére


Aryon87
félisten

Reszemrol ertelemszeruen igen a valasz. Hiaba az IOS gordulekenysege, hardverileg igencsak kullog az Ifos. En kezem alatt tuti kifekudne, mert nem birna azt az igenyt amire hasznalom a telot. Xperia Sp-m is erosebb annal hardverileg, megsem birta :D
G4 sebessege kivalo (3gb ram), nekem 2x sikerult fagyasztanom (par sorral korabban irtam az okat), kamera is jol teljesit mind nappal, mind ejszaka + gyors is. Nagyitva festmeny jellegu, de engem nem zavar, mivel nem nagyitva nezem a kepeket. 10/10 reszemrol.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4234) Aryon87 válasza SlayR (#4231) üzenetére


Aryon87
félisten

Azt megis egyebet nem olvasni hogy az S6 megse olyan hudejo cucc :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4235) ILoveMyPhone válasza Aryon87 (#4233) üzenetére


ILoveMyPhone
csendes tag

köszi a választ :) igen én is sok rosszat olvastam az S6-ról a G4-ről kevésbé ..

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s 4.7

(#4236) Meggyi001 válasza drmotto (#4199) üzenetére

Sztem, meg lehetne csinálni az xposedet twrp nélkül is, csak root kell hozzá. F60-as Lollin próbáltam, ott sincs még recovery, azon sikerült a metódus, lehet menne ezen is. Ha nem sikerül, akkor viszont kdz flessel lehet csak helyre rakni...

https://gamergep.hu/

(#4237) Nagytoll válasza Meggyi001 (#4236) üzenetére


Nagytoll
senior tag

root explorer + permission állítással?

(#4238) Sn00k


Sn00k
veterán

Zombinyul!

Nálad megoldódott ez a google play szolgáltatás PARA ? Sajna nálam is felütötte a fejét ez a probléma !

Nagytoll: linkelt egy oldalt, ahol le van írva a megoldás, de nem tudom elvégezni :/

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#4239) Nagytoll válasza Sn00k (#4238) üzenetére


Nagytoll
senior tag


Nálam nincs is play szolgáltatások csak ez a kék valami. Én linkeltem vagy meggyi?

(#4240) Aryon87


Aryon87
félisten

Viber legalul van 1% hasznalattal.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4241) Danny750 válasza Aryon87 (#4233) üzenetére


Danny750
őstag

Xperia sp-d milyen iPhone nal erősebb ?? :)
Nem minden a nyers erő ...
Amúgy messze az Apple aknázza ki legjobban az adott hardvereket, melyet saját részükre gyartatnak... Hol van meg egy olyan erős 3magos soc egy droidban, mint egy air kettoben... Megsúgom az összes 8magos tab kullog utána :)
S6 minőségibb készülék a g4nel ,anyaghasznalatban mindenképpen ,a ram kezelesbe lehet csak belekötni ... Jó készülék ,mind a kettő

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#4242) Sn00k válasza Nagytoll (#4239) üzenetére


Sn00k
veterán

Nem te , ha nem sid87
[link]

Az a bajom, hogy nem tudom ezt a google play szolgáltatást ezen leírás alapján lelőni, mert úgy , mint Zombinyulnak szürke... :/

(#4240) Aryon87: Nem értem a viber is mitől eszik ennyit, bár használtam, de nem sokat. :U

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#4243) FerNandor válasza Dr.FantastiK (#4192) üzenetére


FerNandor
őstag

én is tőluk vettem, visszaküldtem. visszautalják a pénzt. Ma kellett volna megérkeznie maximum, de nem jött (van rá ugye 14 napjuk, de azt mondták, hogy tegnap vagy ma már a számlámon lesz). Holnap délután hívom őket.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#4244) Aryon87 válasza Danny750 (#4241) üzenetére


Aryon87
félisten

:K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4245) Mike81 válasza ILoveMyPhone (#4235) üzenetére


Mike81
senior tag

De még azt is meg lehet említeni, hogy ha esetleg valamelyiket szervizelni kell,akkor nem biztos hogy az S6 a befutó. A macerás szétszedés,illetve összerakás miatt. Panaszkodtak páran, hogy nem sikerült valami jól a szerelés stb...

(#4246) Aryon87 válasza Sn00k (#4242) üzenetére


Aryon87
félisten

Próbáltad hogy letörlöd majd újrarakod az app-okat? vagy gyári reset, és úgy?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4247) Meggyi001 válasza Nagytoll (#4237) üzenetére

Szóval, melóra van egy LG F60-asom, felraktam rá a Lolli-t (5.0.2-öt), és szerettem volna kicsit jobban személyre szabni, amúgy is xposed és gravitybox függő vagyok. De erre a telefonra még nincs custom recovery, így kénytelen voltam kutakodni, vagy 10 módszert kipróbáltam, mire az egyik működött.

A Lépések:

1: Root megléte
2: BusyBox install a rendszerhez
3: Terminal emulátor telepítés
4: Xposed intaller 3 alpha 4
5: 5.1.1-es xposed fles zip
6: Installer fálj, ezt bemásolni a belső sd-re.

További és részletes lépések a videón. Ha nem sikeres a művelet, és gebaszok vannak a rommal, egyelőre csak kdz flessel lehetséges a visszaállítás.

Én innen is próbálkoztam az xposed install zip újabb verziójával is, de sajnos F60-on és D722-ön még nem megy jól az xposed, semelyikkel. Ez a művelet amúgy jól lefutott, sikeresen, csak a fentebb említett 2 telefon típuson még elbassz@ a dalvik cache-t.... (D722 Lollira azóta lett twrp recovery)

Youtube link: [link]

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#4248) Nagytoll válasza Meggyi001 (#4247) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Köszi!

(#4249) ctvagyok válasza SlayR (#4231) üzenetére


ctvagyok
őstag

Ennyi erővel mit akar a G4 ugyanakkora aksival de nagyobb fogyasztású hardverrel és kijelzővel? :DDD

(#4250) SlayR
Pont aki ismeri a Samsungot tudja, hogy üzemidővel nem szokott gond lenni. A g4 csodálatos 4 órás üzemidejét még a sokat szidott hangyafasz aksis alpha is hozta.

[ Szerkesztve ]

(#4250) SlayR válasza ctvagyok (#4249) üzenetére


SlayR
senior tag

Gondoltam valaki felhozza....csak itt az a különbség, hogy aki ismeri a Samsungokat tudja, hogy erőforrás zabálóak ami az LG-nél nincs olyan szinten meg (sem a HTCnél sem a Sonynál bár még az is igencsak sokat "fogyaszt")

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.