Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) zombinyul válasza CsGábor (#4094) üzenetére


zombinyul
addikt

Az NFC tuti, vezetek nelkuli toltest nem tudom, egy Nokias vezetek nelkuli toltovel vajon mukodik? Mert akkor eloszedem. :D Jovo honapba azt akarok venni (toltot), mert a Lumiamnal is marhara szerettem. :)

Aryon87: az teljesen jo, ha nekem nem enne ennyire a "Google Play Szolgaltatasok" (folyamatosan bekapcsolt kijelzo, Messengerrel ami zabal, es meg mindig a googles cucc eszik tobbet) az akksim, nekem se fajna a fejem... De imadom en is. :)

chuky666: ez tokeletesen gyari hatlap minoseg, jobb annal is? En az ilyen esetek miatt js feltem utangyartottat venni. Gyari meg itt Pest-Soroksar viszonylatba nem volt 15 alatt (igazabol mindenhol 15 volt), igy megvettem... Neten rendelni meg nem szeretek, lutri hogy megkapom-e.
Nem dontottem en el hogy megerte-e, lehet csak magamat gyozkodom. De mar mindegy, visszacsinalni nem tufom, meg igazabol nem is akarnam, mert tenyleg franko kis motyo. :) A garancia meg jo hatassal van az idegeimre (szeretnek nalam a tokok hamar tonkremenni). :D

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4102) Aryon87 válasza zombinyul (#4101) üzenetére


Aryon87
félisten

Nálam a kijelző most 50%-ot eszik, utána jön az android rendszer 8%, majd Google Play 6%, viber 5%, faceb 5%, stb..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4103) zombinyul válasza Aryon87 (#4102) üzenetére


zombinyul
addikt

No, nalam ez a szarsag miatt ez kb. elkepzelhetetlen. A kijelzom volt akkor 26-27% korul, mig a Google Play Szolgaltatasok 34-35%-ot ettek. Ez nekem nem tunik normalisnak, es 10 toltesbol 8 utan ezek az aranyok elnek. Ujrainditas meg nem segit. Csak tudnam mi a franc lehet ez...

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4104) Dr.FantastiK válasza zombinyul (#4093) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

csak azt nem irtad hogy : Hol vetted ??

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#4105) sid87 válasza zombinyul (#4103) üzenetére


sid87
senior tag

LINK

Itt olvasgass, hátha van megoldás erre a problémára. :)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#4106) zombinyul válasza Dr.FantastiK (#4104) üzenetére


zombinyul
addikt

T-Mobile. :)

sid87: koszonom, meglesem! :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4107) zombinyul válasza sid87 (#4105) üzenetére


zombinyul
addikt

No, ahahogyatom, a legtobben azt irtak, hogy alkalmazasokon belul nyissam meg a Google Play Szolgaltatasokat, msjd ott toroljem a frissiteseket meg mindent... No, nalam ezt nem engedi, az opcio el van szurkulve. Ugyhogy visszaallitottam, toroltem a gyorsitotarat, most meg varok.
Aztan amit mondtak meg, hogy a GPS-t is allitsam at arra, hogy ne ferjen hozza minden sz*r. :D Ugyhogy most meg azt is beallitottam, hogy a helyadatokat kerje le WI-FI-vel, meg cellainfokkal. Na majd meglatjuk, sw frissites, ujraindias nem hasznalt neki, hatha mar jo lesz...

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4108) sid87 válasza zombinyul (#4107) üzenetére


sid87
senior tag

Még SIII-nál volt nekem ilyen gondom, Google helyelőzmények és a Hely adatok csak GPS-re állítása akkor megoldotta, ha jól emlékszem. :)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#4109) zombinyul válasza sid87 (#4108) üzenetére


zombinyul
addikt

Jaaa, csak GPS? En pont ugy allitottam, hogy csak a GPS NE uzemeljen. :D
Megint toronymagasan vezet az akku hasznalatba ez a fos. Aaa, szornyen idegesito...
WP-nel ilyen gyoker dolgokkal nem kellett szorakozni. :((

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4110) zack válasza zombinyul (#4109) üzenetére


zack
nagyúr

Itt se kell. Nálad valami gáz van. :F Semmi gond a Play szolgáltatásokkal, és nálam pl. full hozzáférése van a GPS-nek és minden más egyébnek is. Szerintem a telepített progik körül nézz szét.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4111) zombinyul válasza zack (#4110) üzenetére


zombinyul
addikt

Eleg keves cucc van rajta, de atlesem. :) Hatha jutok valamire (bar alkalmazasnak mi koze lehet a Google Play Szolgaltatadokhoz?)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4112) sid87


sid87
senior tag

Egy átlagos napi használat nálam:

Kis telefonálás, sok böngészés, kis videó, pár fotó.

Nekem ez bőven kielégítő kijelző idő :C

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#4113) zack válasza zombinyul (#4111) üzenetére


zack
nagyúr

Másra nem tudok gondolni, ha volt ROM csere is, és visszatérő a probléma.
A másik, hogy húzd újra, és ne lakd be. Alapon használd, ne telepíts semmit, és nézd meg így mi a helyzet.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4114) Vikooo válasza zombinyul (#4111) üzenetére


Vikooo
addikt

Eleg sok koze lehet ha a Google szolgaltatasok keretrendszerehez hozzanyul pl helymeghatarozas.

(#4115) lela


lela
aktív tag

Na nem bírtam tovább várni, megvettem én is. T-nél bluetooth headsettel+ selfiebot az nagyon kell :DDD .
Ami kurva szar az SGS III után, és már többen jeleztétek hogy ha nézem a kijelzőt és nem piszkálom kikapcsol. :( Remélem ezt mihamarabb orvosolják!
Mi a legfrissebb ROM most mert nekem tegnap 10b-re frissített. Úgy olvasom itt hogy már van 10c is aminél többek között már megoldották az értesítési és rendszer hangok különválasztását.
A konck kódot csak 2. 3. nekifutásra veszi ha több ideig ki van kapcsolva. :U
Majd írok még tapasztalatot ha belaktam.
A 4 órát első feltöltéssel is simán hozta.
Picit szokatlan még a samuhoz, de majd megszokom.

(#4116) SlayR válasza lela (#4115) üzenetére


SlayR
senior tag

A 10b szoftverben nálam már nincs a knock code-os "problem"

(#4117) Tutu7030 válasza lela (#4115) üzenetére


Tutu7030
veterán

Függetlenre a 10c (de lentebb írták, hogy a telenorosra is 10c van már).

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#4118) drmotto válasza lela (#4115) üzenetére


drmotto
őstag

Telekomosra a 10b a legújabb.

(#4117) Tutu7030
A Telenor az az EUR open romot adja tovább, nem pimpeli annyira szét, mint a Telekom. Ezért is egyezik a Telenoros és a független verziószáma.

(#4119) lela


lela
aktív tag

Ki is akasztott hogy a frissítés után úgy mint két hónapja a sgs II nál már T-s üdvözlőképernyő is van.
Egyébként le tudja valaki írni hogy a független 10c-t hogyan tudom rá feltenni?

Ja és ma kaptam sms-t a Ttől hogy a net&roll csomag megszűnik és helyette a net plusz lesz ami ugyan azt tudja csak 600ft al többért. :W :((( :O

[ Szerkesztve ]

(#4120) vasi89


vasi89
addikt

Éljen a telekom, drága de legalább sz.r :)

(#4121) zombinyul válasza zack (#4113) üzenetére


zombinyul
addikt

Rom csere nem volt, teljesen gyarikent hasznalom a telefont. A 2 es fel ev WP hasznalat megutaltatta velem a mokolgstast. :) Es ezt a baromsagat leszamitva tokeletesen hasznalhato gyari allapotba a G4 is. No, azt nem tudom hogy gogom kivitelezni, mert csak fontos alkalmazasol vannak rajta, de lehet ez lesz a legnormalisabb megoldas...

Vikooo: ja, jogos. Na majd ma elesbe kiderul mit tud a kicsike az "uj beallitasaival". :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4122) Stauffenberg válasza zombinyul (#4107) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"No, ahahogyatom, a legtobben azt irtak, hogy alkalmazasokon belul nyissam meg a Google Play Szolgaltatasokat, msjd ott toroljem a frissiteseket meg mindent... No, nalam ezt nem engedi, az opcio el van szurkulve"

Azért van elszürkülve, mert a Google Play-szolgáltatások egy aktív eszközadminisztrátor (pl: távoli letiltás ezen keresztül megy, ha ezt a funkciót kikapcsolod, tudod törölni a frissítéseket). De nem világos, hogy miért probléma az, hogy az első helyen van azon a bizonyos listán a Google Play-szolgáltatások. Az nem fogyasztásmérő, az egy futási időt mutat, nem azt, hogy mekkora fogyasztása volt (ez egy baromi nagy tévhit és ez a tévhit idegesít téged). Ha használsz helyalapú szolgáltatásokat, akkor sokat fut a háttérben, de ez nem jelenti, hogy sokat is fogyaszt.

Mivel nálam folyamatosan fut a Google Fit, ezért nálam is magas aktivitást mutat, de üzemidőben nincs szemmel láthatóan negatív hatása.

"Ugyhogy most meg azt is beallitottam, hogy a helyadatokat kerje le WI-FI-vel, meg cellainfokkal."

Ettől még simán magas aktivitást mutat majd a "fogyasztásmérő". Ha napi használatban hozza a telefon amit hoznia kell, akkor hagyd a francba, semmi baja nem lesz tőle. Ha a screen-on-time passzol, meg nem merül sokat készenlétben, akkor nem kell buzerálni a Google Play-szolgáltatásokat. Ha sokat fogyaszt, akkor minden helyalapú cuccot kapcsolj ki, mert csak ez okozhat komolyabb fogyasztást ezen a folyamaton belül.

[ Szerkesztve ]

(#4123) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Itt van két újabb hasznos dolog amit találtam!
1. A kamera fullHD 60fps beállítása bootloader unlock nélkül, csak root kell hozzá.
2. Dual window-ban minden alkalmazás engedélyezése szintén csak roottal, bootloader unlock nélkül.
Mi kell? - Csak root és egy root explorer(meg az előre megszerkesztett fájlok a kamerához), én az ES file explorert használtam.
Hogy kell? - A kamera modhoz le kell tölteni az előre átírt fájlokat innen. Azt kell kiválasztani az 5 közül amelyik neked kell(van simán fullHD60fps, fullHD60fps + UHD bitráta emelés).Figyelem! az UHD bitráta növelés a felvett UHD videó méretét is növeli, sokkal(annál többel, minél nagyobbat választasz, úgyhogy csak óvatosan). Ha megvannak a fájlok, csomagold ki valahova és keresd meg a mappaahovakicsomagoltad/system/etc/camera_config és media_config fájlokat, ezeket másold át a telefonra ahova akarod majd a telefonon a root explorer segítségével másold be őket az etc mappába (ezt úgy éred el ES F.exp esetén, hogy a "/" jelre nyomsz a sötét sávban az alkalmazás tetején). Ha át vannak másolva akkor csak az engedélyeiket kell módosíteni, ez fontos, különben nem működnek. Ezt úgy tudjuk megcsinálni, hogy hosszan nyomunk a fájlon aztán az alkalmazás jobb alsó sarkában a továbbiak fület választjuk, majd a tulajdonságokat, ezen belül pedig az engedélyek mellett kiválasztjuk a módosítást és kipipáljuk az olvasás alatt lévő 3 négyzetet (tulajdonos, csoport, egyéb) és az írás alatti tulajdonos négyzetet (csak ezt az egyet, így lesz az engedély rw-- r-- r--). Ezt meg kell ismételni a media_config fájllal is, ugyan ezekkel a beállításokkal és aztán újra kell indítani a telefont, és kész is :K mehet a 60fps felvétel fullHD-ban, leteszteltem, működik, sokkal jobb.
2. Ahhoz, hogy minden alkalmazás elérhető legyen a Dual window-ban, nem kell ennyit szenvedni, csak a build.prop fájlban (ez nem az etc hanem a system mappában van) átírni a persist.splitwindow.support_all=false - ban a "false"-t arra, hogy true. ez után az engedélyeit ennek is be kell állítani rw-- r-- r--, mert megváltoztak, ezt ugyanúgy kell ahogy az előző fájloknál, aztán restart, és már megy is.

[ Szerkesztve ]

(#4124) Tutu7030 válasza Tutu7030 (#3665) üzenetére


Tutu7030
veterán

Megoldottam, átmásoltam az alkalmazást a G-ről. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#4125) zombinyul válasza Stauffenberg (#4122) üzenetére


zombinyul
addikt

No, ezeket jo tudni... Tehat az, hogy tobb szazalekon all a Google Play Szolgaltatasok, azt jelenti hogy tobbet futott, de ez nem aranyos a fogyasztassal? Csecse, vissza is allitottam mindent eredetire. Viszont nem hozza amit hoznia kellene, eddig siman kibirta reggeltol estig ha meloztam, most azert del-1 ora korul megy toltore. Es ez az ami nekem nem tetszik... :U

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4126) SlayR


SlayR
senior tag

Megjött a Drágaszághoz a "Szeretet csomag" :)

(#4127) Nagytoll válasza SlayR (#4126) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Mennyiért, illetve honnan vetted a töltőt, és plusz akku is járt hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#4128) SlayR válasza Nagytoll (#4127) üzenetére


SlayR
senior tag

Supergamer.hu! 6690 HUF van hozzá akku is + az akkuhoz tartó. :)

(#4129) Stauffenberg válasza zombinyul (#4125) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Tehat az, hogy tobb szazalekon all a Google Play Szolgaltatasok, azt jelenti hogy tobbet futott, de ez nem aranyos a fogyasztassal? "

Nem mindig, ezért mondtam, hogy ha hozza a rendes üzemidőt, akkor nincs miért aggódni. Nálam például az Android OS (ez maga a kernel) toronymagasan viszi a fogyasztást 60-70% között), de a telefonom simán kibírja estig (itt most nem G4-ről van szó).

Viszont ha jobban merül a kelleténél a telefon, akkor valóban gond lehet a fogyasztással. Ha már rootolva van a rendszer, akkor GSam Battery-vel sokkal mélyebben bele tudsz nézni az akkuhasználati statisztikákba. Nézd meg azt is, hogy mik férnek hozzá a helyadatokhoz, könnyen lehet, hogy van egy app, ami a helyadatokkal garázdálkodik és az akku statisztikáknál ez a Google Play-szolgáltatások túlzott aktivitásával jelentkezik (ezért egy trágya alapból ez a funkció és sokszor lehetetlen vele megnézni, hogy mi fogyaszt sokat valójában).

(#4130) zombinyul válasza SlayR (#4126) üzenetére


zombinyul
addikt

Ahogy elnezem a tok ugyanaz mint amit tegnap vettem. Utanaolvasva (bar a dobozan nincs feltuntetve) tamogatja a vezetek nelkuli toltest is. Ugyhogy elokeresem a Nokias vezetek nelkuli toltom, es kiprobalom jo-e vele. Ha nem, megvan mit veszek a jovo honapba. :D

Szerk: mukodik a Nokias toltovel!! Yee, akkor ezentul igy fogom tolteni. :D
Nem forrosodik nagyon vele a telefon, van valakinek tapasztalata?

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4131) Nagytoll válasza SlayR (#4128) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Köszi! Rendeltem már onnan egyszer, nem is tudtam, hogy árulnak ilyeneket is.

(#4132) SlayR válasza zombinyul (#4130) üzenetére


SlayR
senior tag

Nálam majd a töltő még várat magára, de gyanús azt is majd a supergameren veszem meg, de mondjuk igazából ráér. :) Eddig szimpatikus a téma.

(#4133) SlayR válasza Nagytoll (#4131) üzenetére


SlayR
senior tag

Én először a tokra bukkantam és rögtön megtetszett, hogy olcsóbb a többi helyhez képest majd már a tokom elő volt rendelve amikor egyszer csak rábukkantam az akksis témára aztán a hogy nézegettem rájöttem nagyon le kell rá csapni máshol 13-14 ezerbe kerül.

(#4134) zombinyul válasza Stauffenberg (#4129) üzenetére


zombinyul
addikt

Nincs rootolva a telefon, nem is tervezem. :) Egyebkent a Viber fer hozza a helyadataimhoz, mast nem talaltam, az viszont nincs sokat hasznalva (ertsd: van hogy napokig hozza se nyulok). Pedig valahogy muszaj leszek utanajarni, mert ez igy nem allapot... Keszenletbe alig eszik valamit a cucc (ha 10 oran at hozza se nyulok, nem merul semmit, de ha merul is, maximum 1%-ot, pedig helyadatok, mobilnet, WI-Fi, minden megy). Kicsit elkezdem hasznalni es vege a vilagnak. :D Bar a 3-4 ora kijelzoidot stabilan hozza. Gondoltam arra is hogy nincs vele semmi gond, csak a Lumiamnak van allati jo uzemideje, es ez nem birja addig... De en ugy emlekszem ennel ujkoraban is jobban birta. Hat nem tudom...

SlayR: gyari LG, jol latom?
Ajanlok egyebkent Nokias vezetek nelkuli toltot, aranylag olcso, es minosegi cucc (nekem is a 735-ose, de most megint jol jott, mert a Nokia vitrinbe van :D). Majd kivancsi leszek mennyire forrosodik, es mennyi ido alatt tolti fel.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4135) SlayR válasza zombinyul (#4134) üzenetére


SlayR
senior tag

Jaja gyári. Majd szerintem jövő hónapban ráfekszem a dologra thx :)

(#4136) chuky666 válasza Nagytoll (#4123) üzenetére


chuky666
csendes tag

Köszi most néztem xdan.
Mennyire kellene már az a mocsok bootloader bump ide is..
Nagyon úgy néz ki nem lesz .
Pedig twrp és teljes nandroid backup nagyon kellene.

(#4137) Stauffenberg válasza zombinyul (#4134) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem tudom mennyire használod a Viber helyadatos funkcióit, de tiltsd le egyszerűen (rendszer szinten is lehet, meg appon belül is kikapcsolható), aztán meglátjuk. Sajnos a Viber-ről több helyről is hallottam, hogy akku gyilkos. Én nem tudom, nem használom az idióta adatkezelési szabályzata miatt (inkább WhatsApp, ami szerintem sokkal jobb is).

(#4138) zombinyul válasza Stauffenberg (#4137) üzenetére


zombinyul
addikt

Kiprobalom, hatha. :)
En is olvastam rola, bar en a Messengernel tapasztaltam ezt az akku zabalast.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4139) FerNandor válasza chuky666 (#4136) üzenetére


FerNandor
őstag

Ugy tunik nem fogjak tudni megcsinalni a bootloadert xda-n? :Y

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#4140) sid87


sid87
senior tag

Rádió:

Nálam nagyon hangos. Max hangerőn nem is tudom hallgatni, mert megsüketülök. Nálatok még mindig halk?

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#4141) chuky666 válasza FerNandor (#4139) üzenetére


chuky666
csendes tag

Már vagy 3000 dollárnál jár a support összeg annak aki megkerüli de nagyon nincs jele ,hogy sikerülni fog.Persze G3-nál is ugyanez volt.Aztán nyár végére szeptember környékén megvolt a "Bump" reméljük.
Nagyon kellene a könnyü-root,twrp backup -restore garivesztés nélkül

(#4142) lela válasza SlayR (#4126) üzenetére


lela
aktív tag

Ez a battery charger arra való hogy ha kiveszed az akkut és ebbe beleteszed akkor fel tudja tölteni?
Ez miért jó?

(#4140) sid87: Nálam is elég hangos...

[ Szerkesztve ]

(#4143) feelurself


feelurself
aktív tag

Ugy erzem el kell kezdenem kovetni a topikot, mert lassan en is beruhazok egy G4-re :)
Kezdem unni az S5 adta laggtenger tacsvizt, es a knox adta "szabadsagot".
Anno volt Optimus G-m es G2-m is. Mindketto remek telefon volt, igy bizakodva futok majd neki a folytatasnak.

(#4144) SlayR válasza lela (#4142) üzenetére


SlayR
senior tag

Pl hogy a hozzáadott aksit tölthesd, és nekelljen mindenféle noname powerbankot vagy a telefont téglává változtató tokot venni hozzá?! :U

(#4145) Szeszkazán válasza sid87 (#4140) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

V10C?

(#4146) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Van már garivesztés nélküli root? :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#4147) Nagytoll válasza hito (#4146) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Van![link] + 2 dolog amit érdemes root után megcsinálni [link]

(#4148) kovacs65 válasza Nagytoll (#4123) üzenetére


kovacs65
senior tag

Én a root után egyből átírtam a build.prop-ot.
Akkora bootloop lett belőle, hogy csak egy új gyári ROM felrakása volt az antitéglásítás egyetlen módja. Utána újra rootolni kellett.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#4149) hito válasza Nagytoll (#4147) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi!

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#4150) mzb1995


mzb1995
csendes tag

Hát mit mondjak nekem lesz aztán igazán megváltás ez a telefon egy Huawei 530 után hétfőn jön ha beválik én is LG fan leszek. Először amúgy G3at akartam de a sok negatív vélemény miatt passzoltam és beruháztam ebbe remélem ezzel már boldog leszek és nem fog sok ideges órát okozni mint ez a Huawei vagy az előtte lévő drága de kukába való Samsungok! :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.