Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) gatto_ válasza SLajos74 (#4595) üzenetére


gatto_
senior tag

Van egy csomó program a playen, ami ezt a hiányosságot hivatott kiváltani. Azaz fut a háttérben, és be lehet állítani minden programhoz, hogy mikor az adott program fut akkor ne kapcsolja le a kijelzőt. Én is egy ilyen használok évek óta a böngészéshez, twitterhez, stb...
Megbízhatóbb is mint a szemes dolog.

[ Szerkesztve ]

(#4602) SLajos74 válasza gatto_ (#4601) üzenetére


SLajos74
csendes tag

Ismételten köszönöm a válaszokat. :R
Körülnézek akkor a Play háza táján.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá. :)

(#4603) Tutu7030 válasza Tutu7030 (#3592) üzenetére


Tutu7030
veterán

Na, a powerbankom megadta magát, ma jött meg az utód (Proda univerzális vésztöltő, külső akkumulátor LCD kijelzővel, 10000 mAh, fekete).

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#4604) zack


zack
nagyúr

Ott üti az LG a Samsungot, ahol senki sem számított volna rá

Erre kíváncsi leszek. Szerintem nem a "kib@szósdi" miatt védették le, szerintem ők is mozdulnak a lekerekített kijelzők irányába, de gondolom a Samsung megoldását überelni akarják.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4605) ctvagyok válasza zack (#4604) üzenetére


ctvagyok
őstag

Szépnek szép, de sok értelme nincs. Mondjuk ez a véleményem a hajlított kijelzőről is. Persze ha Samsung csinálná ugyanezt az világvége ;]

(#4606) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok!

Olvasgattam sokat a G4-ről. Akkuidő tényleg ennyire gyenge lenne?
3 óra max kijelző idő?
Mate7-et cserélném el rá, de ezt az egyet nem tudom elhinni.
Elég sokat netezek, fotózok, ezért kérdem.
Tudnátok képernyő képeket csinál az akku statisztikáról?

Köszönöm előre is a segítséget!

:R

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4607) Nagytoll válasza eladogeppc (#4606) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Nemtudom hol olvastál ilyenről. Itt minimum 3 óra, átlag 4-4,5 de volt hogy 5,5 óra jött össze.

(#4608) drmotto válasza eladogeppc (#4606) üzenetére


drmotto
őstag

Hülyeség. Pont tegnap volt 5:40 kijelzőm.
Wifi/LTE állandóan, auto szinkron. Chrome, face, gplusz, bt fülesen keresztül zene.
De egy átlagos napomon, amikor dolgozni megyek, akkor megvan a közel 4 óra, pedig akkor a bt füleses zene mellett van még waze is, meg a kocsiban is erről szól a zene. És rengeteg telefon.

(#4609) eladogeppc válasza Nagytoll (#4607) üzenetére


eladogeppc
veterán

A külföldi xda-s fórumokban.
Általában ott nem megy a kamerás ilyen téren.
Itt sajnos az LG emberei bent vannak, és ferdítenek sokat.
Ezt sajnos megerősítették az utolsó összejövetelen az LGsek a standon.
Képeket tudnál a használatáról küldeni?

Drmotto: Az jónak tűnik. Mate7 79%, 1 óra 45 perc kijelzőn. Ez se rossz. Akkor nyugodt szívvel cserélhetek?

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4610) akooos válasza eladogeppc (#4609) üzenetére


akooos
veterán

Biztos az itteni screenshotokat az LG emberei készítették, hogy fényezzék a telefont :U

(#4611) hito válasza akooos (#4610) üzenetére


hito
nagyúr

:DDD :C LG páholy.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#4612) ctvagyok válasza eladogeppc (#4609) üzenetére


ctvagyok
őstag

Szerintem nem fog annyit tudni képernyőidőben, mint a mate7. De cserébe jobb képeket készít. Neked kell tudni mi a fontosabb.

[ Szerkesztve ]

(#4613) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Ezért kérdezem. [link]
A kamera fontos nagyon.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4614) zombinyul


zombinyul
addikt

Pont most sikerult olyan uzemidot osszehozni nekem is, hogy itt le akartam irni. :D 30 ora, nagyjabol 2 ora kijelzoido, 1 ora hivas, 500 meganyi zeneletoltes (aktiv kijelzovel), rengeteg internet (ugy a kijelzoido 90%-a), allando 3/4G, 1 ora zenelejatszas, annyi, hogy a helyadatokat kapcsoltam ki, semmi mas akkukimeles. Es a lenyeg, hogy 40%-on ment toltore! :C
Soha ennyire jol nem birta, szerintem 3 ora kijelzoidovel birta volna a 40 orat is. :) A 4-5 oras kijelzoidot (vagy akar tobbet is) sose ereztem ennyire lehetsegesnek. Ezzel az eredmennyel mar hozza a 735-osom szintjet, ami nagyon nagy ereny! Ha igy marad, tokeletesen elegedett leszek a kicsikevel. :)

Eddig birhatta rosszabbul mert kint a szabadban dolgozok 12 orat, es nagy hosegbe volt egesz nap? Szmithat ennyit a kemeny kanikula az akksinak?

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4615) Aryon87 válasza zombinyul (#4614) üzenetére


Aryon87
félisten

Wow. En is ugy vettem eszre hogy a dogmelegben gyorsabban merult a telo, es ezt korabban istapasztaltam az Xperia SP-vel, es az Alcor tablettel is. A G3 is hamarabb merult.

2.5 ora hasznalat, 57perc kijelzoido, 82%

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4616) zombinyul válasza Aryon87 (#4615) üzenetére


zombinyul
addikt

Most nalam is nagyjabol ennyit bir. :)
Ha sokaig van teljes feltoltes utan tolton, akkor vagy 3x addig birja 100%-on.
Ha a meleg is szivta az akksim, most kicsit megnyugodtam.
Bar nem tudom eldonteni, a helyadatok kikapcsolasa szamithat ilyen sokat?

Ui.: 100-on van az akksim, 1 ora kijelzoidovel. Igaz, tolton van, de vonatkoztassunk el ilyen jelentektelen tenyektol. :D

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4617) Mike81 válasza gatto_ (#4601) üzenetére


Mike81
senior tag

Melyik programot használod? Mert én azért nem hadználom már S2-től ezt a funkciót mert nekem nem működik rendesen. Pedig még szemuveges sem vagyok.

(#4618) Aryon87 válasza zombinyul (#4616) üzenetére


Aryon87
félisten

:))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#4619) Tutu7030 válasza eladogeppc (#4609) üzenetére


Tutu7030
veterán

Akkor üzenem az lg-s titkosügynököknek, hogy az utóbbi időben annyi jót írtam az lg telefonokról, hogy ideje lenne valami kompenzációnak! :P :DD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#4620) hard74 válasza eladogeppc (#4609) üzenetére


hard74
senior tag

Volt G2-d(talán több is). Na az itt elért etedményekből levonsz 20%-ot,és megkapod a G4 akkuidejét. (Kb annyi lest, mint a G2 MIUI-val)

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#4621) eladogeppc válasza hard74 (#4620) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi!

Eddig még mindig best buy A G2 szerintem.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4622) zombinyul


zombinyul
addikt

Mindjart ideer Asszony unokahuga, zsebeben egy G2-vel, majd jol osszemerem vele a pocsomet. :DDD Meglesem imadott telefonom nagyapjat, kivancsi leszek nagyon belakva, tobb mint egy evesen mit bir rajta a droid (minden tokeletesen gyari, se root, se semmi, pont annyira szuz mint az enyem, csak neki van rajta vagy iszonyat sok alkalmazas :D). :)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4623) hard74 válasza zombinyul (#4622) üzenetére


hard74
senior tag

Kíváncsi vagyok mi lesz a tapasztalatod. Asszonypajtinál landolt a G2-m.Azon Cloudy G4 port romja van. Csináltam összehasonlítást, a G4 vs G2.Engem teljesen meggyőzött a G4,pedig a G2 a szívem csücske volt, sokmindent megéltünk 19hónap alatt.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#4624) gatto_ válasza Mike81 (#4617) üzenetére


gatto_
senior tag

Amit én használok azt a fejlesztő már leszedte, de ez is az ő fejlesztése.
De sok hasonlót látni ilyen vagy hasonló néven.

(#4625) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Sziasztok! Nagyon gondolkozom egy g4 vásárlásán. G2-m volt, ennél is olyan egyszerű lesz a romolgatás, vagy itt már komolyabb biztonsági intézkedések történtek? :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#4626) Nagytoll válasza AllTheBest (#4625) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Még csak garivesztéssel lehet feloldani a bootloadert, de ha feloldod akkor ugyan az mint G2-n.

(#4627) AllTheBest válasza Nagytoll (#4626) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Értem, és a gyári rendszer stabil? Mert ha minden rendben van vele, akkor annyira nem zavar a zárt bl :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#4628) Sanya


Sanya
nagyúr

Szervusztok!

A tárcsázó hangját hol kell kikapcsolni? egyszerűen nem találom sehol

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#4629) Segnior_Barthez


Segnior_Barthez
senior tag

Üdv Urak, mielőtt berendelem a fekete hátlapot felteszem ide a kérdést. A pezsgő vagy arany színű hátlap csere érdekel valakit? 5 napos karcmentes.
kep

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#4630) Nagytoll válasza AllTheBest (#4627) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Teljesen használható, hibába még nem ütköztem. Root az van és már exposedet is fel lehet rakni zárt bl-re szóval már csak a custom romok hiányoznak, de nem látom értelmét egyelőre romolásnak mert laggmentes a renszer és az új dolgok is ki fognak rá jönni mint pl. Android M

[ Szerkesztve ]

(#4631) FerNandor válasza Sanya (#4628) üzenetére


FerNandor
őstag

Hang, speciális, további, hangeffektusok.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#4632) hard74 válasza Nagytoll (#4630) üzenetére


hard74
senior tag

+1.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#4633) AllTheBest válasza Nagytoll (#4630) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Meggyőztél :D Szerintem akkor a jövő héten veszek magamnak egy g4-et, kicsit már zavar a galaxy mini a g2 után :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#4634) zombinyul válasza AllTheBest (#4627) üzenetére


zombinyul
addikt

Full gyariba hasznalom, ha azt mondom stabilabb mint a WP, eleg meggyozo?

Tetszik a G2 is, de azert latszik hogy regebbi modell mint a G4 (kamerara meg kijelzobe messze messze el van maradva. :) Viszont ahogy elnezem, a maga idejebe elegge pofozhatta a konkurenciat. Es ami a legfontosabb, a mai napig jonnek ra frissitesek, es atomatabil. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4635) AllTheBest válasza Nagytoll (#4630) üzenetére


AllTheBest
senior tag

És a root itt még nem hagy olyan nyomot ami miatt ugrana a garancia?

zombinyul: Én imádtam a g2-t, előtte nexus 4-em volt, szóval hű leszek a márkához és g4 lesz következő :D g3-nál nem fogott el az az érzés, hogy megérné a g2-t leváltani rá...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#4636) Nagytoll válasza AllTheBest (#4635) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Nem, ha valami ok miatt meg akarsz tőle szabadulni akkor vagy csinálsz egy unroot-ot superSU-ból vagy pedig felraksz egy teljesen friss rendszer KDZ-vel, az utóbbi biztosabb.

(#4637) AllTheBest válasza Nagytoll (#4636) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Akkor ez így rendben lesz :D Megszabadulni szerintem pár éven belül nem fogok tőle, de így már biztos, hogy ezt fogom venni :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#4638) zombinyul válasza AllTheBest (#4635) üzenetére


zombinyul
addikt

Ha nekem G2 lett volna, nagy valoszinuseggel en sem valtok G3-ra... :) Mondjuk mikor a G3 kijott, meg nagy Android hater voltam. :D Aztan iden mikor megvettem az LG tabimat, akkor hataroztam el hogy kell telefonba is egy LG, egyszeruen egy WP-snek felfoghatatlanul stabil es smooth volt meg a tablet is. Persze ha Droid, LG-n kivul mast nem vennek, de az LG fele nagyon elkotelezett lettem. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4639) Mike81 válasza gatto_ (#4624) üzenetére


Mike81
senior tag

Köszönöm szépen 👍

(#4640) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Átjöttem hozzátok egy G4-es társaságában. Basszus ez kisebb mint a Mate 7 :D
Kicsit fura a készülék, nem találom a képméret állítást megapixelenként, de lehet hogy csak én vagyok ilyen béna. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4641) Nagytoll válasza eladogeppc (#4640) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Csak képarányt lehet állítani, ezzel együtt a felbontás is változik, külön felbontást nem lehet, magamból kiindulva, ha van 16mpx-es szenzor akkor nem is állítanám kisebbre a felbontást.
Szerk: Ha érdekel a fullHD 60fps és UHD bitráta növelés akkor root után 1-2 lépésből megoldhatóak

[ Szerkesztve ]

(#4642) eladogeppc válasza Nagytoll (#4641) üzenetére


eladogeppc
veterán

Még csak 1 órája van nálam és már root ????? :D :D :D
NA jó legyen ! :D
Még nem néztem utána a Rootnak, mennyire bonyi ? :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4643) FerNandor


FerNandor
őstag

Srácok, mi az az xposed? Mire jó?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#4644) Meggyi001 válasza FerNandor (#4643) üzenetére

Az egy keretrendszer, összetettebb programok igénylik pl gravitybox, tweaksbox,stb. amikhez root is szükséges. Teljesen személyre szabhatod vele a ROM-odat, nagyon jó modulok vannak hozzá. Pl YT reklámokat ki tudod irtani, meg tudod változtatni a statusbar/navbar kinézetét, működését, tudsz PIE irányítást adni a telódnak, egyszóval az elrejtett finombeállítások/trükkök tárháza.Természetesen rootot igényel.

Itt van maga a keretrendszer, de asszem 5.1-hez twrp-ből vagy hasonló módon kell flesselni a zip fájlt, majd az xposed apk-telepíteni, aztán a modulokat. [link] [link] De ha nem igazán érted, hogy mi ez vagy mire való, vagy hogyan kell csinálni, akkor hagyd addig, amíg meg nem érted. Ez csak egy jótanács :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#4645) FerNandor válasza Meggyi001 (#4644) üzenetére


FerNandor
őstag

Köszi. Értem. :)
És ez amúgy akkor telóról állítható minden? Beírtam galibát, de hirtelen nem találtam róla magyarázatot. Majd utánanézek. :)
Ha esetleg tudtok valami részletes oldalt, ahol leírják ezt az alapoktól, akkor szívesen fogadom.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#4646) Nagytoll válasza eladogeppc (#4642) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Nem vészes, de nem egy one-click root. [link].

(#4647) Meggyi001 válasza FerNandor (#4645) üzenetére

Magyarul nem tudom van e... és még egy dolog, nem mindegyik modul vagy modulrészek működnek minden telón. Talán itt 1-2 szó róla: [link] [link]

https://gamergep.hu/

(#4648) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Srácok !

Fotózott már valaki Laptop kijelzőt vele vagy kockás lapot ?
Nekem valami itt nem stimmel. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4649) FerNandor válasza Meggyi001 (#4647) üzenetére


FerNandor
őstag

részletes angol, német jó :)

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.