Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29601) Aryon87 válasza Bass (#29598) üzenetére


Aryon87
félisten

A tobbszor emlitett backup-ot kikapcsoltad? (Biztonsagi mentes es visszaallitas)
Ha igen, fullra toltsd fel a telot, es par ora mulva mar jobb lesz.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#29602) ctvagyok válasza Bass (#29594) üzenetére


ctvagyok
őstag

Nálam facebook messenger megy meg egy gmail, és kb semmit nem merül ha nem nyúlok hozzá. Kivéve ha valami app beragad. Mostanában elő-elő szokott fordulni, de ha megnyitom az appot ami be van ragadva, egyből nem fogyaszt tovább. Helyadatok ki vannak kapcsolva, meg a google biztonsági mentés. Wifi és mobil net folyton be van kapcsolva. Nálam google biztonsági mentés nem hozott igazából semmit. A Helyadatok szívnak mint állat, de én nem is használom.
De még ha be van ragadva valami, akkor sem merült 30%-kat. Ott valami szar. Vagy a készülék vagy valami program.

[ Szerkesztve ]

(#29603) Cry0 válasza mouzrr (#29600) üzenetére


Cry0
őstag

itt nem olyan vészes teljesen illeszkedik csak ha nyomkodom vagy erősebben fogom recseg :(

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#29604) Bass válasza Aryon87 (#29601) üzenetére


Bass
addikt

Igen kikapcsoltam mar,sot a helymeghatarozas sem megy.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#29605) Bass válasza ctvagyok (#29602) üzenetére


Bass
addikt

6.0 van fent vagy 5.1? Nemtom mi lehet de nagyon halvany a teljesitmeny. Kiprobaltam ha pl netezek kb 60%-s fenyerovel 3,5 ora kijelzo ido meg van ez rendben de ha neha neha hasznalom ala csak keszenletben van akkor kb 1-1,5ora max es mar csipog a 15%

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#29606) ctvagyok válasza Bass (#29605) üzenetére


ctvagyok
őstag

6.0, OTA-val felrakva és még reset sem volt.
A 3,5h netezésre átlagos érték, szóval nem az aksival van a baj.
Hely adatok be vannak kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

(#29607) Bass válasza ctvagyok (#29606) üzenetére


Bass
addikt

Igen en is ugy gondolom hogy az akku jo,hely adatok kikapcsolva.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#29608) ctvagyok válasza Bass (#29607) üzenetére


ctvagyok
őstag

Sajnos akkor nem tudom, hidd el nem kamuból mondom, hogy nálam nem merül ennyire.

(#29609) Aryon87 válasza Bass (#29604) üzenetére


Aryon87
félisten

Hm, akkor passz.
Nalam a telo utolso heteiben 3.5-4 oras kijelzoidoket produkalt a backup kikapcsolasaval.
Lehet kellene neki egy FR..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#29610) brd


brd
nagyúr

Sziasztok!

Van valakinek ötlete, hogy az "Android System" nevében elbújó programok közül mi lehet, ami konstans 9-10%-os akkuevést generál (csak ha a kijelző is működik, akkor eszi), vagy hogy hogyan lehet kideríteni? A sima "melyik app eszik akksit"-féle megoldások nem megfelelőek erre, mert azok csak ugyanazt tudják általában (én a kivételt keresem. ;) ), mint az Android 5.1-ben alapból is elérhető statisztika.

The only real valuable thing is intuition.

(#29611) TeeJay


TeeJay
félisten

jövőhéten eljön a kánaán meglett a pénz az új csúcstelóra
G4 96körül megvan a mobilkereskedes-nél
viszont 128-ból meg a V10 is meglenne és 1x tapiztam Media Markt-ba azóta fáj a fogam rá
reálisan viszont mivel jóformán ugyanaz a proci csak +1GB RAM meg 0,2"-al nagyobb kijelző és kis extra kijelző ezért nem biztos hogy 30ezer felárat kiadnék ja tudom van még HIFI DAC benne de sose hallgatok zenét telefonon amikor meg félévente 2órát vonatozok akkor elég nekem a sima zeneminőség is

nehéz dönteni melyik legyen
az eszem a G4-et súgja mivel LG F6 után az is egy Ferrari lesz
de a V10 viszont még jobban csábít

a G4 ugye meg fogja kapni még az N Droidot?
tehát lehet számítani arra hogy jobban fogja bírni akkuval az újításokkal amit az tartalmaz?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#29612) Aryon87 válasza TeeJay (#29611) üzenetére


Aryon87
félisten

Lassan a G5 is jó árban lesz :D

V10 más ligában játszik, a G4 pedig még mindig helytálló telefon (ha a bootloopos problémát figyelmen kívül hagyjuk), főleg hogy nagyon jó árban kapni.
V10 sztem nem ér +30-40k felárat csak hogy elélvezzek hangminőségem legyen. Viszont az ujjlenyomat olvasó, a strapabírósága viszont már csábító.
Valamikor megkapjátok az N-t, úgy újév környékén (G3 legalábbis akkörül kapta az MM-t)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#29613) TeeJay válasza Aryon87 (#29612) üzenetére


TeeJay
félisten

akkor két G4 lesz jövőhéten rendelve :D
párom továbbra is elől hátul fehéret akar de mondtam neki vegyen ahol akar én mobilker.-től megveszem a fekete bőrt és kész.

reméljük a bootloop már nem fog megjelenni a 2016 mostanában gyártott modelleken elvégre 1éve jelentették be azóta már minden gyártási hibát illene kijavítani
powerbank-ot rendeltem már mindkettőnknek (Xiaomi 10000) szóval az akku kérdés nem nagyon izgat

az Android N meg majd jön valamikor reméljük stabilan és tovább javítva a telefont

sosem volt még csúcstelefonom az LG F6 után felüdülés lesz a G4 annyival durvább a hardver benne
az F6 is jó lenne még 1évig csak a facebook viber messenger trió meg pár alkalmazás amit használok szépen megrángatja és már nem éppen röccenés mentes a dolog
valljuk be egyre kevesebb az az 1GB RAM meg a sima snapdradon 400

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#29614) Aryon87 válasza TeeJay (#29613) üzenetére


Aryon87
félisten

:K

Nekem az Xperia SP volt mint konkurens az F6-nak (ha jol emlekszem, szemeztem is vele).
Az nem kifejezes hogy feludules lesz a G4... :C
Nekem is a G4 volt az elso csucstelom, a G5-el fokoztam :D (csereutalvany a szerviz jovoltabol)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#29615) pusihusi


pusihusi
addikt

Én visszaraktam az 5.1-et a d végűt, a gyorsaság majdnem 1 1/2-rese a 6.0-nál. Próbáltam egy tesztet is 66000 antutu. Akkor nem csak nén láttam gyorsabbnak. A 6.0-nál valamit elszúrt az LG a belerakott dolgainál.Azt hiszem maradok ennél, majd még az üzemidőt meglátjuk :K :K :K :C

Üdv. Feri!!

(#29616) nünüke1975 válasza pusihusi (#29615) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

Jól tetted. A sok negativ kritika miatt nem tettem föl a 6-os droidot.Jó az 5-ös amíg működik rendesen.

(#29617) Bass válasza nünüke1975 (#29616) üzenetére


Bass
addikt

Èrdemes lenne visszaternem ra? Èn már 6.0-val vettem a telenornal igy nincs osszehasonlitasi alapom.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#29618) Quqesz válasza Flashback (#29593) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Keress rá a nevemre a keresőbe, nem rég raktam be a megoldást.

Bass
Tuti vmi nem jó nálad. Nekem és asszonynak sem merül ilyen ütemben ha nem használom...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#29619) Bass válasza Quqesz (#29618) üzenetére


Bass
addikt

A hatos sebessegevel nincs bajom ,lehet eloszor fr lesz. Csak az utobbi idobe amik megfordultam a kezembe telok jobban hasznaltak a keszenleti modot ezeken a rendszereken es az a vicc hogy kinai telokrol beszelunk. 10 ora alatt total lemerul 1,5 ora kijelzo idovel ez nem normalis. Hazaèrek csinalok egy fr-t es majd meglatjuk.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#29620) SharpSA válasza Bass (#29617) üzenetére


SharpSA
veterán

Ha még nem volt, akkor én a helyedben csinálnék egy gyári alaphelyzetbe állítást, azaz egy teljes törlést. Ha azután is annyira merül az akku, akkor talán hardveres a probléma.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#29621) Libretom válasza Bass (#29607) üzenetére


Libretom
aktív tag

Szerintem ez egy szuper telefon, de érthetetlen, hogy az első két hónapban (azonos használati szokások mellett) kb. 2 %-ot merült óránként, aztán hirtelen a duplája lett. Kipróbáltam másik, 100 %-os akkuval. Az eredmény ugyanaz!! Mi történt? Szinte semmi nem fut a háttérben, nincs adatkapcsolat, alig megy a kijelző, stb. Minden app-nál szinte 0 %-os akku használatot jelez a mobil, kivéve az android rendszert, meg a kijelzőt.... Olvastam itt, hogy lényegesen javul a helyzet a V20e, vagy f verzióval. (!!?) Egyelőre 20d-vel használom.

(#29622) pusihusi


pusihusi
addikt

Azt szeretném kérdezni hogy mit lehet letiltani, de azért ne álljon le a rendszer :Y , nincs valami lista? A google zene, játék stb, ezeket tudom.....

Üdv. Feri!!

(#29623) ADAM1337 válasza TeeJay (#29611) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Utána kéne járni nekem már túl nagy méretben a V10, de hogy ott is van-e bootlop, mert akkor minél több garis készüléket választanám.
Viszont elgondolkodtató, ujjlenyomat olvasó, +1gb ram, +jobb dac nálam ez számítana (ami szubjektív a méret, nekem már a g4 is határ eset, és akkor nem beszéltünk a V10 méretéről: [link] valamint a kinézet is)

Én őszintén akkor vacillálnék rajta, ha jobb chipset is került volna bele.

(#29624) pusihusi


pusihusi
addikt

Hát a V10 egy nagy f.. , inkább G5, az se sokkal drágább :N :( A G4 is 100x jobb nála! :K :K

Üdv. Feri!!

(#29625) OPiiPO válasza pusihusi (#29624) üzenetére


OPiiPO
addikt

ezt ugye nem gondoltad végig, csak írtad? :P

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#29626) bigdigit válasza Vikooo (#29581) üzenetére


bigdigit
addikt

Egyértelműen programok ragadnak be és pörgetik a procit is.Este direkt kipróbáltam,hogy restartoltam a telót töltés után de a mobilnet is bekapcsolva maradt.Ezután már semmit nem nyitottam meg és reggelre nem 50%-ot hanem csak 10-et merült.Ráadásul az android rendszer is csak pár percig maradt ébren.Nem úgy mint korábban az egész töltéstől számított időben ébren is volt a rendszer.

(#29627) Aryon87 válasza OPiiPO (#29625) üzenetére


Aryon87
félisten

Ááá, csak reggeli viccnek szánta ;]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#29628) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

A sirámok visszhangja alapján fogant villám FAQ

Miért merül gyorsan a telefonom?

Mert úgy használod! Ez egy végtelenül bonyolult kérdés, amire gyakorlatilag nem adható egyszerű válasz. A gyors merülést az esetek többségében a helyadatok folyamatos monitorozása, backup és szinkronizáció folyamatos futása okozza, de jelentős tényező lehet egy-egy rosszul megírt alkalmazás is, ami a háttérben vagy éppen az előtérben rosszalkodik. Ezen túlmenően meg kell említeni azt is, hogy a mobilnet többet vesz ki az üzemidőből, mint a Wi-Fi, nem tesz jót a gyenge térerő és az adótornyok közötti sűrű váltás sem. A nem a készülékre való ROM használatáról már nem beszélve, ami szintén megviccelheti a felhasználót.

Pár hónapja még tökéletes volt az üzemidőm, most meg nem. Mi történt?

Az pár hónapja volt. A rendszer folyamatos változásban van, hiszen ha magát az Androidot nem is frissítetted azóta, jó eséllyel az appokat igen. Láttunk már olyat, hogy egy app fejlesztője olyan funkciókat pakolt be egy-egy frissítéssel, ami nem tett jót az üzemidőnek. Ne felejtsük el azt sem, hogy az Android 6.0 még csak a készülékek töredékén fut, némely fejlesztők ezt csak késve reagálják le optimalizációs oldalról. Emiatt a fejlesztők asztalát érdemes csapkodni.

Honnan tudom, hogy valamelyik app okozza a gyors merülést?

Amennyiben az akkuhasználati statisztikában nem jelenik meg közvetlen fogyasztóként az adott app, akkor elég nehéz a helyzet. Az appok gazdafolyamatokon keresztül (is) hozzáférnek rendszerfunkciókhoz, így ha mondjuk az alkalmazásod a Google Helyelőzmények funkciót használja, azt a "Google Play-Szolgáltatások" segítségével éri el. Ebben az esetben az akkuhasználati statisztikában a "Google Play-Szolgáltatások" aktivitása lesz magasabb, észre sem veszed, hogy azt valamelyik appod "triggerelte".

Mit lehet tenni?

Ki kell szűrni, hogy mi okozza a gyors merülést. Ha "csökkentett módban" (lásd: Topik összefoglaló) újraindítod a telefont, akkor az nem tölt be egyetlen külső (tehát utólag telepített) appot sem. Használd így egy napig, ha továbbra is gyorsan merül, akkor a beállításokkal (helyelőzmények, backup, szinkronizációk), térerővel, használt ROM-mal lesz baj.

De nem zárható ki a hardveres hiba sem, az akkumulátorok idő előtt megfáradhatnak a rossz minőségű (utángyártott vagy egyenesen hamisítvány) gyorstöltőktől vagy az időjárási körülményektől. Például autós tartóban tűző napon az előírt maximális üzemi hőmérséklet fölé mehet. Használj árnyékolót és lehetőleg a szellőző rácsra tedd a telefont, hogy hűtse a hátulját.

(#29629) ctvagyok válasza TeeJay (#29611) üzenetére


ctvagyok
őstag

Szerintem megéri a felárat a V10, ha nem gond a hatalmas mérete. Egyedül az aksi gyengébb a G4, de az összeszerelése ezerszer jobb a V10-nek. Még talán a bootloop hiba is elkerüli, ami azért elég nagy gáz tud lenni a G4 tulajoknak. Rohangálás a szervizbe meg hasonlók. A plusz 1GB RAM, a HiFi DAC, a mini kijelző, az ujjlenyomat olvasó sem rossz extrák.
Tudom a pénz nagy úr, de a G4 egy full műanyag telefon, ha nem számítjuk a bőr hátlapot. A V10 pedig acél kerettel készült. Nem egy kategória az anyaghasználatban.
Ha most lehetne azt választani, hogy 30 at ráfizetek a G4-re, és kapok egy V10-et, biztos belemennék.

Sőt a G4-nél még lehet jobb vétel a 32GB-os Nexus 5X, ha elég az 5,2"-es kijelző.

Bár a V10 áráért lehet már OP3-at is venni, ami hardverben sokkal jobb, mint az S808-at felvonultató tavalyi flagshipek.

G5 számomra nagy csalódás volt, szar kijelző, fényszivárgás, szar összeszerelés, aksiból sem sikerült egy nagyot belerakni, kijelző ház aránya sem a legjobb. Esetleg ha annyi lesz, mint a OP3 akkor kipróbálom. Hátha a későbbi szériák nem fognak tartalmazni összeszerelési hibákat.
Nagy látószögű kamera viszont nagyon jópofa dolog, na az bejött a G5-ben nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#29630) TeeJay válasza ADAM1337 (#29623) üzenetére


TeeJay
félisten

2 méter vagyok nagy lapát kezekkel, V10 gyönyörű és tökéletes a fogása számomra :R viszont tényleg elég a G4 is mert az is csúcs és mégse ér meg 30 ezer felárat.

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#29631) ADAM1337 válasza Stauffenberg (#29628) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Jó lesz. :R
Még a beállítások Fiókok és szinkronizálás alatt érdemes átfutni az általunk használt appokat, és a google fiókot is, hogy biztos mindenre van szükségünk.
Teljesség igénye nélkül:
Amire átlagos felhasználónak nincs igénye:
Diák
Dokumentumok
Drive
Google Fitnesz adatok (én spec endomondot használok, de az nem push update, egy egy eseményt feltöltök)
Google Play Filmek, Könyvek, Zene, újságos
Google+ és a Google+ Fótok
Google+ feltöltések

Ezek hirtelen nekem feleslegesek, és az automata mentés de azt beleírtad.

(#29632) mouzrr


mouzrr
őstag

En is meghallgatnek par tapasztalatot a 6.0nal regebbi rendszerek hasznaloitol, en is csak ezzel használom miota megvan a G4 :) Elore is koszi!

(#29633) Stauffenberg válasza ADAM1337 (#29631) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Igen, ennyire részletesen nem fejtettem ki, csak annyit írtam, hogy szinkronizálási beállításokra rá kell nézni. Csak azt kell hagyni szinkronizálni, ami tényleg fontos.

Nálam a céges Google fiók is fel van véve, de abban csak a névjegyeket és az emaileket engedem szinkronizálni. A terrabájtos nagyságrendű Drive dolgokat nem, főleg mivel folyamatosan babrálunk vele a kollégákkal és így folyamatos feladatot adnék a telefonnak. Ellenben a saját privát Drive tárhelyem szinkronizálása mehet bátran, mert azt nem csesztetem annyit.

(#29634) ADAM1337 válasza Stauffenberg (#29633) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen, csak annyi hogy részeletesen másszunk bele az alkalmazásokra rátekintve, hogy tényleg szükséges-e a szinkron.
De jó a leírás. :R

Nekem szerencsére ez a privát, de cégesnek nálam elvérezne a G4, a honor 6-omnak jobb az üzemideje, úgy hogy többet használom, de ott 8mag van és 4db A7-es az kevesebbet eszik, mint a G4 magjai, gondolom ez is befolyásoló.

(#29635) nünüke1975 válasza Bass (#29617) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

Sok a negativ kritika a 6-os droiddal.Nekem gyári 5-ös van és az is marad egy darabig

(#29636) Libretom válasza Stauffenberg (#29628) üzenetére


Libretom
aktív tag

Köszönöm a gyakorlatias tanácsokat! Nagyon jól jöttek a kapaszkodók.

(#29637) Stauffenberg válasza nünüke1975 (#29635) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Még mindig ugyanaz az 5-6 ember jár vissza a topikba kritizálni a 6.0-át. Sokunknál (köztük például nekem) az égvilágon semmi bajunk vele. Nem csökkent a sebesség, nem csökkent az üzemidő, nem csökkent a stabilitás.

Az tény, hogy van néhány játék, amiben visszaesett a teljesítmény (én nem teszteltem, nem nagyon játszom mobilon), de ez nem a 6.0, hanem a fejlesztők sara.

(#29638) dkovizoli válasza Stauffenberg (#29637) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem is fura, hogy ugyanazoknál nem jó. Nekem semmi bajom vele. Török régiós 6.0 fut rajta, amúgy telenoros. Semmit nem tiltottam, ha nincs wifin, akkor 4g. Egyedül a helyzetmeghatározás van takarékoson. Jó ha egy héten kétszer töltöm, igaz nem ez a fő teló, de mindig be van kapcsolva és mindig nálam van. Pedig elég sok minden van rajta és minden szinkronizál folyamatosan. G+, fotók, face, face groups, messenger stb. Szóval nem értem.

(#29639) moti07


moti07
tag

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy mióta felraktam az android 6.0-át azóta érezhetően jobban merül illetve lollipop alatt csak 1,5gb memóriát használt a telo most meg 2 vagy akár 2,5 gb-ot is ez normális? Amúgy minden jól működik sőt a 6,0 óta talán még egy picit gyorsabb is bár a sebességgel nem volt soha bajom.

(#29640) pusihusi válasza OPiiPO (#29625) üzenetére


pusihusi
addikt

Komolyan gondoltam! Mivel jobb? Ugyanaz a proci mint a G 4, nagy batár+1 gb. ram? Untig elég 3 gb. Akku ua. G4! Nos valami indok!? :F Hát akkor inkább a G 5 820 proci, 5,3" már 139-ért lehet kapni üzletben. a nagy batár is majdnem annyi, de a nyomába sem ér!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#29641) pusihusi válasza TeeJay (#29630) üzenetére


pusihusi
addikt

+1

Üdv. Feri!!

(#29642) OPiiPO válasza Stauffenberg (#29637) üzenetére


OPiiPO
addikt

Ez általában így van, a topicokban mindígis hangosabbak az elégedetlenkedők. Akik elégedettek, azok sokall kevésbé érzik szükségességét hogy hangot adjanak elégedettségüknek, ellentétben a másik táborral. Ez kb. a topic témájától teljesen független történet.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#29643) Stauffenberg válasza OPiiPO (#29642) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem egészen erre akartam utalni. Van egy maroknyi ember a topikban, akik nem elégedettek, de ezt nem érdemes összekeverni azzal, hogy folyamatos panaszok vannak a 6.0-ra.

(#29644) Reinkz


Reinkz
senior tag

Ha már így a softver verziókról beszélgettek, most jut eszembe hogy milyen gány lett a facebook messenger, és a snapchat is frissítésről frissítésre rosszabb lesz, konkrétan már akadt nálam.

Tegnap pont találkoztam iphone-os ismerősömmel, rá is kérdeztem hogy náluk mi van a snapivel, egyszerűen csak azt közölte hogy fogalmam sincs mert ő nem frissíti :D és az a baj hogy mennyire igaza van, ma leszedtem az apkmirror-ről csak egy hónappal régebbi snapchatet mint a playstore-ban fönt van és érdekes mód olyan vaj simán megy..

Az ilyeneken nagyon feltudom magam húzni, most már inkább várok egy hetet még visszajeleznek az emberek hogy lássam nem rontottak el semmit a nagy update meg patchelgetés közben.

[ Szerkesztve ]

(#29645) Quqesz válasza Stauffenberg (#29628) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mehet összefoglalóba! :R
És csatlakozom, az elsők közt volt fent a v20D és azóta is elégedetten használom(és asszony is az övén)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#29646) OPiiPO válasza Reinkz (#29644) üzenetére


OPiiPO
addikt

A Messenger legutóbbi frissítésére én is pipa vagyok, sokkal nehezebben találom meg a beszélgetés history-t, lassabban kezelhető lett számomra.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#29647) Bass válasza Quqesz (#29645) üzenetére


Bass
addikt

Ezt a v20d-t (enyem eur×× vegu)fel tudom rakni én is a telenoros készülékemre? Vagy ugyan az mint a sima d?

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#29648) Aryon87 válasza Bass (#29647) üzenetére


Aryon87
félisten

OTA-n mar fel kellett volna dobnia.
Vagy rakotod a gepre, es a Bridge dobja fel a frissitesi lehetoseget.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#29649) pusihusi


pusihusi
addikt

A harmadik kezdőlapnak mi a neve, s honnan lehet letőlteni? Köszi

Üdv. Feri!!

(#29650) moti07


moti07
tag

Van mód arra hogy visszarakjam az 5.1-es androidot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.