Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30701) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Reggel néztem a 818P-n nem jött semmi, de a dátumot szerintem azért nem kell készpénznek venni, mondjuk az is igaz, hogy van időeltolódás Dél-Koreához képest.

[ Szerkesztve ]

(#30702) siofok


siofok
őstag

sziasztok!olyan gondom van,h véletlen zároktam a quickmemoba egy dokumentumot,és jelszót kér,pedig sosem állítottam be ott. :(
hogy tudnám ezt feloldani?

OnePlus nord 2t

(#30703) ADAM1337 válasza Heisenberg69 (#30699) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ahogy látom G5-re már szállingozik valami.

Nekem voda-s rom-om van, az gondolom még átfut a vodán, vagy már nincs ilyen külön csekk egyből megkapom én is ?

(#30704) Tybike81 válasza Heisenberg69 (#30699) üzenetére


Tybike81
őstag

Itt szoktam nézni, de nekem hiába írom be az IMEI-t sose ad fel semmit :(

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#30705) e72pali


e72pali
csendes tag

Sziasztok! Régen itt a fórumon feldobott valaki egy szlovák oldalt ahol sd kártyát lehet rendelni nagyon olcsón......tudnátok ebben segíteni?! Előre is köszönöm!!!!😊

(#30706) bghistvan válasza e72pali (#30705) üzenetére


bghistvan
senior tag

(#30707) oba válasza e72pali (#30705) üzenetére


oba
addikt

Talán az itmedia.sk ?
szerk.: megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

(#30708) Heisenberg69 válasza Tybike81 (#30704) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Nekem sem. De nem is lényeges szerintem.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#30709) e72pali válasza bghistvan (#30706) üzenetére


e72pali
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm!!!!!!😊

(#30710) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Ilyen tokot valaki rendelt már ?
Nem rég jött meg a honor 6-ra, kép nem volt a hirdetésben róla, viszont marha jó kis tök vékony is és jó a kerete is.

(#30711) Bremy


Bremy
csendes tag

Sziasztok,

Szeretnék venni egy LG G4-et, 605 és 606-os szériaszámok elérhetőek.

Olvastam (itt) hogy nagyon sok általános probléma van - melegedés, képernyőbeégés.. volt bootloop..

A melegedés az a "halálom" szóval amikor FB messengerezek meg olvasom a leveleimet meg ilyen alap dolgokat csinálok, akkor ne melegedjen egy telefon. Játék kközben vagy cpu pörgetős dolgoknál persze jogos, azt elfogadom nyilván.

A kérdés tehát az, hogy általános használatban.. amikor kb. tényleg telefonnak használjuk.. akkor mennyire melegszik?

És lehet tudni hogy a fenti szériaszámok mennyire jók? Mondjuk a 2016os szériával még csak pár honapos tapasztalatok lehetnek, de láttam hogy vannak akiknek ilyenre cserélte a szerviz.

Köszönöm a választ!

A másik opcio a nexus 5x..

(#30712) ADAM1337 válasza Bremy (#30711) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem nem melegszik, csak navi és játék közben, amúgy elenyésző hétköznapi dolgok közben, 605 ha jól rémlik.

(#30713) Bremy válasza ADAM1337 (#30712) üzenetére


Bremy
csendes tag

Köszi, ez megnyugtato. :)

Annyit még meg tudsz mondani nekem, hogy a szoftverfrissitések, javítások hogy jönnek a készülékre? Azt tudom hogy nexusra jön simán a rendszerfrissítés gyárilag.. LG G4 esetén ez hogy mukodik? Jönnek javítások, updatek?

Köszi

(#30714) sszemtelen válasza Bremy (#30711) üzenetére


sszemtelen
őstag

Nekem eddig belakás után, töltés közben sikerült felforrósítani, de akkor ugye ment minden szinkron, ment 6x program frissítése, letöltése, bejelentkezések, stb. Játékokról nem tudok nyilatkozni, arra nem használom, de esti 30-45 perc Messenger+e-mail gond nélkül lefut langyosodás nélkül is. :)
S/N: 601

[ Szerkesztve ]

(#30715) ADAM1337 válasza Bremy (#30713) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem 1 hónapja van meg, még 1 frissítés se jött de stabil teljesen.
Nem érzem hiányát, 6.0-val vettem már.

(#30716) DaDa


DaDa
senior tag

Akik cseréltették már a kijelzőt a "beégés" miatt ott az új kijelzővel megszűnt a hiba? Mostanában (gondolom a meleg miatt) egyre gyakrabban ég be nekem is. Igaz reggelre elmúlik. Viszont ha az új kijelzővel nem csinálja akkor bevinném szervizbe.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#30717) DaDa válasza DaDa (#30716) üzenetére


DaDa
senior tag

Most mi van mindenki frissítget? :D

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#30718) kozma1986 válasza DaDa (#30717) üzenetére


kozma1986
tag

Nem, csak arra várunk :K

(#30719) Máriusz TO


Máriusz TO
csendes tag

Na akkor szerintem varhatunk meg jo sokat lg g4 h812 kapott h818p kapott az osszes h815 kapott csak az eur valtozat nem kapott semmit januar óta ,pedig volna mit javitani.....

(#30720) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

Ha jön ez a várva várt frissítés, akkor ota-n érkezik, vagy csak Lg bridge fogja látni?

(#30721) Máriusz TO


Máriusz TO
csendes tag

Nem tudom mit tökölnek ennyit a frissítésekkel ,de valamiért nem adjak ki ,amugy lg bridgen esélyesebb a letöltés mint ota n ,csak lenne mit letölteni :)

(#30722) Máriusz TO


Máriusz TO
csendes tag

Nem tudom mit tökölnek ennyit a frissítésekkel ,de valamiért nem adjak ki ,amugy lg bridgen esélyesebb a letöltés mint ota n ,csak lenne mit letölteni :)

[ Szerkesztve ]

(#30723) vigyori78 válasza DaDa (#30717) üzenetére


vigyori78
őstag

Ma eddig ezek jöttek:

G4 : Canada
G5 : UK, Mexico
LG X screen : Austria, Brazil, Mexico

(#30724) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Ahogy olvasgatom a topikot egy ideje nekem az jött le, hogy sok a meghibásodás a G4-ekkel. Nekem szerencsére a bootlopon, és gyorsan kopó hátlapon kívül még nem volt vele más problémám, de ha lejár a gari lehet, hogy eladom...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#30725) Nagytoll válasza takacsbotond (#30724) üzenetére


Nagytoll
senior tag

A legnagyobb hibája a telefonnak, hogy unalmas :( alig van fejlesztés a zárt bootloader miatt

(#30726) sszemtelen válasza Nagytoll (#30725) üzenetére


sszemtelen
őstag

Ez annak, akinek úgy kell a telefon hogy kiveszi a dobozból, és használja a legjobb. Szvsz -és szerintem itt ezzel sokan egyetértenek- a gyári szoftverre nem lehet panasz. Jó, kicsit késik a secupd, de ezen felül a gyári soft teljesen stabil, gyors. Nekem anno elég volt Desire HD-n végig mókolni napokat, csak hogy kicsit gyorsabb legyen, de 4 év Windows Phone után az kellett hogy dobozból kivéve ne legyen az az első érzésem hogy "hmm, mivel tudnám feldobni?". Egyszerű, letisztult, szép, gyors, és mocsok jó a kamerája. Ennél több nekem nem kell. De valószínű már nem lenne meg, ha a stabil működéshez mókolás kellene.

(#30727) takacsbotond válasza Nagytoll (#30725) üzenetére


takacsbotond
őstag

Szerintem ez nem hiba. Sosem volt vele szoftveres problémám. Ezen felül nagyon gyors, és stabil is a rendszer.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#30728) hard74 válasza Nagytoll (#30725) üzenetére


hard74
senior tag

+1.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#30729) ADAM1337 válasza hard74 (#30728) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én speciel bírom, hogy stabil és nincs szarrá romolva, mert a gyáriban nincsenek bugok.

(#30730) Tutu7030 válasza ADAM1337 (#30729) üzenetére


Tutu7030
veterán

+1 :K

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#30731) Laca0 válasza takacsbotond (#30724) üzenetére


Laca0
addikt

Én nemrég jöttem át G2-ről. Azt a telefont is nagyon szerettem és ma is jónak tartom, de ez érezhetően gyorsabb, gördülékenyebb. Hozza a 2 napos üzemidőt, amit elvártam tőle. A kamerája nagyon gyors és jó képeket lő. Idei gyártású, úgyhogy elvileg a bootloop hiba engem már nem érint. Én nem izgulok a frissítések miatt, egyelőre ha lenne sem frissítenék. Amúgy 6.0 van gyárilag rajta. Stabil, gyors, nem fogyaszt sokat, úgyhogy nem sürget semmi ☺
Ma megkapta a Nillkin tokot és a védő üveget.
Egyetlen problémám volt eddig: túl érzékeny a kijelző. De ezt egy kis segédprogram megoldotta.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#30732) flexsteel


flexsteel
újonc

Sziasztok!

Már rég óta olvasom a Fórumot, de még ez idáig nem szóltam hozzá. Mostanában nagyon rákattantam a VR témára és úgy tűnik, hogy a G4 a QHD felbontás miatt kiváló alanya lehet a dolognak. Valaki kérdezte korábban, hogy mi ajánlatos használatra VR szemüveg gyanánt. Eddig ezt találtam a kategória legjobbjának némi utánajárás után: [link]
Van valakinek bármilyen tapasztalata? (Eleve a G4 VR használata kapcsán). A moziélmény az ami leginkább beszippantott a témába. :U

(#30733) Nagytoll válasza flexsteel (#30732) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Nagyban függ az élmény a sisaktól, nekem egy ingyenes ww dobozon van, sajnos alapból karcos volt benne a lencse, de legalább ingyen volt. Szerintem még a QHD is kevés VR-hez, engem legalábbis zavarnak a pixelek. Megszokható mondjuk, de egy asztali sisaknak nyomába sem ér

(#30734) flexsteel válasza Nagytoll (#30733) üzenetére


flexsteel
újonc

Ez a szemüveg spec a kiváló (és nagy méretű) lencséről híres. Itt olvasni róla egy egész jó tesztet: [link] Az a baj, hogy kipróbálni egyszerűen képtelenség. A küszöbén állok, hogy vegyek egyet, de mindig lebeszélem magamat a tapasztalat hiánya miatt. Pedig (ha igaz amit írnak), nem lehet rossz filmet nézni mozi környezetben otthon ülve. A FullHD egész biztosan nem elég. A QHD-ra viszont kíváncsi lennék, hogy milyen kompromisszumokkal járna. :)

(#30735) Tutu7030 válasza Nagytoll (#30733) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nekem nem csak karcos a vw-s szemüveg, de talán még ragasztós is a lencse. :D De legalább ingyen volt. :D

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#30736) sid87 válasza Nagytoll (#30725) üzenetére


sid87
senior tag

Hát figyelj. Én SIII-at szét romoltam, sokat kipróbáltam, mert az alap szoftver gyenge volt. Viszont a mókolást 3 év után nagyon meguntam, a sok sz@rakodást, hogy néha valami nem ment, leállt, stb. Tény hogy izgalmasabb volt, de bele lehet unni abba is.

És akkor jött a G4. Nekem lassan 1 év alatt kb. egyszer se fagyott be, indult újra, mai napig maximálisan meg vagyok elégedve a sebességgel. Minden gyári rajta, még launchert se cseréltem, nincs szükség rá.

Igen, alaplap csere az kicsit kellemetlen volt, de cserélték szó nélkül. Igen, a kijelző felül nekem is 'beégett', de lett új gariban, plusz így az előlap sérülései is eltűntek, tehát külsőre kb vadi újnak néz ki.

És az új akksival az eddigi szerény kijelző időm nagyon megugrott, tehát nálam azzal lehetett valami gond, mert nem nyúltam a rendszerhez, és ugyan azzal a felhasználási móddal simán megvan a 3,5-4 óra, ami az elején is, és ez már nekem már oké.

Úgyhogy lehet unalmas, de viszont megbízható. Nekem az ujjlenyomat olvasó hiányzik kicsit.

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#30737) TeeJay


TeeJay
félisten

nullára merített telefont kikapcsolt állapotban csutkára töltöttem
2650mAh körül pittyegett hogy kész van de 2930mAh körül állt le teljesen a töltés úgyhogy ennyit nyomott bele ami szerintem jó. és igen lehet úgy tölteni a telefont hogy ki van kapcsolva, csak ki kell kapcsolni miután feldugtam töltőre :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#30738) TeeJay


TeeJay
félisten

Ma mentettem kb 3 perccel full merülés előtt.
Játék böngészés viber Facebook és messenger használattal auto fényerő esetén 7+ óra

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#30739) racerx válasza TeeJay (#30738) üzenetére


racerx
őstag

Aha. És az autó fényerő az full sötétben volt, mindig 0 közelében?

[ Szerkesztve ]

(#30740) Bass válasza racerx (#30739) üzenetére


Bass
addikt

Nekem volt 11 ora is ,mindig ratoltottem 😄

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#30741) bghistvan válasza TeeJay (#30737) üzenetére


bghistvan
senior tag

Azt hogy? Nekem akkor is bekapcsol automatikusan :U

(#30742) Vikooo válasza bghistvan (#30741) üzenetére


Vikooo
addikt

Ugylatszik lathatatlanok a hozzaszolasaim es ha ugy csinalod ahogy irtam illetve ahogy a kollega (a ketto ugyan az) akkor NEM BOOTOL BE. A kijelzo bekapcsol es a toltes allapotot mutatja.

(#30743) bghistvan válasza Vikooo (#30742) üzenetére


bghistvan
senior tag

Mindig olyan jókat mosolygok az éppen csak icipicikét egy csöppnyi iróniával megfűszerezett építő jellegű hozzászólásokon,ez minden topikban így van :DD ,de köszönöm szépen,majd visszanézem :R

(#30744) racerx válasza Bass (#30740) üzenetére


racerx
őstag

Egy pillanatig azt hittem, hogy a tiéd visszatölt már a hálózatba :). Paksnak annyi... :)

(#30745) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Ejj, de nem akar jönni az a frissíés... hihetetlen hogy egy nem is olyan régi csúcsmodell 01.01 bizt. szinttel rendelkezzen... nyilván a telefon jó, nincs vele baj, de azért ez szánalmas.... aki ennyiért vesz telefont nem ezt várná el, szerintem. :F

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#30746) DonMaster válasza Heisenberg69 (#30745) üzenetére


DonMaster
addikt

valahol lemaradtál? hiányzik valami?
másrészröl jöt ki egy update, ted fel lgup-al. és csö akkro már juni 1 vagy juli1. i lesz. szoval hajrá.
én nem várom jobban érdekel a 7.0 mint egy sima patch ami semmit nem hoz ami létfontosságu,
7.0 viszont akksi uj ui stb-t hoz sokkal jobban mozgatja a fántáziam mondjuk csak szeptemberben fog megjeelenni de kb januárra várhato .

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#30747) ToniSoprano válasza DonMaster (#30746) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Ezt olvastam itt valakitől a javításokkal, már a V20f-el is érezhetően javul az akkuidő is, és a G5 felületét kapja meg 6.0.1-gyel, de lehet ezt is rosszul értettem.

(#30748) vigyori78 válasza DonMaster (#30746) üzenetére


vigyori78
őstag

Nem maradt le semmiről, gondolom a V20D -re gondolt mivel nekünk ( és függetlenre ) ez a legfrissebb, ez utáni kiadások csak adott ország adott szolgáltatóinak adták ki.

(#30749) DaDa


DaDa
senior tag

Erre valaki tudna érdemleges választ adni? [link]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#30750) tojaaji


tojaaji
aktív tag

DaDa: Igen, nekem megoldódott, és szerintem az akksi is jobban bírja egy kicsit. :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.