Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29101) Reinkz válasza Mikemend (#29094) üzenetére


Reinkz
senior tag

Én ennek örültem köszi(:

(#29102) killzone1987 válasza DaDa (#29096) üzenetére


killzone1987
senior tag

Köszi!
Megpróbálom a tisztítást,remélem segít...
Bár kétlem h koszos lenne az érintkező,mert még arra is figyeltem h ne nyúljak hozzá...

(#29103) Silenzio


Silenzio
addikt

Fórumtársak, a VoLTE-t támogatják a magyar szolgáltatók? Tudtommal nem. Javít az akkuidőn, ha kikapcsolom, avagy nincs jelentősége? (Amíg meg nem kaptam a G4-et, azt sem tudtam, hogy létezik VoLTE, pedig mobilhálózatokkal foglalkozom karrier szinten (jelenleg).

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#29104) Busterftw válasza brek666 (#29086) üzenetére


Busterftw
veterán

Igen, teljesen normális neked. De legyél már tisztában melyik app mennyit fogyaszt. Ne hasonlítsd már össze egy olyan játékot, ami fél óra alatt lehúz 40%ot, meg mondjuk egy Dolphin böngészőt amin órákon át tudok cikkeket olvasni.

Ha valami abnormálisan működik, az más, megesik. Tessék ott van Silenzio user, itt panaszkodott 2 órás sotra, kérdezte normális-e,mondtam nem, Hard resetet tolt azt 1 óra sotnal 80%on van.
Ha abnormálisan nem jó az üzemidő, akkor valami be ragadt vagy user error. Hard reset, újrahúzás ha nem jó még szerviz vagy másik akku.
Ha még nem tetszik akkor add el, de nem kell a nyavalyogni,higy bezzeg ez a teló meg az a teló. Akkor mit keresel itt? Meg olyan dolgokat tényként kezelni ami mindenkinek tök más.

(#29105) Quqesz válasza Silenzio (#29098) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez amúgy egy érdekes jelenség, hogy van akinek ez van akinek másik szoftver verzió kezeli jól az akkut. Sokaknak xar volt a v20d, de többeknek-nekem is- remekül muzsikál. Ha nem jó egy rom, akkor fel kell tenni egy másikat, nem bonyolult és látod lesz eredménye.

Mouzrr
Mert a netoldalra égett oda, nem a kijelzőbe. :DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#29106) fornettisuti válasza Silenzio (#29103) üzenetére


fornettisuti
veterán

jelenleg volte nincs magyarországon, magenta szöszöl vele, majd lesz. másik kettőről nem tudok.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#29107) Silenzio


Silenzio
addikt

Most azt vettem észre, gogy a Google Play Szolgálatások majdnem annyira eszi az aksit, mint a kijelző. Kijelző 22%, Google 16%. A Google Backup Transportra gyanakszom. Általános\Biztonsági Mentés és Visszaállításnál kikapcsoltam a backupot. Az engedélyeket megvontam tőle. Mit kell még csinálnom? :(

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#29108) kp78 válasza Silenzio (#29107) üzenetére


kp78
addikt

A google helyelőzmények ha még nincs kikapcsolva, akkor az is kikapcs.
Persze ha nincs rá szükséged. :U
Nálam mióta ez nem megy (backup már első nap ki lett lőve), rendben van az üzemidő.

(#29109) Technoman


Technoman
őstag

Akinek problémát jelentett a navigáció (IGO SzülinAPP), azt csontra törölje le a fennlévő IGO-t és rakja újra, play-ről. Nekem, tegnap óta így müxik. Fontos, nálam 1 percig tartott, amíg jelet talált (Navitel/Osmand+ 1 mp), tehát nem türelmetlenkedni.

(#29110) Silenzio válasza kp78 (#29108) üzenetére


Silenzio
addikt

Köszi, kilőttem most ezt is. Meg a netet is megvontam a Google szolgáltatásoktól, de félek, hogy ettől a funkcionalitás csökken.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#29111) Reinkz válasza Silenzio (#29110) üzenetére


Reinkz
senior tag

Nekem amikor ilyen problémám volt akkor gps kikapcsolása segített, szerencsére már elmúlt és újra lehet 0-24be bekapcsolva (smart settings miatt)

(#29112) Silenzio válasza Reinkz (#29111) üzenetére


Silenzio
addikt

Ezt kifejtenéd? Ott kéne beállítanom valamit?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#29113) Reinkz válasza Silenzio (#29112) üzenetére


Reinkz
senior tag

nem csak fölül az értesitési sávban ha kilőttem a gps-t a play szolgáltatások nem tudta használni és így nem is merült.

(#29114) Aryon87 válasza Silenzio (#29110) üzenetére


Aryon87
félisten

A backup es egyeb cuccok kiiktatasa utan meg megy a fogyasztasuk. Teljes feltoltes utan ter magahoz a tema.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#29115) Quqesz válasza Silenzio (#29112) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Még olyat érdemes csinálni, hogy ha gps-t használó progi ragad be/fogyaszt, akkor menj olyan helyre ahol be tud pozícionálni s gps, mert egy folyamatos keresési metódusba tud belefulladni enélkül. Nekem volt ilyen, pozíció megléte után eltünt az app az akkustatból.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#29116) Silenzio válasza Aryon87 (#29114) üzenetére


Silenzio
addikt

Köszi az infót!

Quqesz: neked is!

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#29117) pappkarcsi


pappkarcsi
senior tag

sziasztok!

Qi matricát keresek az EU-ból, a gyors megérkezés végett.
Ki mit javasol, tapasztalat, tipp?

Előre is köszönöm. :R

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#29118) bghistvan válasza #86973952 (#29085) üzenetére


bghistvan
senior tag

A beégéssel kapcsolatban....

Visszaolvastam egy pár hozzászólást,és nem igazán tudom értelmezni ezt a jelenséget( van itthon egy 55" LG 600Hz plazma tv,és eddig úgy tudtam csak ezen technológia büszkélkedhet a jelenséggel,de ugye azon is van beégési védelem(ISM) ,éppen ezért nem is értem hogy egy ips kijelző hogyan is produkálhatna ilyet......(IPS display-nél még nem találkoztam ilyennel)

De ezen hozzászólások után elkezdtem nézegetni ,jobban szemügyre venni a kijelzőt,és nem tudom eldönteni,hogy a jelenség amit látok,az most beégés-e vagy sem??

Tehát az értesítési sáv (ahol az akku % ,óra,wifi jel stb helyezkednek el kb 0,5 cm vastag) full fehér háttérnél tényleg egy kicsit szürkés sávban mutatkozik.
Azt nem tudom eldönteni,hogy most azért szürkés a fehér háttérben,hogy lehessen látni az egyébként is FEHÉR SZÍNŰ betűjellel ellátott értesítési sávot,vagy pedig ez a beégési jelenség?

Ha hülyeséget írtam,kövezzél,kövezzetek meg,én lennék a legboldogabb,ha az általam észrevett kijelző tulajdonság így(lenne)természetes.

Remélem ezzel nem indítok el egy újabb lavinát,mint amilyen az akku idő körül forog :)

(#29119) nünüke1975 válasza bghistvan (#29118) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

Az nem beégés.Jobban lásd a fehér infókat a kijelző tetején.

(#29120) Aryon87 válasza bghistvan (#29118) üzenetére


Aryon87
félisten

Az direkt van ugy. Ha mar a szurke feluleten latod rozsaszines/pirosas szinben az ertesitesi sav tartalmat, na akkor az beeges. (Kijelzo tester progival lehet csekkolni)
Eddig mi is ugy tudtuk, hogy az IPS-re nem jellemzo. Hat ugy nez ki, G4-tol mar jellemzo, mert a G5 is erintett

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#29121) #86973952 válasza bghistvan (#29118) üzenetére


#86973952
törölt tag

Sanszos, hogy ideiglenes beégés. Mivel pl. amikor lehúzod az értesítésit, akkor torzan jelenik meg a perc rész az órán. Mintha folyamatosan "égne bele". Persze simán elmúlik, kis pihi után már nem látszik, de annyira nem is zavar. HA esetleg végleg beégne, akkor cseréltetem aztán annyi.

Engem javítható dolgok nem nagyon zavarnak.

[ Szerkesztve ]

(#29122) bghistvan válasza nünüke1975 (#29119) üzenetére


bghistvan
senior tag

Én is így gondoltam,illetve reménykedtem benne :)

(#29123) Silenzio válasza #86973952 (#29121) üzenetére


Silenzio
addikt

Ha van garancia-gondolom ezt még hozzá akartad tenni. :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#29124) bghistvan válasza Aryon87 (#29120) üzenetére


bghistvan
senior tag

Ezek szerint a G5 display-nél is így van megoldva?
Ami érdekelne,az a kijelző teszt program amit említettél,tudnál javasolni esetleg amire lehet hagyatkozni?

(#29125) bghistvan válasza Silenzio (#29123) üzenetére


bghistvan
senior tag

Igen,ez mondat zárónak méltó befejezés :) (még van gari bőven) :)

(#29126) #86973952 válasza Silenzio (#29123) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nyilván. :) Utána amúgy sem érdekel.

Itt normális garancia van. Pixel hibánál sem kell megvárni, hogy 3 legyen belőle...

[ Szerkesztve ]

(#29127) bghistvan válasza #86973952 (#29121) üzenetére


bghistvan
senior tag

Engem sem zavarnak a javítható dolgok,csak amikor megvettem az LG plazmát ,a specifikációból adódóan teljesen megnyugodtam anno hogy hibátlan lesz a minőség amit nyújtani fog,aztán később szembesültem azzal hogy a plazma nem nagyon szereti a konzol használatot,és ezt nyugtázza is egy kis beégéssel a képernyő sarkaiban,úgy ahogy a tv logókat is :)

Ezért mentem utána jobban ennek a display "hibának" a márkán belül és a technológián kívül :)

Meg bennem van az is hogy sok éves Sony(telefon) használat után váltottam(okkal),és bennem a félsz hogy biztos jól döntöttem.......? :)

Hozzáteszem az üzemidő nem érdekel mert Sony-t is felraktam minden este ha 30%-on is volt:)

De eddig tetszik a készülék(dupla kopp hibátlan,Sony-nál egy lófütyi volt) :)

(#29128) Aryon87 válasza bghistvan (#29124) üzenetére


Aryon87
félisten

Legegyszerubb, ha mas eszkozzel lefotozod.

Dead pixel nevu progit szedd le playbol, annak a szurke modjanal fog latszodni.

Ekkor lefotozod, es ha a szervizben hitetlenkednek, elejuk tolod a fotót.

Nekem nem kellett ilyen, de masnak viszont hasznos volt.

Eddig 1 user vitte be a G5-t ezzel a beegesi tunettel.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#29129) ctvagyok válasza bghistvan (#29124) üzenetére


ctvagyok
őstag

A G4, G5, V10 kijelzője elvileg ugyan az a technológiával készült. Nem csoda, ha hasonló hatásra ugyan azt produkálják.
Lehet ez (beégés elkerülése) az egyik oka, hogy a maximális fényerőt lejjebb és lejjebb tornászták minden egyes generációnál. Tudom a G5 felmegy majdnem 800 nit-re, de csak rövid időre. Fokozatosan csökkenti a fényerőt visszafelé. (A G4 és a V10 is szereti magától csökkenteni a fényerőt, ha nincs automatára kapcsolva)
Maximum fényerőn rendkívül melegszik a G4 kijelzője. Eddig ennyire durva kijelző melegedést még nem tapasztaltam más telefonnál. Szerintem ez okozhatja a "beégést".
Persze ez is lehet, hogy azért is csökkentették,hogy nyerjenek 10-20% akkumulátoridőt. Mivel szobában ritkán kell 300nit-nél nagyobb fényerő, így nem biztos, hogy ez olyan hülye döntés. Főleg hogy a V10 és még inkább a G5 a mérések szerint kevésbé tükröződik.( és a feketéjük is javult)
Ettől függetlenül sokan panaszkodnak az LG idióta automata fényerőállítására ( G4 sem piskóta ebből a szempontból). Ezért is gondolom, hogy jobb lett volna, ha a G5 magasabb fényerőt is ki tudna csikarni magából kézi módban.
Az legfontosabb dolog amiben jó lenne a G5 az a fekete fényerő, de azt meg elcseszik a fényszivárgással.

[ Szerkesztve ]

(#29130) ctvagyok válasza ctvagyok (#29129) üzenetére


ctvagyok
őstag

De ettől még bőven jó a G4 kijelzője, persze nem is a legjobb a piacon. Kalibráció elég gyenge, de ebből a szempontból az utódai még rosszabbak. Ez szerintem senkit ne tántorítson el senkit a G4-től.
A beégésem meg eltűnt rég nálam. Max annak éri meg ezzel foglalkozni, aki valamiért kijelzőt akar cseréltetni ingyen. Persze nem szép dolog csalni. ;]

(#29131) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Felraktam ezt a manuális videós kamera appot(V10-es), és baromi jó! :C Jól sejtem, hogy 100%-ban ki lehet váltani vele a gyárit?(mind fotó,mind videó terén) hangcsúszka jó helyen középen?sztereo hang így ok videón?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#29132) racerx válasza Quqesz (#29131) üzenetére


racerx
őstag

Nem lehet kiváltani, sok dolog nem működik. Hang pont nem, asszem az ois/steady páros se úgy ahogy (legalabbis mintha xda-n is ezt láttam volna). Manuális video jó asszem, de en bevallom nagyon nem használom, jo a gyári is.

(#29133) Vikooo


Vikooo
addikt

Hivatalosan meddig tamogatott FW szinten a G4? Megjelenestol szamitott 2 evig kapja (ha kapja) a frissiteseket? 6.0.1 -et vajon meg fogja kapni? Nincs sok fejlesztes ebben a verzioban de azert jo lenne erezni a torodest. Azt nem szeretem ha azzal vedekeznek, hogy megkapja a kovetkezo foverziot, ezt pedig atugorja.
Ugylatszik a havi biztonsagi frissitesbol is fel eves -ha egyaltalan kap meg a Mo-i fuggetlen- lesz :S

Azthittem az LG jobb, de nem. A Sony es a Samsung furgebben es gyakrabban adja ki a frissiteseket. Igen, a G4 kapta meg eloszor a bugos MM -t...

Nexus nem er, ha fizetnenek se kene :)

Egy beta programi is jo lenne, a Sony -nal brutalisan porog, uj funkciok, javitasok stb.
Hardveresen kivalo az LG es a szerviz is hibatlan, nem valtanek Sony -ra.

[ Szerkesztve ]

(#29134) toto0569 válasza Vikooo (#29133) üzenetére


toto0569
addikt

Az XDA-an már írták,hogy lesz...

(#29135) ctvagyok válasza Vikooo (#29133) üzenetére


ctvagyok
őstag

Az 5.1.1 sem volt ra soha, szerintem 6.1.1 sem lesz rá.

(#29136) Silenzio válasza Vikooo (#29133) üzenetére


Silenzio
addikt

Ebből a szempontból az Android úgy ahogy van, hesteg-foshulladékszarfos. Ezért vettem szifont anno, vagy 5 félém volt. Persze, ott meg óriási truvájt csinálnak valami újból, ami droidon évek óta van (billentyűzet pl vagy gyorsmenü). Mégis úgy vagyok vele, hogy a szolgáltatói romok hiánya és a 3-4 éves garantált update ciklus miatt oda szavazok.

Melyik Nexusra gondolsz? Az 5 üzemidőben mindent alulmúl, meg ronda is, viszont MM-val elképesztően fürge. Ha azt mondjátok, a G4 gyors (nem gyors), sosem fogtatok még iPhone 6-6S-t. Ha azt mondjátok, az i6 gyors, sosem fogtatok még Nexus 5-öt. Ha azt mondjátok, a N5 gyors - és sorolhatnám.

De komolyan. A N6 már elég jó, a N6P meg kamerában is partiban van a G4-gyel. Mi vele a gond? :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#29137) SybenX válasza Silenzio (#29136) üzenetére


SybenX
őstag

Én ezelőtt N5-öt használtam és nem érzem lassabbnak a G4-et.A nexusokkal az a baj,tele van buggal és te csak béta teszterként számítasz ezért is váltottam.Igaz,hogy a nexusok a legjobb androidos telefonok,de egy idő után bele lehet unni az állandó sosem javított buggokba.

[ Szerkesztve ]

(#29138) DaDa


DaDa
senior tag

Szerintem semmi különbség nincs ios és droid közt. Fél évig használtam ios-t, ugyan ez volt a téma topicban. Mikor jön már az új, mi lesz benne, ez miért nincs benne? Stb...mostanában ha figyelitek minden update súlyos hibákat, bug-okat rejt. Sorra jönnek ki a patch-ek. Sokáig zengett attól a net, hogy hogyan kell downgradelni (amit már nem is lehet). Ahhoz képest, hogy szinte egy hw-re írják ez óriási szop@s. Ehhez képest a droid semmivel sem rosszabb csak épp huszad áron is hozzájuthatsz egy droidoshoz. Szóval az ios sem "tökéletes". Az én véleményem, hogy ha a droid úgy le lenne butítva mint az IOS (mert tény, hogy egy végtelen "egyszerű" SW) akkor hetente jönne ki az újabb.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#29139) ADAM1337 válasza Vikooo (#29133) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Volt Sony tulajként nem mennék Sony-ra át. (Pedig imádtam az Xperia S és utána lévő Xperia Z-met is, ott 5.1-ig volt meg a telefon 4.1-től)
Jelenleg biztosan nem, szerencsére szomszédom fejlesztő és első kézből próbáltam ki a Z5 Premiumot, hát nem tudom mitől prémium de software-esen nem volt a toppon, gyári soft-al nem szolgáltatóssal.
Nem beszélve a szörnyű szerviz hátterét.

Én most szolgáltatós MM-et használok a G4-en(vodafone V20d-216-70 a rom neve, 21670 ugye a szolgáltató kód nem vitték túlzásba az elnevezést), azon kivül, hogy fura hogy szabad ramot elég keveset hagy nem lassabb a honor 6-nál ami 1,8-2gb szabad rammal garázdálkodik, gondolom ott kevesebbet cache-el.

[ Szerkesztve ]

(#29140) Silenzio válasza ADAM1337 (#29139) üzenetére


Silenzio
addikt

Gyári szofttal is alig hagy 4-500 megát. Ez ilyen ez az LG, ilyen kis huncut.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#29141) ADAM1337 válasza Silenzio (#29140) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Viszont nem tűnik fel teljesen korrektül kezeli a rendszert és a third party appokat.
Csak kiváncsiságból rálestem én is, 3gb rammal már illik jól futniuk én azon vagyok, 2gb-vel is igazából.

(#29142) Mikemend válasza ADAM1337 (#29141) üzenetére


Mikemend
senior tag

Mivel a telefon átlagosan 72-75% memóriát eszik, ami már több, mint 2 giga, ezért aki telefont vesz, ritkán ajánlok 2 vagy ennél kisebb memóriás telefonokat. Minimum a 3 és felette...

(#29143) ADAM1337 válasza Mikemend (#29142) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen, nekem most jelenleg 2 telóm van és mind a 2-ben 3gb ram van.
Bár én már a 8 magot erősen ajánlom ismerősöknek, és egy jól kalibrált ips kijelzőt, vagy amoled-et.

Utolsó snapim a g4 előtt a note 3 volt és hát nem voltam megelégedve vele nagyon, de ez a 808 egész baráti bár tud meleg lenni rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#29144) Mikemend válasza ADAM1337 (#29143) üzenetére


Mikemend
senior tag

Azon mosolygok, hogy 8 mag az asztali PC-mben nincs, mégis van teljesítménye rendesen. Úgyhogy ezért nem tartom optimalizált rendszernek a droidot.

[ Szerkesztve ]

(#29145) SybenX válasza ADAM1337 (#29143) üzenetére


SybenX
őstag

Ha jól van optimalizálva az android(nexusokon, például) akkor simán elég neki 2 GB ram átlagos felhasználásra.8 mag meg teljesen felesleges.Sajnos androidos telefonok közül csak nagyon kevés van jól optimalizálva(nexus,htc és lg talán)
Ha már ram téma,akkor nekem átlagosan mindig szabad 1-1,1GB ram G4-en.

[ Szerkesztve ]

(#29146) zombinyul


zombinyul
addikt

No, 38 óra készenlét mellett majdnem kijött az 5 óra kijelző.
Titka: ne tegyetek bele SIM kártyát, és kapcsoljátok ki a helyadatokat. :D

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#29147) ADAM1337 válasza SybenX (#29145) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem 500mb körül van szabadon átlagosan

Más: még nem jött meg a hybrid tokom, de vélhetően túl vastag lesz.
Ilyet rendelt már valaki ?

[ Szerkesztve ]

(#29148) Aryon87 válasza SybenX (#29145) üzenetére


Aryon87
félisten

Huawei P8 Litenak pl eleg a 2gb ram, ugyanazok a cuccok vannak azon is mint a G4en volt, vagy most van a G5-on.
Es van benne 1-1.3gb szabad ram. Az Emui ugyesen gazdalkodik a rammal.
G5-nek jelen pillanatban 1.2gb szabad ramja van. Rendszer eszik 1.7-ot, a maradek az alkalmazasok.
G4 eseteben nekem 500-300mb szabadom volt

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#29149) ADAM1337 válasza Aryon87 (#29148) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A gyorsító tárazott folyamatok a reálisabb érték ezeknél a nézeteknél.

Honor 6-omon is emui van, máshogy kezeli, de jól teljesen.

[ Szerkesztve ]

(#29150) #86973952 válasza Mikemend (#29142) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem annyit eszik, csak lefoglal a szabad RAM -ból, hogy a háttérben tartsa a folyamatokat, a gyorsabb betöltés miatt, meg hogy ne kelljen mindent újratölteni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.