Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29951) toto0569 válasza oba (#29950) üzenetére


toto0569
addikt

(#29952) ctvagyok válasza oba (#29950) üzenetére


ctvagyok
őstag

Van ilyen , G4 meg G5 is csinálta már. Valószínűleg a V10 is. Nyomass egy kis fehér hátteret valami screen testerrelmax fenyerőn, vagy várj, eltűnik magától. Ha nem tűnik el, garanciában cserélik. Erre is volt már példa.

[ Szerkesztve ]

(#29953) takacsbotond válasza Laca0 (#29949) üzenetére


takacsbotond
őstag

Én anno egy G2-őt vittem hozzájuk nem rég, lejárt garival kamerahiba miatt. Alkatrész hiánya miatt nem tudták javítani, de legalább a hálózatot sikerült elcseszniük. Miután elvittem nem ment fel semmilyen mobilhálózatra. Aztán megint visszavittem, és a halózati problémát ingyen megcsinálták, de azért ez akkor is milyen már... :U

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#29954) oba válasza ctvagyok (#29952) üzenetére


oba
addikt

most teljesen eltűnt... jó lenne tudni hogy pontosan mitől jön elő... melegedés?

(#29955) HAX válasza bghistvan (#29914) üzenetére


HAX
tag

Én eladtam a bluetooth ajándék fülest és szervizelik a telefont (sajnos 2 hét a t-nél a javítás).

Csak a készüléket kell beadni a garanciapapírral, mást nem kérnek.

(#29956) Vikooo válasza HAX (#29955) üzenetére


Vikooo
addikt

Ha van lehetoseged erdemes egybol az LG -hez vinni.
A szolgaltatok sokaig pihentetik a telefont es heti 1x vagy 2x viszi onnan a futar a gyari szervizbe.

(#29957) TeeJay


TeeJay
félisten

megérkezett a két szépség :D
LG G4 egyik DE másik POL
egyik 605 másik 606
arany színű extra hátlapot kaptunk rendes számla mindkét telefon IMEI száma és külön lapon leírva hogy 1év gari van. 1napot késett a futár mert túl sok a megrendelésük de végre megvan és mindkettőt lakjuk be.
Nagyon jó az F6 és L90 után :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#29958) Quqesz


Quqesz
nagyúr

"Apa, kezdődik......"

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#29959) Meggyi001 válasza Quqesz (#29958) üzenetére

:D

https://gamergep.hu/

(#29960) Tybike81


Tybike81
őstag

Na én is társulok hozzátok, már volt G4em csak elcsábultam a Note4re.
Mai nappal ismét a G4 tulajok táborát erősítem egy fekete bőrössel :)
ITA 606 remélem ez már javított verzió lesz :)

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#29961) Quqesz válasza Tybike81 (#29960) üzenetére


Quqesz
nagyúr

No és miért cseréltél notiról?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#29962) fornettisuti válasza Tybike81 (#29960) üzenetére


fornettisuti
veterán

remenykedhetsz, mivel szurke importos (ita) regios, tiedet sem javitja lg magyarorszag, ha bibis lenne
;)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#29963) gipsztigris válasza fornettisuti (#29962) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ebben ne legyél olyan biztos mert pl. A DE verziót (gsm boltos IMEI számot tartalmazó számla garancia papír nélkül) simán bevették garanciába.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#29964) Tybike81 válasza fornettisuti (#29962) üzenetére


Tybike81
őstag

1. évben javítja....

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#29965) Tybike81 válasza Quqesz (#29961) üzenetére


Tybike81
őstag

Túl nagy volt, és ennek 1000x jobb a kamerája

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#29966) Quqesz válasza Tybike81 (#29964) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Így van, első évben viheted.
No a kamera az érdekes, ennyivel gyengébb, hogy megéri váltani...a méret ok, nagyobb.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#29967) dkovizoli válasza dkovizoli (#29912) üzenetére


dkovizoli
addikt

Jól gondoltam, hogy a most kiadott lengyel frissítés a júniusi patch, v20i.

(#29968) DonMaster válasza dkovizoli (#29967) üzenetére


DonMaster
addikt

milyen patch?

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#29969) dkovizoli válasza DonMaster (#29968) üzenetére


dkovizoli
addikt

Security

(#29970) tknof1871 válasza tirszin (#29567) üzenetére


tknof1871
őstag

Az AirDirve akkor minek minősíthető? Ajánlott, bizonyos feladatokra alkalmas, vagy nem ajánlott a használata? Vagy a PC-m gyenge hozzá? Mert tényleg gyenge.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#29971) Sanya válasza takacsbotond (#29953) üzenetére


Sanya
nagyúr

Jaja, el is hajthattak volna alapból, és egy sufnigsm-nél meg elrepesztették volna a kijelzőt.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#29972) Tybike81 válasza Quqesz (#29966) üzenetére


Tybike81
őstag

Igen én úgy vettem észre, ez jobban kézre áll, meg pörgősebb is...

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#29973) Vikooo válasza dkovizoli (#29967) üzenetére


Vikooo
addikt

Van hozza linked?

(#29974) Vikooo


Vikooo
addikt

Eszrevettem, hogy a TWN v20d -ben fel lehet venni a radioadast :)

(#29975) Vikooo válasza Vikooo (#29974) üzenetére


Vikooo
addikt

Vagy csak frissult a radio alkalmazas, es az uj fw felrakasat kovetoen en mar az ujat telepitettem...

(#29976) pusihusi válasza dkovizoli (#29967) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia merre található?

Üdv. Feri!!

(#29977) DonMaster válasza dkovizoli (#29969) üzenetére


DonMaster
addikt

és az mit tud ujdonság ként?
jobb védelmet ad a home video hoz? vagy mi?
mert ha semi ujdonságot nem hoz csak anynit hogy egy számot január1-rol átir junius 1-re az nem nagy cucc akkro roootolom és átirom manuálisan most juluis 1-re és az enyém frisseb lezs bárki-é ;]

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#29978) Heisenberg69 válasza DonMaster (#29977) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Te most mit trollkodsz?
Amikor nekem válaszoltál úgy ahogy inkább nem is reagáltam rá. De már látom másnak is megy a nagy szöveg. Tudod, az ember elvárja, hogy vesz egy drága telefont, akkor azzal foglalkozzanak és javítgassák, mert mindig van mit. Jelen esetben igen, a security patch is szükséges. Jó lenne ha befejeznéd ezt a stílust.

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#29979) #86973952 válasza DonMaster (#29977) üzenetére


#86973952
törölt tag

Itt olvashatsz a júli 1 -es security patch -ről.

(#29980) pusihusi válasza #86973952 (#29979) üzenetére


pusihusi
addikt

Szerintem nagyon jó ha valaki jelzi ezeket a frissítéseket, mert az Androidra is rengeteg vírus m. érkezik, sajnos. a Windows után a legnagyobb platform, s ezért támadják! Csak igaz annak jelent problémát akinek lenyúlják a pénzét a bankszámláról v esetleg nem indul a telefonja.....stb :K :K :K :(((

Üdv. Feri!!

(#29981) sszemtelen válasza pusihusi (#29980) üzenetére


sszemtelen
őstag

S mindez kiküszöbölhető azzal ha az ember nem mindenféle torrent oldalakról szed le programokat, és nem látogat kétes siteokat. :)

(#29982) #86973952 válasza pusihusi (#29980) üzenetére


#86973952
törölt tag

Meg nem csak ezért. A patch -be szoktak tenni driver frissítéseket, szenzor javításokat, egyebeket is.

[ Szerkesztve ]

(#29983) Stauffenberg válasza DonMaster (#29977) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez egy alapvetően szakmai fórum, ahol bár nem várható el mindenkitől a 100%-os hozzáértés minden témában, de kérlek IT biztonsági témában ne adj több tanácsot! Főleg ebben a stílusban ne!

Attól, mert Neked személy szerint nincs tudomásod január 1-óta felbukkant sebezhetőségekről, attól még a világ nem így működik. Elég csak a fórumtárs által imént linkelt security bulletint elolvasni, ebben 9 kritikus és 29 magas kockázatú sebezhetőséget javítottak (júl. 5. állapot szerint).

Igenis elvárható, hogy az LG (ha már nagy médianyilvánosság előtt vállalta) adja ki ezeket a biztonsági hibajavításokat! Ez idén év elejéig nem jelentett gondot, szépen érkeztek havonta a frissítések menetrend szerint. Aztán jött a G5 és mintha elvágták volna a drótot.

Már az is gáz, hogy a legtöbb gyártó (ide értve az LG-t is) még ennyit sem foglalkozik a flagship alatti modelljeivel, de az meg leginkább csak a szánalmas jelzővel illethető, hogy 9 hónapig tartott a kiemelt figyelem egy flagshipre. A vásárlók joggal várnak el ennél kicsit több törődést, ha már csúcsmodellt vásároltak. Egy dolog, hogy Android rendszerfrissítés innentől már nem várható minden hónapban, csak jó esetben fél évente. De nem védhető magatartás, hogy a havi biztonsági frissítéseket hónapokig visszatartják, meg egyik régióra kiadják, másikra meg nem.

[ Szerkesztve ]

(#29984) #86973952 válasza Stauffenberg (#29983) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én úgy látom vannak javítások havi rendszerességgel, csak egyes regiókat hanyagolnak el. Így pl. magyar OTA. Viszont regiózár hiányában ez orvosolható.

Amúgy érdekes módon egyre jellemzőbb tendencia ez a gyártóknál. Valahogy a magyar területen rendesen kopnak ki a friss ROM -ok.

Meg az sem túl jó, amikor hónapokig, vagy örökre ülnek a szolgáltatók a teszt ROM -on.

Szerk.:
Mint amikor a piros szolgáltatónk "vidáman" mesélte, hogy az egyik telefonra nem lesz főverziós frissítés, mert szerinte a felhasználók elégedettek a jelenlegi rendszerrel, mert nincs negatív visszajelzés. A gyártó még széttette a kezét.

[ Szerkesztve ]

(#29985) DonMaster válasza Heisenberg69 (#29978) üzenetére


DonMaster
addikt

Kezdjük avval, hogy oké , hogy elvárod de még mindig nem tudod miröl szol.
nézzük csak mit tud, távoli media biztonsági rést szünteti meg,
media= zene , kép, video
hoppá video? video pl: home video.
szoval troll kodtam? vagy valosat irtam hogy mit tud a patch?
persze ezen kivül még mást is javit , de talán ez a legfontosabbnak mondható mármint ami azért érint mindenkit 100%-osan.

Stauffenberg
legközelebb nem fogom elpoén kodni a dolgot, attol függetlenül igen is nem troll kodtam csak poénra vettem a dolgott amit ha valaki tudja hogy a patch mit hoz az levágta volna, mert az rendben van hogy drága volt a telo és elvárjuk a havi vagy napi szintü frissitést , de legalább tudjuk , hogy az a frissités miröl is szol, . itt ebben az esetben, én tudtam, és aki várja az nem tudta talán most már igen, az , hogy kis mrétékben poénra vettem , nem fogom többet, mert sokan nem rétenek hozzá ugy látszik csak az elvárás van meg.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#29986) DonMaster válasza pusihusi (#29980) üzenetére


DonMaster
addikt

és sszemtelen
nah ez az, ha nem torrent röl szeded a progikat hanem paly-röl mondjuk, és nem tárolod a bank adatokat , és a home videokat akkor nincs mitöl paráznod, igy nem igazán jelent olyan nagy számu javitást vagy ujjulást egy ilyen, de ha mondjuk benne lenne az uj UI az Lg-é az már ugy mindenkinek hozzna valami ujjitást, de igy jeleleg semmi ujat nem hoz tehát annak ál érdekében aki a fent emlitet dolgokat teszi paráznia, de ettöl függetlenül véleméynem szerint az aki a banki adatait telon tárolja az meg is érdemli hogy meg szivja, akki enyira balfék. de ezs személyes véleméyn, ettöl függetlenül jönnek majd beszolások látom elöre.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#29987) dkovizoli válasza pusihusi (#29976) üzenetére


dkovizoli
addikt

Xda g4 oldalon. Telóról vagyok, nem tudok linkelni. http://click.xda-developers.com/api/click?format=go&jsonp=vglnk_14679690218629&key=f0a7f91912ae2b52e0700f73990eb321&libId=iqdiumc701000n4o000MAd0f81gmh&loc=http%3A%2F%2Fforum.xda-developers.com%2Fg4%2Fgeneral%2Fupdate-g4-h815-poland-news-t3412602&v=1&out=http%3A%2F%2Fcsmgdl.lgmobile.com%2Fdn%2Fdownloader.dev%3FfileKey%3DFWEFZY2652MBA7EBD526H6O%2FH81520i_00_0614.kdz&ref=http%3A%2F%2Fforum.xda-developers.com%2Fg4%2Fgeneral&title=new%20update%20g4%20h815%20in%20poland%20any%20news%20%3F%3F%20%7C%20LG%20G4&txt=http%3A%2F%2Fcsmgdl.lgmobile.com%2Fdn%2Fdownlo...0i_00_0614.kdz

(#29988) dkovizoli válasza DonMaster (#29977) üzenetére


dkovizoli
addikt

Tedd azt!

(#29989) Stauffenberg válasza DonMaster (#29985) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az értelmetlen poénkodásoddal elütöd az élét annak, hogy itt nem kényelmi meg UI frissítésről van szó, hanem biztonsági rések foltozásáról. A kettőt a Google különválasztotta, mikor bevezette a havi biztonsági frissítések rendszerét, ezeket a normál rendszerfrissítésektől függetlenül lehet leküldeni a készülékekre.

Mellesleg ezek a blőd toposzok, hogy ne látogass kétes oldalakat, meg csak a Play-ről telepíts appokat azt sugallják tévesen, hogy csak rosszban sántikáló embereket fertőznek rosszindulatú kártevők. De a Stagefright botrány is megmutatta, hogy ez nem így van. Ráadásul a Play is hemzseg a kártékony alkalmazásoktól amíg le nem tiltják őket, nincs előzetes kontroll. Sőt teljesen átlagos, nem kártékony weboldalakon is felbukkanhatnak kártékony elemek (pl: adserveren futó script irányít át kártékony weboldalra, asztali böngészőn nem is működik, de a mobilosok még megkajálják).

Mint mondtam, nem javaslom, hogy biztonsági kérdésekben adj tanácsokat.

[ Szerkesztve ]

(#29990) sszemtelen


sszemtelen
őstag

Aki EZT felrakta, annak is átállt a Cikkszám: MRA58K-ra, illetve a Szoftver verzió "v20d-OPT1-YT"-re?

Igen, hülye kérdés. De rég volt már Droidom ezelőtt, elszoktam az ilyen frissítésektől.

(#29991) DonMaster válasza Stauffenberg (#29989) üzenetére


DonMaster
addikt

1 2. bekezdésedben csak részben van igazad,
mert ha oké volt az és persze a playen se minden tökéletes, viszont
ha nincs bankkártya adataid a telon és olyan dolog ami létfontosságu lenne(veszély-t jelentene ha más kezébe kerülne) akkor nincs mitöl félni.Ergo lehet hogy belehet kapni kivizsgélt helyröl is virust de attol függetlenül ha nincs olyan a telefonodon aminek téynleg nem ott a helye még kényelmesség miatt se , akkor nincs mitöl félned, ergo ráér akkor hogy ha a januér1-es secu van még a telodon és nem a juli1-es elég ha majd aug ben felteszed, persze ettöl függetlenül nem árt , de ha vissza olvasol akkora felhajtás lett ebböl a sec számbol ami már elég vicces, igen vicces, régebben is LG-m volt és akkoriban uj ui meg mikor jön ki az uj opr. a gépre volt a téma mert jobb az uj felület jobb a kamera vagy gyorsabb a net vagy megjelent a rádio alkalmazás ami elvileg nincs bene de fizikailag meg igen,. nah azoknál rendben hogy ez a mikor jön már , meg kell azonnal meg miegymás, de ez a sec dolog telefonnál nem olyan rendszernél ahol téynleg kell is a biztonság magas szinvonalon. itt is szükséges de nem elsödleges, de párnap pár hete akkora a fejhajtás emiatt ha vissza olvasol,
hogy az már téynleg vicc., persze értem hogy kell nekem is jol jönne, de ettöl még nem fogok minden nap teli sirni a forumot hogy mikor jön vagy ilyes mi , mert nem olyat hoz ami miatt a telo jobb lenne, vagy több dologra lenne képes persze külön van választ va mint irtad, de ettöl függetlenül feb1.es nem jöt ki, és igy tovább, de nem az a frissités ami miatt ekkora felhajtás kéne legyen . És inne részemröl off mert értelmetlen ebbe komolyabban bele menni.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#29992) Vikooo válasza sszemtelen (#29990) üzenetére


Vikooo
addikt

Igen, bar nemtudom mi volt a cikkszam elotte.

(#29993) pusihusi válasza DonMaster (#29991) üzenetére


pusihusi
addikt

Stauffenberg-"Mint mondtam, nem javaslom, hogy biztonsági kérdésekben adj tanácsokat"
Mélyen egyetértek Stauffenberg-el :K :K :K :(((

Üdv. Feri!!

(#29994) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!
Van valaki, akinek 2 napot is kibír a G4 1 töltéssel?
Mielőtt bárki trollkodni kezdene, bekapcsolt készülékre gondoltam :)

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#29995) Nagytoll válasza Laca0 (#29994) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Ha keveset használom akkor simán, délután 20-30 perc böngészés aztán este 1 óra böngészés. Így másnapra is marad 40-60% attól függően, hogy mit/mennyit csinálok.

(#29996) gabor_01 válasza Laca0 (#29994) üzenetére


gabor_01
senior tag

Átlag 3 nap.
Ha úgy adódik, akkor 5 nap is megvan kevés beszéddel.
BT, WiFi mindig bekapcsolva.
Csak telefonnak használom.

(#29997) ctvagyok válasza Laca0 (#29994) üzenetére


ctvagyok
őstag

Ha használod kizárt. Nálam 1 napos 3,5-4h kijelző idővel.

(#29998) Stauffenberg válasza DonMaster (#29991) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az előbb még leszólod azt, aki letorrentezi az appokat a Play helyett, most meg azt javaslod, hogy bankkártya adatokat ne adjon meg senki a telefonon keresztül ha ügyelni akar a biztonságra? :D Akkor, hogy a bánatban vegyen bármit Play-en? :)

Látom képtelen vagy elfogadni, hogy ebben a témában nem vagy kellően jártas, ennek ellenére mindenáron magadnak akarod az utolsó szót. Hát legyen, engem nem zavar.

(#29999) pusihusi válasza Stauffenberg (#29998) üzenetére


pusihusi
addikt

+1 Engem sem :N :(

Üdv. Feri!!

(#30000) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Atyaég, már harmincezer! :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.