Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16151) K Norbi válasza Ferenczi Áko (#16142) üzenetére


K Norbi
addikt

Miért mentél vissza a 10 re?
11 nem jó?

(#16152) knox83 válasza bontabela73 (#16150) üzenetére


knox83
senior tag

Nekem is volt egy ilyen sejtésem. Köszi, hogy utána kérdeztél és megosztottad :)

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#16153) Ferenczi Áko válasza K Norbi (#16151) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

De jó.. Csak bennem mindig van egy olyan gondolat, hogy a gyártók a frissítésekkel szépen lassan ráveszik az usert arra, hogy cserélje le a telefonját: üzemidő, kamera rontása stb.. Lehet hogy a Huaweinek nem ez az üzletpolitikája, de van ahol sajnos ez van.. Meg van egy megszokott rendszer amit használok, nem szeretek váltani.. Garis lesz az akksim, utána lehet hogy frissítek..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16154) vlesi69 válasza xcsabo (#16101) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én amiket használok és másik telefonba költözök át mindig be kell regisztrálnom újra.

(#16155) anonymus89 válasza Sztyepadzso (#16149) üzenetére


anonymus89
addikt

Legjobb megoldás még mindig az adb shell szerintem és kb 1 perc alatt megvan.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#16156) Ernesst válasza Ferenczi Áko (#16153) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Lehet benne igazság. Viszont ez már az 5. Huawei készülékem, és bár volt, hogy egy-egy frissítés félrement, de végül mégis reszeltek rajta és jó lett. Ez egyéni vélemény, és egyébként meg ismerem az érzést: pl. a P10-emre amikor megérkezett a 8-as droid, menekültem vissza a 7-esre, lagolt, akadt, melegedett, rémes volt. Pár frissítéssel később mégis jó lett, végül 9-esig frissült, ma is rendben van szerintem (sebesség, akku).

(#16157) Luciano


Luciano
tag

Srácok használ valaki intelligens akumulátor kapacitás [kép] töltést? Én mikor úgy töltöttem ugyanúgy 100%töltötte fel, de valójában kevesebbre mondjuk 80-90%?Vagy rosszul értelmezem ezt a funkciót?

Samsung Note 20 Ultra,Samsung Active 2,Samsung Watch 4,Huawei P30 pro,Coros Peace 2,Ipad mini 6,Iphone 13 mini,Watch 7,

(#16158) anonymus89 válasza Ernesst (#16156) üzenetére


anonymus89
addikt

P20, p20 pro mindegyiket 9.x es verzión hasznaltam tökéletesen meg boltam elegedve.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#16159) F-ECT$ válasza Luciano (#16157) üzenetére


F-ECT$
titán

Megtanulja hogy reggel mondjuk 7-kor kelsz, és ha este 11-kor dugod töltőre, akkor csak 6 körül fogja 80-ról 100-ra tölteni.

Dive ever, work never.

(#16160) kp78 válasza F-ECT$ (#16159) üzenetére


kp78
addikt

Amit Te írsz, az az intelligens töltés.
Az intelligens akkumulátorkapacitás más.
Le van írva a beállításnál, ahol bekapcsolható.

(#16161) pity02 válasza Luciano (#16157) üzenetére


pity02
tag

Szia, eddig nem használtam, de van egy tippem, ami nem biztos, hogy igaz.
Egyszer valami töltésfigyelő progi nekem azt jelezte, hogy 102 %-ra töltődik az akku.
Persze a telcsi ott is 100-at jelzett.
Csak gondolom, hogy ha ezt bekapcsolod, akkor nem 102-re, hanem mondjuk 101-re, vagy 100-ra töltődik.
A kijelzőn ugyanazt fogod látni, mint előtte (100-at), csak esetleg 99-re picit gyorsabban merül majd, mint előtte.

(#16162) anonymus89 válasza Luciano (#16157) üzenetére


anonymus89
addikt

Töltsd le és allitsd be a kívánt %-ra .

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#16163) knox83 válasza anonymus89 (#16162) üzenetére


knox83
senior tag

Feltettem én is aztán meglátom mennyire tetszik. Ez a gyári jelzés 11 alatt egy fostenger. :W

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#16164) bagyulus


bagyulus
tag

Az emui 11 alatt a mozgó aod hogyan működik ?

(#16165) JHONNY 79 válasza süti5 (#16131) üzenetére


JHONNY 79
aktív tag

Látni valamiből hogy független, vagy csak kipróbáláskor derült ki?

(#16166) süti5 válasza JHONNY 79 (#16165) üzenetére


süti5
őstag

Kipróbáltam és független.
Itt is azt írták előtte és igazuk is volt :)

(#16167) p2pp


p2pp
őstag

Videót nem tudok feltölteni, de Emui 11 óta néha kifagy a böngésző. Vagy 10x fel és le próbáltam görgetni, de semmi. Meg sem nyikkan. 🙂

[kép]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#16168) spileraaa


spileraaa
senior tag

mate 10 pro után a p30 pro menyire lenne jó vétel? jelenleg menyit érdemes adni értük használtan?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#16169) Ferenczi Áko válasza Kityeszto (#15268) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Megoldódott ez a probléma? Mert most ugyan ezzel küzdök.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16170) anonymus89 válasza spileraaa (#16168) üzenetére


anonymus89
addikt

8/256 kb 120E a többi ettől olcsóbb

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#16171) Ferenczi Áko válasza Ferenczi Áko (#16169) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt


Nem tudok biztonsági mentést csinálni.. Szürke minden.. Újratelepítettem az alkamazást a telefonon és a számítógépen is.. Tipp?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16172) knox83 válasza p2pp (#16167) üzenetére


knox83
senior tag

Chrome? Nekem már 11 előtt is csinálta időnként. Kilépek az alkalmazások közé majd vissza és magához tér.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#16173) mateo91


mateo91
tag

Skacok, van olyan aki használ telekom tv go-t ?
Mióta emui 11 van nagyon szaggat az adás.
Alkalmazás volt már frissítve, tettem újra is de semmi nem segít.
Más telefonon tökéletes.

(#16174) xcsabo válasza mateo91 (#16173) üzenetére


xcsabo
senior tag

Valami nem kóser a tv go-val. PC-n sem megy.

(#16175) kirkri


kirkri
addikt

Ma egy érdekes dologba futottam bele. Tegnap beüzemelték a telepítők a napelemrendszerem, egy Huawei inverterrel. A hivatalos monitorozó programja a Huawei inverternek a Google Playben azt írja a P30 Pro telefonomra, hogy ez az alkalmazás nem kompatibilis az ön készülékével, így nem tudom letölteni. :Y

Azt gondolnám, hogy ha valamilyen telefonon nem várható inkompatibilitás, az biztosan egy Huawei készülék, szóval meglepődtem. (Ehhez képest a nejem Samsung telefonjára vígan telepíthető az app.)

21 éve a Prohardveren! ™

(#16176) petfoto válasza spileraaa (#16168) üzenetére


petfoto
tag

Szia! Én M10Pro-ról váltottam.
Nem különösebben jelentős lépés. Nekem fontos volt a wireless charger. Lényegesen jobb a kamera P30pro-ban. Viszont a hátlapi ujjlenyomat olvasót hiányolni fogod, az előlapi üveg alá épített gyengébb sztori, de megszokható. Akkuidőben is sokkal jobb a P30pro.
Én nem bántam meg a váltást, de jó érzés néha használni a M10Pro-t néhanapján... Pl amikor az Android System web view összesz@rja magát játssza az eszét...

(#16177) bontabela73 válasza mateo91 (#16173) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Helló!

Ez NEM az EMUI 11 miatt van! Tavaly szeptember óta használom az appot. Akkor cserélték le a régi TV GO-t. Eleinte jó volt a hangminőség, de valamikor decemberben elromlott. Nekem is szaggat rendesen, bizonyos tv csatornáknál egészen szétesik a hang. Jó néhányszor küldtem visszajelzést a fejlesztőnek, a Play Áruházban az értékelésnél, illetve a T ügyfélszolgálatának email címére, de mindig valami semmitmondó sablon választ kaptam, ide-oda irányítottak át. Magyarul magasról tojtak rám. Nemrégiben kitoltak egy frissítést az apphoz, de semmi javulás. Szerintem azt kellene tenni, hogy minél több felhasználó visszajelezzen nekik, hogy ez az app nagyon nincs rendben. Amíg csak néhányan jeleznek nekik vissza, észre sem veszik. Pedig az app értékelése a Play Áruházban nem mondható túl fényesnek. Legutóbb 2,4 volt.

A számítógépen Edge böngészőt használok, ott a tv go nem megy, mindig más és más hibaüzenet jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

Da pacem, Domine!

(#16178) Luciano


Luciano
tag

Köszönöm szépen srácok a sok segitő szándékot. Valami hasonlóra gondoltam én, vagyis észrevétel olyan volt mintha nem 100 % töltötte volna fel mégha azt is írta ki. Az appot használom, csak kíváncsi voltam a gyári megoldására. Szép napot

Samsung Note 20 Ultra,Samsung Active 2,Samsung Watch 4,Huawei P30 pro,Coros Peace 2,Ipad mini 6,Iphone 13 mini,Watch 7,

(#16179) spileraaa válasza petfoto (#16176) üzenetére


spileraaa
senior tag

van olyan masszív mint a mate 10 pro?
többször le volt ejtve és megúszta igaz spigen tokkal használom és fóliával ( fóliával lehet használni az ujjlenyomat olvasót? )

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#16180) mirci18 válasza spileraaa (#16168) üzenetére


mirci18
addikt

Én tavaly vettem 8/256-sat 1.5 évesként 130-ért.
Nagyon jó vétel.
Kamerában sokkal jobb.
Nekem előtte Mate 10 pro volt. Eddig az ötszörös zoom meggyőző. Persze a többi kamera is eszméletlen képeket készít. Plusz eddig az akku kezelés is jobb volt.
Amit utálok benne az a hajlított kijelző és az fizikai ujjlenyomat olvasó hiánya.

De ez a telefon előrelépés mindenképp.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#16181) mirci18 válasza mateo91 (#16173) üzenetére


mirci18
addikt

Tegnap próbáltam nekem is akadozott.
Ráadásul feleségemnél elfelejtette a regisztrációját is.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#16182) knox83 válasza mirci18 (#16180) üzenetére


knox83
senior tag

Én is ezek miatt féltem anno p20 proról váltani, de csak megszokás kérdése.. Az első héten fájt a fejem a kijelző hajlítástól ahogy visszaverte a fényt :D

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#16183) Elar


Elar
senior tag

Sziasztok
A múltkori frissitésnél sajnos aktiválódott a Volte.
Nekem nem jön be.
Többször nem dobja ki a hívást, meg fura dolgokat produkál a telefon.
Szóval kikapcsolnám.
De nem tudom hol kell :)
Segítenétek hol kell kikapcsolni? :)

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#16184) mirci18 válasza knox83 (#16182) üzenetére


mirci18
addikt

Gyűlölöm.
Sokszor ott van a szélén olyan tartalom amit nem érek el.
Érdekes a kialakítása de ebben a hajlított kijelzőben semmi forradalmi sincs. Cserébe drága és sérülékeny.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#16185) mateo91 válasza bontabela73 (#16177) üzenetére


mateo91
tag

Szia, köszi a visszajelzest, feleségemnek galaxy s10e van, neki valamiért gond nélkül megy.

(#16186) macy válasza Elar (#16183) üzenetére


macy
addikt

Nézd meg a beállítások-rendszer és frissítések-fejlesztői beállítások-lte szolgáltató összevonás menüben.

(#16187) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Akksicserére adnám le a készülékemet, Veszprémben lakom.. A Támogatás alkalmazásban amikor rákeresek a Huawei postapontra, Székesfehérvárt adja ki legközelebb.. Ez azt jelenti, hogy el kellene mennem Fehérvárra, hogy leadjam a készülékemet garizatni? :F

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16188) sajby


sajby
senior tag

EMUI Frissítés és kamera kapcsolatában történt valami változás ?VAgy maradt a régi szinten a készülék? Csak mert erről nem sok szó esik. :)

(#16189) anonymus89 válasza Ferenczi Áko (#16187) üzenetére


anonymus89
addikt

Ha postapont akkro sajnos igen de van más út is a p30 prora.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#16190) Ferenczi Áko válasza anonymus89 (#16189) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

:R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16191) Elar válasza kirkri (#16175) üzenetére


Elar
senior tag

Melyik applikáció? FusionSolar?

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#16192) Elar válasza macy (#16186) üzenetére


Elar
senior tag

Köszönöm
Itt egy opció van
LTE nagysebességű mód. - Bekapcsolva
Ez Volte?

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#16193) AtHoS válasza Elar (#16183) üzenetére


AtHoS
nagyúr

VoLTE állítása, ha a szolgáltató/telefon...és aktuális szoftver engedi: Beállítások/mobilhálózat/Mobiladat és SIM-enként kellene lennie VoLTE hívások menüpontnak

Ha nincs vagy szürke, akkor szolgáltató/telefon...és aktuális szoftvere nem támogatja a ki/be kapcsolást

read-only mode on the forum

(#16194) spileraaa válasza mirci18 (#16184) üzenetére


spileraaa
senior tag

mate 20 pro-nak is ilyen a kijelzője?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#16195) Elar válasza AtHoS (#16193) üzenetére


Elar
senior tag

Köszönöm.
Sajnos nincs benne :(

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#16196) Zsoleszhun válasza spileraaa (#16194) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Sokkal jobb a kijelzője a mate 20-nak és lágyabb a lekerekítése is.

¯\_(ツ)_/¯

(#16197) anonymus89 válasza spileraaa (#16194) üzenetére


anonymus89
addikt

Most mind2 van nálam pont döntés előtt állok de ami tetszik a mátéban az a vékonysága, letisztultsága. A széle nem annyira gömbölyített és persze az értesítő led megléte számomra.
A kijlező felbontásából fakadóan a kijelzője egy picit szebb viszont nincs olyan érzékeny, mint a p30 pro-nak.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#16198) mirci18 válasza spileraaa (#16194) üzenetére


mirci18
addikt

Sajnos igen.
Ezért volt rohadt jó a Mate 10 pro.
Egyenes kijelző semmi flanc.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#16199) spileraaa válasza mirci18 (#16198) üzenetére


spileraaa
senior tag

jah nem igazán találok hasonló telefont főleg olyat ami kompatibilis is a digivel
nem is értem a gyártok ennyire vakok hogy mire lenne igény

csak azért fordult meg a fejemben a váltás mert most el tudnám adni 55 ezer Ft-ert a mate 10 prot ( már van rá vevő) és egy mate 20 pro vagy P30 pro csak újabb lenne és ha sikerülne garanciálist elcsípni az ingyenes aksi cserét is kitudnám használni ( volt több ilyen hirdetés is feladva de többségéről kiderült nincs meg a garanciajegy hozzá)

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#16200) Foose válasza Elar (#16195) üzenetére


Foose
addikt

Ebben az esetben úgy tudod kikapcsolni,hogy ügyfélszolgálatot felhívod,és kéred hogy kapcsolják ki a VoLTE funkciót. Nekem automatikusan kapcsolt be pár hónapja,ki akartam kapcsolni,de a telefonban nincs rá funkció. Akkor jártam utána,és tudtam meg hogy ez esetben csak így lehet kikapcsolni.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.