Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16701) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

Sziasztok!

Használja valaki a Huawei saját böngészőjét?

(#16702) balintka válasza Pinyo16689 (#16701) üzenetére


balintka
addikt

Én a Samsung-ot használom.

(#16703) Ferenczi Áko válasza balintka (#16702) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

+1

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16704) vlesi69 válasza denes04 (#16677) üzenetére


vlesi69
senior tag

Igen sajnos a samunak több a fogyasztása, a párom örökölte a Mate 20 telefonomat 2 éves múlt már és még mindig hozza a jó akkumulátor időt, volt a P30 Prom az is tökéletes volt akkuba, most egy S21 Plust használok az nem tudja már azt a akku időt, de volt egy S10 Litem SD 855 az jobb volt akku időbe és még gyorsaságban is. Sajnos a samuk saját prociaji többet fogyasztanak és hozzánk nem jutnak el az SD procival szereltek.

(#16705) vlesi69 válasza hatD (#16683) üzenetére


vlesi69
senior tag

Le is töltöttem, bár nem szoktam a beállításokkal babrálni de talán kipróbálom. Sajnos nem Magyar nyelvű. A képarányt lehet állítani valahol?

(#16706) vlesi69 válasza denes04 (#16687) üzenetére


vlesi69
senior tag

A fiam barátja fel tudta rakni és működnek, de olvastam valamikor, valahol hogy már korlátozzák.

(#16707) vlesi69 válasza Zsoltg4s (#16695) üzenetére


vlesi69
senior tag

:R Átállítottam és úgy veszem észre hogy tényleg gyorsabb. Egy gondom van még vele, megszoktam hogy az ablakok egymáson vannak, jött egy frissítés és egymás mellett, alatt vannak a megnyitott ablakok, át lett állítva a flagsba és újra jött egy frissítés és most újra külön vannak az ablakok és nem is lehet vagy tudom átállítani ahogy nekem tetszene.

(#16708) bontabela73 válasza leeka (#16696) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Szia!

A tapasztalatom az, hogy frissítés miatt a mobilnet nem szokott "elromlani". Tavaly ősszel volt egy biztonsági frissítés, amelyik az engedélyeken állított valamit. A hívásnaplóból nem lehetett elérni a rögzített hívásokt, eltűnt a lejátszás gomb. Egy engedélyt lellett újra megadni.

A gyári visszaállítás előtt érdemes a hálózati beállítások visszaállítását megpróbálni. Az gyakran megoldja a problémát.
Beállítások > Rendszer és frissítések > Visszaállítás > Hálózati beállítások visszaállítása.

Da pacem, Domine!

(#16709) bontabela73 válasza Pinyo16689 (#16701) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Szia!

Régebben használtam, de visszaálltm a Chrome-ra. Telefonon nem nagyon szoktam böngészni, arra pedig teljesen jó a Chrome. A Huawei saját böngészőjéből hiányzik pár olyan funkció, amelyeket pl. a Chrome-nál gyakran használok. Ilyen a nyomtatás. Általában cikkeket szoktam elmenteni pdf-ként (nyomtatás pdf fájlba).

Próbáltam korábbi Huawei/Honor telefonjaimon más böngészőket is (Brave, Firefox), sw mindig visszatértem a Chrome-hoz.

Da pacem, Domine!

(#16710) direwolf


direwolf
őstag

Csak én használok Firefoxot minden eszközömön? :F

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#16711) Pinyo16689 válasza balintka (#16702) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Köszi, megnezem!

(#16712) Pinyo16689 válasza bontabela73 (#16709) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Köszi! Én a Chrome-ot valamiért nem szeretem, sokáig használtam Microsoft Edge böngészőt (meg windows phone időkben szerettem meg, itt nagyon tuti volt) de mostanában mintha kicsit akadna, és ez zavar. A Huawei böngészőjét viszont nagyon szépen, röccenes nélkül teszi a dolgát.

(#16713) xcsabo válasza direwolf (#16710) üzenetére


xcsabo
senior tag

Én is. Ezer éve. De mivel már minden chromium alapú, nincs nagy jelentősége.

(#16714) direwolf válasza xcsabo (#16713) üzenetére


direwolf
őstag

A Firefox nem Chromium alapú. Többek között ezért használom.

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#16715) balintka válasza Pinyo16689 (#16711) üzenetére


balintka
addikt

Én szeretem, a Samsung telóimon is azt használom.

(#16716) Dhampir válasza direwolf (#16714) üzenetére


Dhampir
félisten

Bizony. Valamint a mobil Firefoxon is remekül működik az uBlock Origin bővítmény. :)

(#16717) xcsabo válasza direwolf (#16714) üzenetére


xcsabo
senior tag

Egy időben olvastam hogy az lesz, de akkor bizonyára rosszul emlékszem. :R

(#16718) gthomma


gthomma
senior tag

Sziasztok! Most szálltam fel a P30 Pro vonatra egy 8/256 verzióval, sem az usb-c -> jack adaptert, sem a Nova5T headsetét nem ismeri fel.
Mi a teendő ?

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#16719) Sztyepadzso válasza gthomma (#16718) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Ez:
https://www.amazon.de/dp/B08LPV1X58/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_TXXPXBGC1VB9EVWRBHAH?_encoding=UTF8&psc=1
Biztos felismeri, ilyenem van a kocsiban. Analógnak fogja titulálni, de megy egyébként gond nélkül.
Vaagy. Veszel BT headsetet

(#16720) gthomma válasza Sztyepadzso (#16719) üzenetére


gthomma
senior tag

Ez rendben van, a Huawei Nova5T gyári fülesét miért nem? PC felismeri, a töltőkábelért sírt hogy nem eredeti nincs gyors töltés, egy Samsung usb kábellel van.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#16721) Sztyepadzso válasza gthomma (#16720) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

A töltőkábel a P30 Pro 40W-os gyorstöltéséhez kell, az csak annak a gyári töltőkábelével és gyári töltőjével megy(vagy gyorsabb, pl. 65W-os, újabb Huawei töltő + kábel párossal - ez csak következtetés, de szeritnem 95%. De lehet, hogy kapni 3rd party terméket is erre). A Samsung kábellel nem fog menni.

Én alig használom a gyári fülest, így amikor 1,5 év után először bedugtam, akkor szoftvert frissített. A fülesen... Lehet, h valahol itt vana bibi

(#16722) gthomma válasza Sztyepadzso (#16721) üzenetére


gthomma
senior tag

Samsung kábellel írja hogy "Szupertöltés" a gyárival szívózik :D
Minden adott hozzá a srác akitől vettem, csak füles nem volt a dobozban, a telefon patika állapotban van, mikrókarc mentes.

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#16723) Sztyepadzso válasza gthomma (#16722) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Ebből nem ezt értettem. De a Huawei ismer más szabványokat is a gyorstöltésre. Oda van írva, hogy 40W? :F

A füles problémát sajnos nem ismerem, de anno volt egy usb-c Qi töltőlapom, ami nem ment a Sony XZ1-el, csak a második, amit küldtek-más volt az USB-C lábkiosztása.

(#16724) gthomma válasza Sztyepadzso (#16723) üzenetére


gthomma
senior tag

Megsérülhetett a telefon usb portja? Nem látok külsérelmi nyomot.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#16725) Sztyepadzso válasza gthomma (#16724) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Kérj itt valakitől lehetőséget egy próbára.. Személyesen

(#16726) gthomma


gthomma
senior tag

Hódmezővásárhelyi vagyok

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#16727) Sztyepadzso válasza gthomma (#16726) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

444kmre innen.

(#16728) petfoto válasza gthomma (#16726) üzenetére


petfoto
tag

Esetleg Szentesen jársz? Kb 20 km...

[ Szerkesztve ]

(#16729) denes04

Sziasztok. Az miért van hogy a híváslistában eltűnt az a lehetőség hogy rögzített hívást ott meg tudom nyitni, Csak a hangrögzítő alkalmazason keresztül tudom megnézni a hívásokat....

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#16730) szemesi69 válasza denes04 (#16729) üzenetére


szemesi69
addikt

Friss telepítésnél, nálam is csinálta, aztán újra ott volt a híváslistánál is, emui 11, ha erről van szó.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#16731) Lacccca87


Lacccca87
őstag

https://prohardver.hu/hir/feloldotta_korlatozas_usa_xiaomi.html

Vajon van esély a Huawei-re is ezek után? :F

(#16732) novinyul válasza Lacccca87 (#16731) üzenetére


novinyul
veterán

Nem hiszem :( Az 5G hálózat miatt esélye sem lesz tilalom feloldására.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#16733) Zoz válasza Lacccca87 (#16731) üzenetére


Zoz
őstag

Én Honorban reménykedek, hogy megkapja a Googlét. És, hogy aztán felvásárolja a Huawei mobilos üzletágát :)

(#16734) bontabela73 válasza denes04 (#16729) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Szia!

Velem is megtörtént ilyen egy tavaly őszi biztonsági frissítés után. Az xda-developers fórumán kaptam vákaszt. A Névjegyek alkalmazásnál engedélyezni kell a tárhelyhez való hozzáférést és akkor újra ott lesz a "lejátszás" gomb a hívásnaplóban.

Da pacem, Domine!

(#16735) denes04 válasza bontabela73 (#16734) üzenetére

Köszönöm mester :R

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#16736) bontabela73 válasza denes04 (#16735) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Nagyon szívesen! :D

Da pacem, Domine!

(#16737) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Sziasztok!
Egy olyan kérdés merült fel, hogy Huawei P30 PRO készülék tudja-e úgy a kijelző tartalmát kivetíteni TV készülékre, hogy a TV-vel egy USB Type-C- HDMI kábellel van összekötve?
Köszi előre is :R :R

(#16738) xcsabo


xcsabo
senior tag

A sima P30 fórumon frissítésről írtak. Gondolom mi is várhatjuk.

[ Szerkesztve ]

(#16739) Lacccca87 válasza bacsis (#16737) üzenetére


Lacccca87
őstag

Miért nem a sima kivetítést használod? Akkor nem kell kábelekkel vacakolni.

(#16740) bacsis válasza Lacccca87 (#16739) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Mert nincs a TV-n Wifi

(#16741) Lacccca87 válasza bacsis (#16740) üzenetére


Lacccca87
őstag

Blútyúk? Asszem azzal is működik.

(#16742) bacsis válasza Lacccca87 (#16741) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

És ha az sincs a TV-ben? :DD

(#16743) direwolf válasza bacsis (#16742) üzenetére


direwolf
őstag

Igen, tudja. 1080p-ben megy ki a kép, és a desktop mód eszméletlen jól működik.
Én vettem hozzá egy ilyen átalakítót. USB bill+egérrel már szinte PC élmény.

@Laccca87: BT-n nem megy a kivetítés, ahhoz kevés a sávszél. WiFi-n meg borzalmas a késleltetés.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#16744) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Fasza, köszi az infót :R

(#16745) pontyos


pontyos
senior tag

Hello, akkor én is kérdezném, hogy van app a fotók tv re való kidobására? Régebbi Nokia-n volt valami drug n drop progi, de nem emlékszem pontosan, hogy hogyan működött.
Samsung 65 Q90T televízióval biztos össze lehet hozni.
köszi

(#16746) direwolf válasza pontyos (#16745) üzenetére


direwolf
őstag

Próbáltam többet is, de mind elqrja a színeket (legalábbis Samsung TV-re kirakva)
Arra jutottam, hogy inkább megfordítom a dolgot. A DLNAServer appal megosztom a képek könyvtárat a mobilon, így az azonos WiFi hálón lógó kliensek (pl. TV) látják, mint forrást. Ezzel normális színeket ad vissza a TV.

Megjegyzem a Samsung telókon a galéria app gombnyomásra kirakja a képet Samsung TV-re, és a színek is jók. Gondolom ez megint egy Samsung beltenyésztett buzulás, hogy csak a saját eszközeikkel legyen tökéletes a dolog :(

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#16747) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

A Leica szakít a Huawei-el és szerződést köt a Xiaomi-val gizchina

¯\_(ツ)_/¯

(#16748) punky10 válasza direwolf (#16746) üzenetére


punky10
addikt

A lehúzható gyorsindítók közötti "vezeték nélküli kivetítés" miért nem jó?

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#16749) direwolf válasza punky10 (#16748) üzenetére


direwolf
őstag

Mert az a teljes desktopot továbbítja erősen tömörítve. A DLNA a natív formátumot streameli.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#16750) balintka válasza Zsoleszhun (#16747) üzenetére


balintka
addikt

Akkor emiatt lenne már a P50-ben a Sony kamera. Gondoltam ez áll mögötte.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.