Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) knox83 válasza animatrix11 (#19998) üzenetére


knox83
senior tag

Szerettem a p20prot, nem is volt terítéken, hogy megválok tőle. Egyik barátom meg akarta tőlem venni így másfél évesen jól ki tudtam szállni. A hajlított kijelzőtől tartottam én is, de hamar megszoktam. Nekem még a gyári fólia van rajta, az előzőn clearplex volt (volt egy sima fekete, mostani egy new edition). Az előzőt egyszer eldobtam a járólapra, semmi baja nem lett bár lehet csak szerencsém volt ;] Spiegen tok volt rajta, de nagyot szólt..
Az éjszakai képek itt kicsit sárgák a ryyb színszűrő miatt viszont sokkal élesebbek mint a p20pronál. Ha fontos úgy is lehet korrigálni utólag..
Lassan 2 éves lesz de nem tudok belekötni és hiányérzetem sincs. 87%-os az akku még mindig nagyon jól bírja bár nem vagyok power user és játszani sem játszom vele.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#20002) Thoty


Thoty
senior tag

Üdv,
meg tudná mondani valaki, hogy most lesz Huawei szerviznap, vagy jövő héten?
Thx

(#20003) animatrix11 válasza knox83 (#20001) üzenetére


animatrix11
őstag

Igazából kinából rendelt üveget, átlátszó slim szilikon tokot szoktam rárakni eddig bevált, ejtettem már le a sarkára és képernyővel lefelé és csak az üveg sérült, az is fontos, hogy ne legyen a telefon kétszer olyan nehéz, mint alapból, ezért lenne érdekes, hogy a lekerekített kijelzőre találjak normális plexit, elvileg emagon is árulnak normálisát

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#20004) rolandrepasi válasza animatrix11 (#20003) üzenetére


rolandrepasi
tag

Sziasztok! A kijelzőmön 1db pixel meghalt. Garanciában ezzel kezdenek valamit? Van valami megkötés hogy 1-2-3 vagy x db pixelhibának kell lennie ahhoz hogy foglalkozzanak vele?

(#20005) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Sziasztok, hasznalja/ta valaki bringan navigaciohoz a telefont?
1. Ha igen milyen kormanyra rakhato tartot hasznal/javasol
2. Kamera optikajat nem csesztetne a sok rezges/razkodas? (ha jol gondolom ha nem aktiv a kamera akkor elvben nem lehet gondja ilyenkor)

Szeretnenk 1 balatonkort tekerni. Korabban mar vittem magammal de a felkarra rakhato sport tokban. De ugy nem tudok navigalni vele mert nem latom.

Javaslatot es valaszokat elore is köszönöm. :R

(#20006) Bennyboy válasza Lacccca87 (#20005) üzenetére


Bennyboy
őstag

Én használok de nem napi szinten, dechatlonból vettem és eddig meg vagyok elégedve vele

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#20007) Sztyepadzso válasza Lacccca87 (#20005) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Itt mintha lett volna valaki, akinek a motoron volt GPS-ként, aztán megmakkant az OIS.
Szerk itt is van:
link

[ Szerkesztve ]

(#20008) Lacccca87 válasza Sztyepadzso (#20007) üzenetére


Lacccca87
őstag

Igen, ezt olvastam, de itt aktiv volt a kamera. Remelhetoleg ha nem aktiv akkor rendben lesz. Azert nem volt egyenletes a legtobb helyen az út, es akkor meg ovatosan fogalmaztam :DDD

(#20010) Piotor válasza Occon adom (#19953) üzenetére


Piotor
tag

Inkább oda írj ezután, hátha ott értékelik.

(#20011) animatrix11


animatrix11
őstag

Sziasztok

Néztem összehasonlító videót a P30 pro és P40 pro kamerájáról, igazából a P30 pro kevésbé zajos este, nappal mindegyik jó képet csinál, ez alapján P30 prot vennék, viszont van egy probléma, hogy este sárgásak a képek, nem szoktam állítgatni csak fotózni automatikus módban, van erre valami megoldás valami app amivel jobb képeket lehet csinálni, mert igazából szoftveres hiba lehet, nem jól állítja be színegyensúlyt, kinek mi a tapasztalata akinek van ilyen talója?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#20012) bontabela73 válasza animatrix11 (#20011) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Szia!

Lehet, hogy az AI-t kell kikapcsolni. Csak tippelek, nem vagyok profi fotószakértő.

Da pacem, Domine!

(#20013) F-ECT$ válasza animatrix11 (#20011) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem nincs megoldás, ez ilyen az RYYB szenzor miatt. Max utómunka segíthet.

Dive ever, work never.

(#20014) jézusom válasza animatrix11 (#20011) üzenetére


jézusom
addikt

Azt lehet beállitani, hogy milyen a megvilágÍtás. Mert mondjuk egy régi higany lámpa, vagy egy új hideg vagy meleg led más fényt ad, és nagyon befolyásolja a fotót!

(#20015) bghistvan


bghistvan
senior tag

Üdv!

Mik az általános tapasztalaitok a kamerát illetően?
Jelenleg 11.0.0 van a telefonon.... a 12.0.0 verzió alatt ugyanolyan, javult esetleg romlott az elkészült képek/videók minősége?
Videó készítés az újabb verzió alatt jobban stabilizált vagy nincs változás?

Illetve kép készítésnél a 11.0.0 alatt A.I vagy anélkül jobb a képminőség?

Köszönöm! :R

(#20016) bontabela73


bontabela73
aktív tag

(#20017) jézusom válasza bontabela73 (#20016) üzenetére


jézusom
addikt

Van erről info, hogy mennyiért javÍtanak? Nekem egy hátlap+akksi csere kellene :(

(#20018) Ferenczi Áko válasza jézusom (#20017) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#20019) Technoman


Technoman
őstag

Srácok!
Egy olyan vezetékmentes képmegosztó appot keresek, amivel "villámgyorsan" áttudnám küldeni, a közelbe lévő ismerősöm telójára képet/képeket.
Van ez a bizonyos Samsung Quick Share app, ami -természetesen- csak "Galaxisok" között használhatók :W
Tegnap egy elég nagy fájlt sikerült így egy percen belül egy Samu telefonról, egy Samu TAB-ra átlőnöm. Nekem viszont ugyebár P30 Pro-m van.
Van ilyen app, ami kompatibilis lenne a Samsung Quick Share-rel vagy egy olyan ami gyorsabb, mint a lomha BT adatkapcsolat, a ami mindkét márkán működne?
Thx

(#20020) kp78 válasza Technoman (#20019) üzenetére


kp78
addikt

A megosztásra bökve találsz egy "közeli megosztás" lehetőséget (egy puzzle a jele), az szerintem elég jó erre Google-os telefonok között.
Ezt próbáltad már? :U

(#20021) Technoman válasza kp78 (#20020) üzenetére


Technoman
őstag

Köszi szépen. Úgy látszik müxik . Most ide-oda másolgatok egy nagy fájlt TAB A7 Lite és P30 Pro között. :R

(#20022) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

I love P30 és P30 Pro!
Akinek ez nem tetszik, annak üzenem, hogy választhat fegyvernemet ! :DD

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#20023) bghistvan válasza bghistvan (#20015) üzenetére


bghistvan
senior tag

????
:F
:R

(#20024) Nikaré válasza hockeyapu (#20022) üzenetére


Nikaré
őstag

Tetszik nem tetszik én a P30 pro -t választom!
:P

(#20025) jézusom válasza Ferenczi Áko (#20018) üzenetére


jézusom
addikt

de ezt hogyan varázsoltad elő?

(#20026) Attila9711 válasza Ferenczi Áko (#19955) üzenetére


Attila9711
tag

Szia! Hogy sikerült felrakni az appokat? Gspace, dualspace vagy valami igényesebb megoldással?

Attila

(#20027) Ferenczi Áko válasza Attila9711 (#20026) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Igényesebb. :) Itt elolvashatsz mindent, jó pár napja csak erről beszélek.. [link]

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#20028) Ferenczi Áko válasza jézusom (#20025) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

My Huawei app/ támogatás. És ott van egy olyan, hogy cserealkatrészek. Kírja, hogy melyik alkatrész mennyibe kerül..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#20029) Thoty


Thoty
senior tag

Friss élménybeszámoló Huawei Szerviznapokról:

Pénteken 11 óra körül beadtam a P30 Pro-t akkucserére, már nem garis, a javítás mindennel együtt 8300Ft (akku + ragasztó + USB port csere). A leadáskor kicsit sokat kellett várni, 5-6 ügyfélre jutott 2 ügyintéző, de kb. 30 perc várakozás után sorra kerültem. Minden esetben bevizsgálják a készüléket és készül egy árajánlat a javításról, amit ha nem fogad el az ügyfél, akkor 4300Ft-ot kell fizetnie, ha elfogadja, akkor ez beszámít a javítás díjába. 10 perc múlva megvolt az árajánlat a 8300Ft-ról, természetesen elfogadtam.

Délután 17:00 körül volt kész a készülék, de már csak ma tudtam értemenni.

Ma már kevesebben voltunk, 5 perc alatt sorra kerültem. Minden rendben volt. Kapott a telefon kijelzővédő fóliát is, ami egy kicsit bénán van felrakva, meg kisebb is, mint a kijelző, de egyelőre jó lesz.

És, meglepetésemre még kaptam egy Huawei Gift Box-ot is, ami elvileg minden Szerviznapos ügyfélnek jár, ezek vannak benne: [link]

A javított alkatrészekre 2 év garanciát adnak (bár ez sem a munkalapon, sem a számlán nem szerepel, az ügyintéző mondta).

Szóval öt csillag a Huawei szerviznek :)

[ Szerkesztve ]

(#20030) Sztyepadzso válasza Thoty (#20029) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Gyári visszaállítás volt, vagy szervízmódban?

(#20031) Thoty válasza Sztyepadzso (#20030) üzenetére


Thoty
senior tag

Mivel előtte mindent lementettem róla, ezért én kértem a gyári visszaállítást, de lehetett volna szervizmódban is leadni.

(#20032) Sztyepadzso válasza Thoty (#20031) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Köszi a választ!

(#20033) zeon.hu válasza Thoty (#20029) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ilyen Debrecenben (vagy környékén) is szokott lenni esetleg valahol?

#?*@&!

(#20034) Thoty válasza zeon.hu (#20033) üzenetére


Thoty
senior tag

Én úgy tudom, hogy már csak a budapesti Huawei Customer Service Centerben van ilyen lehetőség.

(#20035) zeon.hu válasza Thoty (#20034) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hurrá...

Thx azért!

#?*@&!

(#20036) bontabela73 válasza Thoty (#20029) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Ez igazán nagyszerű!

A Huawei szerviznapok szolgáltatásait csak a budapesti (József körút) központban lehet igénybe venni.

Szerintem is jó ötlet a beadás előtt lementeni az adatokat (akár a felhőbe vagy számítógépre). Nekem a P9-cel volt akkucsere évekkel ezelőtt. A beadáskor az ügyintéző megkérdezte, hogy csináltam-e gyári visszaállítást.

Da pacem, Domine!

(#20037) zeon.hu válasza bontabela73 (#20036) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hmm, FB-on találtam (nincs FB-om, de a Google kihozza), hogy a FirstPhone is tart szerviznapot, többek között Debrecenben is.

#?*@&!

(#20038) bontabela73 válasza zeon.hu (#20037) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Itt és itt azt írják, hogy csak a József körúi központra érvényesek az akciók.

Da pacem, Domine!

(#20039) zeon.hu válasza bontabela73 (#20038) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Egy hívást megérhet majd:

Egyébként a link innen is oda visz, amit betettél.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#20040) Williams válasza zeon.hu (#20039) üzenetére


Williams
aktív tag

Szia!
Nézd meg a bejegyzés dátumát.... :(

(#20041) animatrix11


animatrix11
őstag

Sziasztok!

Meglett a P30 pro-m, új állapotú, nagyon még nem teszteltem, eddig minden jó, viszont az előző tulaj azt mondta decemberig van rá garancia, viszont semmilyen papír nincs róla, így tudom érvényesíteni a garanciát? Köszi!

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#20042) AtHoS válasza animatrix11 (#20041) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Baja van, hogy garanciát akarsz érvényesíteni?

read-only mode on the forum

(#20043) Thoty válasza animatrix11 (#20041) üzenetére


Thoty
senior tag

Mindenképp kell hozzá a számla.

(#20044) zeon.hu válasza Williams (#20040) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ja, hogy ja... :D

#?*@&!

(#20045) AtHoS válasza Thoty (#20043) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Miskolci FirstPhone-ban tavaly szeptemberben bementem, hogy akkut cseréltessek önköltségen. Belenéztek a P30-amba, látták, hogy élő garos, így nem önköltségen, hanem garban kicserélték az akkut + kijelzőt és hangszórót. Semmi papírt nem kellett bemutatnom hozzá. Szóval nem mindenhol ragaszkodnak első lépésben a papírmunkához.

read-only mode on the forum

(#20046) Brain75 válasza Thoty (#20043) üzenetére


Brain75
senior tag

Nem kell hozzá számla, ha van kitöltött garancia levél, eredeti Huawei-es.
Az a kis füzetecske amit adnak a huawei termékekhez.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#20047) Thoty válasza Brain75 (#20046) üzenetére


Thoty
senior tag

Igen, igaz, a lepecsételt Huawei garlevél is jó.

(#20048) Dino69 válasza Thoty (#20047) üzenetére


Dino69
aktív tag

Ez érvényes a háztól házigra is, vagy oda kell a számla is?

(#20049) Thoty válasza Dino69 (#20048) üzenetére


Thoty
senior tag

Nem tudom, innen néztem a feltételeket: [link]

[ Szerkesztve ]

(#20050) Brain75 válasza Dino69 (#20048) üzenetére


Brain75
senior tag

Érvényes arra is.
Mellé kell rakni a telefonnak és visszaküldik a javítás után a telefonnal együtt.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.