Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Ixion77 válasza Astrolagoon (#999) üzenetére


Ixion77
őstag

Az bizony. Nem mondtam mert nem tudtam hogy mennyire normális ez mostanában a telefonokban, de számomra az egyik leghasznosabb plusz az előző telefonomhoz képest. Ami annyira apró hogy nem tudom elolvasni sem (pl. szériaszám egy microsd kártya hátoldalán), lefotózom vele, és kacagva elolvasom.

Így három nap után számomra az alábbiak a legfőbb pozitívumok:
- Jól működő előlapi ujjlenyomat-olvasó
- Napfénynél is kitűnően látható kijelző
- Szupermakró
- 5x optikai zoom kamera
- Vízállóság
- Zajban is hallható hangszóró
- Gyorstöltés (QC 10W) + szupergyors töltés (40W)
- Amoled feketék (felbontás szerintem tökéletes)

Hogy megéri-e az árát? Nem. Méghozzá azért, mert fél év múlva ugyanez megkapható lesz 200e alatt.
De nekem azonnal kellett telefon, és jelenleg ez talán a legjobb ami kapható.
Jut eszembe az megvan, hogy a 128-as Pro induló ára Kanadában csak 235eFt órával együtt? (De legalább a piros és fehér színek náluk sincsenek.)

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#1002) 2ofthem válasza Ixion77 (#1001) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Valamit nem lehet ezzel a szolgáltatói szemétséggel csinálni hogy le spórolták az órákat? Érdemes ilyennel zaklatni a fogyasztóvédelmet?

(#1003) Ixion77 válasza 2ofthem (#1002) üzenetére


Ixion77
őstag

Nem érdemes. A szolgáltató joga, lehetősége és döntése hogy mit és mennyiért ad. Akkor reklamálhatnál, ha kötelező lenne megvenned...

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#1004) gyga válasza 2ofthem (#998) üzenetére


gyga
senior tag

szia. az is jó lenne.

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#1005) Ixion77 válasza gyga (#1004) üzenetére


Ixion77
őstag

Tessék. Egyik fektetve, másik állítva készült.

Eredeti felbontásban letölthetők a képek alatti linkeken.

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#1006) 2ofthem válasza gyga (#1004) üzenetére


2ofthem
aktív tag

(#1007) Astrolagoon válasza 2ofthem (#1002) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

Írtam huawenek elküldetekl a szolgáltatóhoz írtam a szolgáltatonak elküldtek a huawehez visszaírtam huaweinke nincs napok óta válasz -.Mindenki aki úgy érzi alas dolog hiszen minden Unios országban a szolgáltatóknál JÁR hozzá óra vagy hagfal sz keresse mg a huawei magyarországot fogyasztóvédelem felkeresésével figyelmeztetve őket!

[ Szerkesztve ]

(#1008) tibcsi0407 válasza Astrolagoon (#1007) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Kíváncsi vagyok, hogy mire fogsz jutni. Úgy is megmagyarázzák valahogy. Egyébként szeirntem a Huawei keze is benne van ebben..

https://utdetailing.hu/

(#1009) hito válasza tibcsi0407 (#1008) üzenetére


hito
nagyúr

Igen, de ha végre lenne t...ke itthon az embereknek és egy emberként állnának fel valami ellen, vagy mellett, akkor elképzelhető, hogy végre sok lúd disznót győzne!

Én nem vagyok az a lázongós, majd én kierőszakolom magamnak, mert ez nekem jár típusú figura, de ez most nálam is rendesen kicsapta a biztosítékot. Előbb-utóbb tényleg mindenki hülyének fogja nézni a magyart, mert megtehetik, úgyse csinálnak semmit ellene, nincs következménye semminek.

Egyébként lehet, hogy úgy született a döntés, hogy megnézték az aktuálpolitikai helyzetet az adott országban és => jaaa, ezekkel mindent meg lehet tenni? Dehogy adunk nekik órát, megspóroljuk, úgyse lesz következménye ;]

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#1010) Astrolagoon válasza tibcsi0407 (#1008) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

Semmire egyedűl... de azért berángatom a képviselőjüket egy békéltető testületire :D

Ellenben ha ínnen a főrumról tizen bemennénk a huaweihez vidóznánk kérnénk egy pr makit magyarázza már el a népnek kamerában miért aljább egy Magyar koma mint egy Román,Német ,stb...Akkor lehet meggondolnák magukat 2 legközelebb eszükbe se jutna ilyesmi...

(#1009) hito
Ennyi ... :R

[ Szerkesztve ]

(#1011) tibcsi0407 válasza hito (#1009) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Lehet, hogy csinálni kellene egy petíciót.

https://utdetailing.hu/

(#1012) zoleeno1 válasza tibcsi0407 (#1011) üzenetére


zoleeno1
addikt

Bár nem érint a dolog, de aláírom szívesen :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1013) hito


hito
nagyúr

Akkor már csak valakinek az élére kéne állnia a dolognak!

Még egy ötlet: esetleg be lehetne vonni a dologba a Mobilarénásokat is, ha már médiumról esett szó. Szaksajtó végülis. Egyébként meg manapság minden (főleg online) média csámcsog a legapróbb dolgokon. Lehetne írni gondolatébresztőt akár egy Index-nek is. Lehet valaki ráharapna onnan.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#1014) Ixion77 válasza tibcsi0407 (#1008) üzenetére


Ixion77
őstag

Arról vajon ki tehet hogy a gyári tokok nálunk eltűntek a csomagokból, és a helyükre két értelmetlen "dokumentáció" került? Kíváncsi lennék...

A mált héten rendelt gyárihoz hasonló átlátszó tok ma érkezett meg az Edigitalhoz. Átvettem, és nekem nagyon bejön. Kellően védi az oldalakat és a sarkokat, sokkal jobb fogást biztosít. A hímestojás érzést végre felváltotta a "használható eszköz" érzés.
Idővel persze elsárgul majd, de addigra ideérnek Kínából rendelt a jobb minőségű (és olcsóbb) tokjaim. A fotókon fehérnek tűnik, de valójában átlátszó.

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#1015) nozs23 válasza Astrolagoon (#1010) üzenetére


nozs23
addikt

De megvetted az óra nélkül is, ahogy sokan mások, akkor miért adnák hozzá?
Rablánc nélkül pedig itthon is jár mellé az óra.

(#1014) Ixion77

Nem minden régióban jár hozzá tok. Ez nem csak a Huaweire igaz, hanem sok más gyártóra is (pl.: Samsung).
Mivel itthon -is- dübörög a Huawei marketing vonat, ezzel együtt az eladások is, felesleges nekik extra ajándékokat osztogatni.

(#1013) hito

Mégis mit írna meg erről a sajtó? Szolgáltatónál nem kapsz hozzá órát, de 50k-val olcsóbb a készülék kártyásan (Telenor). Nem nagyon értem ezt a hatalmas kiakadást.

[ Szerkesztve ]

(#1016) gyga válasza Ixion77 (#1005) üzenetére


gyga
senior tag

köszönöm

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#1017) Astrolagoon válasza nozs23 (#1015) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

"De megvetted az óra nélkül is, ahogy sokan mások, akkor miért adnák hozzá?
Rablánc nélkül pedig itthon is jár mellé az óra."

Azt se tudod hol miért milyen kondicióban...De azért okoskodsz...
De egyébként is mi köze ennek a fenti eszmecseréhez,hogy itthon nem jár hozzá miközben az unio összes szolgáltatójánál kb igen?...

"Mégis mit írna meg erről a sajtó? Szolgáltatónál nem kapsz hozzá órát, de 50k-val olcsóbb a készülék kártyásan (Telenor). Nem nagyon értem ezt a hatalmas kiakadást."

Külföldön is olcsobb rablánncal é mégiss jár hozzá....
Az ilyen emberkék miatt lehet itt mindent megtenni..Ahelyett ,hogy kiállnál a full igazságtalansűg melett még te húzod le azt aki nem áll be a sorba!

[ Szerkesztve ]

(#1018) nozs23 válasza Astrolagoon (#1017) üzenetére


nozs23
addikt

"Az ilyen emberkék miatt lehet itt mindent megtenni..Ahelyett ,hogy kiállnál a full igazságtalansűg melett még te húzod le azt aki nem áll be a sorba!"

Nem húztam le senkit, csak van némi fogalmam arról, hogy milyen a kereskedelem.

(#1019) Ixion77 válasza Astrolagoon (#1017) üzenetére


Ixion77
őstag

Felesleges egymásnak esnetek. Mindenki tegye ami jólesik, forduljon fogyasztóvédelemhez, békéltető testülethez, fogadja el a helyzetet, vagy vegye függetlenül - ahogy tetszik. De egymást bántani azért mert a másiknak más a véleménye, nem érdemes.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#1020) Astrolagoon válasza nozs23 (#1018) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

Ne viccelj már bakker szerintem mindenkiugyanannyira tudja mint te.. nem vaygunk naiv butuskák nem is volt szó ilyesmiről.
Egyre jobban az jön le a hszediből ,hogy felettünk állsz :

Mert miért vettétek meg meg meg neked van fogalmad csak a kereskedelemről , stb....

Nekem meg arról van fogalamam miről szó van most aljas húzást csinált aHuawe Ennyi.Ezen asszem érdemes és kell is puffogni sőt kicsit amennyire a mi szintünkön lehet ellenállni.MErt haők is olvassák a forumot-És ha ez iylen könnyen átmegy akkor legközelebb meg majd jön az LG féle alja(Nem volt sabre DAC a G6 ban kevesebb kamera a G8 ban...Szóval azért Na! Álljunk meg itt ,hogy csak ajndék nem jár hozzá...

[ Szerkesztve ]

(#1021) bigrock válasza Astrolagoon (#1020) üzenetére


bigrock
addikt

Szia, ne haragudj, hogy megkérdezem, de Neked a Huawei kifelejtette a gyári helyesírás-ellenőrző programot a telefonodról? :DDD

(#1022) 7Heads Drago válasza Parallaxis (#842) üzenetére


7Heads Drago
veterán

[link]
Amíg az akkumulátor töltés közben nem hevül fel túlságosan, addig véleményem szerint használható a gyorstöltés.
Ha jól emlékszem úgy olvastam hogy 45-50 fok fölé ne menjen. Persze nem mindegy melyik gyártóról beszélünk. A Huawei félével nálunk biztos nincs baj.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1023) nozs23 válasza Astrolagoon (#1020) üzenetére


nozs23
addikt

Szerintem pedig nem. Nem írtam, hogy "naiv butuskák" lennétek, kérlek ne forgasd ki a szavaimat.
Mindenesetre részemről ezt itt lezártam, mert sem a stílust sem kivitelezést nem tudom hová tenni.

(#1024) Astrolagoon válasza bigrock (#1021) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

Szia nem haragszom de ha neked ennyi időd van olvasd vissza magad nem egy hiba van a helyesírásodban amiota olvaslak a fórumon.
Söprögess magad elött én biztos nem fogok változtatni. :)) :DD :))

(#1023) nozs23
Nem lett kiforgatva de ha neked van fogalmad akkor ugye nekünk (nekem) nincs.NE nézz fentről le....

[ Szerkesztve ]

(#1025) bigrock válasza Astrolagoon (#1024) üzenetére


bigrock
addikt

Természetesen neked van igazad, meg se próbálj helyesen írni, hiszen minek az egy szakmai fórumba...
Én legalább megpróbálom megadni az anyanyelvemnek azt a tiszteletet, hogy igyekszem helyesen írni és elfogadom bárkitől a kritikát.
Szép napot!

(#1026) #86973952 válasza Astrolagoon (#1017) üzenetére


#86973952
törölt tag

A fogyasztóvédelem vagy más hivatalos szerv ezzel nem fog foglalkozni, mivel nincs szó megtévesztésről, valótlan információró megjelenítéséről. Ezzel párhuzamban pedig egyik szolgáltató sem készteti a fogyasztókat ügyviteli döntés meghozására valótlan információk alapján. Tehát nincs olyan törvényi szabályozás, amivel szembe mennének.

Ettől még nem szép dolog, de ilyen dolgokat kb. napi szinten csinálnak a különböző multik Magyarországon. Nagyobb sajtóvisszhang ellenére továbbra is következmények nélkül.

Egyébként készítettünk anno a Huawei -nek petíciót a 7 bites kódolási problémával kapcsolatban több ezer aláírással. Nem sok eredménye lett. Megkapták és ennyi volt a sztori.

Ettől függetlenül hajrá. Nem szégyen kiállni valamiért.

[ Szerkesztve ]

(#1027) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ajándék órát tényleg csak pár helyen adnak a telefonhoz (még a nagyobb boltok esetén is)?

("Rablánc" nélkül.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1028) Astrolagoon


Astrolagoon
junior tag

Próbáljátok ki a
Fancy Skiing-t a hátsó ToF kamerával tvre tükrözve.Vicces kezdetleges Kinect ;]

(#1026) ρσгτσ válasza
Telejesn tisztában vagyok vele de fenttartom nem szabad elmenni felszólalás nélkül az ilyesmi melett ld.LG fenti gondolatmenetem.

#1025) bigrock
Senki nem álította,hogy nekem van igazam valamit benéztél.Azt állítottam te semmivel nem állsz se felettem se alattam ha ezen továbbra is szenvedni szertnél sok sikert hozzá-A szakamiságot meg példának felhozni.xD Egy a témához kapcsolodó szakmai hszed nem láttam ma...Szia örültem kedvességednek hihihih
Ui küldj inkább valami Big Rock riffet eljátszanám 8 húroson grindcore stilusban :R

[ Szerkesztve ]

(#1029) Ixion77 válasza F-ECT$ (#1027) üzenetére


Ixion77
őstag

Hivatalosan csak előrendelésben, független telefonhoz. Viszont úgy tűnik néhány kereskedő megjátszotta hogy saját szakállára előrendelte, és van még neki raktáron. Az vehető jelenleg, amíg el nem fogy.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#1030) F-ECT$ válasza Ixion77 (#1029) üzenetére


F-ECT$
titán

Közben hívtam az Auchant (ott most 199.990 a sima P30 - nekem az kellene, csak nincs még teszt & topik ahhoz itt), és tényleg nincs nekik, pedig úgy best buy lenne.

Dive ever, work never.

(#1031) Astrolagoon válasza F-ECT$ (#1030) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

YT van pár sima nem pro is
Ok nyilván nem írásos kivesézett tesztek de iránymutatásnak jók.

(#1032) 7Heads Drago válasza Hikvision (#878) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ez érdekes, mert nekem pl ha regisztrálok egy oldalon, kb 2-3 mp-en belül csipog a telo hogy email jött, a notim meg még ehhez képest késik 2-3 mp-t. Ezen is a gyári email böngésző kliens van fent, meg a telon is a gmailos. Nem tudom mi lehet a baj nálad. (mate 10 pro)

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1033) F-ECT$ válasza Astrolagoon (#1031) üzenetére


F-ECT$
titán

A telefonnal tisztában vagyok, a sima P30 kell, csak még nincs itt az MA!-n teszt, és így nincs még sima P30 topik sem, azért írtam ide :)

Most olvasom, hogy tok sincs hozzá, no nem mintha az a pár ezer forint eltántorítana a vásárlástól, de tokkal, órával mégiscsak jobb vétel, mint nélküle.

Dive ever, work never.

(#1034) Astrolagoon válasza F-ECT$ (#1033) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

Benéztem ne haragudj!

(#1035) Bossi


Bossi
őstag

az ujjlenyomatolvasó mennyire gyors és pontos? Akinek engdei ideje tehetne fel még pár képet engem nagyon érdekelne.
Tudom youtube, de nekem "mezei" felhasználótól származó képek kellenek :)

köszi

(#1036) 7Heads Drago válasza Hikvision (#916) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hát... hmmmm. A feleségem munkahelyén ma adtak át az irodai dolgozóknak 100 db pro-t. Biztos vissza viszik ők is... :DDD

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1037) Astrolagoon válasza Bossi (#1035) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

Első frissítés után gyors pontos.Most csináltam neked egy tesztet száraz picikét koszos kézzel(akrilfestéke ujj) és koszos kijelzővel egy laza 10/10 es feloldási ráta üveg"fóliával" a képernyőn.

[ Szerkesztve ]

(#1038) F-ECT$ válasza 7Heads Drago (#1036) üzenetére


F-ECT$
titán

Attól mert x embernek jó, még lehet y ember, akinek meg nem :U

Dive ever, work never.

(#1039) Hikvision válasza 7Heads Drago (#1036) üzenetére


Hikvision
senior tag

Ez eléggé óvodás színvonalú komment volt, úgy, hogy inkább nem is írok rá semmit.

20 éve a PH-n.

(#1040) 7Heads Drago válasza Hikvision (#1039) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ilyen hsz-re mit vártál?
aki visszavette mondta, hogy én voltam ma a sokadik, biztos nem ez lesz a sikerszériája a hüvelynek.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1041) Astrolagoon válasza 7Heads Drago (#1040) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

Anno erre én is elkezdtem a választ de inkább öncenzúra lett... :DD

(#1042) South Velen válasza 7Heads Drago (#1040) üzenetére


South Velen
addikt

Miért, ha egyszer így volt? (Gondolom nem hazudott a kollega.)

Persze ettől én még nem kételkedek benne, hogy sikerszéria lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1043) Hikvision válasza 7Heads Drago (#1040) üzenetére


Hikvision
senior tag

Melyik részét nem tudtad értelmezni?

20 éve a PH-n.

(#1044) 7Heads Drago válasza Hikvision (#1043) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Inkább hagyjuk.
Jó éjt! Off :))

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1045) markose válasza Bossi (#1035) üzenetére


markose
csendes tag

Szia, a linken megnézheted a működését.
https://drive.google.com/folderview?id=1zrdf6sSCG4wNpez2phxkaHa48QuayIQq

(#1046) markose


markose
csendes tag

Végre sikerült nekem is átvenni a készüléket. :)) Már nagyon rá voltam pörögve. Még fóliát kell vennem, de tokot vettem egyből. Gyári Huawei, átlátszó.

[ Szerkesztve ]

(#1047) zoleeno1 válasza markose (#1046) üzenetére


zoleeno1
addikt

Hasznald egeszseggel! Mennyiert vesztegetnek egy ilyen tokot, amit adni kellett volna hozzá ingyen?:D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1048) Ixion77 válasza zoleeno1 (#1047) üzenetére


Ixion77
őstag

6500

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#1049) Bossi


Bossi
őstag

Sziasztok,

bocs, hogy ismétlem magam de tudnátok felrakni képeket? Megvettétek a jelenlegi csúcs kamerás készüléket és nem fényképeztek? :)
Tudom fárasztó vagyok, de nekem az egyik fő szempont a kamera.

köszi

(#1050) hito válasza Bossi (#1049) üzenetére


hito
nagyúr

Többen tettek már föl. Ahhoz képest hogy pár napja van piacon kifejezetten aktív volt a topic szerintem.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.