Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) Ernesst válasza piocasember (#16000) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Előző ősszel majdnem S20 FE-t választottam, végül P30 Pro lett. Elégedett vagyok, mégis bennem maradt a kíváncsiság, jól esik ilyesmit olvasni. :)

(#16002) piocasember válasza Ernesst (#16001) üzenetére


piocasember
tag

És ez csak egy rövid összefoglaló volt. Lenne mit sorolnom :)

(#16003) xcsabo válasza piocasember (#16000) üzenetére


xcsabo
senior tag

Hol vetted végül?

(#16004) balintka válasza piocasember (#16000) üzenetére


balintka
addikt

Amikor én az S10+ topicban le mertem hasonlót írni, majdnem megköveztek ezért :C . Hiába vagyok Samsung párti alapból, de ami jó, el kell ismerni. :R Sebességben csak az S20+ 5G-m éri el a P30 Pro-t (bármit mutasson is az Antutu), az S10+ fasorban nem volt mellette.

Döbbenetes volt nézni, mikor bekapcsolás után az S10 percek múlva frissítette a programokat és a messenger üziket, az lement kb. fél - 1 perc alatt a P30-on.

[ Szerkesztve ]

(#16005) piocasember válasza xcsabo (#16003) üzenetére


piocasember
tag

Mobilcorner lett a befutó!

(#16006) piocasember válasza balintka (#16004) üzenetére


piocasember
tag

Az S20 FE fórumon már nyitott kapukat döngetnél :)

(#16007) xcsabo válasza balintka (#16004) üzenetére


xcsabo
senior tag

Azért a yt összehasonlító videók nem mind ezt mutatják. Persze attól függ gondolom ki fizet többet.

(#16008) F-ECT$ válasza xcsabo (#16007) üzenetére


F-ECT$
titán

A yt videókban jórészt snapdragon soc-os galaxyk vannak.

Dive ever, work never.

(#16009) balintka válasza xcsabo (#16007) üzenetére


balintka
addikt

Az lehet, viszont nekem mindkét telefon megvan/megvolt, így nem videók, meg pletykák alapján láttam, amit láttam. Ugyanolyan beállításokkal használtam az S10+t is (FHD+, energiatakarékos mód), mégis szembetűnő volt a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#16010) xcsabo válasza balintka (#16009) üzenetére


xcsabo
senior tag

Én sem veszek már samut ha nem muszáj. Jó ez p30 pro nagyon. De P10 sem volt rossz. Csak ugye ez az üveg szendvics a görbülő széllel elég sérülékeny. A P10 sokszor esett és nem lett semmi baja. Ezt jobban féltem valamiért. Ha megnézi az ember az eladó használt kínálatot, sok az ilyen-olyan sérüléssel árult készülék az újak között. A P10 max karcolódott a tokban.

(#16011) balintka válasza xcsabo (#16010) üzenetére


balintka
addikt

Én vettem most egy S20+ 5G-t , mert tetszik, az S10+ helyett. P30 Pro marad mellette természetesen. Akksiban odaver a 20+nak is nem kicsit. :C

(#16012) xcsabo


xcsabo
senior tag

Most feldobta a hisuite a 11-est. Érdemes felrakni?

(#16013) Ferenczi Áko válasza xcsabo (#16012) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

:D
Olvass vissza.. valakinek nem jön be, valakinek igen.. Nekem nincs semmi bajom vele, az akksi is úgy merül, mint előtte(cseréltetni fogom,mert már érzem, hogy nem olyan benne a kakaó mint fél évvel ezelőtt) Rakd fel, nézd meg és ha nem tetszik akkor vissza tudsz menni 10-re.

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16014) xcsabo válasza Ferenczi Áko (#16013) üzenetére


xcsabo
senior tag

Közben fel is kúszott :DDD

(#16015) Foose válasza balintka (#16011) üzenetére


Foose
addikt

Pedig.... Hogy is reklámozzák? Bírni fogja egész nap, még este is.... Ehhez képest, sok helyen olvasom hogy nem egy hű de jó az akksi....

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#16016) balintka válasza Foose (#16015) üzenetére


balintka
addikt

Az az S21 reklámja, nekem a tavalyi S20+ 5G van.

Az idei azért jobban sikerült akksiban, gsmarena szerint tovább bírja mint a P30 Pro. Én szkeptikus vagyok (főleg készenléti merülés ügyben).

[ Szerkesztve ]

(#16017) Foose válasza balintka (#16016) üzenetére


Foose
addikt

Igaz,én néztem el,valóban S20-at írtál. Azt tudom hogy a 21-et reklámozzák úgy.....

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#16018) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Osztrák Magenta szolgáltatónal, független telefont ia feldobta a 11-et.

(#16019) xcsabo


xcsabo
senior tag

Sikerült a hisearch-öt eltüntetnem, de jó lenne ha a gyorseléréssel lehetne pótolni helyette.

(#16020) proper válasza xcsabo (#16019) üzenetére


proper
őstag

Hogy?

(#16021) xcsabo válasza proper (#16020) üzenetére


xcsabo
senior tag

Adb shell kell hozzá. Nem bonyolult. Google a barátod 🤗

(#16022) JHONNY 79


JHONNY 79
aktív tag

Sziasztok!

Sikerült vennem egy P30 pro telefont és szeretnék rá hátlap tokot. Ahogy visszaolvastam, a gyárit ajánlják sokan, de nem nagyon találtam Magyarországon. Esetleg tud valai segíteni, vagy ajánlani bevállt tokot, ami a kamerát is védi.

(#16023) xcsabo válasza JHONNY 79 (#16022) üzenetére


xcsabo
senior tag

Van egy szilikon fekete nekem, ha kell. Nem használtam. Nillkint vettem helyette.

(#16024) Ernesst válasza JHONNY 79 (#16022) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Szia! Nem a gyárit használom, itt írtam róla pár sort, eddig bevált, azóta is ez tok van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#16025) Lacee04 válasza JHONNY 79 (#16022) üzenetére


Lacee04
tag

Én is Nillkin Nature TPU tokot használom, szerintem jól véd, sarkok meg vannak erősítve, kamerát is védi stb. Egy gond van vele, hogy mivel átlátszó, pár hónap után elkezd sárgulni.

A Samsungos részhez: én az S20 FE-n alapból nem értem hogy mit sztárolnak az emberek. Azt a telefont a sima P30 is elveri minden tekintetben, kezdve a telefon anyaghasználatától, prémium érzetétől, az S20 FE vastag káváin át, a SW-es dolgokig, aksi időig stb.. . Ha már Samsung, akkor talán az S21 Ultra ami utolérte szerintem a P30 Prot, de nyomkodtam elég sokat (ismerősömét) de egyáltalán nem éreztem azt, hogy a P30 Prot erre lecserélném, sőt.. Bajba lennék a választással ha most kellene telefont választanom és nem lehetne Huaweit:D :D (reméljük mire odaérünk, hogy a P30 Prot le kell cserélni (több év múlva) addigra a Honor vagy valamelyik gyártó előjön egy erős alternatívával és nem kell Samsungot venni.)

(#16026) Sztyepadzso válasza bontabela73 (#15846) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Hi, a 11-es rendszert feltettem, majd leszedtem a recordert, és feltettem, amit a hozzászólásodban linkeltél. Felment, és bár nem próbáltam, de elvileg aktív a hívásfelvétel a beállításokban.

Namost, nekem ide, és így rakta fel:
Majd ha rábökök, így indul

Mintha az app rendszerbeállításai lennének.
Ez így hogy van, hol látom a felvételeket?

(#16027) Lalacs válasza JHONNY 79 (#16022) üzenetére


Lalacs
csendes tag

[link] Itt találsz nagy választékban gyári tokot. :)

(#16028) anonymus89 válasza proper (#16020) üzenetére


anonymus89
addikt

Ha már a kollega nem irta le az elv u.a mint ha a frissítés értesítesét kapcsolnánk ki.
Géphez csatlakoztatod mtp módban majd beállítások/fejlesztői/usb hibakeresés engedélyezése
Ha már fut a parancssor akkor feldob egy ablakot, hogy rsa kulcs ujjlenyomat ... OK
1. parancs: adb shell
2. kilistázzuk, hogy mi a pontos neve amit keresünk (csak huawei appok): list packages huawei
3. A parancs: pm disable-user --user 0 com.huawei.search
Ekkor kiírja, hogy ... new state: disabled -user

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#16029) proper válasza anonymus89 (#16028) üzenetére


proper
őstag

Köszi

(#16030) xcsabo


xcsabo
senior tag

Most nézem az akku statisztikákat. Mi a baj vele? Én csak annyit vettem észre hogy az eddigi kettő külön menüt összeolvasztották. De amúgy minden a régi. Illetve egy új elem benne hogy kiirja az aznapi képernyőidőt is külön.

(#16031) xcsabo


xcsabo
senior tag

(#16032) xcsabo


xcsabo
senior tag

Most látom..... Tényleg elb@szták. Óránként ugrik előre. Így mutatva az utolsó 24 óra statisztikáját.

(#16033) Sztyepadzso válasza Sztyepadzso (#16026) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Appgalleryből visszatettem, pöcs voltam.

(#16034) subset válasza Sztyepadzso (#16026) üzenetére


subset
senior tag

Nekem még a régi hívásrögzítő app van fent, a 11-re frissítés után is működik...

Használj Te is szabad szoftvert !

(#16035) F-ECT$ válasza subset (#16034) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha nem nyomsz FR-t, akkor fog is.

Dive ever, work never.

(#16036) Sztyepadzso válasza subset (#16034) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Igen, félreértegtem a dolgot. Közben leesett.

Egyébként üdvözledő, hogy a galériából nyitott videóba lejátszáskor bele lehet nagyítani. Az XZ1-em tudta anno, azt hittem, az alap.

(#16037) Ferenczi Áko válasza Sztyepadzso (#16036) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Hogy nagyítasz bele? Nekem nem sikerült még.. A Samsung telefonok tudták, de itt még nem sikerült..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16038) xcsabo válasza Ferenczi Áko (#16037) üzenetére


xcsabo
senior tag

Azt én sem tudom.
Kíváncsi vagyok. Valszeg nem gyári a lejátszója.
Nekem van fent kmplayer. Az tudja.

[ Szerkesztve ]

(#16039) hajnalhaa44


hajnalhaa44
csendes újonc

Hali, a 10es rendszeren a hangerőgomb megnyomásakor feljött értesítés/csengőhang ikon és média csúszka egyszerre , ez végleg eltűnt 11ben vagy visszalehet hozni?

(#16040) xcsabo válasza hajnalhaa44 (#16039) üzenetére


xcsabo
senior tag

Most is van. Ha hosszan nyomod csík lesz.

(#16041) Sztyepadzso válasza Ferenczi Áko (#16037) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Nekem első indításkor feldobta, csippentek.
Nincs extra lejátszó(van vlc, de nem az megy).
https://youtube.com/shorts/33NibfKx63M

(#16042) xcsabo válasza Sztyepadzso (#16041) üzenetére


xcsabo
senior tag

Rendes videóval is megy?

(#16043) Sztyepadzso válasza xcsabo (#16042) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Persze, ott vettem észre

(#16044) Ferenczi Áko válasza Sztyepadzso (#16041) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Érdekes.. Nekem sehogy sem megy..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16045) hajnalhaa44 válasza xcsabo (#16040) üzenetére


hajnalhaa44
csendes újonc

nincs, vagy médiát vagy csengést tudom állítani, ha mindkettőt akarom be kell menni beallitasba

(#16046) xcsabo válasza hajnalhaa44 (#16045) üzenetére


xcsabo
senior tag

Fura....
Melyik az alapértelmezett?

[ Szerkesztve ]

(#16047) Dzsekó válasza hajnalhaa44 (#16039) üzenetére


Dzsekó
addikt

Engem az zavar, hogy a fenti képen a kis áthúzott csengettyű eltűnt. Tehát nem tudom lenémítani a telefont, csak rezgőre állítani. Ha bemegyek fogaskerékkel a beállításokba, akkor ott már lehet némítani. Na de ha egyszer kint ment, akkor miért kellett kivenni?
Illetve ha ezt a beállítást bezárom, akkor mindig a 2. oldalon találom magam, nem a főképen, ahova a fontosabb alkalmazásokat raktam. Mindig el kell húzni az ujjamat pluszban. Lehetne ennél nagyobb gond is, na de ez jó volt még 10.1-en.

(#16048) xcsabo válasza Dzsekó (#16047) üzenetére


xcsabo
senior tag

Fura hogy a második oldalra rák vissza..... Logikátlan

(#16049) xcsabo válasza Dzsekó (#16047) üzenetére


xcsabo
senior tag

Rajottem. Ahol a settings ikon van oda megy vissza. Végül is logikus.

(#16050) Dzsekó válasza xcsabo (#16049) üzenetére


Dzsekó
addikt

Ja, valóban. Erre nem gondoltam hirtelen. Most már nem tudom, hogy régen is ilyen volt-e, de ez úgy feltűnt, hogy a 2. oldalra rak, tény, hogy ott van a beállítások is. Az áthúzott csengettyű jobban hiányzik, de túlélem végül is, nagyobb hibája ne legyen a 11-nek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.