Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) Daffni2


Daffni2
addikt

Sziasztok, találkozott már valaki olyan problémával, hogy a külső tárcsázó programok nem működnek?
TrueCaller, és más jónak minősített alkalmazások, nem indítanak hívást hiába állítok be bármit.

Sajnos a saját tárcsázóban az előzményekben nem lehet keresni, végig kell lapozni, hogy a keresett hívást megtaláljam.

Fizetős verzió volt mindegyik egy darabig működtek, de 2-3 napja egyik sem működik.

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#15802) njnl válasza Daffni2 (#15801) üzenetére


njnl
aktív tag

Hogy szeretnél keresni a gyáriban?
Ha elkezded beütni az adott fél nevét vagy számát akkor azt kiadja, majd ott az Infora nyoma lent megjelenik a hívásnapló

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#15803) vlesi69 válasza Zsoleszhun (#15762) üzenetére


vlesi69
senior tag

Lehet hogy félre nyomtam kezdésnél, csak általánosságban kérdeztem ha valaki tudna megoldást. Most pillanatnyilag nem használom, de megnézem majd hogy a Huawei storban van e Firefox, Opera. Majd ha lesz időm végig böngészem.

(#15804) vlesi69 válasza knox83 (#15773) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én is szoktam képeket csinálni, ugyan az a pozícíó, teljesen sötétben is, természetben is, széles látószögben is teljesen automata módban, meg a fényképezőgépeimmel is, és összehasonlítom.

(#15805) anonymus89 válasza Daffni2 (#15801) üzenetére


anonymus89
addikt

használd a callrecordert a téma összefoglalóban tökéletesen működik.
Hívás beállításokban bekapcsolod utána a híváselőzményekben már egy kattintással tudod visszahallgatni egyébként meg a sounds mappába teszi.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#15806) Sztyepadzso válasza Kobe (#15800) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Amennyire én tudom, az 5GHz-nek sokkal szarabb az áthatolóképessége. Szeritnem, ha elég sok fal van közted, meg a router között, akkor kénytelen lesz.

Nekem anno a Xiomi Mi Home egyik első verziójánál volt szükségem arra, hogy a beállítás közben a 2.4 GHz-et lássa, és csatlakozzon, csak én át tudtam nevezni... Egyébként mi miért íru k a "," helyett "." - ot a 2 és a 4 közé? Az csak az angolszászoknál dívik, nem?

(#15807) knox83 válasza Sztyepadzso (#15806) üzenetére


knox83
senior tag

Az 5ghz sebessége nagyobb de sokkal rövidebb is a hatótávja. Nekem archer c5 routerem van, itt külön lehet az 5ghzt és a 2.4ghzt is szórni. Nekem 5-ön megy mert ha megnézed egy speedtesttel akkor elég nagy a különbség, illetve a lakás sem nagy. Mondjuk egy ajtót becsuksz és mindjárt lassul, vagy a másik szobában kb el is megy. Viszont a házban (10 emeletes) mindenki 2.4-en tolja ami olyan interferenciát okoz mint az állat, lassul az effektív átviteli sebesség. Most mértem is egyet 2.4 = 65 mbps, 5 = 108
+ a router se mindegy milyen szabványt tud es mit tud kitolni magából...

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#15808) Sztyepadzso válasza knox83 (#15807) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Nekem 50 Mbites a netem, amiatt pont mindegy lenne, de a csatornák nálam is telítettek. A lakás nagy, amiatt meg jó a 2.4..De ezt a szar Xiaomi miatt is kell a 2.4, mert nem ismeri az 5-öt. Szóval egyelőre örülök, ha minden megy. A gép meg a jó öreg kábelen csüng..

(#15809) njnl


njnl
aktív tag

Észrevettem egy számomra hasznos újítást Emui 11-nél. Lehet többféle rezgés verziót állítani ébresztéseknél, illetve a sim kártyák értesítéseinél. Régóta zavart, hogy nem lehet más fajta rezgést használni.

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#15810) Tutu7030 válasza njnl (#15809) üzenetére


Tutu7030
veterán

Engem az jobban zavar, hogy nem lehet külön állítani a csengés és az értesítés hangerejét.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#15811) New Bluestar


New Bluestar
tag

Sziasztok !
Mindenki megkapta már az EMUI11-et ?
Nekem semmi trükkel (régió átállítás+Express VPN, Hisuite) sem jött még meg.

[ Szerkesztve ]

(#15812) Ernesst válasza New Bluestar (#15811) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Nem mindenki. A frissítések esetében a "rollout" akár 8 hétig is eltarthat a Huawei zárt rendszerű, automatikus frissítési metódusa alapján: link

[ Szerkesztve ]

(#15813) voncci válasza bontabela73 (#15749) üzenetére


voncci
aktív tag

A mentésből vissza rakott hívásrögzítő működik rendesen? Meg jött a 11 fel is ment, de még gyári visszaálítást nem mertem meglépni, nekem munka végett fontos, hogy tudjak hívást rögzíteni :U

(#15814) F-ECT$ válasza voncci (#15813) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem nem fog. Kérdés hogy van-e már 11-es rögzítő.

Dive ever, work never.

(#15815) xcsabo válasza Tutu7030 (#15810) üzenetére


xcsabo
senior tag

Azt eddig sem lehetett.

(#15816) xcsabo válasza New Bluestar (#15811) üzenetére


xcsabo
senior tag

Nekem telenoros simmel szokott jönni. Telekom sokáig ül rajta.

(#15817) Pinyo16689 válasza New Bluestar (#15811) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Vodafonenál tegnap előtt megjött.

(#15818) Zoz válasza xcsabo (#15816) üzenetére


Zoz
őstag

Nekem Telekomra megjött már 1-jén.

(#15819) darkmann válasza New Bluestar (#15811) üzenetére


darkmann
őstag

A támogatás app-ban próbálod? Mert mindenkinek csak ott adja fel az EMUI 11-et.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#15820) szemesi69 válasza darkmann (#15819) üzenetére


szemesi69
addikt

Csak ha elérhető imei alapján, nálam sincs még.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#15821) CSAVI38


CSAVI38
tag

HELP! Olyan telefonszám hívásakor, ahol menü van és a továbblépéshez ki kell választani 1-9 ig, hogy melyikbe lépek, nem mükődik a funkció. Hiába nyomom a számot, pittyen, de nem történik semmi. Ez mitől lehet? Valamilyen beállítás? Biztos hogy a telefon a gond mert másik telefonról ugyanazon a számon müködik. Mindkét simről probáltam, de egyiken sem jó, tehát nem sim probléma.

[ Szerkesztve ]

(#15822) hodostamas válasza CSAVI38 (#15821) üzenetére


hodostamas
addikt

VOLTE-n vagy? Nekem anno azért nem ment. Átraktam 2G-re és müködött.

(#15823) F-ECT$ válasza hodostamas (#15822) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem megy volte-n is.

Az eredeti problémára: esetleg nem az a gond, hogy nem gyári a tárcsázód?

Dive ever, work never.

(#15824) AtHoS válasza F-ECT$ (#15823) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam meg volte+TruePhone tárcsázóval is működik (P30)

read-only mode on the forum

(#15825) CSAVI38 válasza F-ECT$ (#15823) üzenetére


CSAVI38
tag

Gyári tárcsázón vagyok és volte. Kiprobálom volte nélkül

(#15826) Ferenczi Áko válasza CSAVI38 (#15821) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nekem is volt ilyen, gyári tárcsázóval, de csak amikor a Foxpost ügyfélszolgálatot hívtam. Telenor, Gls stb nem volt probléma. Azóta sem tudom miért..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15827) attila770


attila770
csendes tag

Sziasztok! Kétéves a P30 pro telefonom, az Accubattery alkalmazás 85 % -osnak mutatja az akksiját,szerintetek az okés ,korának ez megfelelő?
Köszönöm! :)

(#15828) F-ECT$ válasza attila770 (#15827) üzenetére


F-ECT$
titán

Az teljesen jó. Kivéve ha arra játszanál, hogy cseréljék gariban :DDD

Dive ever, work never.

(#15829) realmadrid válasza attila770 (#15827) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Szia, megbízható?

A sas nem vadászik legyekre

(#15830) CSAVI38 válasza hodostamas (#15822) üzenetére


CSAVI38
tag

Ez volt a megoldás, köszi

(#15831) F-ECT$ válasza realmadrid (#15829) üzenetére


F-ECT$
titán

Az AccuBattery elég jó ebben, ha mért már legalább 10-et.

Dive ever, work never.

(#15832) bontabela73 válasza voncci (#15813) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Ha EMUI 11 frissítés után csinálsz gyári visszaállítást, a 10.1 verziójú hívásrögzítő app nem fog települni. A múlt héten csináltam gyári visszaállítást az EMUI 11 frissítés után, és nem sikerült telepíteni a hívásrögzítőt.

Az xda.developers Huawei P30 Pro fórumán legalább 2 téma foglalkozik a hívásrögzítővel. Többen is azt várják, hogy Indiában a Huawei P30 Pro megkapja az EMUI 11-et és akkor talán majd valaki kirakja a hívásrögzítő linkjét. A 10.1 verzót is indiai telefonról mentették le. A Huawei Central cikke szerint Indiában március végén kezdik el kitolni az EMUI 11-et a P30 Pro-ra.

Da pacem, Domine!

(#15833) voncci válasza bontabela73 (#15832) üzenetére


voncci
aktív tag

Óóóó köszi az infót! Akko várok a factory reset-el. Eddig semmi anomália :R

(#15834) njnl válasza Tutu7030 (#15810) üzenetére


njnl
aktív tag

A rezgés nem zavar, sőt kimondottan tetszik. Sajnos ez Emuin mindig is így volt, valamiért nem érdekük külön szedni.

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#15835) Macika66 válasza CSAVI38 (#15821) üzenetére


Macika66
Topikgazda

A szolgáltatónál kell reklamálni, náluk a hiba. Nekem is volt ilyen a Telenorral, a Lumenet alközpontjára nem ment át VoLTE-n a DTMF hang, pár óra alatt a bejelentés után javította a Telenor.

(#15836) Macika66 válasza hodostamas (#15822) üzenetére


Macika66
Topikgazda

3G-re is elég visszalépni, ott legalább van HD Hang...

(#15837) Luciano


Luciano
tag

Sziasztok srácok,használ valaki közületek a telefonnal Huawei Watch Gt2?Esetleg pár mondatban leirná a tapasztalatok ha ideje engedi? Köszönöm előre is

Samsung Note 20 Ultra,Samsung Active 2,Samsung Watch 4,Huawei P30 pro,Coros Peace 2,Ipad mini 6,Iphone 13 mini,Watch 7,

(#15838) Peti N95 válasza Luciano (#15837) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Igen, nekem GT2 Pro-m van. Hibátlanul megy vele minden. Galaxy Watch ról váltottam, ott volt sok kapcsolat szakadás, nem jöttek értesítések, hívások stb..

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#15839) New Bluestar


New Bluestar
tag

Köszi mindenkinek a választ !
Próbálgattam mindent, de még nincs, de akkor nem késtem le majd jön .

(#15840) DonDragonka válasza Luciano (#15837) üzenetére


DonDragonka
őstag

GT 2-m van. Patent minden. Talán furi lehet de soha semmi gondom nem volt még ezzel a teló+óra párossal.
Mondjuk picit konkrétabban mi érdekelne? Vagy elég ennyi?

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#15841) anonymus89 válasza Peti N95 (#15838) üzenetére


anonymus89
addikt

Ezt egy picit részletezed?
Nekem galaxy watchom van 2 hetente ha 1x szakadt a kapcsolat sokat mondok.
Értesítések tökéletesen jöttek. (Messenger, viber, hangouts, email,gmail)

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#15842) Peti N95 válasza anonymus89 (#15841) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Én majdnem két évig használtam a Galaxy Watch-ot, a Mate 10 Pro-val is, utánna ezzel a telefonnal. Mind a kettővel küszködtem! Ha eltávolodtam a telefontól, még fel nem oldottam a telefont, nem csatlakozott vissza magától. Ha csatlakoztatva volt, úgy is sokszor kussba volt az óra, újraindítás után mindig 1-2 napot jó volt, utánna megint egyszercsak nem jöttek át az értesítések! Gondolom Samsungal jól működik együtt, Huaweiel annyira nem. Én ezt tapasztaltam. A Huawei a Huaweiel viszont teljesen hibátlan.

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#15843) anonymus89 válasza Peti N95 (#15842) üzenetére


anonymus89
addikt

Ez a készüléktől eltávolodás nekem is volt természetesen meg annyira kellett odafigyelni, hogy először az óra repülőből kivétele majd a telón bluetooth be.
Na kíváncsi leszek ha nézek egy huawei gt2-t -vel, hogy fog muzsikálni.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#15844) Sumptuous válasza F-ECT$ (#15831) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Jaja, tök pontos. ;]

Viccet félretéve, tényleg az, ha normálisan használja az ember.

(#15845) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Van EMUI 11-re telepíthető hívásrögzítő!!! [link]
Működik!

[ Szerkesztve ]

Da pacem, Domine!

(#15846) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Ha az előző, 10.1 verziójú hívásrögzítő app még fel van telepítve, akkor el kell távolítani és csak utána lehet a 11-est felrakni. A telepítés után a hívásbeállításokban az automatikus hívásrögzítést még be kell kapcsolni. Nálam az engedélyekkel nem kellett bajlódni, minden engedély be volt kapcsolva alapból. Közvetlen [link]

Da pacem, Domine!

(#15847) voncci válasza bontabela73 (#15845) üzenetére


voncci
aktív tag

Áááá dejóóó köszi szépen :R :R :R

(#15848) piocasember


piocasember
tag

Sziasztok! Pár napja írtam, hogy a Galaxy s20 FE összes hibájával tele lett a púpom és már a "majdnem vásárlásnál" tartok P30 Pro ügyben. Néhány utolsó tanácsot kérnék azoktol, akik hasonlóképp használják a készüléket, mint én!
Szinte mindent telefonról intézek. Email, böngészés, bankolás, Waze a kocsiban, Huawei Watch Fit egész nap csatlakoztatva, két simmel használom, wifi, mobilnet, bluetooth, GPS egsész nap bekapcsolva, néha online tv is megy, fotózás minősége pedig igen fontos a gyerek miatt, de automatán használom. Játékra nem kell. Már a Szókereső sincs telepítve. Tudom, a frissítés az achilles sarka a Huaweinek, de talán egyszer piacra dobnak egy készüléket, amit rendszeresen ellátnak biztonsági frissítéssel, nem kell félnaponta tölteni és nem lesz tele idegesítő hibákkal, valamint tudok messengeren beszélni úgy 20 percet, hogy közben nem tilt le melegedés miatt. Egyszóval, ha van valali, aki hasonló dolgokra használja, legyen kedves segítsen! A 128/6 változatot néztem ki és rizikós lesz, mert hivatalos forgalmazónál még mindig 200 fölött van az ára. Korábban több Huaweiem is volt Turbadotól, de szerencsére egyiket sem kellett szervizelni! :)

(#15849) imibaba válasza bontabela73 (#15846) üzenetére


imibaba
csendes tag

Nagyon szépen köszönjük. :R

(#15850) M@Db0Y válasza piocasember (#15848) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Én hasonló módon használom, bár navigáció az kevésszer kell, de a gps nonstop bekapcsolva egyéb appokhoz.
Biztonsági frissítések rendszeresen jönnek, de kb 1-2 hónap csúszással(jelenleg januári biztonsági frissítés van).
Én augusztusban váltottam Samsung S9+-ról akkumulátor problémák miatt és egyáltalán nem bántam meg, remek telefon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.