Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15651) diskeeper


diskeeper
csendes tag

Nekem még nem jött a 201 sem Telekomon.
Most az xda-n olvasott trükkel azt már sikerült felraknom, de EMUI 11 még nincs.

(#15652) xcsabo válasza diskeeper (#15651) üzenetére


xcsabo
senior tag

Tegnap rádugtam hisuite-ra, ez utóbbi rögtön jött. Szintén Telekom

(#15653) Lacccca87 válasza xcsabo (#15652) üzenetére


Lacccca87
őstag

Nekem is működött így 201-et felrakta de az EMUI 11 nem került tlepítésre így.
Nekem mondjuk független Edigitalos a készülék.

(#15654) K Norbi válasza knox83 (#15650) üzenetére


K Norbi
addikt

Szerintem nem gáz ez az animáltság
[link] :D

(#15655) knox83 válasza K Norbi (#15654) üzenetére


knox83
senior tag

;]
Amúgy ezzel olyan kicsit ios-es már.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#15656) bb.bocs


bb.bocs
őstag

201 nekem most jött meg telekomra...

(#15657) K Norbi válasza knox83 (#15655) üzenetére


K Norbi
addikt

Legalább hozzászokunk, ha Iphone lesz a következő telefon.
:D

(#15658) knox83 válasza K Norbi (#15657) üzenetére


knox83
senior tag

Nincs azaz isten ;] :D

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#15659) voncci


voncci
aktív tag

Sziasztok!
Egy kérdésem lenne. Szeretnék egy ilyen telefont vennie,lenne is egy ami már 2 éves. Akinek esetleg szintén ennyi idős a készüléke, aku milyen állapotban van, el megy még azért ennyi idősen is egy napot??? :F

(#15660) Ernesst válasza diskeeper (#15651) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Szia, nekem ma reggel OTA frissítéssel megérkezett a 201-es build. Viszont az az xda módszer kíváncsivá tett: El tudod kérlek küldeni a linkjét? Nem találom sajnos xda-n a megfelelő threadet.

(#15661) diskeeper válasza Ernesst (#15660) üzenetére


diskeeper
csendes tag

Szia!
Nekem csak a 201 jött elő így, de tessék:
[link]

(#15662) Ernesst válasza diskeeper (#15661) üzenetére


Ernesst
aktív tag

:R

(#15663) Csabee80


Csabee80
csendes újonc

Sziasztok egy olyan problémám lenne hogy Nova launchert használok,emui 11 telepítés után factory reset. Ugyan azzal az email címmel már a Nova 1800 ft
Persze ezt kB 2 éve megvettem. Mi lehet a gond? Azt sem értem milyen kódot kér? Emui 11 előtt simán ment :W

[ Szerkesztve ]

(#15664) Lacccca87 válasza Csabee80 (#15663) üzenetére


Lacccca87
őstag

Én a NOVA supportjánál kérdezősködnék.

(#15665) F-ECT$ válasza voncci (#15659) üzenetére


F-ECT$
titán

Nálam kb havi 1%-ot degradálódott eddig az aksi (nem kíméltem). Így a kezdeti 8-10 óra SOT helyett már csak 6-8 órát tud, de még ezzel is kibír nálam 1 napot, éjjel meg úgyis töltöm.

Dive ever, work never.

(#15666) Jumbozorz válasza Lacccca87 (#15664) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

bakker nekemis NOVA-m van és megjött a frissítés. Akkor még várok. Ha van valami írjál pls Csabee80. Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#15667) Csabee80


Csabee80
csendes újonc

Megoldott Playaruház adatok törlése! 😅
Most megy faszán :))

(#15668) macy válasza Jumbozorz (#15666) üzenetére


macy
addikt

Nekem is nova van, simán ráengedtem az emui 11-et és nem volt gond.

(#15669) voncci válasza F-ECT$ (#15665) üzenetére


voncci
aktív tag

Köszönöm, ez még szerintem simán belefér

(#15670) gergotakacs válasza macy (#15668) üzenetére


gergotakacs
tag

Nova launcherrel múködik az ablakos rendszer? (korábban split screen volt, most oldalról kell előhúzni a menüt ahonnan kiválaszthatjuk az appot)

(#15671) kIsDe` válasza diskeeper (#15661) üzenetére


kIsDe`
tag

201-en voltam alapból ezzel a trükkel, megjött az emui 11 update is thx.

(#15672) macy válasza gergotakacs (#15670) üzenetére


macy
addikt

Sose használtam szerintem, most úgy megy, hogy nem split screen van, hanem csak egy ablak van előtérben, a többit kiteszi kis ikonként oldalra és úgy tudsz váltogatni az ablakok között. Hogy ennek így mi értelme azt ne kérdezd.
Helyesbítek, működik a split screen is ha az ikont behúzod a képernyőre.

[ Szerkesztve ]

(#15673) vlesi69 válasza voncci (#15659) üzenetére


vlesi69
senior tag

Az enyém majd két éves és két naponta tőltöm, bár ki mennyit nyomkodja. Van hogy három napot is kihozok belőle.

(#15674) voncci válasza vlesi69 (#15673) üzenetére


voncci
aktív tag

Neked is köszi, akkor azt hiszem belevágok

(#15675) koxmatyi válasza voncci (#15674) üzenetére


koxmatyi
tag


1ora 15 perc beszélgetéssel igaz szinte végig wifiröl ment a net,1.5 éves a telefon 11 es emuival

[ Szerkesztve ]

(#15676) voncci válasza koxmatyi (#15675) üzenetére


voncci
aktív tag

Teljesen jó, köszönöm szépen neked is

(#15677) knox83 válasza voncci (#15676) üzenetére


knox83
senior tag

Emui 11 alatt ezt a kijelzőidő értéket nagyon elrontották..mi értelme napra lebontva mutatni? Miért nem összesítőt mutat mint korábban?

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#15678) voncci válasza knox83 (#15677) üzenetére


voncci
aktív tag

Már majdnem mindegyik telefon így mutatja sajnos :W

(#15679) Tyurp


Tyurp
kezdő

Érdekes ez a kijelzőidő téma. Egyéni dolog. Engem hidegen hagy, hétköznap meló közben kevesebbet abajgatom a telót, így 2, ritkán majdnem három nap múlva rakom csak töltőre. Sose nézem a kijelzőidőt, sőt a többi adaton sem csüngök. Parádés az aksia. Hétvégén tv-re kötve némi játék, némi cigizés közbeni netezés a gangon, és úgy is másfél nap mire töltőre engedem. Ez egyéni felhasználás. Mások persze munkára is használják, ezerféle appot futtatnak egyszerre a háttérben is stb... De, hogy a kijelzőidő ennyire sarkallatos legyen... nem értem.

(#15680) szemesi69 válasza Tyurp (#15679) üzenetére


szemesi69
addikt

Azért mert nem érted, nem érdekel, az egy dolog, én például szeretem látni, mire képes, gondolom ezzel nem vagyok egyedül :)
Még nem jött nekem az emui 11, így nem láttam az új felületet, de ha ilyen lesz, mint amit írtak róla, ássák el magukat, már a samsungok is ilyenek, a páromé is, marha idegesítő ;]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#15681) Tyurp válasza szemesi69 (#15680) üzenetére


Tyurp
kezdő

De értem. Sokan szeretik nézni, hogy mire képes a telójuk. Nincs ezzel baj. Azért írtam, hogy egyén függő. Én nem görcsölök, hogy mennyi a SOT. Szerintem teljesen irreveláns, mert mindenki máshogy, másképpen használja a telóját. Még várok a 11-es emuival, hátha akad valami csavar. Eddig kifogástalan a készülék. Az eddigi legjobb telóm eddig. Peace :R

(#15682) szemesi69 válasza Tyurp (#15681) üzenetére


szemesi69
addikt

Oké, megbeszéltük :R
Nálam még híre sincs az emui11-nek, mondjuk jöhetne, kipróbálnám :K

Xiaomi redmi note 12 pro

(#15683) knox83 válasza Tyurp (#15679) üzenetére


knox83
senior tag

Nem egy hátrány ha tudod pontosan mikor esetleg az új verzió battery draint okoz.. Vagy csak rövidebb lesz a sot egy órával. Azt annyira szerintem nem lehet kiszúrni ugyanolyan napi használat mellett.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#15684) Sumptuous válasza knox83 (#15683) üzenetére


Sumptuous
senior tag

A Gsam battery monitor jó erre a célra amúgy. Nekem bevált legalábbis. Igaz, nem árt egy adb parancsal engedélyezni a hozzáférést neki, így kiírja azt is, hogy mi, mennyit fogyaszt. [kép]

(#15685) knox83 válasza Sumptuous (#15684) üzenetére


knox83
senior tag

Ezt nem ismertem, köszi a tippet:)
Milyen a p40 pro a 30 utan? :)

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#15686) Sumptuous válasza knox83 (#15685) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Én nagyon szeretem :D Hekkeltem rá gms-t is, így tudja ugyanazt, mint a P30 Pro, csak egy kicsit talán jobban/gyorsabban. A kijelző nekem a 90Hz miatt nagyon tetszik, nem szívesen használnék már 60Hz-es megjelenítőt. A kamera is jobb kicsivel, de annyit nem használom, hogy bármi egetrengető különbséget mondani tudjak. Viszont a videózás sokat javult, már egészen vállalható videókat készít, akár sötétben is. Az akkuidő szerintem egy kicsit gyengébb (,gondolom a 90Hz/nagyobb felbontás miatt). A notch lyuk szerencsére engem nem zavar, sőt így, hogy sötétben is villámgyorsan felismer, még tetszik is. A kijelző lekerekítése igazán jó lett. Lentről és fentről is van egy kis görbülete a kijelzőnek, ami miatt a gesztusos vezérlés és az értesítési függöny lehúzása is nagyon kényelmes. Igaz, fólia nélkül használom, míg volt rajta, az nagyon bezavart.. Az ujjlenyomatolvasó is sokkal gyorsabb, pontosabb, illetve ami fontosabb, hogy fentebb került, így sokkal könnyebb használni/elérni.

Összességében baromi jó készülék lett, kár hogy megtörtént ez a szankció. Másképp nagyon nagy siker lett volna belőle, ez biztos. Semmi negatívat nem tudok mondani, amiben mondjuk visszalépés lenne a P30Pro-hoz képest. Kíváncsi leszek, 2 év múlva mennyit fog érni... bár azt sem bánom, ha semmit, úgyis marad a családban, míg működik.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#15687) knox83 válasza Sumptuous (#15686) üzenetére


knox83
senior tag

Köszi az élménybeszámolót :)

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#15688) voncci


voncci
aktív tag

Be léptem újra a csapatba. Lenne két kérdésem nem lehet valahogy megoldani, hogy a kijelzőt lefelé húzva ne keresés jöjjön be, hanem az értesítésekek??? Vagy a nova launcher-t rá bírni valahogy a gesztusvezérlesre? Nem is értem, hogy egy ekkora telefonnál miért így működik vagy miért nem lehet választani mit szeretnék :W

(#15689) macy válasza voncci (#15688) üzenetére


macy
addikt

Én kitettem egy ikont erre. Hosszan nyomod a kijelzőt, modulok, értesítések megjelenítése. Ugyanaz mintha a kijelző tetejét lehúznád.

(#15690) Ernesst válasza voncci (#15688) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Sajnos egyetlen 3rd party launchernél sem működik rendesen a rendszer szintű gesztusvezérlés, ez nem a gyártók hibája, hanem a Google nem teszi lehetővé Android rendszer szinten.
Viszont a Fluid Navigation Gestures app tökéletesen kiváltja, Novával is működik.

(#15691) vlesi69 válasza voncci (#15688) üzenetére


vlesi69
senior tag

Ez zavar engem is hogy teljesen fentről kell lehúzni, de felteszem rá a Novát.

(#15692) voncci válasza Ernesst (#15690) üzenetére


voncci
aktív tag

Az az igazság, hogy nova a az értesítés lehúzás végett raktam fel, de ez végett +két alkalmazás :((

macy
Az alap launcher-nél gondolod??? Nálam hosszú nyomára nem csinál semmit, csak csípetésre, de ott nem találok értesítések megjelenése vidgetet :F

(#15693) vlesi69 válasza voncci (#15692) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nálam sem csinál semmit hosszú nyomásra. Vagy be kéne valahol állítani?

(#15694) voncci válasza vlesi69 (#15693) üzenetére


voncci
aktív tag

Hátha macy elmagyarázza nekünk :R

(#15695) vlesi69 válasza voncci (#15694) üzenetére


vlesi69
senior tag

Meg ami hiányzik a körbe pörgetés amit eddig tudtak. A Nova elég jó, és jól testre szabható.

(#15696) dbius válasza voncci (#15692) üzenetére


dbius
veterán

Nem kell semmilyen extra alkalmazás Nova mellett: Nova beállítások - Gesztusok és bemenetek - Csúsztatás le (ehhez pedig beállítod az értesítések megjelenítését)

Ezt követően bárhonnan húzod lefelé az ujjad a képernyőn, az értesítések fognak bejönni, mintha az értesítési sávról húznád lefelé az ujjad.

(#15697) voncci válasza dbius (#15696) üzenetére


voncci
aktív tag

Igen ez így van, de én a gesztusvezérles miatt mondtam a plusz alkalmazás

(#15698) macy válasza voncci (#15692) üzenetére


macy
addikt

Novát használok, arra írtam, mert említetted Te is.

(#15699) voncci válasza macy (#15698) üzenetére


voncci
aktív tag

Áááá, ott ahogy írta dbius beállítható hogy lehúzáskor jöjjön le az értesítes panel :K

(#15700) Ernesst válasza voncci (#15699) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Közben megtaláltam, a P20 Pro topikban is elhangzott hasonló kérdés, ott megoldásként ez a válasz érkezett. Nem próbáltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.