Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15701) voncci


voncci
aktív tag

Közben felraktam a Nova-t beállítottam alapértelmezettnek és minden gond nélküli megy a gesztusvezérlesre és minden más :Y

(#15702) DonDragonka


DonDragonka
őstag

Telón nem dobta fel, de HiSuite PC-n egyből... Csak rohadt lassan tölti le... :D

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#15703) Macika66 válasza knox83 (#15677) üzenetére


Macika66
Topikgazda

Rettenetesen, ez az egy (amit találtam eddig), amiben SOKKAL rosszabb lett...

(#15704) proper válasza DonDragonka (#15702) üzenetére


proper
őstag

Nekem nem akarja a jót
Tegnap letöltöttem én is a hisuitot de nem dobta fel

(#15705) voncci


voncci
aktív tag

Tudom biztosan sokszor volt már, de mára már azért van elég tapasztalat is. Nos, milyen kijelzővédő üveget fóliát ajánlanátok :R

(#15706) proper válasza voncci (#15705) üzenetére


proper
őstag

Nekem a clearpex fólia jött be nagyon
Az az telefonomon az volt 1.5 évig most a p30 pro-n rajta van 1 éve és nem válik fel, igaz drágább egyszerre
Az s9en uv-s üvegfolia volt de azt meg kb 2-3 havonta cserélgettem mert elkezd felválni a sarkánál
Én maradok ennél a fóliával mert ugyanennyit elköltesz aprodonként az üvegre is de ezzel nem kell foglalkozni
1x felrakják és kész
Tavaly a mobil és laptopban csinálták kb 6ért

(#15707) voncci válasza proper (#15706) üzenetére


voncci
aktív tag

UV-s üveggel vettem én is a telefont, de ahogy írod, jön fel a sarkoknál. Ezért is kérdeztem, mi a legjobb megoldás. Esetleg [ilyet ] nem használt valaki? Én előz telefonomon ezt használtam és szintén meg voltam elégedve vele .

(#15708) basaja válasza voncci (#15707) üzenetére


basaja
senior tag

Én használtam. Előtte a Mate 10 Pron hibátlan volt, itt a lekerekítés miatt feljött... Többfélét is próbáltam,mindegyikkel így jártam. Most a Clearplexhez hasonló van,de simább,nem olyan narancsos.Ezzel elégedettebb vagyok.

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#15709) voncci válasza basaja (#15708) üzenetére


voncci
aktív tag

Tudnál adni esetleg egy linket hozzá ?

(#15710) basaja válasza voncci (#15709) üzenetére


basaja
senior tag

Sajnos nem,mert ezt itt csináltattam Szombathelyen...esetleg holnap rákérdezek a telefonosnál,ha gondolod.

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#15711) voncci válasza basaja (#15710) üzenetére


voncci
aktív tag

Mindenképp, köszi ;)

(#15712) DirtyFREE


DirtyFREE
tag

Sziasztok!P30 vásásárlás előtt állok.
Mit gondoltok erről a készülékről?
Itt vagyok tőle kb 40 percre. :)
Köszönöm a segítséget előre is. :R

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#15713) knox83 válasza DirtyFREE (#15712) üzenetére


knox83
senior tag

Én elvből csak nulla km-es telefont vennék de ennyit lehet simán megér. Össze lett törve azért cseréltek mindent? Gondolom igen. Nézd meg, élőben a lényeg úgy is. :)

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#15714) Macika66 válasza voncci (#15705) üzenetére


Macika66
Topikgazda

2-3 USD-ért UV-üveg. A LEGJOBB.
Csak hát tokból nem mindegy, milyet, mert ami a sarkoknál felpiszkálja, annak nincs értelme...

Üvegnek ilyet használok (UV lámpából már 10-nél több van, anélkül még olcsóbb).
A tok pedig ilyen, a sima, minta nélkülithasználom, soha nem bántaná a felrakott üveget.

(#15715) sajby válasza DirtyFREE (#15712) üzenetére


sajby
senior tag

Hardveraprón fent van a szervízlap is,a kamerát valahogy nem láttam felírva a munkalapon.Illetve a bontatlan tartozékok sem teljesen a gyári csomagolásában vannak :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#15716) anonymus89 válasza sajby (#15715) üzenetére


anonymus89
addikt

Azt nem is cserélik sosem Max ha hibas de nem szokott elromlani.
Srácok a szervizek is bezarnak hétfőtől?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#15717) sajby válasza anonymus89 (#15716) üzenetére


sajby
senior tag

Akkor érthető :) CSak abból indultam ki,hogy az alaplapon kívül mindent cseréltek szöveget elolvastam :D

(#15718) Csabex válasza knox83 (#15713) üzenetére


Csabex
őstag

Nem aranyszabály a 0 Km... Enyémet is kb fél éves korában vettem úgy, hogy még gari is volt rá meg minden, de azóta sincs bajom vele, hibátlan minden téren. Az tény, hogy meg kell nézni kitől veszi az ember, mert azért az is számít. Akitől én vettem, ő az IBM-nél egy fejlesztő mérnök volt, szóval nem egy lelakott, leharcolt telefont vásároltam, mai napig is karcmentes a hátlap. Sajnos egyszer leejtettem és a kijelző szélénél egy kicsit sérült az alu keret, de ettől eltekintve hibátlan.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#15719) vlesi69 válasza voncci (#15707) üzenetére


vlesi69
senior tag

https://tok-shop.hu/Huawei-P30-Pro-Kijelzovedo-folia-utesallo-folia-az-ives-reszre-is-Tempered-Glass-edzett-uveg-UV-lampaval-3D-Full-Cover-Mocolo-UV-Liquid-Clear Én ezt raktam fel, eddig hibátlan, nem jött fel sehol sem.

(#15720) vlesi69 válasza DirtyFREE (#15712) üzenetére


vlesi69
senior tag

Ki kell próbálni. Én 120000 vettem az enyémet 8/256 és még garanciális.

[ Szerkesztve ]

(#15721) knox83 válasza Csabex (#15718) üzenetére


knox83
senior tag

Tudom tudom, igaz is, de úgy értettem ez az én hülyesegem. Semmiből sem vennék használtat, de sokan nem így vannak ezzel. A p20 prot a barátom 1.5 évesen vette meg tőlem, azon egy karc nem volt, betegesen vigyázok a szaraimra ;]
ő jól járt, meg aki a kocsimat megvette néhány éve :D

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#15722) DirtyFREE válasza vlesi69 (#15720) üzenetére


DirtyFREE
tag

Köszönöm a válaszokat srácok!
Akkor sztem fel kerekedek és megnézem élőben! :K :R

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#15723) szemesi69 válasza DirtyFREE (#15722) üzenetére


szemesi69
addikt

A garaciapapír telekomos, ezért győződj meg róla, hogy van-e rajta tartozás :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#15724) DirtyFREE válasza szemesi69 (#15723) üzenetére


DirtyFREE
tag

Uhh köszönöm szépen a hasznos tippet!!! :R

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#15725) voncci válasza Macika66 (#15714) üzenetére


voncci
aktív tag

Már meg is rendeltem ;) köszönöm szépen :R

(#15726) voncci válasza vlesi69 (#15719) üzenetére


voncci
aktív tag

Köszönöm az ajánlásod, megnézem először az Alisat azt, ha nem lenne jó, ránézek erre is

(#15727) xcsabo válasza vlesi69 (#15720) üzenetére


xcsabo
senior tag

Én 110-ert 2 év garral. 8/256-os. Többet nem adtam volna érte.

(#15728) Csabex válasza knox83 (#15721) üzenetére


Csabex
őstag

Ja, nem figyeltem, hogy saját, azt hittem nagy általánosságra érted :)
Az igen :D Ha lesz még valami eladó cuccod, akkor írd meg priviben :DDD

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#15729) DirtyFREE válasza xcsabo (#15727) üzenetére


DirtyFREE
tag

Te is itt találtad PH-n? :U

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#15730) knox83 válasza Csabex (#15728) üzenetére


knox83
senior tag

Úgy lesz :DDD

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#15731) xcsabo válasza DirtyFREE (#15729) üzenetére


xcsabo
senior tag

Jófogás...

(#15732) voncci válasza Macika66 (#15714) üzenetére


voncci
aktív tag

Ujjlenyomatolvasó is működik vele rendesen?

(#15733) Dino69


Dino69
aktív tag

Nekem mintha jobb lenne az akksi menedzsment a 11 óta, mint előtte

(#15734) knox83 válasza Dino69 (#15733) üzenetére


knox83
senior tag

Pont ezt akartam írni én is. +1

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#15735) xcsabo


xcsabo
senior tag

Ez jó hír.

(#15736) F-ECT$ válasza Dino69 (#15733) üzenetére


F-ECT$
titán

Konkrétabban? Mennyiről mennyire változott? Vagy ez csak ilyen érzés? :)

Dive ever, work never.

(#15737) piocasember


piocasember
tag

Előre is elnézést kérek, hogy nincs időm visszaolvasni minden hozzászólást! Tanácsot kérnék tőletek.
P20 Pro után Samsung Galaxy S20 FE-re váltottam, de a Samsungok aksija és forrósodása nagyon nem jön be nekem. Gyakorlatilag egy messenger hívást sem lehet vele lebonyolítani, mert kikapcsol a melegedéstől. Az egyetlen, amivel elégedett vagyok az a menüje és hogy havonta frissítik a szoftvert. Ez emlékeim szerint nem volt jellemző korábban a Huaweire.
1. Szerintetek teljesítményben komoly visszalépés lenne a P30 Pro?
2. Mennyire jönnek sűrűn frissítések a telefonra? Főleg a banki alkalmazás miatt tartom fontosnak.
3. Androidból gondolom 11-nél áll meg a P30 Pro ugye?
4. Fotózás terén sokkal rosszabbra számítsak, mint a Samsungnál? Mindent automatán használok, nem vagyok egy fotós zseni.
Aksiról nem kérdezek, mert elképzelhetetlennek tartom, hogy egy Huawei hamarabb lemerüljön, mint egy Samsung. Két kártyával használom, wifi, bluetooth egész nap bekapcsolva, sokat fut a Facebook és a Chrome. Kb fél napig bírja az S20 FE.
Egyszóval ördögtöl való dolog lenne visszalépni egy mésfél évvel korábban kiadott telefonra?
Köszönöm szépen előre is!

(#15738) F-ECT$ válasza piocasember (#15737) üzenetére


F-ECT$
titán

1. Komoly nem, de valamekkora igen.
2. Egyelőre kb havonta, de hosszú távon nem számítanék erre.
3. Elvileg, de nem biztos, hogy megkapja.
4. Szerintem jobbra.
5. Aksi is jobb, 1 napig elmegy lazán 7-10 óra SOT-tal.

Dive ever, work never.

(#15739) szemesi69 válasza piocasember (#15737) üzenetére


szemesi69
addikt

A fiamnak samsung FE van, nekem p30 pro, akksiba megeszi a samut, tegnap unalmamban nyektettem kicsit 7 óra 50 perc kijelző időnél 34 százalékon volt 1 nap pár órája ment. A samu kijelző szebb, az biztos, más különbséget nem látok átlagfelhasználás szinten. Keveset telefonálok, viszont sokat lógok közösségi appokon, 2 sim van benne, gyors telefon. Android 11 nem lesz valószínűleg, de emui 11 már jött sokaknak, nekem még nem. Frissítés kissé lasabban jön mint samura, de jön :) Röviden ennyi, ha ez segít a döntésbe :)

Tegnap este volt töltve este 8 körül vettem le töltőről.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#15740) piocasember


piocasember
tag

Köszönöm szépen mindekettőtöknek. :R Aksiban biztos is voltam. Legfőképp az foglalkoztat, hogy meddig kap frissítést, mert a banki alkalmazás nagyon háklis rá egy idő után. Meg ugye én is, ha már elég sokszor a telefonról utalgatok 😀

(#15741) balintka válasza piocasember (#15737) üzenetére


balintka
addikt

Nekem van P30 Pro és most jött meg pár napja egy S20+ 5G, és volt S10+ a múlt hétig, szóval van összehasonlítási alapom.

1. Szerintem nem nagy visszalépés, a P30 Pro nagyon gyors telefon. Most adtam el az S10+t, azt verte nem kicsit a Pro sebessége, az S20+ 5G érte el ezt a gyorsaságot, amit a P30 Pro tud (mindegyiket energiatakarékos módban használom). Persze az Antutu nagyobb különbséget mutatna, de napi használatban nagyon jó a P30.

2. Elég nehezen jönnek Samsung-hoz képest, kb. 2 hónappal korábbi biztonságira frissül. A Samsung ebben verhetetlenül jó (sajnos?).

3. Szvsz már nem fogja megkapni.

4. Nagyjából hasonló szint, DXOmark 1 ponttal jobbnak hozza a P30 Pro-t az S20 FE-nél.

Samsung-on a készenléti merülés jelentősen magasabb, ez az S10+nál is szembeötlő volt.

[ Szerkesztve ]

(#15742) piocasember válasza balintka (#15741) üzenetére


piocasember
tag

:R :R :R Köszönöm szépen!

(#15743) vlesi69 válasza piocasember (#15737) üzenetére


vlesi69
senior tag

Előszőr én is néztem a S20 FE telefont, de S10 Litet vettem amiben SD proci van, nem melegszik, jó az akku idő, és az én véleményem jobb mint az S10+. Visszalépés nem lenne amúgy én is párhuzamosan használom őket. Egy dolog még hogy amcsik miatt meddig lesz még meg a támogatás. Én ezért próbálgatok különböző telefonokat hogy ha nem változik a helyzet mire váltsak.

(#15744) piocasember válasza vlesi69 (#15743) üzenetére


piocasember
tag

Hát ez a problémám nekem is. Minden Huaweit elégedetten használtam, csak emiatt a hülye frissítési mizéria miatt váltottam mindig, de ugye amióta tönkretették a Huaweit és nincs Android, kénytelen vagyok más gyártókkal probálkozni. A Xiaomi marketingje kiváló, a telefonjait sikítva adtam el egy hét alatt. Samsung problémákat említettem. Iphone-om nem volt, nem is lesz. A Dual sim nekem alapkövetelmény. Ezeken a gyártókon kívül mást nem tudok. Szóba került még a Oneplus. Elolvastam a teszetet, melynek a végén ugyanaz volt, mint a Samsungnál, azaz melegszik. Eljutottunk oda, hogy minden csúcstelefon tele van kompromisszumokkal. 4-5 készülék jó tulajdonságait kéne egybegyúrni, ami persze nem fog megtörténni, mert akkor kicsinálná őket a többi gyártó. Állítom, hogy félévente leülnek egy asztalhoz és megbeszélik, melyik gyártó milyen idegesítő hibát tesz majd a készülékébe. Ebbe a játékba nem szállt be a Huawei. Ki is csinálták.

(#15745) knox83 válasza piocasember (#15744) üzenetére


knox83
senior tag

+1 dettó. Szerintem sokan vannak így sajnos :(((
Én még a honorba bízom hátha lesz google később, de lehet hiú ábránd..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#15746) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

Sziasztok!

Az Emui11 android 10re épül, vagy 11-re?

(#15747) knox83 válasza Pinyo16689 (#15746) üzenetére


knox83
senior tag

Szia, 10-re épül.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#15748) Zsoleszhun válasza Pinyo16689 (#15746) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

android 10

¯\_(ツ)_/¯

(#15749) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Üdv!

Február 28-án este jött meg a januári patch és rögtön utána az EMUI 11. Szerdán (március 3.) csináltam egy factory reset-et. Az azóta eltelt időben az akku mintha hosszabb ideig bírná. Ugyanazokat az appokat raktam vissza (nem biztonsági mentésből, hanem manuálisan, kivéve a hívásrögzítőt), kb. ugyanannyit használom, mint korábban. Konkrét statisztika nincs, de érezhetően tovább bírja az akksi. A további akkubeállítások menúben nálam megjelent egy új opció (intelligens akku kapacitás), amely korábban nekem nem volt ott.

Ami érdekes volt, hogy a hangbeállításoknál a csengőhangoknál, az értesítő hangoknál, de még az ébresztésnél is, az "egyik sem" (nincs hang) a lista legtetejéről átkerült a lista legaljára. Az, hogy a hangerő gombokkal mit lehet állítani (média vagy csengőhang) korábban is így volt. Az animációk nem zavarnak, a kisegítő lehetőségekben a speciális vizuális hatások opciót kikapcsoltam. A kamerát még nem próbáltam.

Az EMUI 10.1-hez képest megújult az AOD testreszabhatósága, valamint a Főképernyő és háttérképek menúje. Ezen kívül a Galéria appban is másképpen néz ki az Albumok fül. A Jegyzettömb alkalmazást még nem próbáltam.

Ezeken kívül szinte majdnem ugyanolyanaz EMUI 11, mint a 10.1 volt. Remélem, hogy lesz EMUI 11-re telepíthető hívásrögzítő app is.

Az alapján, amit eddig olvastam a neten, nagyon kicsi a valószínűsége annak, hogy Android 11 frissítés lesz (nem csak a P30 Pro-ra, hanem úgy általában a Huawei készülékekre). Egyrészt, a Huawei az EMUI 11-et is Android 10 alapon fejlesztette, az Android 11-gyel nem foglalkoznak, mert a HarmonyOS-re koncentrálnak. Másrészt, a P30 Pro lassan eléri a 2 éves kort (2019. március végén jelentették be).

Nekem nagyon tetszik ez a telefon, sok hasznos funkciója van. Egy jó darabig fogom még szerintem hansználni.

Da pacem, Domine!

(#15750) Pinyo16689 válasza knox83 (#15747) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Köszi. Sajnálom.. Akkor sztem már nem lesz 11 P30pro-ra. Szerintetek a biztonsagi frissítés meddig jönnek? P9 re majd egy évig nem jött semmi, aztán kitoltak egyben..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.