Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16951) direwolf válasza knox83 (#16946) üzenetére


direwolf
őstag

Eddig azt hittem ez valami trampli szeszély, de ezek után már nem vagyok biztos benne, hogy nincs-e valós tény a szankciók mögött. Ennyire egységes külpolitikát ritkán látni az USA-tól pártváltás után. Mi meg hívogatjuk ide ezeket "egyetemet" építeni :( Kíváncsi lennék, hogy akiknek a tüntetésen huawei telója volt, azóta mennyire vannak szoros megfigyelés alatt ;]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#16952) Sztyepadzso válasza Dzsekó (#16949) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Igen, úgy néz ki, jól.:
"To own or control, or to be owned or controlled by, directly or indirectly, a person who operates or has operated in any sector described above, or a person who is listed in the Annex to this E.O. or who has otherwise been determined to be subject to the prohibitions in this E.O."

(#16953) spartan44


spartan44
tag

Hellósztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy kb. 1 hónapja vett P30 Prónak sajnos betörött a kijelzője. Funkcióban nem szenvedett hátrányt, csak esztétikailag.
Van esetleg arra lehetőség, hogy garanciális javítással ki lehessen cseréltetni az üveget/előlapot? (Akár valami más indokkal beküldeni, aminek az lenne a vége, hogy a kijelzőt is kicseréljék, már ha létezik ilyen megoldás.) Járt már valaki így közületek?

Előre is köszönöm! :)

(#16954) Ferenczi Áko válasza spartan44 (#16953) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Sajnos nem. Ha nem volt rá biztosítás akkor minden garancia ugrott a készüléken.. :(

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16955) szemesi69 válasza spartan44 (#16953) üzenetére


szemesi69
addikt

Ez fizetős lesz, törésre nincs garancia, esetleg ha van biztosítás kötve rá, másképp nem fog menni.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#16956) AtHoS válasza spartan44 (#16953) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Simple-n keresztül van/volt lehetőséged kijelzőtörésre "biztosítást" kötni lakásbiztosítás árában (1 éves időszak).

Most elgondolkozhatsz, hogy neked egy ilyen "biztosítás" hosszútávon megéri avagy sem ... majd a következő ép kijelzővel rendelkező készülékedre.

Nem utólag kell keresni kiskapukat, hogy megúszd a véletlen szülte kárt, hanem előre bekalkulálni, ha valóban számolsz ilyen eshetőséggel

read-only mode on the forum

(#16957) spartan44


spartan44
tag

Köszönöm a válaszokat! Sejtettem sajnos, hát ez van, legközelebb okosabbak leszünk. :)

(#16958) Macika66 válasza Ferenczi Áko (#16954) üzenetére


Macika66
Topikgazda

Ne írj pontatlanságot!

Ha beviszi a gyári (József körút vagy HillSide) szervizbe és kifizeti a közel 90ezres szevizdíjat a cseréért, akkor minden garancia megmarad. Erősen félreérthető volt, amit írtál.

[ Szerkesztve ]

(#16959) xcsabo válasza Macika66 (#16958) üzenetére


xcsabo
senior tag

Gondolom arra gondolt hogy az esés miatti egyéb károkra nem vonatkozik. Mert nem csak a kijelző sérülhet.

(#16960) njnl


njnl
aktív tag

Sziasztok!
Régen volt téma, de már nem találom, hogy játék közben valahogy előhozható egy gyors indítóval a teljesítmény mód. Emlékszik valaki, hogy lehet elővarázsolni?

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#16961) Ferenczi Áko válasza xcsabo (#16959) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Igen, így értettem. Ha bevinné most a telefont pl, hogy térerő vagy bármilyen más problémája van(a törésen kívül) nem csinálnák meg garanciában.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16962) Dani1969 válasza njnl (#16960) üzenetére


Dani1969
csendes tag

Beállítások - Alkalmazások-Alkalmazás assisztens

(#16963) Csabex válasza Ferenczi Áko (#16961) üzenetére


Csabex
őstag

Ez is hülyeség... 1 hónapja vette, szóval ha bármilyen más problémája van, akkor kötelesek bevizsgálni és kideríteni az okát! Ebből komoly per lenne, ha visszautasítanák egy olyan készülék esetében amin egy hónapja van gari.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#16964) Ferenczi Áko válasza Csabex (#16963) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nem, nem hülyeség. Vontak már meg garanciát itt valamelyik fórumtársnak is, ennél kisebb törés/repedés miatt is.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16965) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Lehet hülyeség de ha működik akkor neten kötni rá 1 biztosítást aztán beivinni 2 hét mulva :D
Sosem csináltam ilyet nem tudom működne-e.

(#16966) andor80 válasza Lacccca87 (#16965) üzenetére


andor80
senior tag

nem működik kell képed küldeni az ép készülékről...Plussz hozzáférést adni távolit.
Senki nem hülye pláne a biztosító.
NMe kiskaput kell keresni hanem biztosítást kötni megvételkor egy iylen drága cuccra

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#16967) Dhampir válasza spartan44 (#16953) üzenetére


Dhampir
félisten

Régebben még volt olyan Huawei VIP szervizszolgáltatás, amelynek összetevői közé tartozott a 3 hónap(!) kijelzőgarancia is és ez a készülék beregisztrálását követően járt a mobiltelefonhoz:

3 hónap képernyőgarancia – az okostelefon vásárlásától számított 3 hónapon belül annak kijelzőjét ért bármely véletlen sérülés esetén a hivatalos szerviz teljesen ingyen cseréli ki a kijelzőt.

Forrás:
Huawei VIP szerviz: így működik

Például a Huawei P10-hez még ilyen garancia járt, ha jól emlékszem. Igen, a blogban a felsorolt készülékek között szerepel.

[ Szerkesztve ]

(#16968) Csabex válasza Ferenczi Áko (#16964) üzenetére


Csabex
őstag

De nem egyről beszélünk.... Nem figyelted mire reagáltam?
Erre:

"Ha bevinné most a telefont pl, hogy térerő vagy bármilyen más problémája van(a törésen kívül) nem csinálnák meg garanciában."

A térerő vagy bármi másra értettem a visszautasítást, hiszen arról volt szó. Az világos számomra, de bárki máséra is, ha esztétikai hiba, vagy törés, repedés keletkezik saját figyelmetlenségből, arra nem terjed ki a garancia. Ez vitathatatlan tény, meg sem próbálkoznék vele, hisz az én f@szságom miatt keletkezett a hiba...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#16969) AtHoS válasza Csabex (#16968) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Arra meg azt mondják, hogy a törésből adódó probléma -> körbe is ért a farkába harapó kígyó

read-only mode on the forum

(#16970) Csabex válasza AtHoS (#16969) üzenetére


Csabex
őstag

Ne csináljátok... Ha egy hónaposan beviszem tökéletes állapotban a telefont panaszkodva a térerőre, vagy bármi más problémára, akkor kutya kötelességük bevizsgálni és indokolni a hiba jellegét, illetve bizonyítani azt, hogy miért is állítják azt, hogy esés miatt keletkezett a hiba... Nem töröttről írok, korábban sem arra értettem és ki is hangsúlyoztam ezt.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#16971) AtHoS válasza Csabex (#16970) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Akkor meg Te beszélsz másról, mert a törött állapotú telefonról szólt a diskurzus

Innen indult amire írtad, hogy hülyeség:

"Ha bevinné most a telefont pl, hogy térerő vagy bármilyen más problémája van(a törésen kívül) nem csinálnák meg garanciában."

Előzményeket figyelembe véve ez a törött állapotú készülékre lett írva. ;)

read-only mode on the forum

(#16972) Csabex válasza AtHoS (#16971) üzenetére


Csabex
őstag

Akkor elbeszéltünk egymás mellett...
De ki az aki bevisz egy törött telefont, hogy hé srácok, nincs térerő, vagy bármi más gondja van? Én magamból indultam ki, vagyis meg sem közelíteném a szervízt (ingyenes javításért), mert az én baromságom miatt adódhatott a probléma, az teljesen egyértelmű, nemde?
Vagy van aki bepróbálkozik ilyennel? Én nem vagyok köztük :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#16973) Ferenczi Áko válasza AtHoS (#16971) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

:K
csabex2007 #16972 Valami olyasmi volt, hogy törött volt a kijelző egy másfél éves telefonnál, a tulaj akksit akart cseréltetni, mert már nem volt benne annyi kraft mint új korában, és a kijelző törés miatt nem kapott garanciális akksi cserét..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16974) Csabex válasza Ferenczi Áko (#16973) üzenetére


Csabex
őstag

Elég gyenge próbálkozás a tulaj részéről, mert ebben az esetben nem jár a garancia, hiszen nem rendeltetésszerű használatról beszélünk ami a szabályzatban is benne van szerintem... Ráadásul az akku a kijelző alatt van közvetlen és sérülhet az is, hivatkozhatnak erre...
Ez olyan mintha bevinném az egy éves autót törött lámpával, hogy szerintem a foncsor nem megfelelő pozícióban van, kb az a kategória.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#16975) xcsabo válasza Csabex (#16974) üzenetére


xcsabo
senior tag

Manapság már minden a kijelző alatt van :DD

(#16976) K Norbi


K Norbi
addikt

Biztonsági frissítés hol van már?
Február óta semmi. :U

(#16977) balintka válasza K Norbi (#16976) üzenetére


balintka
addikt

Ezt azért felháborítónak tartom a Huawei részéről. Azt még elfogadjuk, hogy A11-et nem kapunk az ismert okok miatt, de azért azt már nem tartom korrektnek, hogy a meglévő 10-es rendszerre is sz.rnak nagy ívben. Egy ilyen árkategóriás telefonnál, ami ennek is volt az új ára... Emiatt is gondolkodom, hogy megválok tőle és S20 FE snapdragon-t veszek helyette második telónak. Az már mindenben jobb a Pro-nál, ráadásul stabil szoftvertámogatással rendelkezik. Csak nem olyan szép. :(

[ Szerkesztve ]

(#16978) Zsoleszhun válasza balintka (#16977) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

"Az már mindenben jobb a Pro-nál"
Kivéve üzemidő, kijelző, kamera.

¯\_(ツ)_/¯

(#16979) Dzsekó válasza balintka (#16977) üzenetére


Dzsekó
addikt

Android 11 már rég rajta van a telefonon... :U

macy: P30 Pro-n már rég rajta van 11.0.0.147 az én verzióm

[ Szerkesztve ]

(#16980) macy válasza Dzsekó (#16979) üzenetére


macy
addikt

Ennek fuss neki mégegyszer ;)

(#16981) Dzsekó válasza macy (#16980) üzenetére


Dzsekó
addikt

Megtaláltam, android verzió 10, de akkor miért 11 a build szám? Ki az az idióta, aki így számozza?

Amúgy nekem nem hiányzik a 11-es Android, valószínű sz@rabb lenne a telefon vele, jobban merülne, akadna, stb. Bőven jó ez, ami most van.

[ Szerkesztve ]

(#16982) balintka válasza Zsoleszhun (#16978) üzenetére


balintka
addikt

Üzemidőben már az Eyxnos-os is jobb a gsmarena szerint, a snapis meg annál is jobb. Kamerában jobb kemény 1 ponttal DXOmark szerint a P30 Pro, magyarul egyforma. A kijelző sík, ami meg inkább előny, mint hátrány nálam. És ott a 120 Hz. És évekig lesz rá szoftverfrissítés.

[ Szerkesztve ]

(#16983) direwolf válasza balintka (#16982) üzenetére


direwolf
őstag

Nem kell mindent elhinni bemondásra ;)
A sík kijelzőben viszont egyetértünk. Aki kitalálta a hajlított élt (Samsung ;] ) az égjen el a pokolban.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#16984) subset válasza Dzsekó (#16981) üzenetére


subset
senior tag

Az EMUI a 11-es....épp ott tart/tartott a verziók számozása...Trampli bácsinak köszönhetjük. A felületet még tudták frissíteni az Androidot nem, de a felület frissítéseknek is vége a Harmony OS miatt ha jól sejtem.

Miért lenne sz@rabb a 11-es Android ?

A biztonsági frissítéseket meg még tényleg jó lenne legalább megkapnunk....

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#16985) Dzsekó válasza subset (#16984) üzenetére


Dzsekó
addikt

Gondolom nagyobb a hardverigénye. Több csilli-villi dolog van benne, ami jobban eszi a rendszer erőforrást, és amire nekem egyáltalán nincs szükségem. Jó így, ahogy van. A biztonsági frissítések hiányával sem gondolnám, hogy hátrébb lennénk. Ezért biztos nem cserélek telefont. 2020-ig használtam windows phone-t arra sem jött semmi, és ha az áruházat, meg úgy az egészet nem lőtték volna le, még lehet, hogy most is használnám. Viszont hátrányát nem éreztem soha annak, hogy nem frissült a rendszer. 8-asról 10-esre frissülés hozadéka volt, hogy kvázi 2/3-ada lett az akuidő, mert a 10-esnek nagyobb volt az erőforrás igénye. Ezért is gondolom, hogy nem lenne feltétlenül jó erre a telóra a 11-es android.

(#16986) balintka válasza direwolf (#16983) üzenetére


balintka
addikt

Azt látom a gyakorlatban, h a P30 Pro-ra gyakorlatilag elvágták a frissítéseket (A10 alapon is), így eléggé zsákutcának tűnik a dolog... Nagyon szép meg gyors telefon, de valószínűleg hamarosan mennie kell emiatt...

Ja, én is utálom eléggé, de a mostaniaknál már egész minimális, S20+nál már teljesen jó, S10+on se volt már zavaró.

(#16987) Zsoleszhun válasza balintka (#16982) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nem akarok senkit meggyőzni, nekem volt mind a három, szerintem jobb a P30 pro. Az android vonalról egyértelműen elvágták ebben jobb választás a samsung. Ki kell próbálni a harmony os-t :)

¯\_(ツ)_/¯

(#16988) xcsabo válasza Dzsekó (#16979) üzenetére


xcsabo
senior tag

Az a build szám. Android verzió: 10.

(#16989) bontabela73 válasza K Norbi (#16976) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Nekem volt egy frissítés áprilisban is (147 végű). De teljesen jogos a kérdés. Tegnap meg is reklamáltam a frissítés ügyét a Huawei Magyarország Support-nál. Írtam egy emailt, amelyben megkérdeztem, hogy miért ilyen lassan jön a márciusi frissítés (június van). Miért ez a lassúság, illetve esetleg elakadt-e a frissítések kitolása, vagy netalán leállt az egész? Az xda-developers fórumon és itt is olvastam, hogy néhányan már megkpaták a 2021. márciusi patch-et (153), a többi felhasználóval mi lesz?

A választ változatlan formában idézem:

"Szeretném tájékoztatni, hogy a készülékek az IMEI számuk alapján kapják meg a frissítéseket, ami minden készüléknek az egyedi azonosítója.
Ez az oka annak, hogy eltérő időben érkeznek meg a frissítések a készülékekre.
Pontos dátummal sajnos nem tudok szolgálni a jövőbeli frissítéseket illetően, mert a zárt rendszer miatt nincsen rálátásunk. Illetve a frissítések ideje és tartalma régiónként eltérő lehet.

Szívesen ellenőrzöm Önnek a készülék forgalmazási régióját, ha elküldi a telefon sorozatszámát (S/N),
melyet a Beállítások - Rendszer - A telefon névjegye - Állapot - Sorozatszám menüpont alatt vagy az eszköz eredeti dobozán talál!"

(Nincs rálátása, de utána tud nézni. Érdekes.)

Titokban abban reménykedtem, hogy ha szólok, esetleg megjön a frissítés. Azért reménykedtem, mert volt mér ilyen eset még a Honor 9 esetében. Az öcsém és én egy időben egyaránt Honor 9 készüléket használtunk. Az öcsém telefonja mindig 1 nappal korábban kapta a frissítéseket az enyémhez képest. Egyszer előfordult, hogy már majdnem 2 nap is eltelt azóta, hogy az öcsém telefonja patch-et kapott, az enyém meg nem. Felvettem a kapcsolatot a Support-tal, és a fentihez nagyon hasonló választ kaptam. Viszont kb. 2 órán belül megjött nekem is a frissítés.

Nagy frászok ezek a Support-osok, mindig délután 4 előtt küldik a választ, így ha válaszolunk is nekik (pl. valamilyen adatot kérnek a telefonnal kapcsolatban), akkor is már csak másnap olvassák a válaszunkat és válaszolnak. Ha pénteki napon történik ez, akkor a válasz a következő hétfőre csúszik.

Da pacem, Domine!

(#16990) balintka válasza Zsoleszhun (#16987) üzenetére


balintka
addikt

Én mondjuk Samsung párti vagyok, szóval előnyből indulnak ezek :). Illetve idegesítenek a Huawei hülyeségei: bekapcsol töltéskor a kikapcsolt telefon, és hogy mindig automata fényerővel indul a telefon. Tudom ez feature :).

GMS nekem kell, napi szinten játszom pl. a Real Racing 3-mal, nekem nem opció olyan rendszer, ahol ez nem lenne elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#16991) bandigyerek válasza balintka (#16986) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Mert nem lesz rá android 11? Bolond vagy? :F Ez a telefon még nagyon sokáig lenyom bármit, amit melléraksz.

(#16992) Zsoleszhun válasza balintka (#16990) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Én meg xiaomi fan vagyok de most mégis egy S20 Ultra és egy S21 SD van nálam, de szerintem az S20U marad :)

¯\_(ツ)_/¯

(#16993) Dzsekó


Dzsekó
addikt

Nem értem ezt a nagy frissítés fontosságát. Amíg van áruház és lehet alkalmazásokat töltögetni, valamint működnek a google dolgok, addig engem rohadtul nem érdekel, hogy jön-e android frissítés a telefonra. Megy a családban P10 lite android 7-8-al. Évek óta nem jön rá semmi frissítés, és kit érdekel? Tökéletesen működik. Édesanyám P8 lite-ja most adta meg magát android 6-al, az is tökéletesen működött eddig. A Windows phone-om is ment, amíg le nem lőtték az áruházat, de frissítést már rég nem kapott előtte sem. Azért lecserélni egy ilyen jó telefont, mert nem jön rá frissítés, szerintem is bolond dolog. 10 éve még olyan telefonjaink voltak, ami egyáltalán nem frissült (Nokia nyomógombos) és mindenki boldogan használta.

[ Szerkesztve ]

(#16994) balintka válasza Dzsekó (#16993) üzenetére


balintka
addikt

Nem az én gondolatom, mások szerint pl. a mobilos bankolás miatt nem mindegy, vannak-e biztonsági rések a rendszerben.

Mindenesetre elnézve a P30 Pro-k használt árát, azért eléggé rányomta a márkára a bélyeget az ismert mizéria.

bandigyerek: Nem a haverod vagyok, h bolondnak nevezz, hátrébb az agarakkal! Azt is azért kötve hiszem h "sokáig" lenyom bármit! Már most is sok van, ami ilyen-olyan szempontból vagy összességében jobb nála. Én már az S20 FE SD-t is annak tartom. És az még nem is a csúcskategória.

[ Szerkesztve ]

(#16995) Foose


Foose
addikt

Volt itt korábban egy téma.... És bízom benne hogy nem úgy lesz.... Erre most nézem,milyen emailt kaptam nemrég. [kép] Most akkor mi van? Lentebbiekben leírja,milyen funkciók jönnek majd,és mire használhatóak.... most ezt úgy értsem hogy csak mint szolgáltatás érkezik majd ez?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#16996) Dzsekó válasza balintka (#16994) üzenetére


Dzsekó
addikt

"a mobilos bankolás miatt nem mindegy, vannak-e biztonsági rések a rendszerben."

Ebben lehet valami, de ha a bank azt írja az appjánál, hogy pl. android 6.0-tól támogatott, akkor ott gondolom, hogy nagyobb biztonsági rés lehet, mégis támogatja. Szóval nem tudom, hogy annak pl. milyen kockázata van, ha régi telóval bankolsz, pedig sokan ezt teszik. A P30 Pro még nem olyan "elavult sz@r".

(#16997) balintka válasza Dzsekó (#16996) üzenetére


balintka
addikt

Nem a mostanrol van szó hanem arról hogy hamarosan teljesen leáll a frissítése a telefonnak. És onnantól egyre nő a rizikó. Nyilván mindenki addig használja amíg jól esik neki. Én nem fogom túl sokáig ha elmarad a frissítés. Eleve nem is egy telefonom van, rotacioban cserélgetem őket, már a p30 a legrégebbi.

Az csak egy kompatibilitási dolog h a program megy 6.0n de nem jelenti azt h biztonságos is. Akármilyen kemprogram beferkozhet az ilyen korú rendszerekbe.

[ Szerkesztve ]

(#16998) njnl válasza Dani1969 (#16962) üzenetére


njnl
aktív tag

Uhh, kössz kössz.
Telekom app így legalább nem akad állítgatás nélkül :DD

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#16999) Dzsekó válasza balintka (#16997) üzenetére


Dzsekó
addikt

"Az csak egy kompatibilitási dolog h a program megy 6.0n de nem jelenti azt h biztonságos is. "

Az első fele így van, ahogy írod, viszont ha olyan nagy biztonsági kockázata lenne, akkor a bankok tiltanák ki legelőször az adott android verziót. Sőt még az is megoldható lenne, hogy adott telefontípusokat ne engedjen bankolni az adott bank, ha kiderülne, hogy biztonsági kockázata van. Mondjuk ha Android 10-en kiderülne valami rés, de azt a javítást a Huawei-ek nem kapnák meg. Más kérdés, hogy ilyenkor mindig van kivétel (pl. 2014 után először 2017-ben a Windows XP is megkapta a Wanna Cry javítást). De ezek már csak elméleti fejtegetések.

(#17000) volvoguy


volvoguy
addikt

Sziasztok! Ma készülök ilyen telót venni használtan, gari nélkül persze tartozékokkal, adásvételivel stb...mire érdemes figyelni? szokott ennek valami tipus betegsége lenni? Kijelző sárgulás, beégés valami?

Elvileg le van ellenőrizve a készülék, az akksija is 4110mah között tud...karcmentes, előlapon valamilyen gél fólia blablablabla.... :DD

(Amúgy én kimondottan a fényképező miatt veszem! Mivel nincs más opció 80-100e között.
Vennék én Pixel 4a 5g-t de annak a német MEdia Markt garija itthon semmit sem ér, Oneplus 8T játszott még de gyenge a kamera, S20+ meg még ennél is batárabb telefon...)

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.