Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15251) Ferenczi Áko válasza kp78 (#15249) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15252) mirci18 válasza kp78 (#15249) üzenetére


mirci18
addikt

[link]
Átlagos képként értékelve számomra nagyszerű mivel messze volt a fotózott esemény.
Érezhetően nem digitális zoomal dolgozz szépen mossa a képe nem festékpacás eredményt kapunk.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#15253) kp78 válasza knox83 (#15250) üzenetére


kp78
addikt

Egy hangyányit lehet túlszaturált a széleslátó, de nálam még a belefér kategória. :U

:R
#15251 Ferenczi Áko
#15252 mirci18

(#15254) K Norbi válasza Ferenczi Áko (#15251) üzenetére


K Norbi
addikt

Én lőttem egyszer egy ilyesmi képet.
Bikinis csajok voltak a csónakon.
És az egyik terpesztett. :DDD :DDD

(#15255) Csabex válasza K Norbi (#15254) üzenetére


Csabex
őstag

Utsó mondat alapján azonnal ki is próbáltad, hogy mit tud az 50x zoom, ugye? :DDD

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#15256) mirci18 válasza K Norbi (#15254) üzenetére


mirci18
addikt

Aha persze és a bizonyíték merre van? :C

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#15257) Sztyepadzso válasza mirci18 (#15256) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Elvitte a Norbi heti FR-je :DD

(#15258) Sztyepadzso válasza mirci18 (#15252) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Még jó, hogy anyám nem látja, shívbajt kapna ahogy a gyerekeink képeinél is szokott

(#15259) K Norbi válasza Csabex (#15255) üzenetére


K Norbi
addikt

Még szép, és kevés volt! :DDD :DDD

(#15260) vlesi69 válasza trcvk663 (#15220) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én a Lidlbe vettem, az előzőt is ott. A régi nekem is elfáradt, már nem tapadt a szélvédőre.

(#15261) vlesi69 válasza Peti N95 (#15225) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én Honor Magic Watch 2 használok, tökéletes.

(#15262) vlesi69 válasza Kocsis Péter (#15237) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nekem is ez a funkció hiányzik a legjobban. Meg szivesen fogadnám azt a lehetőséget is ha kamerában kiváló, egy dedikált kamera gombot. Volt egy jó pár telefon amiben volt.

(#15263) Sztyepadzso válasza trcvk663 (#15220) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Én a hátlapra ragasztható vaslemez + mágneses taartó a vw csoport légbeömlöjébe kombót ismerem, és jó

(#15264) Daffni2 válasza trcvk663 (#15220) üzenetére


Daffni2
addikt

[lihttps://www.banggood.com/Suntaiho-15W-Wireless-Charger-Infrared-Induction-Clamping-Dashboard-Air-Vent-Car-Phone-Holder-For-iPhone-XS-11-Pro-SE-2020-Huawei-P30-P40-Pro-Mi10-p-1692819.html?rmmds=myorder&cur_warehouse=CN&ID=6290291nk]

Baromi jó, automatikusan érzékeli a telefont, és motoros szerkezet húzza össze a tartófület.
Arra figyelni kell, hogy állandó "áram" alá kell csatlakoztatni.

"Aki ad,az nyer"

(#15265) StanDoFF válasza Daffni2 (#15264) üzenetére


StanDoFF
tag

Mennyire tölti? Nekem most Baseus mágneses van, elvileg 10wattos, viszont csak 1 villámot jelenít meg töltés közben, így ha megy a navi és a spoty mellé kijelzővel, akkor éppen csak tölt rá, de inkább szinten tart... :(

(#15266) basaja


basaja
senior tag

Nekem a gyári Huawei van. Az 15 W-al tölt,Waze és Deezer mellett is gyorsan dolgozik.

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#15267) Daffni2 válasza StanDoFF (#15265) üzenetére


Daffni2
addikt

15W

"Aki ad,az nyer"

(#15268) Kityeszto


Kityeszto
tag

Sziasztok hátha valaki tud segiteni gyàri visszaàllitàst szeretnek fullon visszaàllitani, na már most a hisuite azt csinalja ugye ott az opcio hogy mentés külön hogy visszaàllitàs stb. Mentésre ràmegyek es ugye ott elkezdi keresni mik vannak hogy utána jönne az opció gondolom hogy mentsem de csak gondolkodik gondolkodik 20-60 masodperc várakozást ir hàt én percbe is megvàrtam azt de semmi. Legfissebb verzió mindenből töltöttség full utasitasok mik lehetnek rosszul beàllitva végigzongoràzva. Én passzoltam. Memoriakartyam nincs csak a laptopos verzió jöhet szóba sajna. Köszönöm :R

Egyszer egy számítógép megvert sakkban - de aztán alulmaradt kick-boxban

(#15269) bontabela73 válasza Kityeszto (#15268) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Szia!

Régebben csináltam mentést egy másik Huawei telefonról a Hisuite-tal, nem volt probléma. Megnéztem most a P30 Pro-val, nekem azonnal bejött az ablak, ahol ki lehet választani, hogy mit mentsen le.
Esetleg sok fájl van a belső tárhelyen? Vagy talán valamilyen engedélyt kell megadni a telefonon és arra vár?

Da pacem, Domine!

(#15270) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Ez a cikk azt írja, hogy elindult a januári biztonsági frissítés és LEHET, hogy még februárban elindul a stabil EMUI 11 frissítés.

Da pacem, Domine!

(#15271) hatD válasza vlesi69 (#15262) üzenetére


hatD
tag

Igen, sajnos zoomolás gombokkal nem oldható meg, esetleg próbáljatok egy kamera appot, elég sok olyan van ami biztosítja a hangerő gombok erre vonatkozó használatát.

Exponálni viszont alapból lehet a hangerő gombbal, sőt még kényelmesebb bekapcsolni a hangvezérlést, főleg ha nincs a közelben csodálkozó közönség.

(#15272) vlesi69 válasza hatD (#15271) üzenetére


vlesi69
senior tag

Megszoktam már hogy az ikonnal váltok a látószögek között meg a zoomot 1x, 2x,, vagy kétujjas nagyítást, de jobb lenne ha a gombal tudnám állítani, kényelmesebb mint matatni a kijelzőn.

(#15273) miklós67 válasza vlesi69 (#15272) üzenetére


miklós67
csendes tag

Manual Camera DSLR Pro?

(#15274) K Norbi válasza bontabela73 (#15270) üzenetére


K Norbi
addikt

Hát én majd nem nyomok neki FR-t. :D
Android 10 marad.

[ Szerkesztve ]

(#15275) StanDoFF válasza basaja (#15266) üzenetére


StanDoFF
tag

A gyárival nekem az az egyetlen bajom, hogy a hozzá adott töltő fix, és mivel egyedi csatlakozója van, így nem tudod kiváltani pl a szivargyújtó töltő részét, hogy mást is be tudjál dugni... :(
#15267 Daffni2: Akkor ezek szerint ugyanannyit tud, mint a gyárija. Én amúgy a Xiaomi 20wattos töltőjével szemezgettem eddig. Kb az is ennyibe kerül, viszont kipróbálás nélkül már nem vitt rá a lélek a rendelésre. :)

(#15276) hatD válasza vlesi69 (#15272) üzenetére


hatD
tag

Még annyi kiegészítés a korábbi válaszomhoz, hogy a telepíthető kamera appok többsége nem kezeli a három különböző látószögű kamerát, helyette az alap kamerát nagyítja digitálisan, ami nem kívánatos.
Viszont az exponálás megy alapbaállítással is a hangerő gombbal, ennek használata kevésbé mozditja be a kamerát az exponáláskor. (próbáld ki a hangvezérlést)

(#15277) bontabela73 válasza K Norbi (#15274) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Az EMUI 11 is Android 10.

Da pacem, Domine!

(#15278) K Norbi válasza bontabela73 (#15277) üzenetére


K Norbi
addikt

Persze, ezért nem kell FR

(#15279) vlesi69 válasza miklós67 (#15273) üzenetére


vlesi69
senior tag

Köszönöm, megnézem. Éz amúgy nagy géppel fényképezek, ritkábban a telefonnal.

(#15280) kisnokia


kisnokia
aktív tag

Sziasztok! Lassan leamortizálódó Samsung S7 Edge telóm utódlásán gondolkodom. Legszívesebben továbbra is Samsungot vennék-már csak a könnyebb átköltözés miatt is, de jelenleg nincs igazán vonzó Samsung, viszont a szolgáltatómnál a P30 120E, a P30 Pro (128) 140E Ft-ért kapható, és ez elgondolkoztat. -Az Edge nem tudatos választás, hanem alkalmi vétel volt, a kijelző oldalsó lekerekítésének eddig csak a hátrányát tapasztaltam. Ezzel kapcsolatos lenne a kérdésem-(a szokásos P30 vs P30pro dilemma) : a P30 pro lekerekített képernyője nem okoz kényelmetlenséget a hétköznapokban? (Főleg a véletlen érintésekre gondolok.) -Illetve: a P30 pro 5 szörös zoomja a gyakorlatban nem túl sok? A P30 optikai 3 szoros zoomja nem jobban kihasználható?

(#15281) Ernesst válasza kisnokia (#15280) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Egyéni vélemény: Nekem előtte P10, P20 Pro volt, a lapos kijelzőt jobban szerettem, mivel jobban is védhető tokkal, másrészt igen, nálam itt azért előfordulnak véletlen érintések (és persze mindig a legrosszabb pillanatban).
Ezzel együtt a P30 Pro szerintem remek készülék, külön örültem a kijelző DC dimming opciójának, az 5x optikai zoom is nagyon bejött (nem vagyok profi fotós). Teljesítmény, akku témakörben szintén elégedett vagyok vele.
Ezzel szemben a P30 kisebb (könnyebb átérni, és zsebre tenni is, de ezzel együtt az akku is kisebb), lapos a kijelző, van jack csatlakozó. Akinek ezek fontosabbak, lehet jó választás az is.

(#15282) basaja válasza StanDoFF (#15275) üzenetére


basaja
senior tag

Én nem a hozzáadott töltött használom,hanem egy gyári kábelt,gyorstöltős,2 dugaszos szivargyújtó töltővel.Pluszban megy még a fedélzeti kamera,eddig no problem.🙃

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#15283) kisnokia válasza Ernesst (#15281) üzenetére


kisnokia
aktív tag

Köszi! És milyen tokot használsz? A smartot néztem ki, ha pro-t vennék.

(#15284) F-ECT$ válasza kisnokia (#15280) üzenetére


F-ECT$
titán

S20 FE?

Dive ever, work never.

(#15285) Ernesst válasza kisnokia (#15283) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Ilyet rendeltem, eddig bevált, pedig esett már betonra is. A sarkainál magasabb ("arcra esést" kibírta), de ha a lehajló kijelzőél kapná az ütést, ott nem védené meg sajnos. Lehetne minőségibb hatású, de eddig nem találtam olyat, ami kellően véd és szép is. Smart tokban (meg általában a kihajtható fajtában) eddig nem gondolkodtam.

(#15286) -Bandi- válasza Ernesst (#15281) üzenetére


-Bandi-
tag

Szia, én S7, majd S9+ után jöttem a P30 Pro ra, igazából annyiért simán venném.
Ami igazán hiányzik a Samsungokból az a stereo hangzás, kicsit zajosabb helyen ezt már nem nagyon hallani, hívásoknál is néha kicsit halk marad, de lehet csak én süketülök meg 1 - 1 hivásnál.
Akkuban viszont sokkal jobb, és nekem ez volt a lényeg, 5 - 6 óra SoT simán kijön hogy folyamat úton vagyok, wifin sosincs, még otthon sem, falunet gyatra, ezen meg korlátlan a net.
Fényképezője kicsit lassabb, de szép képet csinál. Pl ha mozgás közben fotóznál valamit simán lecsúszik a képről a lényeg, ez Samuknál nem volt probléma. Bár lehet egy újabb ott is produkálná már.
Ja és valamiért egy autodiag app amit sűrűn használok elfelejti az autóm, minden csatlakozásnál fel kell ismertetni, ilyen a régebbieknél nem volt, ugyanaz az obd, ugyanaz az autó, ugyanaz az app, csak a telefon nem.

Sajnos a kijelzőm sikerült megrepeszteni, 10en évig sose volt ilyen gondom, ez meg tokban, fóliaval védve is egy szerencsétlen 30-40 cm es eséstöl berepedt. Picit a sarka, majd mikor a tok feszített rajta egyszer csak lett egy plusz csík, ami a közepéig fut :/ de ez nem a készülék hibája, viszont 100ezer egy kijelzőcsere, hiába csak az üveg serült, annyit meg nem ér már telefon se nagyon, úgyhogy a mostani kínálatból valószínű azt veszem amit itt off ba rakva említettek, az S20 Fe t.

Bocsi rossz helyre ment a címzés.

[ Szerkesztve ]

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#15287) direwolf válasza kisnokia (#15280) üzenetére


direwolf
őstag

S7-ről váltottam. Életem legjobb döntése volt mobil témában :)

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#15288) hodostamas


hodostamas
addikt

Tegnap haver megmutatta a frissen szerzett P30Pro-ját, még Android 9 volt rajta. Próbálgattam a hangerő le 2x-el kamera bekapcs, ég és föld. Mintha más telefont fognék a kezembe. Erősen gondolkodok vissza kéne rakni a 9-es androidot.

(#15289) Sumptuous válasza hodostamas (#15288) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Csináltál factory reset-et a főverzió frissítések után? ;)

(#15290) thesound válasza hodostamas (#15288) üzenetére


thesound
őstag

Camera settings / Ultra snapshot

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#15291) Sztyepadzso válasza thesound (#15290) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Tudja, arrol beszél, h 9-en mennyivel gyorsabb...

(#15292) M@Db0Y válasza hodostamas (#15288) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Fotónál nálam 0,3 -0,5s között mozog és kb mégegyszer enyni idő, hogy lássam a kamera képét.
Nem tudom 9-en milyen gyors, csak azért írom, hogy legyen összehasonlítási alap, hátha egy cache törlés vagy reset hiányzik csak.. tudom én is utálom, de néha szükséges.

(#15293) thesound válasza Sztyepadzso (#15291) üzenetére


thesound
őstag

Jah, az nem derült ki számomra.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#15294) hodostamas válasza M@Db0Y (#15292) üzenetére


hodostamas
addikt

már megvolt minden pár hónapja, nem segít :) Android 9en egyértelműen gyorsabb.

(#15295) direwolf válasza hodostamas (#15294) üzenetére


direwolf
őstag

First World Problem ;]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#15296) bezo076 válasza hodostamas (#15294) üzenetére


bezo076
tag

Szia!Leteszteltem....Android 9 alatt valóban gyorsabb.Viszont akku időben nekem a 178-as szoftver idáig a nyerő.Ez közvetlen a 9-es droid után jött ki ès az első 10-es szoftver.Nem is engedem tovább frissülni.Termèszetesen volt rajta a legfrissebb verzió is....de az nálam nem jó semmilyen tèren(kamera..akksi...)

(#15297) kapasz válasza bezo076 (#15296) üzenetére


kapasz
tag

Téged nem zavar, hogy folyton feldobja a frissítés üzeneteket? Vagy ezt ki tudtad kapcsolni valahogy?

(#15298) Ferenczi Áko válasza kapasz (#15297) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nekem 2-3 hetente feldobja, de együtt tudok vele élni :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15299) kisnokia válasza F-ECT$ (#15284) üzenetére


kisnokia
aktív tag

Persze, ez volt az első tippem, most is nézegetem; de 180E Ft; a nálunk kapható 4G változat Exynos 990 chipset-je rosszabb, mint az 5G-s Snapdragon; kezdetben sok panasz volt az érintés-érzékelésre.

(#15300) Occon adom


Occon adom
aktív tag

Szeretnék egy ilyen telót venni, érdemes? Ezek mind Eredeti Androidok (google) a 128/8gb-s is? Előtte P40-m volt, szép, jó, kisebb de kínai androiddal nem tudtam mit kezdeni, play áruház nem volt rajta, de más programot sem lehetett rátenni simán, szal ahogy olvasom, nem érdemes frissíteni droid 10-re?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.