Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) Sztyepadzso válasza bontabela73 (#22999) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Hello,

Csatlakozom, Boldog Karácsonyt !

(#23002) spileraaa válasza spileraaa (#22991) üzenetére


spileraaa
senior tag

ez működhet?

Kikapcsolni, vissza bekapcsoló+ hangerő fel gomb egyszerre, ha bejön a másik menü, wipe cache, utána Safe mód. Ha véletlenül bejön egy olyan üzenet, hogy "rendszerhibát észlelt és biztonsági mentésre felkészül", azt elfogadni, és utána a PC látni fogja az összes tárhelyet.

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#23003) Peace


Peace
nagyúr

Kicsit megijesztett a teló. Kezdte azzal, hogy délután óta nem töltött be messengerből megnyitott honlapokat. Fehér háttér és megállt a töltés pár mm után. Aztán gmail-ben a levelek tartalmát nem mutatta, csak karikázott. Megelégeltem és újraindítottam. Megjavult minden. :U Ezer éve nem volt mondjuk restartolva, de soha nem produkált még ilyen problémákat...... :(

(#23004) Diokhan válasza Peace (#23003) üzenetére


Diokhan
addikt

Én néhány naponta újraindítom, épp ezért. A párom Velvetje néhány naponta értesítést is küldött, hogy indítsa újra a készüléket. Jobb elkerülni a problémát, én úgy gondolom.

#23002spileraaa Igen, működhet. Recovery módban elvileg tudod törölni a cache tartalmát, utána van némi esély, hogy rendesen el fog indulni. Sok sikert, majd írd meg légyszi, hogy mi volt végül.

Kellemes ünnepeket mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#23005) Peace válasza Diokhan (#23004) üzenetére


Peace
nagyúr

Hát én úgy kb. fél évente ha megtettem eddig. Most kereken 3 éves a teló. De jó lenne, ha még bírná anélkül, hogy komolyabban felba**na hasonló hülyeségekkel...... :(

[ Szerkesztve ]

(#23006) Diokhan válasza Peace (#23005) üzenetére


Diokhan
addikt

Fogja bírni, csak kb hetente indítsd újra, nem nagy dolog :) Én úgy szoktam, hogy az órámat (Xiaomi Amazfit GTR2) kb 10 naponta töltöm, és amikor felteszem töltőre, akkor mellé teszem a telefont is és újraindítom. Sosincs vele bajom.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#23007) Peace válasza Diokhan (#23006) üzenetére


Peace
nagyúr

Meglátjuk meddig bírja most. ;)

(#23008) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Sikerekben gazdag, boldog és békés új évet kívánok!

Da pacem, Domine!

(#23009) Nikaré válasza bontabela73 (#23008) üzenetére


Nikaré
őstag

Boldog Új Évet!

(#23010) Peace


Peace
nagyúr

BUÉK! Legalább 2025 január 1-ig bírja a jó kis P30 Pro mindenkinél! :C

(#23011) sajby válasza Peace (#23010) üzenetére


sajby
senior tag

:DD Akciós akkumulátor cserét a népnek!

(#23012) njnl


njnl
aktív tag

Habár jó féléve elköszöntem a csoporttól mert Iphonera cseréltem a telóm, most egy kicsit visszaintegetek. Honor Magic 5 pro-val félvér ágon a család része vagyok :DD

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#23013) Nikaré válasza njnl (#23012) üzenetére


Nikaré
őstag

Hi!
Írj egy összefoglalót, összehasonlítva a p30 pro -val, ha van kedved!
:)

(#23014) renegat1


renegat1
tag

Sziasztok! Frissítés a láthatáron:
[link]

(#23015) Nikaré válasza renegat1 (#23014) üzenetére


Nikaré
őstag

Hoppá!
Remélem kicsit még reszelnek rajta és lesz biztonsági frissítés is!

(#23016) Diokhan válasza renegat1 (#23014) üzenetére


Diokhan
addikt

Érdekes hozzászólások vannak a cikk alatt :D

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#23017) Peace válasza renegat1 (#23014) üzenetére


Peace
nagyúr

:Y

(#23018) kenzoli válasza Diokhan (#23016) üzenetére


kenzoli
csendes tag

Egyet sem látok (Hozzászólások: 0) :N

(#23019) Nikaré válasza kenzoli (#23018) üzenetére


Nikaré
őstag

Néztem én is, de azt gondoltam nem jól keresem :)

[ Szerkesztve ]

(#23020) punky10 válasza Nikaré (#23019) üzenetére


punky10
addikt

Én se látok..

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#23021) njnl válasza Nikaré (#23013) üzenetére


njnl
aktív tag

Rendben, mindenképp.

De elsőre mintha nem is váltottam volna (a lehető legjobb értelemben). :))

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#23022) Diokhan válasza punky10 (#23020) üzenetére


Diokhan
addikt

Bocsánat mindenkitől, eggyel tovább kattintottam a cikkben látható linkre.
[link]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#23023) spileraaa válasza spileraaa (#22991) üzenetére


spileraaa
senior tag

mázlimra ma kikapcsolásig nem indult újra így mindent sikerült lementsek
viszont szerintetek csak aksi baja van mert ha igen akkor érdemes lenne egy aksi csere mert még mindig jó telefon

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#23024) spileraaa


spileraaa
senior tag

Magyarországon van ilyen aksi csere akció?
ha igen volt aki élt vele?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#23025) Diokhan válasza spileraaa (#23024) üzenetére


Diokhan
addikt

Előny lett volna, ha az oldal magyarul van.
Írd be [ide] a telefonod sorozatszámát, és elvileg meg tudod venni hozzá a szolgáltatást. Nyilván nem biztos, mert fordítási hibák miatt lehetnek esetleges félreértések részemről.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#23026) AtHoS válasza Diokhan (#23025) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én beütöttem és 129 lei-t hozott fel, de nem regisztráltam a köv. oldalra lépve, így továbbiakat nem tudok

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#23027) Diokhan válasza AtHoS (#23026) üzenetére


Diokhan
addikt

Nekem is ugyanaz volt az eredmény. Én sem regisztráltam.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#23028) sajby válasza spileraaa (#23024) üzenetére


sajby
senior tag

Még hátha lesz :)

(#23029) Kekmen


Kekmen
senior tag

Nekem még 1,5 napot elketyeg 30%-ig, bár nem is nyomkodom túl sokat. Annál alább sosem merítettem. Egyszerre vettük egy ismerősömmel még 2020 legelején, ő Galaxy S10+-t választott. Abban megdöglött az akku 2,5 év után. A lényeg, hogy én maximálisan elégedett vagyok még mindig a telefonnal, valami kataklizmának kell történnie, hogy lecseréljem. :D

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#23030) spileraaa válasza sajby (#23028) üzenetére


spileraaa
senior tag

Akkor jelenleg nincsen Magyarországon? Akkor valószínűleg azért nem találtam meg. Mondjuk erdélyi vagyok így nekem jó amit linkeltem remélhetőleg mondjuk Magyarországról vásároltam a Mate 20 pro telefont azért ide írtam és nem oda mert az teljesen kihalt a topikja gondolom már a többség lecserélte.

Inkább az a része érdekel mikor volt nálatok is volt aki élt vele? Elküldés ellőtt be kell valamit állítani a telefonon esetleg kell gyári visszaállítás?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#23031) sajby válasza spileraaa (#23030) üzenetére


sajby
senior tag

NEkem még garis,február végéig,előtte szerintem meglépem a cserét.Támogatás appon belül,szervíz módba rakás szerintem elég lehet.

(#23032) Diokhan válasza Kekmen (#23029) üzenetére


Diokhan
addikt

Nekem is bőven kibír egy napot, nincs gond az akkuval egyelőre :)

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#23033) jegenye77


jegenye77
addikt

Ide teszem fel a kérdést mert félig a topikba tartozik.
Szerintetek melyik a jobb választás? :F
Nyaralni készülünk és szeretnék a víz alatt ( tenger) felvételeket készíteni. Ehhez a meglevő P30 pro + egy vízálló tok ami kb 8000ft lenne jobb vagy inkább érdemes beszerezni egy úgynevezett akció kamerát? A kamera max 25 lenne.
Nem használtam még ilyen kamerát, nem is nagyon használnám utána se, ezért max 25 ig mennék el.
Ezekkel jobb felvételt lehet készíteni mint mondjuk a P30 pro val?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#23034) Sztyepadzso válasza jegenye77 (#23033) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Szerintem a vízálló tok nem arra való(8000 Ft-ért), amire te használnád. Az arra van, hogy nálad legyen, ne a parton hagyd, vagy ne kelljen valakinek ott maradnia vele(IP68, tudom, de a balatoni trutyit vagy a sós vizet nem biztos h kedveli a telefon.), és a kijelző is használható marad, ami azt is jelenti, hogy magától ki-be kapcsolhat.

A Huawei csinált erre külön tokot, 10m-ig vízállót, de az kb 15-20000. Szerintem neked az kell a P30 Pro-hoz.

Tudom, hogy ezzel pont nem válaszoltam neked, de én ebben az eseten lehet, hogy az akciókamerát használnám, azt később lehet bringára szerelni, vagy amire akarod, arra lett kitalálva, hogy rázkódjon és ki is bírja.

(#23035) jegenye77 válasza Sztyepadzso (#23034) üzenetére


jegenye77
addikt

És minőségben tudnak ezeket az olcsóbb kamerák annyit mint a teló?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#23036) Sztyepadzso válasza jegenye77 (#23035) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Ezt sajnos nem tudom neked megmondani, mert nekem nincs.
Nézd meg, mit tudnak 25k-ért a kamerék, és milyen vélemények, tesztek vannak róluk.

(#23037) tobias88888 válasza jegenye77 (#23035) üzenetére


tobias88888
őstag

Használtam már olcsóbb sportkamerát (50 ezres) és a p30 pro-t is tengervízben (tok nélkül). Hasonló minőségű lett a kép, sok különbség nem volt (egyik se szuper)

[ Szerkesztve ]

(#23038) jegenye77


jegenye77
addikt

Lehet akkor elengedem a sport kamerát. Főleg ebben az árkategóriában nem leszek vele előrébb. És utána se használnám.
Sós vízbe elvileg annyira nem ajánlott a telót vinni ha jól tudom.
Mennyire bírja?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#23039) pcnet válasza jegenye77 (#23038) üzenetére


pcnet
addikt

Én sós vízbe biztosan nem vinném. Főleg egy több éves készüléket, amely esetében már elöregedtek a szigetelések és a hátlap ragasztása is. Bárhol beszivároghat a víz és máris megvan a gazdasági totálkár. Vagy vízálló tok vagy céleszköz (akciókamera) szerintem.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#23040) jegenye77 válasza tobias88888 (#23037) üzenetére


jegenye77
addikt

Most a teszteken úgy látom, hogy a 25 körüli kategóriában ezek a kamerák nem igazán jók. Nagyon gyenge a videók minősége.
Lehet el is engedem teljesen a víz alatti kamerázást.
Egy tokot veszek, hogy a homok ne csessze szét és nyugodtan le lehessen vinni a partra a telót.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#23041) Balúkapitány


Balúkapitány
tag

Sziasztok! A zárképernyő háttérképét szeretném kicserélni, de ennek a cserelehetőségét már nem ajánlja fel amikor egy képnél a "Beállít mint" opciót választom. Csak a főképernyő hátterét hagyja itt változtatnom.
A beállításokban sem találom a zárképernyő hátterének a cseréjét csak ha a "Folyamatos megjelenítést" választom, s azt úgye nem akarom. Valaki tudja a titkát hová tűnt az a lehetőség menet közben?

[ Szerkesztve ]

Köszönöm, hogy válaszra méltatsz!

(#23042) Diokhan válasza Balúkapitány (#23041) üzenetére


Diokhan
addikt

Szia.
Amikor kiválasztod a kívánt képet, rányomsz, hogy beállítás mint, utána felajánl néhány programot, amivel el tudod végezni a műveletet, ott ha a gyári képek alkalmazást (nekem bal oldali ikon) választod ki, akkor utána tudsz választani zárolt képernyő és főképernyő között.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#23043) Balúkapitány válasza Diokhan (#23042) üzenetére


Balúkapitány
tag

Ah, tényleg, csak nem vittem végig a folyamatot (egy bökés hiányzott :U ). A'zén időmbe még másképp vót. :) Köszi

Köszönöm, hogy válaszra méltatsz!

(#23044) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

Tudjátok, nézegetem, mire lehetne (és miért kellene) váltani a p30pro-ról, de valahogy mindig arra jutok, nem nagyon van indok,es nem is találok olyan telefont, ami ezt tudja, és értelmes az ára. A Honor Magic 5 pro lehetne váltótárs, de nem nyernék annyit, nem jobb annyival, amennyiért meg lehet venni. Az egyetlen ok lehet a cserére a biztonsági frissítés elmaradása. Nem lassú, nem laggol, jó a kamera, jó a kijelző, szerintem jó a rendszer felépitese, stabil, szuper telefon. Nem a fogyasztói társadalom elvarasai szerint lett tervezve, én 3 éve használom, és pont olyan gyors, mint amikor vettem. :)

(#23045) spileraaa válasza Pinyo16689 (#23044) üzenetére


spileraaa
senior tag

Hunor magic 5 pro ki lehet fogni jó áron 270 ezer forint körül ami a mai árak mellett Best Buy ha nem is előre lépés de szerintem legalább hozza azt a szintet mint a mostani telefonod!

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#23046) Sztyepadzso válasza spileraaa (#23045) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Aki a honor vonalat megtartotta, az hogyan áll az akkuval?
Hozza azt, amit a P30 Pro tudott?

(#23047) Peace válasza Pinyo16689 (#23044) üzenetére


Peace
nagyúr

Én sem látom értelmét továbbra sem. Nekem is bő 3 éves. Akksi szuper, rendszer sebessége is ugyanolyan gyors, kamera is ütős és a céges dolgok is elfutnak rajta. Itt egyedül az lesz majd a döntő, amikor egy kritikus alkalmazás már azt fogja mondani, hogy nem támogatja már ezt a modellt. De életem legjobb telefonja, az biztos! Az egyetlen amit bánok, hogy innentől már mindig csak csúcskategóriára fogok vágyni.

(#23048) Zoz válasza Pinyo16689 (#23044) üzenetére


Zoz
őstag

Nézegettem én is a Magic 5-t, de nem bírtam megbarátkozni a hátuljával, ami úgy néz ki mint egy régi telefon konnektor :)
Elöl meg az a bazi nagy kamerakivágás.
Így végül S23U lett.

Nekem amúgy 2 éves korában (1 héttel a gar lejárta után) megdöglött a P30 Pro főkamerája, 3 éves korára az aksi gyenge lett, már naponta kétszer kellett tölteni. És ehhez jött, hogy már biztonsági frissítések sincsenek.

(#23049) Pinyo16689 válasza Peace (#23047) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Igen, jó eséllyel ott lesz vége a telefonnak, amikor egy-egy alkalmazás már nem támogatja a modellt. Akkor tényleg el kell gondolkodni, hogy mi lenne jó helyette. Nem nagyon várom a pillanatot...

(#23050) Pinyo16689 válasza Zoz (#23048) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Így érthető, hogy váltottál. Én a garancia lejárata előtt csereltettem meg egy akksit, kB. 1 éve, és így teljesen jól muzsikál.
A S23 Ultra nekem is jó lenne, de most úgy érzem, amennyibe kerül, annyit nem ad hozzá felhasználói élményben. Egyenlőre nem vagyok kényszerhelyzetben, így csak játszom a csere gondolatával. :)
Előtte egy p9em volt, ahhoz képest ez egy nagy elorelepes volt. Ezt várnám most is, ha cserélnek, de ahogy kézbe eszem az új telefonokat, nem jön az érzés, hogy "Na, ez az! “..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.