Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16201) Dzsekó válasza anonymus89 (#16197) üzenetére


Dzsekó
addikt

Azt az értesítő LED-et de utálom. Éjjel össze vissza villog RGB-ben. Azt sem tudom melyik szín micsoda. Hála az égnek, hogy ebben a P30-ban nincs. Van a családban egy ilyen RGB-s csoda, ezt lefekvés előtt mindig kijelzővel lefelé fordítom. Volt egy régi Y3-as, annak a kamera köré raktak ilyen RGB csodát, baromi erős fénnyel. Azt a telefont éjjel kikapcsoltam. Sokkal jobb az always on, látom, hogy mik jöttek, mert más az ikonja. Egyet megcsinálhatnának még, ha jön értesítés, akkor is kijelezze az akku %-át. Ezt még nem sikerült megugrani 11-es EMUI-val sem, pedig bíztam benne, ha már a fakopáncs rezgés sikerült nekik.

(#16202) xcsabo válasza Dzsekó (#16201) üzenetére


xcsabo
senior tag

Erre találták ki a ne zavarjanak üzemmódot :)

(#16203) anonymus89 válasza Dzsekó (#16201) üzenetére


anonymus89
addikt

Ahogy xcsabo is írja automatizált ne zavarj üzemmód este 10 es reggel 6 között.
Én 2 kártyával használom mindig es ha nem muszáj nem használok fogyasztó dolgokat plusszba hanem kább az üzemidő hosszára hajtok.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#16204) Dzsekó válasza xcsabo (#16202) üzenetére


Dzsekó
addikt

Az sem jó, mert akkor gondolom nem kapom meg addig a hívásokat. Van idős ember a családban, aki ha rosszul van, akkor éjjel is el kell tudjon érni. Az Y3-ast már szerencsére nem használjuk, csak a gyerkőcök nyomkodják. Bár az akkor is elkezdett villogni, ha már vészesen merült. És zölden villog, ha töltőn maradt és fel van töltve.

(#16205) kp78 válasza Dzsekó (#16204) üzenetére


kp78
addikt

Kivételeket hozzá lehet adni.
Kedvencek csoport csörögni fog.

(#16206) Csabex


Csabex
őstag

Talán megérkezett az utód? :D Legalábbis számomra :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#16207) xcsabo válasza Dzsekó (#16204) üzenetére


xcsabo
senior tag

Lentebb már írta egy kolléga. Én is azt akartam.

(#16208) xcsabo válasza Csabex (#16206) üzenetére


xcsabo
senior tag

5 kilóért.... Minimum....

(#16209) Dzsekó válasza kp78 (#16205) üzenetére


Dzsekó
addikt

Köszönöm, most már ezt is tudom.
Viszont számomra akkor is jobb az always on értesítő LED nélkül, mint fekete képernyő értesítő LED-el.

(#16210) Brain75 válasza xcsabo (#16208) üzenetére


Brain75
senior tag

823000 és 869000 a Kínai ára.
Nálunk szerintem közel 1 milla lesz az ára.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#16211) xcsabo válasza Brain75 (#16210) üzenetére


xcsabo
senior tag

Annyiért kocsit veszek inkább.

(#16212) vlesi69 válasza spileraaa (#16168) üzenetére


vlesi69
senior tag

Jó vétel, használtan én tavaly 130000 vettem 8/256, most már 100000 alatt is található változattól, állapottól függően.

[ Szerkesztve ]

(#16213) Vikthor válasza xcsabo (#16211) üzenetére


Vikthor
nagyúr

1 gurigáért használtautót... hát én abba tuti nem ülnék bele, nincs meg a biztonságérzet.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#16214) xcsabo válasza Vikthor (#16213) üzenetére


xcsabo
senior tag

Kinek mennyi pénze van ugye...

(#16215) süti5 válasza Vikthor (#16213) üzenetére


süti5
őstag

5 éve 800 vagy 900 ezerért vettünk egy 99-es évjáratú Volvo V70-est, még a kocka típusút, 4 légzsák stb. benne van, bazi vastag ajtók, fejed felett is is plusz merevítés, több mint 1500 kiló és hidd el, sokkal nagyobb biztonságban érzem benne magam mint jó pár mai autóban, szóval nem lehetetlen :)

(#16216) kirkri válasza Elar (#16191) üzenetére


kirkri
addikt

Igen.

21 éve a Prohardveren! ™

(#16217) CartmanLand0 válasza Vikthor (#16213) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Átlag magyar emberek, magyar fizetésből általában 1millió forintig vesznek használt autót. Bizony ennyi pénzért bőven ki lehet fogni nagyon jó kocsikat. Szerintem ez a hsz is tipikus példája annak, hogy néha jobb csendben maradni :K

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#16218) Vikthor válasza CartmanLand0 (#16217) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Én meg úgy vagyok vele, hogy inkább gyűjtök (ahogy tettem is) és nem minél előbb veszek vmi rozsdahalmazt, csak azért hogy legyen... Lehet a dolgokat rendesen is csinálni. Nem kell lecsitítani a másikat, inkább megnézni a másik szemszögéből is a dolgokat, hogy miért is írhatta a másik azt amit, mi alapján gondolhatta...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#16219) xcsabo válasza Vikthor (#16218) üzenetére


xcsabo
senior tag

Pont te nem nézted a másik szemszögéből. Bocs. Rögtön leszóltad a guriga alatti - idézem - romhalmazokat. Leirom csak hogy tisztánlass. Első kocsim 5 kilóért vettem kb. 20 éve. Másodikat 1.5mft-ert kb. 15 éve. A harmadikat már 4.5mft-ert. De akkor is sértő a beszolasod.

(#16220) Vikthor válasza xcsabo (#16219) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Nem sértésnek szántam, csak amit én eddig tapasztaltam, ha ismernél, tudnád, hogy nem annak szántam a hsz-t. Az emberek különbözőek, ahogy az igények is és az elvárások is. Én a párommal már nem itt tartunk, pedig full átlag emberek vagyunk voltaképp mi is. Na én itt kiszálltam, elég volt az offból.

Peace!

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#16221) süti5 válasza Vikthor (#16218) üzenetére


süti5
őstag

Hmm sokáig én is így voltam ezzel mint amit írsz.
Én 15 éve 3,7-ért vettem új swift sportot, mai napig meg van megbízható stb.
2016-ban családi kocsi kellett, nézegettünk jó párat de vagy egyik sem fogott meg vagy túl drága lett volna. Aztán szembe jött ez a hirdetés, és én még akkor is nagyon pesszimista voltam, vizionáltam hogy mindig lerobbanok vele, sok km van benne stb.

Életem egyik legjobb döntése volt hogy végül belevágtunk, igaz nem olyannak való aki megveszi és feléje se néz, tisztességgel karban kell tartani, igenis költeni rá, viszont nagyon meghálálja. Rozsda egy szem sincs rajta, és ami a lényeg, soha nem hagyott ott sehol az utóbbi öt évben, a kényelme, tágassága mindenért kárpótol.

Szóval megértem a gondolkodásod, mert én is ilyen voltam, de hidd el, simán hozza kényelmi és minden téren egy régebbi megbízható autó a maiak színvonalát, pluszban sokkal kevesebb az elektronika is benne. Ettől függetlenül nyilván ha tehetném, egy új volvora elcserélném, de sajnos nincs 10+ millióm erre ez tény.

(#16222) CartmanLand0 válasza Vikthor (#16218) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

:U

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#16223) xcsabo válasza Vikthor (#16220) üzenetére


xcsabo
senior tag

Oksa... Semmi gond.

(#16224) denes04

Sziasztok tudom már 100x le volt írva...

Szervízből most jött vissza a teló, Én még az előtt frissítettem emui 11 re és ment is a hívásrögzítés de visszajött alap 11 el ssehol semmi... Most visszarakom 10.1 et és utána hogyan tovább? Hogy kerül rá a hívásrögzítő?

Köszönöm a segítséget, fontos lenne

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#16225) Ernesst válasza denes04 (#16224) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Van a 11-hez új verzió.

(#16226) denes04 válasza Ernesst (#16225) üzenetére

Köszönöm Isten vagy! :R

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#16227) Ferenczi Áko válasza denes04 (#16224) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Milyen hibával adtad le és mennyit vártál rá?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16228) denes04 válasza Ferenczi Áko (#16227) üzenetére

Ez jó story :)

Töltő csatlakozó rész valószínűleg kicsit kopott ezért nem minden helyzetben tölt a telefon.... Ez a hiba kb 1 hónapja jelentkezett... 1 hónap mulva lesz 2 éves a teló...

Kb 1 éve leejtettem és a bal alsó sarokban egy pici sérülés kb 1mm, a kijelző alatti részen....

Csütörtökön adtam fel a telót, Hétfőn írtak nem javítják mert a sérülés miatt van a töltés hiba is :) Ma visszakerült hozzám...

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#16229) Ferenczi Áko válasza denes04 (#16228) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Azt a k*rva.. 😮 Szerencsés az enyém karcmentes, a héten viszi el a futár..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16230) Dzsekó válasza denes04 (#16228) üzenetére


Dzsekó
addikt

Oké, hogy gariban nem cserélik, de nem ajánlották fel, hogy pénzért kicserélik az USB-t? Nem olyan nagy tétel, hogy emiatt ki kéne dobni a telefont. Engem az bosszantana felettébb, hogy visszaküldik és nem csinálnak vele semmit lóvéért sem. Egyébként hátlap töltéssel még töltheted, csak lassabb, én úgy szoktam tölteni, kényelmesebb, időm meg van. Általában éjjel korom sötétben teszem rá, nem kell vakoskodni a kábellel.

(#16231) Ferenczi Áko válasza Dzsekó (#16230) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Mondjuk erre én is kíváncsi vagyok, mert egy usb csatlakozó csere tényleg nem lehet egy nagy összeg..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16232) bontabela73 válasza mateo91 (#16185) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Szia!

Pozitív fejlemény van a Telekom TVGO kapcsán.

Ma felhívtam a T ügyfélszolgálatát és valahogy egy olyan ügyintézővel sikerült beszélnem, aki türelmesen végighallgatott és tudott is elég értelmes dolgokat mondani. Nem próbált meg lekoptatni, amint meghallotta, hogy mi a gondom.

Röviden: elmondtam, hogy a Telekom TVGO használata közben tavaly év vége óta szaggat a hang. Azelőtt nem volt baj. Mondtam, hogy milyen telefonom van. Az ügyintéző azt mondta, hogy a különböző telefongyártók különböző módokon esetleg lassíthatják/korlátozhatják a készülékek teljesítményét azért, hogy az akku üzemidejét növeljék (pl. almáék). Erre megkérdeztem, hogy ha kikapcsolom az akku beállításoknál az energiatakarékos üzemmódot, az esetleg segíthet? Azt mondta,, hogy valószínűleg igen.

Kipróbáltam, most már jó a hang! Kipróbáltam a Teljesítmény üzemmódban is, kifogástalan a hang- és képminőség.

Da pacem, Domine!

(#16233) Sztyepadzso válasza bontabela73 (#16232) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Nincs ilyen bajom, nem nézek TV-t.
De köszönöm a megosztást! :R

(#16234) denes04 válasza Ferenczi Áko (#16231) üzenetére

Felajánlották, hogy adnak árajánlatot de..... Ha esetleg azt nem fogadom el akkor az oda vissza postát kb 5000 ft és a bevizsgálás árát is kérik ami 7000 ft .... Szóval nem kértem ajánlatot ezek után amit műveltek, inkább megcsináltatom máshol...
Lehet tölteni csak közben nem nagyon lehet mozgatni, de nem is szoktam mert csak este kell rárakni hálistennek.. addig bírja :)

[ Szerkesztve ]

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#16235) xcsabo


xcsabo
senior tag

Az ujjlenyomat feloldás közben nektek is full fehéren világít az ujj alatti terület? Nem tud beégni ott valyon az oled?

(#16236) AtHoS válasza xcsabo (#16235) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ez most komoly kérdés a részedről vagy csak beugratós? :DDD

Nézted már mennyi ideig elemzi az ujjlemyomatod a készülék? :F

ui:

[Hogyan írjuk helyesen: vajon, vagy valyon?]

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#16237) xcsabo válasza AtHoS (#16236) üzenetére


xcsabo
senior tag

Ezt sose tudom.... Ly-t 40 éve keverem.
És igen. Komoly....vagy komoj :DDD
Minek világít egyáltalán olyankor. Nem inkább sötétnek kellene lennie? Nem infrával nézi?

[ Szerkesztve ]

(#16238) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Sziasztok!
Csatlakoztam közétek egy 8/128gb-os verzióval. Ez előtt 2 évig p20pro-m volt majd vettem egy Xiaomi mi10tpro-t, hát eddig bírtam vele köszönöm elég is volt a MIUI-ból egy fostenger... Remélem ezzel visszakapom a p20pro-nál is megszokott minőséget :DD

(#16239) knox83 válasza .zSoLTi. (#16238) üzenetére


knox83
senior tag

:D
Vissza fogod kapni :) Welcome.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#16240) xcsabo válasza xcsabo (#16237) üzenetére


xcsabo
senior tag

Na most utánaolvastam a technológiának. A kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasás gyakorlatilag egy kőkorszaki módszeren alapul. Azaz 2d-s fotókat készít az érintett testrészről. Szóval ezért világít ezerrel feloldásnál a kijelző. Mindenesetre ebből adódik - ahogy sejtettem, és írják is egyes külföldi oldalakon, hogy a kijelző ezen a részen
beéghet, stb. Mindenesetre a P10-em klasszisokkal jobban oldotta ezt meg. Az kapacitív módszerrel 3D-s képet készített az ujjbegyekből és egy külön chipben tárolta az adatokat. Nem tudom a P30 pro hol tárolja a képeket az ujjakról, de lényegesen sebezhetőbbnek tűnik a megoldás mint a már említett P10-es.

[ Szerkesztve ]

(#16241) kp78 válasza xcsabo (#16240) üzenetére


kp78
addikt

Pláne ha vkinek száraz a keze, és/vagy a munkája miatt is "jobban kopik" az ujja, olyankor célszerű 2-3 hetente újra felvenni az ujjlenyomatot. :U

(#16242) Macika66 válasza xcsabo (#16240) üzenetére


Macika66
Topikgazda

Szerintem egy kapacitív ujjlenyomatolvasót ne hasonlíts össze egy optikai olvasóval.
Kiválóan működik az optikai rendszer is.

De lassabb.

Akinek számít, hogy 0,05 mp vagy 0,15 mp alatt olvassa be, azt csak sajnálni tudom, hogy ennyire elfoglalt ember, hogy ennyire nincs ideje...

Van egy 35 éves ismerősöm, aki ha mobilozik, képtelen vagyok lekövetni, mit csinál, tizedmásodperc alatt cikázik a képernyőn, követhetetlenül.
Persze, ő az, aki bekapta a mostanában dúló SMS-csomag-férget, ahogy megkapta az SMS-t, nagyjából 1 mp múlva már telepítette is az APK-t. El nem olvasott semmit, lehetetlen is lett volna annyi idő alatt, ez csak annyira volt elég, hogy megtalálja az OK / ELFOGAD kattintási helyet.
Aztán meg sírt, hogy HR-t kellett csináljon (akkor még nem volt a leszedőprogi, ellenben kiszaladt a telefonjáról pár óra alatt 180 db SMS, több, mint a fele nemzetközi)

Az érdekelne, hol írták, hogy beég az ujjlenyomat-megvilágító rész.
Tudsz linket adni?

Amúgy Te valami szakinak érzed magadat, hogy ki kell jelented, egy kapacitív módon leolvasott bithalmaz kevésbé sérülékeny, mint egy optikai módon leolvasott bithalmaz? :)

Azért ezt ne vedd komolyan szerintem :)

(#16243) xcsabo válasza Macika66 (#16242) üzenetére


xcsabo
senior tag

Hát még ha nem is vagyok szaki, de műszaki vonalon elég jártas vagyok. Mindenesetre több helyen olvasni, hogy a fénykép alapú beolvasást lehet hamisítani, helyettesíteni. És igen, a több százezer kis kondenzátor által leolvasott titkosított adathalmaz lényegesen nehezebben dekódolható, mint egy egyszerű fénykép. Főleg manapság. Elég megnézed a telefonod galéria appját, ahol az automatika pillanatok alatt kiszűri a különböző embereket arcberendezésük alapján. És ritkán hibázik.

(#16244) xcsabo válasza xcsabo (#16243) üzenetére


xcsabo
senior tag

[link]
"We took that and found a way to manufacture in the millions to keep the costs down," explained Qualcomm's Katouzian. "We don’t need to shine a light source through the display. The light source over time can degrade the LCD...it’s very similar to a photocopier.

(#16245) xcsabo válasza Macika66 (#16242) üzenetére


xcsabo
senior tag

Egyébként meg félreértettél. A sebességével nincs bajom, pusztán a technológia szűk keresztmetszetére próbáltam rávilágítani: úgymint a kijelző 100%-os felvillantása, ujjlenyomat képek "titkossága", stb.

(#16246) Ferenczi Áko válasza xcsabo (#16245) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

2 éves a telefonom lassan, nem ég be.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16247) xcsabo válasza Ferenczi Áko (#16246) üzenetére


xcsabo
senior tag

Megnyugtató :)

(#16248) xcsabo


xcsabo
senior tag

Nálatok megy a PH app a legutóbbi frissítés után?

(#16249) New Bluestar válasza xcsabo (#16248) üzenetére


New Bluestar
tag

Nekem nem, sem a telefonon, sem a tableten .

(#16250) Luciano


Luciano
tag

Srácok, milyen vezeték nélküli töltöt használtok ami legalább 10w tölt. Esetleg ami 2 telefont(nem ez a legfőbb kritérium) is tudna tölteni egyszerre? Amazon.de elvagyok veszve. Köszönöm szépen

Samsung Note 20 Ultra,Samsung Active 2,Samsung Watch 4,Huawei P30 pro,Coros Peace 2,Ipad mini 6,Iphone 13 mini,Watch 7,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.