Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15151) jegenye77


jegenye77
addikt

Használ valaki P30 pro n spotify t?
Nekem rendszeresen törli a letöltött albumokat a teló.
Elvileg az app nem csinál ilyet hanem a telón valami tárhelytisztító vagy hasonló alkalmazás.
Van valakinek ötlete, hogy mit kellene beállítanom vagy kikapcsolnom, hogy ne törődjön rendszeresen a spotify ba letöltött zenéim?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#15152) Dhampir válasza vlesi69 (#15150) üzenetére


Dhampir
félisten

A szürkeimportos beszerzéstől tanácsos óvakodni, amikkel a Huawei hazai szervize nem foglalkozik.

(#15153) Ernesst válasza jegenye77 (#15151) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Szia, igen, régóta Spotify-t használok. Nem vettem észre, hogy törölgetné az offline albumaimat. Ezt nézd meg szerintem:
Optimalizáló alkalmazás / Beállítások / Fájlszemét automatikus eltakarítása -> ki (nekem így van beállítva)

[ Szerkesztve ]

(#15154) jegenye77 válasza Ernesst (#15153) üzenetére


jegenye77
addikt

Köszönöm!
Kipróbálom aztán kiderül.
Más + alkalmazást én nem telepítettem.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#15158) vlesi69 válasza Dhampir (#15152) üzenetére


vlesi69
senior tag

Igen tudom, kapható volt az Edigitalnál is meg a Mediaba is de ők már nem forgalmazzák csak akik a linken lévők vannak.

(#15159) vlesi69 válasza Csabex (#15155) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én sem vagyok rajongó, felhasználó vagyok aki szereti a Huawei telefonjai, P9, P9 Plus, P10, P10 Plus, P20 Pro, P30 Pro, Mate 9, 10 Pro, 20, Honor 6X, 7X, 9X, 8 Pro, ezek jutottak eszembe amiket használtam és használok. Le tudok mondani a Huaweiről ha a szankció nem enyhül akkor Xiaomi vagy samu lesz, de maradok az Androidnál. Vannak olyan ismerőseim akik Iphonosok és nem is váltanának másra. Ki mit szeret melyik típushoz ragaszkodik mert be jött neki. De használtam Nokiát, Sonyt.

(#15160) Lacee04 válasza vlesi69 (#15150) üzenetére


Lacee04
tag

A 256 GB-os verziót, de nem a New Edition-t vettem meg. Ahogy írták ez nálunk nincs hivatalosan, illetve amelyik szín nekem tetszik, az az új verzióban nincs, plusz én Android 9-cel használom, nekem ez tökéletes, jobban tetszik mint a 10. Ja és tudomásom szerint gyakorlatilag semmi különbség nincs a kettő között.

Nehogy már azt higgyük, hogy az Apple nem nyer a Huawei bojkottálásával. Szerinted a P30 és P30 Pro készülékek milyen kategóriás eszközök? Meg a p40, p50, mate stb. ami lett volna. Ezek csúcskategória, piacvezető készülékek, amelyek az Apple termékeit tudják helyettesíteni, nem alsó és középkategóriás termékek. A P30 Pro is megelőzte a korát kb. 1 évvel, az iPhone-okat meg másféllel. És az amerikai emberek sem hülyék, nekik is a jobb kell, legyen az akár kínai is. Ezt pár éven belül csúnyán megérezte volna az alma. Illetve Trump amerikai, nemzeti szempontból érthető, amit csinál, még ha ennek mi nem is örülünk nyílván. Szerintem a Bidenék örülnek, hogy nem nekik kellett ezt megcsinálni. Aztán ki tudja. Bár ha szerintem vissza is kapnák a Googlet, a Huawei azt mondaná, most már csak azért sem kell és megcsinálják a sajátjukat.

[ Szerkesztve ]

(#15161) knox83


knox83
senior tag

Egy kis break :D

https://www.huaweicentral.com/december-2020-security-patch-released-for-huawei-p30-and-p30-pro-emui-10-1/

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#15167) pontyos


pontyos
senior tag

191 es végű frissítés érkezett!

(#15168) Sumptuous válasza pontyos (#15167) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Mit tud? Csak secu. parch? :R Nálam nem jelzi még..

(#15169) bix- válasza Sumptuous (#15168) üzenetére


bix-
tag

Csak a decemberi patch, semmi extra.

(#15170) K Norbi válasza pontyos (#15167) üzenetére


K Norbi
addikt

Nekem nem jelezte.
Támogatásnál viszont egyből feldobta. :K

(#15171) vlesi69 válasza Lacee04 (#15160) üzenetére


vlesi69
senior tag

Igen semmi különbség nincs közte, a tíltás előtt még kiszórták új változatban.

(#15172) Luciano


Luciano
tag

Sziasztok srácok, nemrég tulaja lettem e szuper telefonnak 8/256.Kérdésem az lenne, hogy az okos flip tok(Huawei) nálatok sem mutatja ki ha WhatsApp, Messenger értesítés jön? Aod bekapcsolva, az intelligens okos tok funkciók szintén. Tok nélkül viszont mutatja rendesen. Van még esetleg más beállítás amit esetleg nem vettem volna figyelembe?

Samsung Note 20 Ultra,Samsung Active 2,Samsung Watch 4,Huawei P30 pro,Coros Peace 2,Ipad mini 6,Iphone 13 mini,Watch 7,

(#15173) kp78 válasza Luciano (#15172) üzenetére


kp78
addikt

Az okos tok nem jelzi sajnos ezeket.
Ennyire nem okos. :(
Felvenni lehet a hívást, ill. elutasítani.

(#15174) Luciano válasza kp78 (#15173) üzenetére


Luciano
tag

Köszönöm a gyors választ, együtt tudok élni vele, ez semmit sem von le a telefon képességeiből.

Samsung Note 20 Ultra,Samsung Active 2,Samsung Watch 4,Huawei P30 pro,Coros Peace 2,Ipad mini 6,Iphone 13 mini,Watch 7,

(#15175) F-ECT$ válasza Luciano (#15174) üzenetére


F-ECT$
titán

De levon, csak Neked nem fontos :)

Dive ever, work never.

(#15176) Luciano válasza F-ECT$ (#15175) üzenetére


Luciano
tag

Lehet, viszont ha bekapcsolom a kijelző felébresztését bejövő értesítnél, akkor legalább felvillan és máris tudom, hogy valami jött.Elmulasztott hivást mutatja. Mondjuk az okos óra sem rossz dolog (használom) viszont tartom, hogy maga a telefon tudja Aod alatt, a tok nem olyan okos mint lehetne.

Samsung Note 20 Ultra,Samsung Active 2,Samsung Watch 4,Huawei P30 pro,Coros Peace 2,Ipad mini 6,Iphone 13 mini,Watch 7,

(#15177) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni fólia ügyben.
Eddig a MediaMarkt-os csodafóliát használtam amit ajánlottak itt is páran, nagyjából egy évet bírt ki vagy annyit se. Nem szerettem, a semmitől is összekarcolódott és az oldalán már korábban elkezdett lejönnni, de ma véglegesen feljött a fólia.
Annyi a csavar, hogy egy Quadlock tokkal használom a telefonom, aminek a kerete eléggé jól rálóg a kijelzőre és annyira passzentos, hogy felrakás közbe tolta le az eddigi fóliát is.
Vagy valami üvegfóliát keresnék (mondjuk egy olyat ami védi a lekerekített részt is, meg még egyet, ami nem ér le annyira a széléig, hátha így a tok nem szedi le a fóliát), vagy maradok a Médiás fóliánál, ott tudtommal csinálnak tok kompatibilis fóliázást.
Van már olyan jó minőségű üvegfólia, ami tart is rendesen?

(#15178) Technoman válasza Zsírkrétamen (#15177) üzenetére


Technoman
őstag

Csak ismételni tudom önmagamat.
Május óta van rajta, a telót már ejtettem le többször is. Sajna el is tört (DE A SZEREPÉT ELLÁTTA) Felszedtem (cca 2 hónapja), megnéztem. Visszatettem. Azóta is rajta van, no buborék. Semmi baja! :C

(#15179) mirci18 válasza Csabex (#15165) üzenetére


mirci18
addikt

A többi gyártó is utána fog menni ne aggódj.
[link]

Egy megoldás van nem kell vakon utánuk menni van olcsóbb alternatíva.
Pont ma kérdezte meg a feleségem hogy oké mindketten Huawei telefont vettünk használunk mi lesz ezután.
Mondtam neki van más márka is a világon vagy meg kell barátkozni az android pótló rendszerekkel. Lásd Huawei új még készülő oprendszere.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#15180) eszakas válasza mirci18 (#15179) üzenetére


eszakas
senior tag

Mindegy minek fogják nevezni, ha ekkora erőforrása van mint ennek a P30-nak akkor megbarátkozunk a pótló megoldásokkal.
Másképp: Meguntam a Samsung telefonokat azért mert mikor megveszi az ember akkor még elfut rajta az adott android verzió de a következőnék már akadozik. Ha a HUAWEI nincs akkor még mindig a 8-12 megapixeles kamerákat pakolnák a méregdrága telefonjaikba.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#15181) K Norbi


K Norbi
addikt

Messenger frissítés óta.
Rezeg a bejövő üzikre.
Kikapcsolom az értesítéseknél, jön üzenet visszakapcsolja magától.
És megint rezeg.

Ezzel lehet valamit kezdeni?

(#15182) kp78 válasza K Norbi (#15181) üzenetére


kp78
addikt

Lehet, h sokan direkt ezt kérték, és most megkapták. :U

[ Szerkesztve ]

(#15183) Peetmeli válasza vlesi69 (#15171) üzenetére


Peetmeli
csendes tag

Sajnos van különbség. Az UFS 3.0 tárhely ami a new edition-ben van, lényegesen gyorsabb mint az UFS 2.1 es.

Egy kérdés. Valaki tudja esetleg honnan lehetne beszerezni hivatalos gyári garanciával a New editiont? Válaszokat előre is köszönöm.

(#15184) Zoz válasza knox83 (#15161) üzenetére


Zoz
őstag

Nálatok a rendszer információs programok szerint milyen a Security Patch Level? Nálam változatlanul 2020-08-01... Aida64, CPU-Z, meg még vagy fél tucat másikkal néztem.
Lehet, hogy csak kamuzik a Huawei a biztonsági frissítésekkel?

(#15185) Csabex válasza K Norbi (#15181) üzenetére


Csabex
őstag

Egyszerű... Le kell szedni :DDD Tudod milyen jól elvagyok nélküle meg fb lite meg ilyen nyavalyák nélkül? Ajjajjjj ;]

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#15186) kp78 válasza Peetmeli (#15183) üzenetére


kp78
addikt

Nincs hivatalos forrásból New edition. :(
Mind külföldi (szürke importos) készülék.

(#15187) vlesi69 válasza Zsírkrétamen (#15177) üzenetére


vlesi69
senior tag

https://tok-shop.hu/Huawei-P30-Pro-Kijelzovedo-folia-utesallo-folia-az-ives-reszre-is-Tempered-Glass-edzett-uveg-UV-lampaval-3D-Full-Cover-Mocolo-UV-Liquid-Clear
Én ezt raktam rá tökéletes, és Mi Note 10-re is, arra is tökéletesen passzol.

(#15188) F-ECT$ válasza Peetmeli (#15183) üzenetére


F-ECT$
titán

Néhány esetben valóban érezni a különbséget (pl nagy játékok betöltése), de az átlag felhasználónak szinte fel se tűnik.

Dive ever, work never.

(#15189) knox83 válasza Zoz (#15184) üzenetére


knox83
senior tag

Nekem is az a dátum szerepel, jelentsen is bármit..

Szerintem ne vegyetek new editiont, felesleges. Volt korábban posztom erről, ugyanazokat az értékeket mutatja mint az ufs 2.1, hogy ez miért van nem tudom..Turbadonal vettem 2020.08-ban silver frost new editiont, előtte egy sima fekete volt.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#15190) bontabela73


bontabela73
aktív tag

Vasárnap este van. Most jött a decemberi foltozás.

Da pacem, Domine!

(#15192) padi68 válasza klimokrisz (#15023) üzenetére


padi68
senior tag

nekem minden rendben van...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#15193) padi68 válasza volvoguy (#15050) üzenetére


padi68
senior tag

2020 júliusi független készülékemet vettem 0 percesen 160-ért ( németeknél) 8/256GB :))

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#15194) Ernesst válasza koxmatyi (#15191) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Az Alkalmazásindítás menüben az adott appot automatikus kezelésről állítsd kézi kezelésre, azon belül a 3 opciót kapcsold ki (vagy legalábbis az első kettőt).

(#15195) koxmatyi válasza Ernesst (#15194) üzenetére


koxmatyi
tag

(#15196) Ernesst válasza koxmatyi (#15195) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Az indítások biztosan kihatnak azt akkumulátorra. Sajnos akkor nincs tippem, mi a megoldás.

(#15197) darkmann válasza Zoz (#15184) üzenetére


darkmann
őstag

Hmmm, felsejlik bennem a kínai programozók találékonysága, amit ebben a tesztben is említett a Mobilaréna. Remélem itt nem erről van szó, hogy átverik az oprendszert. :(((

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#15198) bontabela73 válasza Zoz (#15184) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Helló!

Megnézem én is az AIDA64 és CPU-Z appokat. Nálam is 2020. augusztus 1. a biztonsági javítás szintje. Kérdéssel fordultam a Huawei Magyarország Support-hoz, hogy miért van az, hogy a telefonon a 2020 decemberi patch van, viszont mindkét említett app 2020 augusztust mutat. Ezt a választ kaptam:

"A verzió- és biztonsági frissítések hivatalos, zárt rendszeren kerülnek kiküldésre, minden esetben a készülékre éppen aktuális csomag a termék egyedi azonosítószáma alapján.

Az AIDA64 és a CPU-Z applikációt harmadik fél által fejlesztettek, melyekkel teljes együttműködést nem tudunk vállalni. Így előfordulhat, hogy a valóstól eltérő adatokat jelenik meg az alkalmazás, mivel nem rendelkezik minden engedéllyel és nem fér hozzá a készülék összes rendszerfájljához.
Ez alapján az AIDA64 és a CPU-Z alkalmazásokban kimutatott információ nem releváns."

[ Szerkesztve ]

Da pacem, Domine!

(#15199) F-ECT$ válasza bontabela73 (#15198) üzenetére


F-ECT$
titán

És akkor most lehet agyalni hogy kinek higgyünk. Lehet írni kellene a 2 app fejlesztőnek is.

Dive ever, work never.

(#15200) bontabela73 válasza F-ECT$ (#15199) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Pontosan. Melyik információ lehet a helyes? Megvannak az emailhez csatolt képernyőképek és írok is mindkét fejlesztőnek.

Da pacem, Domine!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.