Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Esetleg Alkalmazások-> Fájlok:

Itt nincs alapértelmezettre állítva a pdf-hez?

(#9002) knox83 válasza Vexille (#8998) üzenetére


knox83
senior tag

Egyszer én is jártam így ;)

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#9003) puru válasza p2pp (#8999) üzenetére


puru
senior tag

Tegnap pont ezt kérdeztem én is :)
Az asszony engem csesztett ezzel :)
Még nem találtam megoldást, de akkor ezek szerint nem csak nálunk van a hiba.

(#9004) hangyász2 válasza Sumptuous (#9001) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Beállítások\Alkalmazások\Alapértelmezett alkalmazások\További alapértelmezések

(#9005) puru válasza hangyász2 (#9004) üzenetére


puru
senior tag

Köszi!
Itt sajnos minden jól van beállítva, de csak és kizárólag az FB alkalmazásban letöltött file-okat ezzel a "Archív előnézettel" akarja megnyitni, mást nem is tudsz választani, de persze ez így használhatatlan.

(#9006) Foose válasza xhege (#8997) üzenetére


Foose
addikt

Köszi! Nyilván a kettő között nagy a különbség. Sosem ejtettem még el,de szeretnék rá továbbra is vigyázni. Robosztus? Hát,ebből a szempontból ez nekem nem baj,eleve lapát kezem van :DDD Oké,nyáron rövidnadrágos időszakban biztos nem a legjobb választás. Nekem is az aurórakék verzió van,most így hirtelen nem tudom elképzelni,milyen lehet a tokkal együtt,de hátha van róla kép neten. Aham,akkor erre gondolsz?!

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#9007) xhege válasza Foose (#9006) üzenetére


xhege
addikt

Igen erre. Nekem annyira így nem tetszik, de a tok tényleg nagyon jó. Én már sokadik telefonomnál használom az UAG tokjait. Sajna nem olcsók.

(#9008) run4fun válasza Foose (#8996) üzenetére


run4fun
tag

Ringke Fusion-X sem rossz. ;)

(#9009) bgabesz75


bgabesz75
tag

Teszteltem a vízállóságát. Szappanos vízzel lemostam tegnap. A hangszóró lehalkult egy darabig de miután kiszáradt működött rendesen. Ma megint megmostam és elment a térerő. Lekapcsoltam , kivettem a simkártyát. Átraktam Note 4-be ott működik. 4 órát vártam kb. Bekapcsoltam a P30 Prot. Rendszer felállt aztán amikor próbáltam fotózni akkor újraindult. Ki be kapcs. Úgy tűnt működik. Visszatettem a simkártyát azóta se kép se hang. Azért ennyitől nem kéne hogy bekrepáljon talán jól gondolom? :((

(#9010) njnl válasza p2pp (#8999) üzenetére


njnl
aktív tag

puru

Honor telóknál is futottam már bele. Én Operában nyitom meg ha leakarok tölteni valamit.

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#9011) Aryon87 válasza bgabesz75 (#9009) üzenetére


Aryon87
félisten

Enyém termálvízben fürdött pár órát. Semmi baja sincs azóta se.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9012) bgabesz75 válasza Aryon87 (#9011) üzenetére


bgabesz75
tag

Mi a fenét csináljak szerinted? Vodafonos a teló. Nekik kell leadni garanciába. Beázást hárítják a garlevélen de hát IP68-as.

(#9013) Foose válasza xhege (#9007) üzenetére


Foose
addikt

Pedig lehet erre fog esni a választás... :K
(#9008) neukumfe köszi,nem tetszik hogy a kijelző szélét is lefedi ahol elvileg hajlított.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#9014) Aryon87 válasza bgabesz75 (#9012) üzenetére


Aryon87
félisten

Sajna nem tudom..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9015) xhege válasza Foose (#9013) üzenetére


xhege
addikt

Nagyon jó tok. Túrázáshoz nekem is tökéletes :)

(#9016) p2pp válasza hangyász2 (#9004) üzenetére


p2pp
őstag

Köszi szépen mindenkinek a segítséget!
[kép]
Lett a jó megoldás.
Most így már ok a dolog.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#9017) NemMo válasza bgabesz75 (#9009) üzenetére


NemMo
őstag

Én csak azt nem értem, ha valamire ráírják, hogy ip68, akkor miért nem vállalnak rá garanciát. Én is kacérkottam a gondolattal, hogy kipróbálom és víz alá dugom, de nem mertem végül és a te eseted után nem is fogom

(#9018) bgabesz75 válasza NemMo (#9017) üzenetére


bgabesz75
tag

Én se kockáztattam volna de a jelenlegi fertőzésveszélyes helyzetben sűrűn kell fertőtlenítenem. Gondoltam gyorsabb így lemosni. Tényleg másodperceket volt a víz alatt. Vigyáztam rá mint a hímestolyásra. Elég vacak. Többet nem veszek hüvelyt ha ezt nem csinálják meg gariba. Samsung Note 4-em vagy az S5 egy csillagromboló ehhez képest. Videót full hd-be egy 5 évvel örefebb Note 4 is sokkal szebbet csinál. Botrány.

[ Szerkesztve ]

(#9019) jeni válasza bgabesz75 (#9009) üzenetére


jeni
félisten

ha a vízindikátor jelzőmatrica elszíneződött akkor akár a pápához is mehetsz,attól kezdve ugrik a gari a beázás címen.

(#9020) F e Z o válasza jeni (#9019) üzenetére


F e Z o
veterán

"vízindikátor jelzőmatrica" : Ez a telefon hátulján lévő kb 4*3cm-es matrica, amin az IME szám is látható.

H2O über alles!

(#9021) F-ECT$ válasza F e Z o (#9020) üzenetére


F-ECT$
titán

Az inkább a telefon belsejében szokott lenni.

Dive ever, work never.

(#9022) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Hali!

Erre valaki? Egy P30 Pro-rol van amugy szo.

(#9023) jeni válasza Tomi0703 (#9022) üzenetére


jeni
félisten

[link]

Nem tudom,hogy a lista mennyire friss,de az Aquacomp nem szerepel rajta.

[ Szerkesztve ]

(#9024) zso79 válasza jeni (#9023) üzenetére


zso79
őstag

Érdekesség: ha a hivatalos oldalon rányomsz a Vásárlás gombra, feldobja pl. az Aqua-t is. Felhívtam őket, ők csak 1 év garival árulják a telefont.

(#9025) jeni válasza zso79 (#9024) üzenetére


jeni
félisten

de mégis miért csak 1 évet vállalnak,ugyanis ha netalán a szerviz bevállalja a 2 évet és elromlik a második évében,vagyis csereengedélyes lesz akkor az Aquacomp,hogy kártalanÍt?

a belinkelés most se megy az UPC oldalról!

(#9026) bgabesz75 válasza jeni (#9025) üzenetére


bgabesz75
tag

Akkor szoktak ilyet csinálni ha nem a hivatalos magyarországi képviselettől szerzik ba hanem szürkeimportból. Így olcsóbban lehet értékesíteni.

(#9027) Csabex válasza bgabesz75 (#9018) üzenetére


Csabex
őstag

A hivatalos Huawei oldalán ez áll:

"Az eszközt ellenőrzött körülmények között tesztelték, és meghatározott körülmények között tanúsítottan csepp-, víz- és porálló (eleget tesz az IEC 60529 szabvány IP68 besorolási feltételeinek).

A víz- és porállóság nem tart örökké, és idővel az ellenállóképesség normál használat mellett is csökkenhet. Ne töltsd a telefont nedves környezetben, vagy ha maga a telefon nedves. A tisztítással és megszárítással kapcsolatos utasításokat lásd a kézikönyvben. Ha a telefont folyadékba meríted, a garancia az ebből fakadó kárra nem terjed ki.

Megjegyzés: Az IP68 védelem azt jelenti, hogy bizonyos meghatározott tesztkörülmények között az eszköz védett a víz káros beszivárgása ellen legalább 1,5 méter vízmélységig és legalább 30 percig, miközben a víz és a telefon hőmérsékletének különbsége nem haladja meg az 5 K-t.

*Az IP68 védettség fröccsenésálló, vízálló és pormentes kialakítást jelent, amit ellenőrzött, laboratóriumi körülmények között vizsgáltunk be az IEC 60529 szabvány szerinti IP68-es védettségnek megfelelően. A fröccsenés-, víz- és porállóság nem tart örökké, és idővel az ellenállóképesség normál használat mellett is csökkenhet.
A tisztítási és szárítási utasításokat lásd a felhasználói útmutatóban. A garancia nem terjed ki a folyadékok által okozott károkra.
"

Kíváncsi leszek a fejleményekre ha beviszed...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#9028) mobal


mobal
MODERÁTOR

Kiváncsiságból valaki megosztaná velem, hogy melyik a gyári ébresztő hang független szoftverrel rendelkező készüléknél? :)

Nekem DT-s van és ott a Telekom Default.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#9029) bagyulus válasza mobal (#9028) üzenetére


bagyulus
tag

Szia! nekem a Forest Melody. (Alapertelmezett)

(#9030) mobal válasza bagyulus (#9029) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:R

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#9031) bgabesz75 válasza mobal (#9028) üzenetére


bgabesz75
tag

Kis szappanos kézmosót kentem rá és lemostam nem csaphideg vízzel pár másodperc alatt. Ha ezt nem bírja az ip68-nak hazudott cucc akkor kalap szart nem ér. Nem elég hogy ránk hozták a kórságot mert minden szart megesznek még a telefonjaik is szarok.

[ Szerkesztve ]

(#9032) Aryon87 válasza bgabesz75 (#9031) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem volt leejtve a telefon?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9033) bgabesz75 válasza Aryon87 (#9032) üzenetére


bgabesz75
tag

Nem. Tokban is van , fólia is van rajta. Novemberi a készülék de csak decemberben kezdtem el használni amikor megjött hozzá a spigen tok és fólia.

(#9034) NemMo válasza bgabesz75 (#9033) üzenetére


NemMo
őstag

Sajnálom, hogy így jártál. Azért fura, hogy ekkora szórás van a vízállóságban, mert Aryon87 simán medencézett vele és kutya baja te meg csak a csap alá tetted és meghalt.

(#9035) Márky


Márky
tag

Megjött a márciusi biztonsági frissítés.

(#9036) bgabesz75 válasza NemMo (#9034) üzenetére


bgabesz75
tag

Beküldöm valahogy a szervízbe. Adnak gondolom árajánlatot. Hibáztam abban hogy bekapcsoltam. Hagyni kellett volna kiszáradni pár napot. Akkor valószínűleg működőképes maradt volna ha nem is vízálló. Addig fizetem a vodafonnak. Ha a javítás túl drága akkor nem.csináltatom meg. Veszek inkább egy olcsóbb telefont. Amìgy is pénzkidobás egy ilyen drága mobil főleg ha az ember nem is tudja használni. Ha találok valakit aki olcsón javítja viszonylag akkor megcsináltatom. Kérdés hogy mi száltt el benne? Vagy eladom alkatrésznek.

(#9037) Vexille válasza Márky (#9035) üzenetére


Vexille
tag

Csak biztonsági frissítés vagy tartalmaz egy kis javítást is a rendszerhez?
Gondolok itt pl a videózáshoz a csúszkára hogy rendbe rakják. :D

Szilvásbukta, mert azt szeretem!

(#9038) L_ajos válasza Vexille (#9037) üzenetére


L_ajos
őstag

Sajnos azt szerintem elfeledheted :( Pedig nekem is az a "legnagyobb" bajom :(

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#9039) Aryon87 válasza L_ajos (#9038) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem meg az, hogy automatában fotózol, és ha egy virágot szeretnék közelebbről fotózni, a telefon szerint az már makró, és már ugrik is a kép, azaz átvált makró módba, holott én nem akarok makró módban fotózni, elvégre erre külön van supermacro mód. De ő akkoris átvált, ha akarod ha nem. 9-es droidon nem csinálta ezt.
Na ez bosszantó. És az AI ki van kapcsolva.
A videós zoomcsúszka meg a másik, bár nem sűrűn videózok szerencsére.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9040) Márky válasza Vexille (#9037) üzenetére


Márky
tag

Csak a biztonsági update, nincs benne semmi fícsör illetve bug javítás sajnos.

(#9041) L_ajos válasza Aryon87 (#9039) üzenetére


L_ajos
őstag

Na igen. Csak azt nem értem hogy ami eddig működött azon miért változtattak a rossz irányban. A huawei-nél a digitálisból optikaiba átmenet valami förmedvény. És érdekes módom a samu minden erőlködés nélkül megtudta oldani erőlködés nélkül. Arra meg ne hivatkozzanak már hogy erre a vas nem elég. Egyszerűen a termékkövetésük ugy xar ahogy van, a fejlesztést meg mindig a következő telefonban látják.

Nagyon rossz hozzáállás ez ( főleg mostanában )

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#9042) Sumptuous válasza Aryon87 (#9039) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Pro módban nem vált át. Ha minden csúszkát automatán hagysz, olyan, mintha automata módban lenne -(mínusz) az automatikus ultraszéles mód.. De gondolom Te ezt tudod :D :R

(#9043) Aryon87 válasza Sumptuous (#9042) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudom. Viszont Pro modban nalam nincs optikai stabi, ugy remeg a kep akkor mint a kocsonya..
Ne kerdezd hogy, en sem ertem.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9044) _retry_


_retry_
csendes tag

Üdvözlök mindenkit!
Ma sikerült a két hetes P30 prom elejteni! Természetesen a kijelzőm két sarka szilánkosra tört, illetve átlósan elrepedt! Kifogástalanul működik, a készülék minden szempontból, de ez így nem maradhat! Szóval legyetek szívesek segítsetek hová vigyem, és ha tudtok árakat mondjatok mennyibe fog ez fájni!? Délalföldi vagyok, szeged pest vonalat járom!

(#9045) thesound válasza _retry_ (#9044) üzenetére


thesound
őstag

https://consumer.huawei.com/hu/support/service-center/

90k (olvastam valahol, de kb. reális)

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#9046) knox83 válasza _retry_ (#9044) üzenetére


knox83
senior tag

Előlap (kijelző): 73628 forint
Alaplap: 78084 forint
Hátlap: 21165 forint
Előlapi kamera: 10708 forint
Hátlapi kamera: 37789 forint
Akkumulátor: 8838 forint

Huaweiblog szerint ilyen árak vannak.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#9047) AtHoS válasza thesound (#9045) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Weboldalon alkatrészárak ott vannak tájékoztató jelleggel: [link] plusz szerviz díj.
Fekete P30 Pro esetében 73k magasságát hoz előlapra

read-only mode on the forum

(#9048) thesound válasza AtHoS (#9047) üzenetére


thesound
őstag

:R Ezt nem is néztem.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#9049) _retry_


_retry_
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget!
Nem kicsit szívtam meg, közel 100rongy lesz!

(#9050) trish92


trish92
csendes tag

Sziasztok! Nem tudom mióta, de a hicare app devices alatt egy mate 10 lite-ot mutat, mint saját készülék. Mi lehet ennek az oka? Most hajnalban ment fel a 190-es update .

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.