Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16301) Brain75 válasza xcsabo (#16300) üzenetére


Brain75
senior tag

HDB USB be van kapcsolva.
Részenként a képeket a videókat, a kontaktokat, az SMS-eket le tudom menteni, de nem a backup opcióval.

1 hónapja kb ugyan ennyi cucc volt rajta éa akkor pikk-pakk ment.
Azóta jött egy miui11 és most mikor próbálom hiába várok nem megy.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#16302) Csabex válasza Tyurp (#16298) üzenetére


Csabex
őstag

Hát igen... Azok után, hogy a 4-ik hsz-ed a topikban :DDD Nem csak szerinte az, hanem jó páran vagyunk így ezzel a flippel... Attól is függ milyen munkahelyed van, de ha bányában dolgozol, akkor megértelek :D Kellemes Húsvétot!

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#16303) thesound válasza Tyurp (#16298) üzenetére


thesound
őstag

Beütött a sonka rendesen. Vagy a torma vágott oda?

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#16304) Tyurp válasza thesound (#16303) üzenetére


Tyurp
kezdő

Mindkettő :D

(#16305) DirtyFREE válasza anonymus89 (#16294) üzenetére


DirtyFREE
tag

Igen több évig használtam a másik Huawei telefonomban.

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#16306) anonymus89 válasza DirtyFREE (#16305) üzenetére


anonymus89
addikt

Érdekes egy FR-t csinálnék mindenképpen.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#16307) DirtyFREE válasza anonymus89 (#16306) üzenetére


DirtyFREE
tag

Megpróbálom ma, aztán majd jelentkezem, hogy segített e. :W

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#16308) Tutu7030 válasza Tyurp (#16304) üzenetére


Tutu7030
veterán

Hogy ne érezd magad annyira egyedül..
A galaxy spica óta mindegyik telefonomhoz flip tokot használok (kivéve az lg optimus 2x, mert a "dupla" akksi miatt arra nem kaptam). 😃

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#16309) Ferenczi Áko válasza Brain75 (#16301) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Csináltál frissites után factory resetet? Mert ugyan így jártam én is. Először mikor frissült 11-re, simán csináltam biztonsági mentést. Majd visszaraktam a 10-es emuit, és elfelejtettem kikapcsolni az automatikus frissítést, éjjel lefrissült a telefon. Mondom csinálok megint egy biztonsági mentést, de úgy, hogy előtte nem reseteltem, és nekem sem engedte egyben,csak külön külön.. aztán inkább otg kábellel telefonról pendrive-ra mentettem..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16310) Sumptuous válasza Ferenczi Áko (#16309) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Próbáljátok már törölni a "Hisuite" és a "Biztonsági mentés" alkalmazást. Más verziót használ a két emui, nem kompatibilis egymással. Lehet elég csak a Hisutite-ot törölni a telefonról, majd úgy próbálni, hogy a pc-s hisuite rakja fel a telefonra az újabb verziót. Ha nem elég, akkor a Biztonsági mentés app is törölhető. Szerintem ez a gond. :R

(#16311) Ferenczi Áko válasza Sumptuous (#16310) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Az nem gond. Én a 10-es EMUI-ról csináltam biztonsági mentést, ami a 11-es telepítése után gond nélkül visszament. Az a gond amit írtam.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16312) Brain75 válasza Ferenczi Áko (#16309) üzenetére


Brain75
senior tag

Nem csináltam FR-t mert még nem volt érkezésem rá.
Másik P30pro a csaláfban ugyan így 11-re frissítés után hibátlanul megcsinálja a backupot Hisuite-ből.

Na de ha nem marad más akkor FR lesz a vége.

De köszönöm az ötletet valószínű az lesz a vége :(

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#16313) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Valaki, aki 10-en van, a kamerabeállításokban vaku segédfény beállítás ott van? 11-ben nem látom

(#16314) mateo91


mateo91
tag

Hali van aki tervezi lecserélni a p30 proját ?
Ha igen miben gondolkodik az illető ?
Az van hogy véleményem szerint elég jóra sikeredett, így 2 év használat után is ezt tudom mondani, szóval ha cserélem is tanácstalan vagyok.
Vagy esetleg aki már lecserélte, akkor mire és mi a tapasztalata ?

(#16315) Beaumont válasza mateo91 (#16314) üzenetére


Beaumont
aktív tag

En is az vagyok. Huawei-t megszerettem, minosegben nalam veri a tobbi flagshipet. Nem talaltam meg meg a normalis utodjat... Samsung soha tobbet, almakat soha nem kedveltem. Xiaomi 11 Pro talan ami szoba johetne valamikor...

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#16316) knox83 válasza mateo91 (#16314) üzenetére


knox83
senior tag

Szia, nagyon jó a p30 pro, hiába 2 éves még mindig nagyon rendben van. Nem tervezem a cserét de nézelődöm azért. Op9 pro illetve mi 11 ultra. Utóbbi talán végre minden tekintetben jól sikerült de az a hátlap borzalmas. Op9 pro-nál meg nagy volt a marketing duma..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#16317) Csabex válasza mateo91 (#16314) üzenetére


Csabex
őstag

Én sem tervezek cserét... Amíg tudom, addig kihúzom vele. Úgy érzem, hogy az elkövetkezendő 5 évben lazán felül is múlja az elvárásaim. Nem értem minek, a 2 év miatt fogalmazódott meg benned a csere gondolata, vagy az miatt, hogy családi / baráti körben ciki az a dolog, hogy 2 éves telefonod van?

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#16318) Bferibörs válasza Beaumont (#16315) üzenetére


Bferibörs
addikt

sajnos +1 :O

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#16319) F-ECT$ válasza mateo91 (#16314) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem most még nem, de 3 évesen már valószínű a csere. Egyelőre OP és Xiaomi jöhetne szóba.

Dive ever, work never.

(#16320) Ferenczi Áko válasza knox83 (#16316) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Így vagyok vele én is. Lassan 2 éves lesz a telefon, de ugyan olyan fürge mint volt, a kamera első osztályú. Akksit cseréltetek benne aztán kész. Még a kijelzője sem égett be, mint a Samsungjaim, másfél év után. Ez lesz az első olyan telefonom amit garancián túl is megtartok,pedig azért pár mobil volt már nálam! :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16321) xcsabo válasza Sztyepadzso (#16313) üzenetére


xcsabo
senior tag

Nálam sincs már 11-en.

(#16322) hodostamas


hodostamas
addikt

Emui 11en a dupla hangero fel masnak mukodik rendesen? Emui 10 alatt is mar lassu volt, de itt katasztrofa. Felesegemnek es nekem is masodpercek, de van hogy 2. Vagy 3. Dupla le nyomasra indul csak a kamera... Egyre jobban erik hogy vissza rakjam az android 9et, csak az a macera.

(mielott megint vki szol hogy nem is lassu, haverom mikor megvette az uj p30prot, par napig 9es volt fent neki, hat eg es fold, de nagyon idegesito hogy mellette meg par dolog elegge praktikus az uj emuikban.)

[ Szerkesztve ]

(#16323) AtHoS válasza hodostamas (#16322) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam dupla fel-re nem reagál, de dupla le-re kb. 0.5sec és bent a kamera...igaz csak sima P30-om van

read-only mode on the forum

(#16324) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Aliról/Ebayről milyen kábelt ajánlotok, amivel megy a Supercharge?

(#16325) Dhampir válasza Beaumont (#16315) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, kiváló minőségűek a Huawei mobilok és a Honor is az volt. :K

Xiaomi 11 Pro talan ami szoba johetne valamikor...

Itt írják:

Frissítés: a Mi 11 Pro-ból nem lesz nemzetközi kiadás, csak a kínai piacra szánják.

Helyette a még durvább Xiaomi Mi 11 Ultra jön hozzánk, illetve a lapos kijelzős Mi 11i.

(#16326) xcsabo válasza hodostamas (#16322) üzenetére


xcsabo
senior tag

Nekem az akku idő miatt érik leginkább. Főleg ha a gyorstöltőt használom. Utána meg gyorsabban merül.

(#16327) .zSoLTi. válasza F-ECT$ (#16319) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Xiaomit ne akarj, 1 hónapig bírtam vele. Óriási bug tenger a MIUI.... :U

(#16328) njnl válasza bontabela73 (#16232) üzenetére


njnl
aktív tag

Óriási köszönet, sosem jöttem volna rá, hogy ezért szaggat a TvGo. Már ott tartottam, hogy az m4 sportot inkább böngészőben néztem.... :R :R :R

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#16329) njnl


njnl
aktív tag

Nálatok a YT Vanced működik? Napok óta offline állapotot ír, közben pedig a Manager appja nem enged frissíteni...

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#16330) bagyulus válasza njnl (#16329) üzenetére


bagyulus
tag

Ment. PM

(#16331) knox83 válasza njnl (#16329) üzenetére


knox83
senior tag

Nekem jól megy, nincs gond vele.

Így kb 5 feltöltés után mondhatom emui 11 alatt semmi gond nincs az akkuval. A legutóbbi (tegnap) 15%-nál 1 nap 20 óra és 8 óra sot.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#16332) Beaumont válasza Dhampir (#16325) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Koszi. :) Az Ultrat akartam irni, csak meg nem jelent meg. :D Olvasgatok rola hetek ota. De meglatjuk majd. Meg raerek. Ez meg teljesen megfelel a mostani igenyeimnek. :)

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#16333) joceszko01 válasza Tyurp (#16298) üzenetére


joceszko01
csendes tag

A flip tok sem mindenható. Nekem speciel gyári flip tokban esett le és úgy tört a kijelző hogy öröm volt nézni! Esés közben kinyílt. Meg is döglött a kijelző, gyári csere 90-ezer lett volna. Szerintem jobb egy olyan tok aminek a széle túlnyúlik a kijelzőn. De bármilyen tok mellett eshet olyat hogy annyi a kijelzőnek.

(#16334) Macika66 válasza Beaumont (#16332) üzenetére


Macika66
Topikgazda

1200 €-s indítóárral.....fene tudja...

De szerintem is az egyetlen alternatíva a P30Pro után...

(#16335) Doki42 válasza Dhampir (#16325) üzenetére


Doki42
őstag

A Honor most is az :D :D

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#16336) vlesi69 válasza mateo91 (#16314) üzenetére


vlesi69
senior tag

Szia! Én egy Mi10 T Pro-ra cseréltem, de mellette van egy S21 Plus, S10 Lite. Ha nem jönnek be még a Oneplus van a pakliba.

(#16337) Pinyo16689 válasza vlesi69 (#16336) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Szia! A Mi 10 T pro milyen a P30 pro-hoz viszonyítva? Leginkább a kamerára gondolok.

(#16338) .zSoLTi. válasza Pinyo16689 (#16337) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Sokkal gyengébb a xiaomi, 1 hónapot használtam..

(#16339) Peace


Peace
nagyúr

Hali!

Az eltűnő mp3-ak az valami Android hülyeség? Mp3-ból kivágok részletet vagy YT-ról letöltök mp3-at és használom csengőhangnak vagy ébresztőhangnak, az működik pár hétig vagy hónapig, majd egyik pillanatról a másikra eltűnik a telefonról. Ugyanezt csinálja párom P30 Lite telója és tesóm régebbi Huawei készüléke is. Android vagy Huawei csinálhatja ezt? Próbáltam átnevezni a kivágott mp3-at alarm.mp3-nak, így is letörölte a telefon... :(

(#16340) knox83 válasza Peace (#16339) üzenetére


knox83
senior tag

Örülök, hogy valaki leírta, pontosan ugyanez a jelenség nálam is. Időről időre eltűnnek és fogalmam sincs mi az oka..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#16341) Ernesst válasza Peace (#16339) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Az "Optimalizáló" appban jobbra fent beállítások / fájlszemét automatikus eltakarítása kikapcsolt állapotban van?

(#16342) Pinyo16689 válasza .zSoLTi. (#16338) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Köszi, akkor jól döntöttem! Gondolkodtam, hogy Mi 10 t pro-t veszek, de vegul a P30 pro-t választottam.

(#16343) mati12 válasza mateo91 (#16314) üzenetére


mati12
senior tag

Már én is többször nekifutottam a cserének,de egyelőre nem találtam még alternatívát ami többet nyújthatna mint a P30 Pro.
Ha az Usa nem kaszálta volna el a Huawei-t akkor P40 Pro-ra már váltottam volna,de a Google megléte még előnyt élvez a kamera minőségével szemben. Viszont ha bejönnek a jóslatok és a P50-Pro tényleg megkapja az 1 colos szenzort,akkor nem kérdés,hogy milyen lesz a következő telefonom.

[ Szerkesztve ]

(#16344) joceszko01


joceszko01
csendes tag

Nekem kényszer szülte a P30Pro cseréjét mert betört a kijelző. Nagyon sok telefont megnéztem de vagy az áruk vagy egyéb dolog pl. Kijelző minősége miatt mind kiesett. Végül utolsó lehetőségként vettem egy Oneplus 8T-t amivel meg vagyok elégedve. A kamera meg az akku gyengébb kicsivel érzetre, viszont a gyorstöltő nagyon jó, nagyon hamar feltölti. Valószínűleg ha levenném a képernyőt 120hz-ről akkor tovább bírná de ha már benne van akkor használom. Ami előny még, hogy nem lekerekített a kijelző széle, az nem tetszett a P30Pro-ban.
Nagyon sajnálom a huaweit mert eddig ez volt a legjobb telefonom és szívesen vettem volna másik huaweit de a google-től nagyon függök.

(#16345) Peace válasza Ernesst (#16341) üzenetére


Peace
nagyúr

Be volt kapcsolva. Ez csinálhatja? Az mp3 mióta fájlszemét? És miért csak az az egy, amit beállítok csengőhangnak vagy alarm-nak? :F

(#16346) F-ECT$ válasza Peace (#16345) üzenetére


F-ECT$
titán

Mert az gondolom kis méretű.

Dive ever, work never.

(#16347) Peace válasza F-ECT$ (#16346) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem semmi. Remélem ez megoldja, mert baromira idegesítő.......

(#16348) Ernesst válasza Peace (#16345) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Igen, szerintem ez lehet a ludas. Nekem volt néhány lementett apk kiterjesztésű fájlom, ugyanez történt, folyton eltűntek. Mióta kikapcsoltam a funkciót, megszűnt a jelenség. Az nagyon jó kérdés, mi alapján dönti el, mi számít fájlszemétnek...

(#16349) Peace válasza Ernesst (#16348) üzenetére


Peace
nagyúr

:R

(#16350) anonymus89 válasza Ernesst (#16348) üzenetére


anonymus89
addikt

Az automatán fut Nektek mert én még soha nem kattintottam rá sem.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.