Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) pepetech


pepetech
őstag

Időközben gyors észrevétel. Eddig gesztus vezérlést használtam. Most kikapcsoltam erre megjött a frissítés 😂. Na ez most vagy anomália vagy lehet köze hozzá ?

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#7002) Exodion válasza pepetech (#6999) üzenetére


Exodion
aktív tag

HiCare > Services > More > Update. P30 -on tökmindegy mert megnyitja neked a Settings menüből a Software Update - et. Az Android10-es frissítést egy automata osztja ki IMEI számok alapján. Ezt már írták korábban. A feleségem Mate20 pro -ja szombaton kapta meg, az én P30 pro -meg 1órája disabled hicare mellett mint minden más frissítést korábban.

[ Szerkesztve ]

(#7003) andor80 válasza pepetech (#6999) üzenetére


andor80
senior tag

Nincs olyan,hogy gyengébb modell vagy csúcs szerencsére a huaweinél frissítés terén.Amire megigérik kb egyidőben kijön az ütemterv szerint.Szerintem van értelme .Kis körökben frissítésnél hamarább kijön a hiba.Láthatod sokan a 168 as frissítést kapták meg amit vissza is vontak a szerverről mert fagyást okozhatott.Én már a 173 ast kaptam meg pár napja.Semmit nem veszítesz hidd el kitesztelt cuccot kapsz nézd inkább így.Jönni fog az pár nap max hét

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#7004) F-ECT$ válasza Ercsé (#7000) üzenetére


F-ECT$
titán

Én wazezok, de nálam nem szaggat. Próbálj meg egy FR-t.

Dive ever, work never.

(#7005) pepetech válasza andor80 (#7003) üzenetére


pepetech
őstag

Most jött az előbb írtam. Kilőttem a gesztus navigálast erre jelzett a telefon nem értettem az összefüggést. De 173 jött nekem is.

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#7006) sfdrakex válasza Ercsé (#7000) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Sokat használom a wazet, semmi gondom vele. Próbálj egy adatmentést, majd gyári visszaállítást, és csak a wazet tedd fel.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#7007) krizitomo


krizitomo
tag

EMUI 10-ben megmaradt a csengovideo (video csengohang)?

(#7008) mati12


mati12
senior tag

[link]
Én is rendszeresen használlom az Android autó alkalmazást,amit idáig külső forrásból kellett telepíteni. Miután megkaptam a 10-es androidot csodálkoztam is,hogy miért ajánlja fel a Play áruház a frissítését.Rá is böktem,hogy mi okozta a változást de nem jöttem rá.Idáig..

[ Szerkesztve ]

(#7009) szabeska válasza krizitomo (#7007) üzenetére


szabeska
addikt

En ugy lattam igen.

F1

(#7010) ferrari0819 válasza mati12 (#7008) üzenetére


ferrari0819
tag

Én is 4 éve rendszeresen használom. Ahogy föl került a 10-es rendszer külső forrásból tettem is föl a progit.
Most rá kerestem a play áruházban és nem is találja az Android Autot pedig jó lenne mert eddig mindig manuálisan kellett telepíteni ha jött egy újabb verzió. Tudsz segíteni ebben?

(#7011) ferrari0819 válasza mati12 (#7008) üzenetére


ferrari0819
tag

Most néztem, és a play áruházban a telepítette alkalmazásoknál azt írja hogy telepítve van pedig külső apk fájlal tettem föl. Mindegy akkor remélem így is jó :D

(#7012) mati12 válasza ferrari0819 (#7010) üzenetére


mati12
senior tag

Nem tudok sajnos segíteni mert én sem szándékosan frissítettem. A külső forrásból származó appot kb.fél éve nem frissítettem már nem tudom hány verzióval voltam lemaradva,de amikor felraktam az Android 10-et utána ott volt a frissithetősége a Play áruházban a többi frissítésre váró alkalmazás között. Természetesen frissítettem,azóta az alkalmazás fent van a készülékemen de a Play áruházban már én sem látom. Kíváncsi vagyok,ha kijön egy újabb frissítés azt újra jelzi-e majd a telefon nekem.

[ Szerkesztve ]

(#7013) ferrari0819 válasza mati12 (#7012) üzenetére


ferrari0819
tag

Na pont erre gondoltam én is, hogy jelzi e majd a frissítést mert októberi az utolsó de viszont ahonnan eddig töltöttem ott november 19.ei az utolsó hivatalosan kiadott. :F

(#7015) lukoz


lukoz
aktív tag

Sziasztok!
Sikerült a gyári időjárás app-ot törölnöm. Meg van valakinek a hivatalos gyári apk-ja? /Az appgaleryben nincs fent az eredeti gyári/
Köszönöm

(#7016) zaphod78


zaphod78
tag

Helló!
10-esfrissítés után gondoltam nyomok egy Wipe Cache-t, de sajna eltűnt a Recovery-ből. Esetleg valahonnan el lehet érni?FR-t nem szeretnék egyenlőre, amíg nem botlok valami komolyabb hibába.
Köszi.

(#7017) szabeska válasza zaphod78 (#7016) üzenetére


szabeska
addikt

Ott van az, a recovery-ben az egyik "menüpont" alatt.

F1

(#7018) knox83


knox83
senior tag

Otthon+ alkalmazást használ valaki? Mióta frissült 10re érdekes dolgot csinál..

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#7019) andor80 válasza pepetech (#7005) üzenetére


andor80
senior tag

semmi köze a gesztusnak pont akkor érkezett hihih

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#7020) csolaca68 válasza #37937408 (#7014) üzenetére


csolaca68
tag

Így jártál, de szerintem az s10+nál is találnál hibát :))

(#7021) subset válasza lukoz (#7015) üzenetére


subset
senior tag

Én még a 9-es alatt töröltem. Sokat keresgéltem, mi lehetne a megoldás de arra jutottam, hogy csak az fr segít....
Ha találnál valami megoldást mégis, engem is érdekelne...

Használj Te is szabad szoftvert !

(#7022) szabeska válasza lukoz (#7015) üzenetére


szabeska
addikt

[link] Apkmirror

F1

(#7023) subset válasza szabeska (#7022) üzenetére


subset
senior tag


ezen már túlvagyok(unk)
nem ilyen egyszerű :(
....de köszönjük

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#7024) koxmatyi válasza #37937408 (#7014) üzenetére


koxmatyi
tag

(#7025) szabeska válasza subset (#7023) üzenetére


szabeska
addikt

Oh :(((

F1

(#7026) asddsa válasza lukoz (#7015) üzenetére


asddsa
tag

/system/priv-app/HwWeatherClock/HwWeatherClock.apk

pl totallcommanderrel ki tudod böngészni

Vagy asszem adb -vel:

pm install -k --user 0 com.huawei.android.totemweather

Én is pont ezt letöröltem egy éve, és vissza lehetett szenvedni FR nélkül :D

[ Szerkesztve ]

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#7027) subset válasza szabeska (#7025) üzenetére


subset
senior tag

Mégis felment :), most látom az alkalmazások között....
Köszi
Még a 9-es android alól sikerült véletlenül letörölnöm, utánna bármilyen apk-val próbálkoztam nem jött össze a dolog.
Most, hogy frissült 10-esre a droid, összejött, pedig látod, hogy azt írta, hogy "nem sikerült telepíteni"

Kíváncsi vagyok lukoz kollégának össze jön-e

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#7028) firemanus82


firemanus82
senior tag

Még mindig a Bluetooth. A watch gt 2-n a gyári huawei csengohang szól ha hívnak, kivéve néha, amikor a telefonon beállított csengohang szól az órából. Ugyanez a kocsi kihangositojanal. Mitől van ez, van e erre valami megoldás? Elég bugyuta dolog h cseng a telefon egy csengohangon, a kezemen meg az óra egy másikon :O

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#7029) mackosajt válasza koxmatyi (#7024) üzenetére


mackosajt
addikt


Erre gondolt szerintem, hogy tovább húzva 4 oszlop lesz.
De lehet tévedek.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7030) andor80 válasza subset (#7023) üzenetére


andor80
senior tag

hu bakker telepíts adblockert.-......

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#7031) koxmatyi válasza mackosajt (#7029) üzenetére


koxmatyi
tag

Ha már lehúzta akkor nem teljesen mind1, én a felső 5 öt használom
De ha lehúzom és onnét kell valami akkor szerintem már teljesen mind1 hogy 4 vagy 5 van egymás mellett
Aztán lehet csak kötekedni akart.....

(#7032) F-ECT$ válasza koxmatyi (#7031) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez így szerintem is picit gagyi. Különösebben nem érint engem, de elhiszem, hogy zavaró tud lenni.

Dive ever, work never.

(#7033) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

baszodeka33
"Már csak balrol jobbra lehet eldobni értesítést ...
... a csúfos bukás után a meggyalázott felhasználó könnyes szemét remegve csukja be a frissítések felett és beszopatott lelke kimondja az végítéletet: ... amugyis S10+t kellet volna venni inkább." Nagy dolgok ezek... :R

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#7034) krisz4b70 válasza Samanbacsii (#7033) üzenetére


krisz4b70
aktív tag

Mondjuk balkezesként tényleg kicsit kényelmetlen, bezzeg ha jobbról balra lehetne csak eldobni akkor tuti több embert zavarna.

Diszkrimináció a belkezesekkel szemben kérem szépen. :DDD

(#7035) Samanbacsii válasza krisz4b70 (#7034) üzenetére


Samanbacsii
őstag

:R Megkövetem a balkezeseket! :R:D ... és mi lesz ha S10+ is?... :F ... Rohadt ez a világ. :DDD

[ Szerkesztve ]

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#7036) Aryon87 válasza krisz4b70 (#7034) üzenetére


Aryon87
félisten

En jobbkezeskent bal kezzel is el tudom pucolni az ertesitest, szoval ha csak ez a fo kifogas hogy Samura vaktson, sok szerencset hozza:C erosen ajanlok melle powerbankot mint kiegeszito tartozek. Kesobb jol johet:D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7037) Sztyepadzso válasza koxmatyi (#7031) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Engem is zavar, mert hely lenne neki...

(#7038) lukoz válasza subset (#7027) üzenetére


lukoz
aktív tag

Apk-val sikerült, pedig nekem is azt írta nincs telepítve. Total Commanderből nem lehet megnyitni a fájlt. Nova launcheren pedig nem tölti be widget-ként :D :D :D :D :D /már kezd bosszantani :D :D ;] ;] /

(#7039) subset válasza lukoz (#7038) üzenetére


subset
senior tag

Igen, sajnos a nem gyári launcherrel nem megy a widget....ez nekem is fáj :(
andor80 imádom a reklámokat....meg amennyit én netezek a telón :DD

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#7041) rolandrepasi válasza #37937408 (#7040) üzenetére


rolandrepasi
tag

Hàt ez az! Minek ezen besértődni??!! :))

(#7042) akooos válasza #37937408 (#7040) üzenetére


akooos
veterán


S10+ is 6-ból 4-re vált :))

[ Szerkesztve ]

(#7043) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Ezt tudja valaki, milyen funkciót takar?

Ez lenne a 4G+, vagy LTE Advanced?

Telekomnál van bármi különbség ki vagy bekapcsolva? :R

(#7044) mackosajt válasza koxmatyi (#7031) üzenetére


mackosajt
addikt

Engem sem zavar. Egyébként most atmozgattam a kapcsolokat. Így már nekem sem kell duplán lehuzni.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7045) kosmoo81


kosmoo81
tag

Feltettem a második spigen üveget. Katasztrófa hogy egy ilyen cég ilyen terméket ki mer adni a kezéből.
Fel le csuszkal az üveg a telefonon, van ahol nem érzékel, erosebben kell nyomnom és nem is fekszik fel rendesen, pedig nem is használtam felhelyezes után töltőn volt.
Amazonon vettem, vissza lehet küldeni?
A tokot is küldöm vissza azzal a lendülettel.

(#7046) Dwatti válasza kosmoo81 (#7045) üzenetére


Dwatti
addikt

Biztos hogy "eredeti" ? Nekem 2 Spigen üveg volt már fent első azért mert 14 napon belül kicseréltettem a telefont (ujjlenyomatolvasó nem működött) az első üveget vissza raktam az új csere telefonra amíg nem jött meg a második üveg , rendesen felfeküdt .
Akkor sem meg azóta sem mozdult el pedig már többször leejtettem .

[ Szerkesztve ]

(#7047) kosmoo81 válasza Dwatti (#7046) üzenetére


kosmoo81
tag

Spigen DE amazon shopjatol vettem, eredeti kell legyen. Egyik széle mindig feljön, vagy a közepe domború és emiatt zavaró nagyon...

(#7048) Alexa77 válasza kosmoo81 (#7047) üzenetére


Alexa77
csendes tag

Ezeket én is tapasztaltam, csak addig van rajta amig meg jön a nilkin.

(#7049) andor80 válasza #37937408 (#7040) üzenetére


andor80
senior tag

"A OneUI sokkal felhasznalobaratabb mint az Emui."
A helyes megfogalmazás : NEKED!
2 napig kelett azzal az ocsmány logikátlan felülettel élnem még launchert se tehettem rá céges biztonság miatt...Szóval miért kell nemigazságot állítanod?

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#7050) Dwatti válasza Alexa77 (#7048) üzenetére


Dwatti
addikt

Akkor úgy látszik nekem eddig szerencsém volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.