Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16251) xcsabo válasza New Bluestar (#16249) üzenetére


xcsabo
senior tag

PH topikban az írják nem app hiba, hanem a PH weboldalon valamit fejlesztettek ezért az app nem tud vele kommunikálni.

(#16252) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Sziasztok!
Ma vettem a telelefont, szépen fogadta és telepítette a frissítéseket. 9-ről átment 10-es droidra csináltam gyári visszaállítást. Utána most jött az emui11 frissítés, újra kell csinálnom mert közbe félig belaktam, ha nem muszály nem kezdeném újra... :F

[ Szerkesztve ]

(#16253) xcsabo válasza .zSoLTi. (#16252) üzenetére


xcsabo
senior tag

Nekem is ugyanez volt 1 hónapja kb. Eddig nincs vele baj. Legalábbis az FR hiánya miatt.

(#16254) Zoz válasza .zSoLTi. (#16252) üzenetére


Zoz
őstag

Vannak akiknek manapság is FR a hobbija :)
10 évvel ezelőtti 2.x időkben tényleg nem ártott.
Én se a P10-en se a P30-on nem csináltam, csak jönnek szép sorban a frissítések, működik és kész.

(#16255) xcsabo válasza Zoz (#16254) üzenetére


xcsabo
senior tag

Nekem is ugyanez volt P10-en és most P30 pro-n is.

(#16256) New Bluestar válasza Luciano (#16250) üzenetére


New Bluestar
tag

Szia !
Én ilyent vettem, de van itt sokféle.

(#16257) szemesi69 válasza .zSoLTi. (#16252) üzenetére


szemesi69
addikt

Ha jól működik használd :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#16258) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Ok köszönöm a válaszokat, nem bántom használom :K

(#16259) Foose válasza Zoz (#16254) üzenetére


Foose
addikt

Az az igazság hogy én sem csináltam még FR-t,két éve vásárolt teló. Eddig nem volt még gondom abból hogy nem volt FR. Anno P10 volt,azon ugyanez volt a helyzet. :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#16260) Macika66 válasza xcsabo (#16243) üzenetére


Macika66
Topikgazda

OK!

Egyetlen megbízható linket adj légyszi, ahol azt írják, sikeresen átverték az optikai ujjlenyomatolvasót a P30Pro-n!

(#16261) xcsabo válasza Macika66 (#16260) üzenetére


xcsabo
senior tag

Na majd keresek :DDD

(#16262) Bferibörs válasza Zoz (#16254) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ja,ja,nekem is működik,kivéve ami nem,meg pár apró bosszúság mellé, úgy,hogy csináltam FR-t. :DDD

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#16263) K Norbi


K Norbi
addikt

:)

[ Szerkesztve ]

(#16264) Luciano válasza New Bluestar (#16256) üzenetére


Luciano
tag

Köszönöm szépen a gyors választ.

Samsung Note 20 Ultra,Samsung Active 2,Samsung Watch 4,Huawei P30 pro,Coros Peace 2,Ipad mini 6,Iphone 13 mini,Watch 7,

(#16265) sajby


sajby
senior tag

Telekomnál április 1 van ....
Huawei P30 Pro Dual SIM 256 GB, 256 GB, éjfekete
269 060 Ft

(#16266) piocasember


piocasember
tag

Akit esetleg érdekel, az Edigitalon Huawei tok és kijelzővédő akció van. Tokok már 190 forinttól. Én meg két hete vettem Spigen tokot 5ezerért :W :)

(#16267) Macika66 válasza sajby (#16265) üzenetére


Macika66
Topikgazda

Hát, ez tényleg csak április 1-jei lehet.

Bááááár, 8/256-os mostanában nem nagyon kapható újban...

(#16268) Chaladys


Chaladys
csendes újonc

Sziasztok! Mostmár két éve vagyok boldog tulaja egy p30 prónak. Huaweinél feltett fólia szépen bírja, nem karcolódik, nem is koszos, akku idő még mindig rendben van, kijelző, fényképező és egyebekkel elégedett vagyok.

Amikkel viszont nem.
Hívás fogadás után, 3-5 másodpercig hiába halózok, vagy bármi nem hallanak, utána is elég rosszul. (tobbnyire bluetooth headsetet hasznalok, de a probléma zavaró, és headsettel semmi probléma nincs.)
A másik pedig az ujjlenyomat olvasó. Hol működik hol nem. Volt hogy lemerültem és kikapcsolt a telefon, utána pár napra még a beállítások menüből is eltűnt. Majd egy random ujra indulás után megjelent, és továbbra is hol megy, hol nem.

Van ötletetek, hogy mi lehet a fenti két probléma forrása? Végső esetben szervizbe viszem, mert nem szeretném még lecserélni.

(#16269) balintka válasza sajby (#16265) üzenetére


balintka
addikt

Ez azért túlzás érte. Én július elején vettem a 256-os aurórát 219-ért az Euronics-ban. Azóta meg eltelt lassan 1 év. Ennyiért már nagyon éri meg, főleg az elvágott szoftvertámogatást is belevéve.

Viszont eddig volt 6/128-as auróra a Telekom-nál, azt kivették.

[ Szerkesztve ]

(#16270) sajby válasza balintka (#16269) üzenetére


sajby
senior tag

Igen,múltkor az Auchan vitte 165re a 6/128as Aurorat.
Gondolom találtak még a padláson pár darabat a ténél :D

(#16271) knox83 válasza sajby (#16265) üzenetére


knox83
senior tag

Az igen. Hát inkább szívok a 203 ezerért vett turbados telefonnal. (ami 7 hónapos és semmi baja)

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#16272) Dzsekó válasza Chaladys (#16268) üzenetére


Dzsekó
addikt

Hívás fogadás nálam is ilyen, szerintem szoftveres hiba, Android 10.1-től ilyen, 10-nél még nem volt gondom. 11-nél maradt, a BT kihangosítóm is tök máshogy viselkedik a 11-es Androidnál, mint a 10.1-esnél. Szóval ez sajnos ilyen. FR-t ezért nem csinálok, már megszoktam. Amikor a 0:00 hívás számláló elkezd 0:01-re váltani, akkor kezdek hallózni.
Ujjlenyomat nálam is mindig máshogy érzékel, ha erősebben odanyomom az ujjam, akkor jó. Szerintem ez is ilyen üvegfóliával. Eltűnni még nem tűnt el az ujjlenyomat olvasóm.

(#16273) AtHoS válasza Dzsekó (#16272) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ezt a P30 Pro-val kapcsolatban írtad? Ha igen akkor időkapszulád is van? :DDD

read-only mode on the forum

(#16274) F-ECT$ válasza Dzsekó (#16272) üzenetére


F-ECT$
titán

Nálatok ilyen, de más még nem írt ilyen hibáról.

Szerintem egy FR megoldja, de érthető ha nem akarod újra belakni...

Dive ever, work never.

(#16275) Dzsekó válasza F-ECT$ (#16274) üzenetére


Dzsekó
addikt

Más is panaszkodott rá még akkor, amikor 10.1 volt, ezért sem csináltam FR-t, mert maradna ugyanilyen és csak kaparnám az arcom 2 hétig, mire mindent beállítok újra. Rühellem ezt, hogy a frissítést nem lehet letiltani, de ami meg ráfrissül, az egyre hulladékabb. És nem tehetsz ellene semmit. Bénább a galéria kinézete, mások az akkuidő menedzselő részre panaszkodnak, hogy silányabb a nézete (engem ez szerencsére hidegen hagy), de a hangerő szabályozás is vackabb lett (némítani csak fogaskerék alatt tudok).
De legalább az akkum nem merül jobban 11 alatt, ami nagyon sokaknál FR után is megmaradt. Ez számomra sokkal fontosabb, mint hogy 2-3mp-et kell várnom a hallózással. De amióta rájöttem, hogy 0:00 átvált 0:01-re akkor épül fel a kapcsolat, onnantól hallózok, és azt már mindenki hallja, azóta már ideges sem vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#16276) Vexille


Vexille
tag

Ez nem volt túl kellemes élmény. :DDD Ettől megijedtem rendesen, nagy hangja volt. :D

Szilvásbukta, mert azt szeretem!

(#16277) Ferenczi Áko válasza Dzsekó (#16275) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ha lemented HiSuite-al nem kell egy hétig állítgatni a dolgokat,mert elment kb mindent..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16278) Macika66 válasza Vexille (#16276) üzenetére


Macika66
Topikgazda

Szuperjól elkapott pillanat, gratulálok!

(#16279) xcsabo válasza Vexille (#16276) üzenetére


xcsabo
senior tag

Ez hol volt?

(#16280) Doki42 válasza Vexille (#16276) üzenetére


Doki42
őstag

Jó lett, grat 👍

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#16281) .zSoLTi. válasza sajby (#16270) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Ém most vettem, újgsm.hu-n. 8/128-as európai (c431). 165eft.

(#16282) sajby válasza .zSoLTi. (#16281) üzenetére


sajby
senior tag

Persze van még máshol is,csak a hivatalos garis helyeket nézegetem _ :)

(#16283) Brain75 válasza xcsabo (#16248) üzenetére


Brain75
senior tag

Náma működik gond nélkül.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#16284) xcsabo válasza Brain75 (#16283) üzenetére


xcsabo
senior tag

Már van frissítés. Megjavult. De köszi.

(#16285) Gajho


Gajho
csendes tag

hali,

van valami bevált üvegfólia vagy UV-s dolog, amit tudtok kijelzővédőnek ajánlani.?
a spigen sajnos folyton lejön és eltörik mert csak a szélén van ragasztó.
Van olyan hely ahol jól, szépen megcsinálják az UV-s fóliát Budapesten?
Köszi :R

(#16286) Dzsekó válasza Gajho (#16285) üzenetére


Dzsekó
addikt

Egy éve van fent karcmentesen. Igaz, én övre fűzhető bőrtokban tartom a telefont, csak itthon van asztalon. Nem olcsó, de a felhelyezésre/buborékosodásara fél év garit adnak. Az elsőn 2 hónap után megjelent 3 pici buborék az egyik sarokban és cserélték az üveget szó nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#16287) Macika66 válasza Gajho (#16285) üzenetére


Macika66
Topikgazda

Ezt használom, 3-4 db-ot szoktam (a második rendeléstől már UV-lámpa nélkül) egyszerre rendelni, van, hogy 1 hetesen odavágom valahova véletlenül, van, hogy elmegy hónapokig sértetlenül, aztán véletlenül beleakad a körmöm és felkapom a szélét pár mm-en, de utána már beindul, levegősödik sajnos.
Ez persze nem az üveg hibája, az enyém.

A kijelzőm viszont továbbra is sérülés és karcmentes teljesen.

(#16288) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Vezeték nélküli töltésnél mennyire szabad melegedni a telefonnak. Találtam itthon mèg régebben ebay-ről rendelt 5w-os töltőt tölti is, de egy félóra után elég langyos a telefon. Ez normális vagy inkább ne eröltessem vele?

(#16289) Sztyepadzso válasza .zSoLTi. (#16288) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Igen. Ez ilyen, de ne foss, vigyáz az magára. A gyári gyors vezeték nélküli töltés még jobban melegíti.

(#16290) Tyurp


Tyurp
kezdő

?Hát nem tudom... itt mindenki a védelemre hajt, sokan csak hátlapira, ami semmit sem ér. Kell a flip tok. Ha törik a kijelző üveg van rá pénzed? Akkor cseréltesd bazeg. Hihetetlen, hogy mindenki a hátlap védelmére összpontosít. Nehogy elöl történjen valami, mert akkor kampec 😁😁😁
Úr isren...

(#16291) DirtyFREE


DirtyFREE
tag

Sziasztok! Új felhasználóként volna egy olyan problémám hogy egyes helyiségekben a házban,ha felveszek,vagy kezdeményezek egy hívást olyan irdatlan csúnya torzító hangot ad ki,és szét is kapcsolja a hívást. :((
Kihangosítva teljesen jó,viszont vissza nyomva azonnal meg bolondul...
Egyik telefonunknál sem jelentkezett ez a probléma ez idáig ezekben e helyiségekben.. :F
Aktuális szoftver verzió: DT.HUN 11.0.0.2 (CT)

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#16292) Zsoleszhun válasza DirtyFREE (#16291) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Próbáld meg kikapcsolni a wifi hívást, ha be van.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#16293) DirtyFREE válasza Zsoleszhun (#16292) üzenetére


DirtyFREE
tag

Most néztem az ki van rajta kapcsolva. :F

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#16294) anonymus89 válasza DirtyFREE (#16293) üzenetére


anonymus89
addikt

2 kártyával használom, nem fordult még elő ilyen.
A sim kártya ugyanazon a helyen jól műxik másik telóban?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#16295) Macika66 válasza DirtyFREE (#16293) üzenetére


Macika66
Topikgazda

Nektek hol / hogy van ilyen menüpontotok?

Nálam (Telenor SIM, de teljesen függetlenül, Huaweitől vásárolt magyar készülék) semmi ilyen nincs.
Miért vajon?

(#16296) Zsoleszhun válasza Macika66 (#16295) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Mobil hálózat - > mobiladat de lehet csak akkor van ilyen menü, ha aktiválva van a VoLTE /VoWiFi

¯\_(ツ)_/¯

(#16297) punky10 válasza Tyurp (#16290) üzenetére


punky10
addikt

"Kell a flip tok"
Neked...De vagyunk páran,akik nem szerencsétlenkednek a flippel fotózáskor,telefonáláskor,autóban navigáláskor...stb
Te szereted,én nem,ennyi...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#16298) Tyurp válasza punky10 (#16297) üzenetére


Tyurp
kezdő

Elég erősen fogalmaztam tény. De embere válogatja milyen védelmet használ. Ha nem kell flip, akkor nem kell. Munkahelyen is használom a telót, és bizony párszor segített a tok. Ha csak sima hátlapi védelem lenne, oda lett volna a kijelző. Nekem bőven megéri. Honnan veszed a szetencsétlenkedést? Csak szerinted az. Témát zártam, köszi pöfi tofi csáp pás meg miegymást. Kellemes húsvétot. :C

(#16299) Brain75


Brain75
senior tag

Kedves fórumtársak.
Akartam csinálni egy biztonsági mentés Hisuit-al, de nem tudom elkezdeni mert amikor ki kellene választani mit akarok lementeni szürke marad minden.
Ez egyedi vagy másnál is ezt csinálja ?!
Emui 11 van a telefonon. A gépen pedig elvileg a legutolsó Hisuite.

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#16300) xcsabo válasza Brain75 (#16299) üzenetére


xcsabo
senior tag

Hdb.... USB hibakereses be van kapcsolva? Vagy csak sok a cucc. Oszt lassan szinkronizál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.