Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7490) ffodi válasza sirokipatrik (#7475) üzenetére


ffodi
veterán

Nekem eddig többségében jó tapasztalataim vannak a pitével.

Memóriakezelés: Ha a háttérben futó alkalmazások menüt előhozod, akkor ott az adott alkalmazást lefelé húzva zárolni tudod azt, így bent marad a memóriában (ha kézzel törlöd a memóriát, akkor is).

Wifi: Elsőre nem vettem észre semmi különbséget a korábbihoz képest. Most hogy írtad, ránéztem, egy kicsit mintha tényleg lassabb lenne, de ez erősen az elhanyagolható kategória (nekem....meg amúgy is, miért zavaró ez?!).

Akksi: Javult valamelyest az akkuidő, jelenleg épp 3 napos üzemidőnél járok, 5+ óra kijelzőidővel, és még van 11%.

Helyhozzáférés: Már az elején fura volt, hogy egyes app-ok indításakor fel-fel villan a GPS ikon az értesítési sávban....kiderült, hogy az Andriod 9-ben, már nincsenek a klasszikus opciók, mint "Akku kímélése", "Nagy pontosság", stb, hanem vagy "ki", vagy "be". Ha bekapcsolod, akkor a GPS mindig aktív, és erre lehet pluszban aktiválni a Wifi+mobilnet opciót, ami javíthat a pontosságon. Ez tehát pont fordítva működik (melyik primitív találta ezt ki?!), mint korábban, ezért aztán ez a kapcsoló fixen "off" állásban van nálam, ha nem kell a GPS (és így persze az időjárás sem frissül megfelelően, stb, ,). :W

Egyel korábbi app-ba visszalépés (gyorsan): Az ujjlenyomatolvasós navigációt használom, ahol ha elhúzod valamelyik irányból az ujjad, akkor bejönnek a memóriában lévő app-ok. Ha elhúzod még egyszer, akkor bejön az eggyel korábbi app, végre!. Nem is értem ez miért maradt ki anno a 8.1-ből...

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.