Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Attila04 válasza McSpy (#1300) üzenetére


Attila04
tag

(#1302) Skynet258 válasza Attila04 (#1301) üzenetére


Skynet258
veterán

Itt meg még olcsóbb lesz (amikor majd lesz). :D

https://geekpulse.hu

(#1303) edward2 válasza drlovi (#1280) üzenetére


edward2
addikt

Na végül megrendeltem Play storeból tegnap este és ma reggel már shipped a státusz DHL-el...

Remélem mondjuk ideér holnap :D (ha repülővel jön akkor esélyes)

(#1304) Mr.Csizmás válasza edward2 (#1303) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

melyik ország?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1305) edward2 válasza Mr.Csizmás (#1304) üzenetére


edward2
addikt

Jürgenland (német)

(#1306) Coyote01 válasza edward2 (#1303) üzenetére


Coyote01
tag

Ők gyorsak, én múlt héten kedden este rendeltettem meg a haverommal ott, pénteken már nála volt.... Viszont csak jövő héten ér el hozzám :((

(#1307) McSpy válasza Skynet258 (#1302) üzenetére


McSpy
őstag

Na alakul ez,még várok pár hónapot aztán :) olcsóbb lessz

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#1308) TOZ válasza McSpy (#1307) üzenetére


TOZ
addikt

Instant get érzés megfizethetetlen :-P

(#1309) drlovi válasza edward2 (#1303) üzenetére


drlovi
aktív tag

én in onnét akartam , de nem akarok forintal fizetni. Maradt a saturn , előrendeltem még egy hét tobzodás :S A mediánál mar 1-2 nap van.
Van vmi ajánlott tok a cucchoz. Amazonon.de n néztem van egy 20 fajta biztos.

(#1310) edward2 válasza drlovi (#1309) üzenetére


edward2
addikt

Mármint milyen értelemben forinttal fizetni?

Nekem media marktban van előrendelve, de nem tudom mennyire kell ezt komolyan venni, hogy neten nyomtam pár gombot és akkor küldtek egy emailt...

Aztán ha később szólnak, hogy van és tetszik a tablet akkor megveszem aztán megkapja családtag vagy ismerős vagy legrosszabb esetben majd itt láthattok tőlem egy hirdetést :D

Play viszont már lehúzta pénzem :D

(#1311) drlovi válasza edward2 (#1310) üzenetére


drlovi
aktív tag

a googlinál csak hitelkártyával lehet, nekem az meg magyar. A német kártyám csak bankkártya :W

(#1312) TOZ válasza drlovi (#1311) üzenetére


TOZ
addikt

Mégis miből tudja a Google, hogy az adott kártya mögött milyen számla van?

(#1313) Balinov válasza drlovi (#1311) üzenetére


Balinov
félisten

dehogyis lehet, amex, visa, mastercard jo, az lehet credit vagy debit-is, sot, nekem google wallet-ba SKrill-es prepaid mastercard van beregelve, azzal vettem mar egy csomo mindent Marketen.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1314) edward2 válasza drlovi (#1311) üzenetére


edward2
addikt

jaa igen így már értem :) gondolom nem akarsz átváltást. bár úgy is sokkal olcsóbban jössz ki mint a magyar árral :D

(#1315) drlovi válasza edward2 (#1314) üzenetére


drlovi
aktív tag

pontosan. :DDD jobb euroban, ha már ugy kapom a fizut.
Euros számlám nál csak geld kártya van az nem visa nem mastercard.

(#1316) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Elindítottam Nexus 7 blog szekciómat, ide gyűjtöm majd a kifejezetten ezzel foglalkozó írásaimat!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1317) Mr.Csizmás válasza TOZ (#1312) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a kártyaszámból elég sokat meg lehet tudni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1318) agabe


agabe
addikt

No...senki nem jatszott meg a nova 3-al? Sgs2-on remek volt...csak nagyon kicsi a kepernyo az iranyitashoz. Most unrootolnom kell, hogy jatszhassak vele n7-en is ?

(#1319) assemble válasza agabe (#1318) üzenetére


assemble
addikt

Tegnap megvettem, nekem mukodik, pedig rootolva vagyok :) Hol akad el nalad?
Mondjuk ahogy irtad is, a framerate lehetne kicsit jobb Tegra 3-on, de ez valszeg a Gameloft sara, azert nagyjabol elvezheto :)

[ Szerkesztve ]

(#1320) TOZ válasza agabe (#1318) üzenetére


TOZ
addikt

Lusta vagyok felrakni. Megvettem. Ennyi.

(#1321) TOZ


TOZ
addikt

Ja és megjelent a kijelzon belül egy apró porszem szerű íze. Szerencsére a alul jobboldali szélén, így csak a tudat zavar.

(#1322) Attila04


Attila04
tag

Nektek beszél a Google Asszisztens? Nekem felismer mindent szépen, de csak kiadja a Google találatokat, nem szól hozzám egy szót sem.:((

(#1323) assemble válasza Attila04 (#1322) üzenetére


assemble
addikt

Ha angolul van, mutatja a valaszt es beszel is vissza, ha magyarul, nem... Gondolom ez meg valtozni fog...

(#1324) agabe válasza assemble (#1319) üzenetére


agabe
addikt

miután letölti az alkalmazást (mind az 1,7 gigát) kiírja, hogy check license (vagy ilyesmi) , és azután kilép...el sem indul. Most zártam a bootloadert, hátha csak az a baja, és újra letöltöm (nem indult el az ami már le volt töltve, igy telepítést töröltem (érdekes, hogy itt ezzel együtt felszabadul az összes hely amit lefoglalt, mert pl. samunál a gameloft mappában ott marad a tárfolglaló sok file)...még legalább 10 perc mire leszedi újra az egészet, aztán kiderül, hogy így megy-e.
Neked bootloader nyitva ?
Ja... az optimalizálás nem sikerült töéletesen azt olvastam...de láttam olyan videót ahol 1300Mhz-re volt húzva a proci, és nem akadt. Emiatt (meg amúgy sem) nem fogok procit birizgálni, max várni kell amíg gameloft végre megoldja, mert röhelyes, hogy egy tavalyi csúcs hardveren jobban fut mint az idein (bár igaz teljesen más architektúra) :)

(#1325) Attila04 válasza assemble (#1323) üzenetére


Attila04
tag

Oké, de minek kell angolon lenni? Az egész rendszernek? Mert a hangnálk beállítottam az angolt felismerési nyelvnek és a beszéd nyelvének is, de semmi...

(#1326) hallerlaller válasza Attila04 (#1325) üzenetére


hallerlaller
addikt

[link] (amerikai angolra)

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1327) agabe válasza agabe (#1324) üzenetére


agabe
addikt

Zart bootloaderrel mar megy...bakker ezt nehany jatek nezi ezek szerint. Gondolom kesz ra majd valami patch, hogy ne kelljen zarni a bootloadert, mert ha meg ujra nyitni kell, akkor lehet ismet belakni a rendszert.

(#1328) assemble válasza agabe (#1324) üzenetére


assemble
addikt

Hat ez fura. Nalam root is van es a bootloader is nyitva, cwm is fent van. Viszont mast nem modositottam. Gyari ROM-od van? DPI-t nem buzeraltad? (ha igen, probald meg visszaallitva). Esetleg rakotheted egy gepre adb-vel es megnezheted a logcat-en hatha van valami uzenet ami a hibara utal...

Attila04: Nalam az egesz rendszer angol de szerintem eleg ha a felismeres nyelve angol. Kerdezd meg pl h "what's the weather like", ha jol mukodik ki kene adni egy infot a mostani idorol es a kovetkezo napokrol es szoban is el kene mondja.

(#1329) Attila04 válasza assemble (#1328) üzenetére


Attila04
tag

Hát szépen felismeri amit mondok, aztán kiadja a Google találatokat... de nem beszél...

(#1330) agabe válasza assemble (#1328) üzenetére


agabe
addikt

Utoljara mikor a density-t valtoztattam, akkor a vegen mast is allitottam (megprobaltam a build prop, meg egyebeket beallitani az sgs2-esben szereplore, de a vegen valamit elirtam, es nem akart bebootolni, igy ujratettem az egesz gyari romot, es ujra rootoltam.
En a nexus toolkittel csinaltam...te esetleg massal? (Nekem cwm is kulon ment ra...es rom manager-kent jelenik meg, nem is cwm neven)

[ Szerkesztve ]

(#1331) eami válasza Attila04 (#1329) üzenetére


eami
addikt

szerintem az egész rendszernek angolul kell lennie..

(#1332) TOZ


TOZ
addikt

A dpi allitgatas egyre több appnal hozza elő a playen a kompatibilitás hiánya dolgot. Nem úszóm meg a paranoid romot. Esetleg CM? Próbálta már valaki ezeket?

(#1333) agabe válasza TOZ (#1332) üzenetére


agabe
addikt

egyiket sem...most visszatértem a gyári állapotra.
Vannak a tablet nézetnek előnyei (sokminden jobban tetszik úgy), de ahhoz többnyire fektetett módban kell használni, és nekem kényelmesebb kézbefogva álló módban.
paranoid érdekelne talán...nemtom mennyire stabil (nem olvastam még a topikját, csak ránéztem)

[ Szerkesztve ]

(#1334) eami válasza TOZ (#1332) üzenetére


eami
addikt

mondjátok már el nekem miért jó ez a dpi állítgatás? o,O

(#1335) assemble válasza agabe (#1330) üzenetére


assemble
addikt

En is toolkittel (mskip fele) csinaltam mindent. Hat nem tudom mi lehet a gond ott, talan nem szedte le jol a fileokat, passz...

(#1336) agabe válasza eami (#1334) üzenetére


agabe
addikt

nem dpi, hanem density (két külön dolog), csak keveredik az emberek fejében.
Azért jó (valakinek), mert ha kisebbre állítod, akkor tablet nézetre vált a szoftver, és van akinek az jobban tetszik (nem csak a kinézet, hanem a funkciók is részletesebbek bizonyos téren) Itt egy video pl. róla, de ezer más is van...jobban kézre esik a notofikation bar, jobban/részletesebben néz ki a youtube app...stb.
Nézd meg a videót, esetleg még hasonlókat, és el fogod tudni dönteni, hogy érdekel-e.

[ Szerkesztve ]

(#1337) eami válasza agabe (#1336) üzenetére


eami
addikt

áh, köszi szépen :) most már világos :)

(#1338) TOZ válasza agabe (#1336) üzenetére


TOZ
addikt

Nook Coloron megszoktam a Tabletta UIt. Hiányozna... Elvileg a Para tud hibrid módon működni. Lehet az lesz a megoldás.

(#1339) hallerlaller válasza TOZ (#1338) üzenetére


hallerlaller
addikt

Egyébként ez is egyfajta hybrid ui, a gmail, naptár meg egypár cucc tablet ui-t használ, nekem csak a youtube tablet nézete hiányzik.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1340) TOZ válasza hallerlaller (#1339) üzenetére


TOZ
addikt

Csak fent van a notification. Engem az kimondottan zavar.

(#1341) Jannn válasza hallerlaller (#1339) üzenetére


Jannn
senior tag

A youtube-nál elvileg a program a ludas. Ez az újfajta jutyúb nem fordul el akkor amikor kis képernyőn nézed a videót, tehát mondjuk kommenteket olvasol. Ezért utálom ezt az új verziót, viszont 1-2 dologban jobb mint a régi. Böngészni a videók között lehet fektetve is, csak olvasgatni nem...

(#1342) joe465


joe465
tag

Amit külföldről rendelek Nexus7-est,abban is megtalálható a magyar nyelv?Mert ez az egyetlen dolog ami hátráltat a külföldi rendelésben.

(#1343) agabe válasza joe465 (#1342) üzenetére


agabe
addikt

Megtalálható.

(#1341) Jannn:
a tablet módban fektetve a youtube sokkal jobban bejön, ott is lehet kicsinyíteni, és a képernyő másik felén megjelennek az infók...stb, de ez csak egy dolog a sokból.

[ Szerkesztve ]

(#1344) joe465 válasza agabe (#1343) üzenetére


joe465
tag

:C köszönöm a gyors választ,akkor remélhetőleg hamarosan tulaja leszek a "kicsikének"! Viszont az ASUS garancia csak az euban vásárolt nexusra érvényes?(mert Ausztráliából tudnák szerezni a legegyszerűbben)

(#1345) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Na és akkor melyik 2012 év tabletje?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1346) edward2 válasza z0d1AK (#1345) üzenetére


edward2
addikt

Jó kérdés ma este ki fog derülni.

(#1347) assemble válasza edward2 (#1346) üzenetére


assemble
addikt

Uj Fire? :)
Nekem volt Fire-om es tetszett, de oszinten szolva nehezen tudom elkepzelni hogy olyannal jojjenek ki ami mint tablet megszorongatna az N7-et. Szerintem specifikaciokban (proci, ram, gpu, felbontas) maximum ugyanilyen lesz de valoszinuleg inkabb rosszabb es valszeg majd az Amazon szolgaltatasokkal akar majd foleg hoditani.

Cene: Ez a 8 gigas, annak illik is olyan 15 ezerrel olcsobbnak lennie legalabb. :)

[ Szerkesztve ]

(#1348) Cene18


Cene18
csendes tag

[link]

Alakul az árazás...

(#1349) edward2 válasza assemble (#1347) üzenetére


edward2
addikt

Hidd el én se számítok valamire ami jobb lesz mint az N7, de azért figyelni fogom a bejelentést.

(#1350) edward2 válasza Cene18 (#1348) üzenetére


edward2
addikt

Ennyiért hozok bárkinek 8gigást következő hétvégére németektől. (245 euró)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.